Sklep internetowy FASARDI - Wasze doświadczenia, opinie.... - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-02-03, 12:12   #1
starfall
Rozeznanie
 
Avatar starfall
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: stolica ma kochana ♥
Wiadomości: 560

Sklep internetowy FASARDI - Wasze doświadczenia, opinie....


Fasardi to nowy sklep internetowy z odzieżą, głównie w stylu sportowym.. Odkryłam go dzięki Fb i przyznam, że wpadło mi w oko kilka rzeczy.

Przed zamówieniem chciałbym poznać jakieś opinie co do jakosci ciuszków i obsługi sklepu.. Stąd pomysł na założenie tego wątku.

Dziewczyny, jeśli miałyście juz styczność z tym sklepem zachęcam do dzielenia się doświadczeniami, zdjeciami zakupionych rzeczy, itp.

Link do strony sklepu: http://fasardi.com



__________________
Nie chcę w życiu wszystkiego..! Chcę wyłącznie tego, co najlepsze!
I tattoos!
Moje fitnessowe wyniki - 2014:
Turbo Spalanie: 5
Skalpel: 3
Mel B pośladki/brzuch/nogi: 4/4/1
Mel B trening całego ciała: 1
boczki z Tiffany: 3

starfall jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-03, 13:31   #2
Renegal
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 9
Dot.: Sklep internetowy FASARDI - Wasze doświadczenia, opinie....

Co myślę? ledwo co zdążyłam wejść a już mnie atakują o meila żeby dać i nawet nie idzie tego zamknąć także ja nie pobuszowałam tam za wiele
__________________
wózki dziecięce
Renegal jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-03, 18:07   #3
ailatan1985
Zakorzenienie
 
Avatar ailatan1985
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 3 983
Dot.: Sklep internetowy FASARDI - Wasze doświadczenia, opinie....

Kupiłam raz i więcej nie kupię. Dla mnie nic specjalnego a ceny wysokie jak na jakość ubrań.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
" Bo to co może Nas zabić, najczęściej jest tym co pozwala Nam żyć... " 
ailatan1985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-03, 18:16   #4
izga88
Zakorzenienie
 
Avatar izga88
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Szydłowiec
Wiadomości: 3 681
Dot.: Sklep internetowy FASARDI - Wasze doświadczenia, opinie....

Raz kupowałam, trafiłam na okazje ale raczej już nie skorzystam
__________________
,,...życie jest krótkie więc łam zasady, wybaczaj wszystko,całuj powoli,kochaj szczerze, śmiej się bez opamiętania i nigdy niczego nie żałuj..."
izga88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-03, 20:10   #5
starfall
Rozeznanie
 
Avatar starfall
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: stolica ma kochana ♥
Wiadomości: 560
Dot.: Sklep internetowy FASARDI - Wasze doświadczenia, opinie....

Kurcze, to jak kiepska jakość musi być skoro śmieszne ceny w stosunku do nich i tak są za wysokie???

Mnie interesuje ten komplet: http://fasardi.com/product-pol-5246-...materialu.html
55 zł zł za zestaw to śmieszna cena.. Nawet jeśli jakość nie bedzie super to i tak bedę żałować wydanych pieniędzy?


__________________
Nie chcę w życiu wszystkiego..! Chcę wyłącznie tego, co najlepsze!
I tattoos!
Moje fitnessowe wyniki - 2014:
Turbo Spalanie: 5
Skalpel: 3
Mel B pośladki/brzuch/nogi: 4/4/1
Mel B trening całego ciała: 1
boczki z Tiffany: 3

starfall jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-04, 19:37   #6
migea
Zadomowienie
 
Avatar migea
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 486
Dot.: Sklep internetowy FASARDI - Wasze doświadczenia, opinie....

te ciuszki sa z chin
ta suknieka http://fasardi.com/product-pol-1680-Sukienka.html

jest za 10 dolarów a te bluzki za 5 dolarow http://fasardi.com/product-pol-1635-Tunika.html

http://www.aliexpress.com/item/2013-...505164189.html


wiec ten sklep to zadna okazja a ciuchy z chin z marżą
__________________
Audentes fortuna iuvat
migea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-05, 08:17   #7
Punaja
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 6
Dot.: Sklep internetowy FASARDI - Wasze doświadczenia, opinie....

