porada potrzebna od zaraz ! :o) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-08-28, 12:28   #1
einen magd
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 122

porada potrzebna od zaraz ! :o)


witam kochane!
mam pytanko do wszystkich dziewcząt, które są stylistkami pazurków bądź po prostu się na tym znają.
Więc...
zacznę od tego , że dawno ze swoimi pazurkami nie robiłam nic a nic. Chodzi mi tu o wizyty u stylistki. Sama wiadomo , oczywiście tak , skórki ,malowanie etc.
Uprzedzeń nabrałam, gdyż po tipsach zawsze moje pazurki są w opłakanym stanie, są wręcz "miękkie". Definitywnie tipsy nie są mi pisane.
Ważne jest również to ,że moje pazurki z natury są łamliwe, słabe i króciutkie, ale w koncu chciałabym coś z nimi profesjonalnego zrobić, coby ładnie się prezentowały ...
Co byście doradzily mi na krótkie pazurki (ewentualnie chciałabym je troche przedlużyć, ale nie moga być one długie ,gdyż na studiach siedzimy w laboratorium i muszę mieć "sprawne" palce ;P)??
Proszę o opinie !
__________________
[luksjaa]597812[/luksjaa]
einen magd jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-28, 13:25   #2
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: porada potrzebna od zaraz ! :o)

Cytat:
Napisane przez einen magd Pokaż wiadomość
witam kochane!
mam pytanko do wszystkich dziewcząt, które są stylistkami pazurków bądź po prostu się na tym znają.
Więc...
zacznę od tego , że dawno ze swoimi pazurkami nie robiłam nic a nic. Chodzi mi tu o wizyty u stylistki. Sama wiadomo , oczywiście tak , skórki ,malowanie etc.
Uprzedzeń nabrałam, gdyż po tipsach zawsze moje pazurki są w opłakanym stanie, są wręcz "miękkie". Definitywnie tipsy nie są mi pisane.
Ważne jest również to ,że moje pazurki z natury są łamliwe, słabe i króciutkie, ale w koncu chciałabym coś z nimi profesjonalnego zrobić, coby ładnie się prezentowały ...
Co byście doradzily mi na krótkie pazurki (ewentualnie chciałabym je troche przedlużyć, ale nie moga być one długie ,gdyż na studiach siedzimy w laboratorium i muszę mieć "sprawne" palce ;P)??
Proszę o opinie !
....
gdyby Twoje pazurki były w miare w formie zaproponowałabym lakier hybrydowy...a jesli są łamliwe i ciężko Ci je zapuścic to chyba optymalnym rozwiązaniem będzie zażelowanie naturalnej płytki..czyli położenie elastycznego żelu na woje paznokcie,to je utwardzi i pozwoli nieco zapuścić bez łamania.Tki żel możesz potem malowac lakierami...czy nawet nałozyc lakie hybrydowy.

a jak żadna poważna stylizacja nie wchodzi w gre to zostaje rozbudowana pielęgnacja<odżywki/utwardzacze,olejkowanie/ciepła parafina> lub np.manicure japoński,poleruje sie paznokcie i wciera w nie specjalny odżywczy puder.
__________________
DO ZApamiętania : Dry skin is a lack of oil, dehydrated skin is a lack of water.

wizażowo&pazurkowo

Edytowane przez dark01
Czas edycji: 2012-08-28 o 13:37
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-28, 13:50   #3
einen magd
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 122
Dot.: porada potrzebna od zaraz ! :o)

w tym rzecz, że chciałabym przynajmniej troszkę je przedłużyć , bo niedość że mam malutką płytkę to są łamliwe i za cholerę nie chcą się zapuścić., a w końcu marzy mi się ładnie zrobiony , dłuzszy pazokieć .
a nie da się troszke przedłużyć tym żelem paznokcia i dodatkowo tez położyć jakiś trwaly kolor , bo zwykly lakier to u mnie kwestia 2 dni, zaraz odpryskuje i na nowo muszę się bawić.
jeśli plotę trzy po trzy to sorry, ale nie moja bajka i totalnie się na tym nie znam
__________________
[luksjaa]597812[/luksjaa]
einen magd jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-28, 14:36   #4
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: porada potrzebna od zaraz ! :o)

Cytat:
Napisane przez einen magd Pokaż wiadomość
w tym rzecz, że chciałabym przynajmniej troszkę je przedłużyć , bo niedość że mam malutką płytkę to są łamliwe i za cholerę nie chcą się zapuścić., a w końcu marzy mi się ładnie zrobiony , dłuzszy pazokieć .
a nie da się troszke przedłużyć tym żelem paznokcia i dodatkowo tez położyć jakiś trwaly kolor , bo zwykly lakier to u mnie kwestia 2 dni, zaraz odpryskuje i na nowo muszę się bawić.
jeśli plotę trzy po trzy to sorry, ale nie moja bajka i totalnie się na tym nie znam
....
da się:
czyli żelujesz pazurki zwykłym twardym żelem i odrobinę je przedłużasz na szablonie
Na to dajesz żel kolorowy lub lakier hybrydowy...jak wolisz
Oczywiście można też w obu przypadkach zrobić końcówke french.
__________________
DO ZApamiętania : Dry skin is a lack of oil, dehydrated skin is a lack of water.

