Water marble - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-09-13, 18:36   #1
Luxes5
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 2

Water marble


Hejka, mam prośbę by osoby, które miały już styczność z metodą water marble- czyli robieniem wzorków na paznokcie w wodzie- napisały jakich lakierów używały i które z nich nadają się do tego a które nie. Osobiście wypróbowałam już tę metodę i oto lakiery które się do niej nadają:
- lakiery Essence (cena- 3,99 jednak normalnie kosztują chyba ok. 5 zł)- użyłam ciemnego różu i ciemnego fioletu jednak kolory się zlewały, bardziej było widać fioletowy
- lakiery Manhattan( z serii Manhattan & Buffalo) ( cena 10,99)- wyszło bardzo fajnie z koloru żółtego i pomarańczowego
- lakiery Softer (cena około 5,49 zł) ( użyłam kolor niebieski i biały wyszło bardzo fajnie)
A oto lakiery, które się nie nadają do water marble:
-miss sporty ( z serii clubbing)
- Safari z Da vinci

I to wszystko co osobiście wypróbowałam, mogę jeszcze powiedzieć że do tego nadają się lakiery o rzadkiej konsystencji, bez żadnych drobinek i co najważniejsze muszą być świeże a wieć jeżeli macie któryś z tych lakierów które wam podałam u góry już przez dłuższy czas a czasami nawet jeżeli chociaż raz je użyłyście to może wam się nie udać, musicie kupić nowe.
Luxes5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-14, 10:51   #2
FigGa05
Zadomowienie
 
Avatar FigGa05
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Kalisz
Wiadomości: 1 698
GG do FigGa05
Dot.: Water marble

dlaczego nowe?
ja robiłam na starych i było ok. Oczywiście nie ze wszystkimi wyszło, bo nieraz po prostu konsystencja była za gęsta, bądź za rzadka ale na starych lakierach też świetnie wychodzi i wcale nie trzeba kupować nowych.
FigGa05 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-14, 18:19   #3
Luxes5
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 2
Dot.: Water marble

Nie miałam na myśli tego, że zawsze trzeba kupować nowe ale z własnego doświadczenia wiem, że po paru użyciach może już się nie udać. Tak też się działo z lakierami softer kiedy je kupiłam pierwszego dnia robiło się idealnie, następnego dnia ledwo udało mi się zrobić wszystkie palce a trzeciego już nic nie dało się zrobić.
Luxes5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-15, 15:13   #4
ajdynka260
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: wyszków
Wiadomości: 3
Dot.: Water marble

[/COLOR]ja polecam lakiery Inglot'a. mają super konsystencję, którą długo zachowują, nawet przy częstym używaniu
Moje ostatnie waterki robiłam półrocznym chabrowym Inglotem, starym, ale bardzo rzadko używanym miętowym Adosem i świeżutkim granatem z Sally Hansen

a oto efekty:


Edytowane przez ajdynka260
Czas edycji: 2012-09-15 o 15:14
ajdynka260 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:47.