Też żywo interesuję się tym sklepem, bo znalazłam jedną świetną rzecz. Czy jakość rzeczywiście pozostawia wiele do życzenia? Czy jest raczej adekwatna do swojej ceny?
Punaja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-02-05, 08:47   #8
Vilqa
Zadomowienie
 
Avatar Vilqa
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 812
Dot.: Sklep internetowy FASARDI - Wasze doświadczenia, opinie....

Odpowiedź masz w poście Migei - to chińska tandeta.
__________________
"Bynajmniej" nie znaczy "przynajmniej"

Bazarek na rzecz Azylu dla świń "Chrumkowo"


Vilqa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-05, 09:17   #9
AAAG1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 1
Dot.: Sklep internetowy FASARDI - Wasze doświadczenia, opinie....

Wczoraj odebrałam przesyłkę ze sklepu FASARDI. Niestety ogromne rozczarowanie. Jakość ubrań fatalna, materiał kiepski, krzywe szwy, ubrania nie nadające się do noszenia. Zdecydowanie odradzam zakupy w tym sklepie. A co najciekawsze nie edytują opinii negatywnych na temat swoich produktów, usuwa je moderator. Pieniążki wyrzucone w błoto.

---------- Dopisano o 10:17 ---------- Poprzedni post napisano o 10:13 ----------

AAAG1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-05, 13:02   #10
Yberian
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 2
Dot.: Sklep internetowy FASARDI - Wasze doświadczenia, opinie....

Witam, Jeżeli chodzi o moje doświadczenia to są bardzo, ale to bardzo NEGATYWNE! Pokusiłam się i złożyłam zamówienie na początku stycznia. Początkowo dostawałam wiadomości o opóźnieniu wysyłki więc cierpliwie czekałam tygodniami i wypatrywałam kuriera. Kiedy zdecydowałam się upomnieć o swoją przesyłkę zostałam zignorowana więc poprosiłam o zwrot pieniążków. W odpowiedzi poprosili mnie o nr konta, który oczywiście niezwłocznie podałam i do dziś cisza.. Dalej upominam się o zwrot pieniędzy i wypisuję maile z nadzieją, że zachowają gram profesjonalizmu ale wiem, że bez Rzecznika praw konsumenta się nie obejdzie - WIĘC DZIEWCZYNY UWAŻAJCIE! Nie dajcie się zrobić na kasę
Yberian jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-06, 07:52   #11
starfall
Rozeznanie
 
Avatar starfall
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: stolica ma kochana ♥
Wiadomości: 560
Dot.: Sklep internetowy FASARDI - Wasze doświadczenia, opinie....

Ojjj, to chyba daruję sobie zakup tego kompletu Chociaż bardzo mi się podoba..
O ile hasło "chińska tandeta" nie bardzo do mnie przemawia, o tyle konkretne argumenty co do jakości podane przez Yberian czy AAAG1 już dają do myślenia..

Dzięki wszystkim za odpowiedzi..
__________________
Nie chcę w życiu wszystkiego..! Chcę wyłącznie tego, co najlepsze!
I tattoos!
Moje fitnessowe wyniki - 2014:
Turbo Spalanie: 5
Skalpel: 3
Mel B pośladki/brzuch/nogi: 4/4/1
Mel B trening całego ciała: 1
boczki z Tiffany: 3

starfall jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-02-07, 14:00   #12
Wildeyes
Przyczajenie
 
Avatar Wildeyes
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 13
Dot.: Sklep internetowy FASARDI - Wasze doświadczenia, opinie....

ja niestety dałam się skusic na dwie koszule bo tak mi sie podobały ze o Jezu zapłaciłam i tak: podczas płacenia okazało sie że za dwie bluzki mam zapłacić 80zł czyli ok, za przesyłke 12 zł czyli ok, a tu nagle wyskakuje ze skoro cche zapłacic przelewem ze swojego banku musze dopłacić 2 zł cośtam, acha to spoko no ale nic zapłaciłam, dzis patrze na stasus zamówienia a tam ze mam dopłacic 1,03zl i że nie wyślą dopóki nie dopłacę, patrze na szczegóły a tam nagle jedna zz tych bluzek dokładnie ta sama nagle kosztuje 41zł a druga normalnie 40. Cuda po prostu, jutro sie pewnie okaże że znowu mam dopłacić 1lub2 zł. mam nadzieje że jest mozliwosć zwrotu bo jak tak wygladają zakupy to chyba już nie chce wiedziec jak te bluzki wygladaja
__________________

Nie znam się, to się wypowiem

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=403287
NIE KUPUJĘ PRODUKTÓW TESTOWANYCH NA ZWIERZĘTACH !