wizażowo&pazurkowo
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-28, 18:50   #5
einen magd
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 122
Dot.: porada potrzebna od zaraz ! :o)

dzięki za rzeczową odpowieedź
a jak regularnie będę uczęszczać to plytka mi się regenruje ? żel nie zniszczy płytki?
__________________
[luksjaa]597812[/luksjaa]
einen magd jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-29, 12:40   #6
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: porada potrzebna od zaraz ! :o)

Cytat:
Napisane przez einen magd Pokaż wiadomość
dzięki za rzeczową odpowieedź
a jak regularnie będę uczęszczać to plytka mi się regenruje ? żel nie zniszczy płytki?
....
prawidłowo nałożony a pozniej prawidłowo zdięty nie pogorszy stanu paznokci...mogą być po zdięciu nieco przesuszone,ale to normalne,wtedy odżywkujemy i wcieramy oliwkę i tyle...natomiast żel na trwałe ci nie zregeneruje paznokci,on nie ma takich właściwości...póki będzie na płytce to będzie ją ochraniał ale jak go ściągniesz to pazury będą takie jak przed nałożeniem.
Tylko proponuję zabrać się za to z głową i poświęcić troszke czasu na znalezienie doswiadczonej stylistki.
__________________
DO ZApamiętania : Dry skin is a lack of oil, dehydrated skin is a lack of water.

wizażowo&pazurkowo
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-31, 13:43   #7
ANNA__Z
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 4
Dot.: porada potrzebna od zaraz ! :o)

Witam! Potrzebuję na "gwałt" rady.Dlatego wrzucam to pytanie na rużne wątki. Zakupiłam właśnie żele ibd (wcześniej pracowałam na strasznie nędznych) i mam problem z bonderem.
Przyznaję że wcześniej go nie używałam, tyko primer, ale nie sądzę by miał on tak wyglądać. Mianowicie jest zupełnie żadki (jak woda) i kompletnie nie utwardza się pod lampą a facet, u którego go kupiłam(firma mar-rus) mówi że ten żel się nigdy do końca nie utwardza co wydaje mi się kompletną bzdurą. Bardzo was proszę o szybką odpowiedź.
ANNA__Z jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-08-31, 15:28   #8
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: porada potrzebna od zaraz ! :o)

Cytat:
Napisane przez ANNA__Z Pokaż wiadomość
Witam! Potrzebuję na "gwałt" rady.Dlatego wrzucam to pytanie na rużne wątki. Zakupiłam właśnie żele ibd (wcześniej pracowałam na strasznie nędznych) i mam problem z bonderem.
Przyznaję że wcześniej go nie używałam, tyko primer, ale nie sądzę by miał on tak wyglądać. Mianowicie jest zupełnie żadki (jak woda) i kompletnie nie utwardza się pod lampą a facet, u którego go kupiłam(firma mar-rus) mówi że ten żel się nigdy do końca nie utwardza co wydaje mi się kompletną bzdurą. Bardzo was proszę o szybką odpowiedź.
....
bonder powinien byc dokładnie taki jak napisałaś,rzadki jak woda i po utwardzeniu minutowym powinien byc wilgotny z wierzchu...tak ma być..o ile go dobrze zastosujesz będzie się spisywał świetnie...proponuje wpisz sobie w youtube ''IBD'' i jest tam kilka fajnych filmików instruktarzowych,gdzie pokazane jest jak stosowac właściwie bonder ibd.
__________________
DO ZApamiętania : Dry skin is a lack of oil, dehydrated skin is a lack of water.

wizażowo&pazurkowo
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-01, 07:54   #9
ANNA__Z
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 4
Dot.: porada potrzebna od zaraz ! :o)

Dzięki serdeczne. Bardzo mi pomogłaś.

