Romwe - oszukano mnie? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-03-31, 17:36   #1
Ziggy_Stardust
Rozeznanie
 
Avatar Ziggy_Stardust
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 574

Romwe - oszukano mnie?


Hej, dziewczyny, piszę z prośbą o poradę odnośnie Romwe. 18 lutego zamówiłam u nich parę rzeczy (skusiła mnie darmowa wysyłka) i do dzisiaj mój status zamówienia to "Processing". 19 marca napisałam do nich, o co chodzi, odpisali mi, że coś nie tak z moim adresem, więc wysłałam im maila, w którym podalam ten adres jeszcze raz z zapewnieniem, że na 100% jest dobry i od tej pory cisza, totalnie mnie olewają. Wysłalam do nich chyba jakieś 4 maile i dalej nic, dzisiaj napisałam dodatkowo na facebooku, bo gdzieś przeczytałam, że czasem tam się udaje z nimi skontaktować. Miałyście może jakieś takie doświadczenia? Co robić?
Na jakichś zagranicznych stronach znalazłam w sumie sporo komentarzy dziewczyn, które były w takiej samej sytuacji i zostały totalnie olane, ani ciuchów, ani kasy :/
__________________

Ziggy_Stardust jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-31, 20:25   #2
mal00nie
Zakorzenienie
 
Avatar mal00nie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 10 096
Dot.: Romwe - oszukano mnie?

pisz do skutku, upominaj się, problem z tym że romwe to ciuchy które idą z chin - myślę że rozwiążesz sprawę tylko to potrwa, jakim sposobem płaciłaś bo jeśli paypal to może oni pomogą
__________________
---

mal00nie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-31, 21:16   #3
kikaa1986
Raczkowanie
 
Avatar kikaa1986
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 93
Dot.: Romwe - oszukano mnie?

Nie sądzę by tak znany sklep jak Romwe pozwolił sobie na jawne oszustwo, to raczej jakieś niedopatrzenie (co ich oczywiście nie tłumaczy). Pisz do skutku, również na ich czacie. Myślę, że prędzej czy później sprawa się rozwiąże, ale wiadomo - niesmak pozostanie.

Powodzenia

kika
_________

Edytowane przez aniolek-tasmanski
Czas edycji: 2015-06-01 o 13:40 Powód: link
kikaa1986 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-31, 21:47   #4
Ziggy_Stardust
Rozeznanie
 
Avatar Ziggy_Stardust
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 574
Dot.: Romwe - oszukano mnie?

Tak, paypal. Mam zamiar po świętach się z nimi skontaktować, jeśli romwe dalej będzie mnie olewać.
Generalnie to w sumie nawet się nie nastawiam na to, że otrzymam te rzeczy, pewnie wysłali je już do kogoś innego :/
Czytałam opinie tutaj:http://glitteryeyexx.blogspot.com/20...ew-beware.html i tu: http://www.resellerratings.com/store/romwe i widzę, że nie tylko mnie tak potraktowali.
__________________

Ziggy_Stardust jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-01, 06:30   #5
kaledonia
zielony stworek
 
Avatar kaledonia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: z miasta Łodzi kot pochodzi :D
Wiadomości: 16 977
Dot.: Romwe - oszukano mnie?

https://no.trustpilot.com/review/romwe.com
Tu jest jeszcze ciekawiej...oszuści, pewnie sami sobie pisali super opinie
__________________
18 lat z Wizażem


Moda przemija, styl pozostaje

Jestem
tutaj
kaledonia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-01, 09:20   #6
Ziggy_Stardust
Rozeznanie
 
Avatar Ziggy_Stardust
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 574
Dot.: Romwe - oszukano mnie?

Cytat:
Napisane przez kaledonia Pokaż wiadomość
https://no.trustpilot.com/review/romwe.com
Tu jest jeszcze ciekawiej...oszuści, pewnie sami sobie pisali super opinie
Też mi się tak wydaje, plus blogerki, które dostają ich ciuchy za darmo w zamian za reklamowanie
Sama zamawiałam w romwe w 2011 r., o ile dobrze pamiętam, i wszystko było jak najbardziej okej (ale wtedy wydałam tam jakieś 40 zł, a nie 170). Jak na razie jest progres, bo odpisali na fejsie, ciekawe, czy uda mi się w końcu zobaczyć te rzeczy.
__________________

Ziggy_Stardust jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-05, 23:05   #7
Irene96
Raczkowanie
 
Avatar Irene96
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 41
Dot.: Romwe - oszukano mnie?

Mogę się wypowiedzieć na temat tego sklepu. Processing u mnie trwał 3 tygodnie, pisałam do nich 3 razy, za każdym razem grzecznie mi odpowiadano, że muszą kompletować zamówienie i inne bzdury. Wreszcie wysłali, cieszyłam się...
Po otwarciu paczki - płaszcz który nie miał metki i miał ucięte wewnętrzne te białe długie metki ze składem materiału itd. Wszystko wskazuje, że dostałam od kogoś używany płaszcz, najwidoczniej nie było go i któraś łaskawa Azjatka oddała swój. Nigdzie nie było metki z rozmiarem, płaszcz w rękawach wszedł na mnie do łokcia...
Bardzo przykra sprawa. Podsumuję tak: Nigdy więcej.
Irene96 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-04-07, 00:22   #8
Ziggy_Stardust
Rozeznanie
 
Avatar Ziggy_Stardust
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 574
Dot.: Romwe - oszukano mnie?

No cóż, mi tymczasem udało się przez fejsa skontaktować ze sklepem. Okazało się oczywiście, że połowy z zamówionych przeze mnie rzeczy już nie ma, wysłali je do kogoś innego Musiałam 3 razy powtarzać, że chcę anulować zamówienie, bo nie chcieli się z tym pogodzić, zaczęli mi włazić w dupę i składać różne propozycje, np. wysłanie przesyłki na 2 raty, żeby OSZCZĘDZIĆ MÓJ CZAS Zażądałam zwrotu kasy i uprzedziłam, że w razie czego zgłoszę sprawę PayPalowi, po czym dość szybko dostałam od Romwe maila, że w ciągu 5-7 dni roboczych dostanę od nich zwrot. Mam nadzieję, że się tak stanie i zakończę tę żenującą transakcję.
Stanowczo odradzam wszystkim, nie warto tracić czasu i nerwów. Tym bardziej, że podobno jakość ubrań jest mierna.
__________________

Ziggy_Stardust jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-04-07 01:22:06


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:32.