---------- Dopisano o 07:54 ---------- Poprzedni post napisano o 07:50 ----------

Tak jak radzisz doszkolę się. Jak pisałam kożystam z niego po raz pierwszy więc tego, że poprostu źle się z nim obchodzę równeż się obawiałam.
ANNA__Z jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-03, 11:17   #10
earwena
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 3
Dot.: porada potrzebna od zaraz ! :o)

witam moje drogie! przepraszam ze wcinam sie w watek ale nie mam pojecia jak stworzyc nowy pilnie potrzebuje porady! Otorz skonczylam bardzo dobry indywidualny kurs stylizacji paznokci i bardzo mi sie to podoba i chcialabym byc w tym dobra. narazie ucze sie na swoich ludziach i napotkalam problem otorz jak juz zrobilam pzurki i pomalowalam nablyszczaczem to mialy takie jakby grudki. nie byly gladkie i blyszczace co robie zle??/ i jeszcze jedno moze glupie pytanie przy nakladaniu zelu budujacego dlaczego musi byc go tak duzo i po co ta krzywa c?? przeciez bez tej grubej warstwy wygladaja bardziej na prawdziwe?? bardzo prosze o omoc i porade!
earwena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-04, 19:17   #11
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: porada potrzebna od zaraz ! :o)

Cytat:
Napisane przez earwena Pokaż wiadomość
witam moje drogie! przepraszam ze wcinam sie w watek ale nie mam pojecia jak stworzyc nowy pilnie potrzebuje porady! Otorz skonczylam bardzo dobry indywidualny kurs stylizacji paznokci i bardzo mi sie to podoba i chcialabym byc w tym dobra. narazie ucze sie na swoich ludziach i napotkalam problem otorz jak juz zrobilam pzurki i pomalowalam nablyszczaczem to mialy takie jakby grudki. nie byly gladkie i blyszczace co robie zle??/ i jeszcze jedno moze glupie pytanie przy nakladaniu zelu budujacego dlaczego musi byc go tak duzo i po co ta krzywa c?? przeciez bez tej grubej warstwy wygladaja bardziej na prawdziwe?? bardzo prosze o omoc i porade!
.....
Koleżanko,,,gdybyś skończyła"bardzo dobry,indywidualny kurs stylizacji paznokci'' to byś wiedziała takie banalne i PODSTAWOWE! rzeczy.
__________________
DO ZApamiętania : Dry skin is a lack of oil, dehydrated skin is a lack of water.

wizażowo&pazurkowo
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-09-04, 20:55   #12
Mangdzia23
Rozeznanie
 
Avatar Mangdzia23
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Gołdap
Wiadomości: 651
GG do Mangdzia23 Send a message via Skype™ to Mangdzia23
Dot.: porada potrzebna od zaraz ! :o)

Cytat:
Napisane przez dark01 Pokaż wiadomość
....
da się:
czyli żelujesz pazurki zwykłym twardym żelem i odrobinę je przedłużasz na szablonie
Na to dajesz żel kolorowy lub lakier hybrydowy...jak wolisz
Oczywiście można też w obu przypadkach zrobić końcówke french.
można ewentualnie przedłużyć tipsami elastycznymi by nałozyć na to żele elastyczne z silikonem typu easyoff, będą sie wydawały bardzo naturalne te pazurki i smiało mozesz je tez hybrydami albo lakierami ozdabiać
__________________
Start
126,0 kg
91 kg - minus 35kg w 112dni - CellReset
cel - 69kg


Instruktor Przedłużania Paznokci Metodą Żelową, Magdalena Jasionowska
Mangdzia23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-04, 21:13   #13
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: porada potrzebna od zaraz ! :o)

Cytat:
Napisane przez Mangdzia23 Pokaż wiadomość
można ewentualnie przedłużyć tipsami elastycznymi by nałozyć na to żele elastyczne z silikonem typu easyoff, będą sie wydawały bardzo naturalne te pazurki i smiało mozesz je tez hybrydami albo lakierami ozdabiać
...
ale jeżeli mają byc tylko troszkę przzedłużone to chyba szkoda tipsiora kleić
__________________
DO ZApamiętania : Dry skin is a lack of oil, dehydrated skin is a lack of water.

wizażowo&pazurkowo
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-09, 01:26   #14
Mangdzia23
Rozeznanie
 
Avatar Mangdzia23
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Gołdap
Wiadomości: 651
GG do Mangdzia23 Send a message via Skype™ to Mangdzia23
Dot.: porada potrzebna od zaraz ! :o)

Cytat:
Napisane przez dark01 Pokaż wiadomość
...
ale jeżeli mają byc tylko troszkę przzedłużone to chyba szkoda tipsiora kleić
Nie tipsiora tylko są takie teraz elastyczne krótkie tipsy do wlaśnie żeli elastycznych, bo żelami elastycznymi (easyoff, soakoff, silikonowe) nie da się przedłuzyc pazurków bo są za rzadkie i się wyginają razem z naturalną płytką

zeby przedluzyc pazurki szablonem potrzeba nalozyc normalny twardy zel, a pod easyoff mozna podlozyc na poczatek elastyczny tips, a potem pilnowac kształtu pazurków i juz tylko dawac zel elastyczny i tips wyrośnie i zostanie sam naturalny pazurek pokryty zelem elastycznym
__________________
Start
126,0 kg
91 kg - minus 35kg w 112dni - CellReset
cel - 69kg


Instruktor Przedłużania Paznokci Metodą Żelową, Magdalena Jasionowska
Mangdzia23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:34.