Edytowane przez Wildeyes
Czas edycji: 2014-02-07 o 14:01
Wildeyes jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-07, 19:22   #13
CorkaFaraona
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1
Dot.: Sklep internetowy FASARDI - Wasze doświadczenia, opinie....

...musiałam dwa razy przeczytać Wasze posty bo aż wierzyć mi się nie chciało, że piszecie o stronie http://fasardi.com/ robiłam całkiem niedawno zakupy w tym sklepie i jestem zadowolona ciuszki prane kilka razy, nie farbują, materiał się nie zniszczył, czyli chińszczyzna to raczej nie jest ...
CorkaFaraona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-11, 13:29   #14
NoemiSui
Raczkowanie
 
Avatar NoemiSui
 
Zarejestrowany: 2013-10
Lokalizacja: W-no
Wiadomości: 176
GG do NoemiSui
Dot.: Sklep internetowy FASARDI - Wasze doświadczenia, opinie....

Jest to jeden ze sklepów na mojej liście między innymi dlatego, że nie odstrasza cenami jak niektóre. Akurat w fasardi podoba mi się też to, że są bardzo stylowe rzeczy, a jednocześnie można w nich chodzić na codzień. Ostatnio przed świętami przyszły dwa sweterki jeden taki łososiowy, a drugi bardziej idący w szarość zasadniczo unikam swetrów, ale te były w bardzo dobrej jakości.
__________________
Poszukiwacz pracy blog opisujący jak wygląd praca osoby bezrobotnej.
NoemiSui jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-11, 14:59   #15
Karolkax3
Wtajemniczenie
 
Avatar Karolkax3
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: .
Wiadomości: 2 679
Dot.: Sklep internetowy FASARDI - Wasze doświadczenia, opinie....

Ja pozytywnie oceniam go. Zamawiałam kilka razy- nigdy negatywnego incydentu nie miałam. RAZ paczka się przedłużyła z wysyłką jakiś rok temu, od tamtego czasu zamawiałam kilka- kilkanaście i wszystko gucio!
Karolkax3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-11, 23:53   #16
lidwina
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 18
Dot.: Sklep internetowy FASARDI - Wasze doświadczenia, opinie....

Ledwo tu weszłam a mój Fasardi na tapecie. Dobrze poczytać i pilnować swoich spraw, bo ciuszki mi się bardzo podobają. Są takie niby sportowe, ale ze stylem a przy tym tanie. Zamawiała, ostatnio tunikę i rzeczywiście czekałam na przesyłkę długo, ale kontaktowali się i przepraszali, że mają jakieś problemy z personelem czy coś. Podobno już te problemy rozwiązali.
lidwina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-12, 07:54   #17
iron_angel_ona
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Jasło/Kraków
Wiadomości: 449
GG do iron_angel_ona
Dot.: Sklep internetowy FASARDI - Wasze doświadczenia, opinie....

wiesz wszystko zależy czego oczekujesz od tych ubrań w xxxx bo jak chcesz mieć coś jak z h&M to nie licz na to. oni nie sprzedają takich ciuchów ja czasami kupuję takie tanie jesli nie mam kasy albo mi nie zalezy - mam np marynakre kupiona w necie tez taka tanioszka i do dziś w niej chodzę a niektóre z hm sie drą i spierają po pierwszym razie.
__________________
70,6-->69-->68-->67,5-->67-->66-->65-->64-->63-->62-->61-->60...-->59


Byłam Będę .

Edytowane przez aniolek-tasmanski
Czas edycji: 2014-05-30 o 08:50 Powód: reklama
iron_angel_ona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-12, 12:58   #18
Rudii84
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 112
Dot.: Sklep internetowy FASARDI - Wasze doświadczenia, opinie....

Bardzo mi się podobają ich ciuchy i zastanawiałam się, czy kupić. Ceny są jak na moje fajne.
Szukałam opinii na ich temat i podobno mieli jakieś drobne problemy, ale podobno już ich nie mają i działają sprawnie

Czekam na wypłate i zamawiam.
Rudii84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-12, 15:51   #19
filip575
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 3
Dot.: Sklep internetowy FASARDI - Wasze doświadczenia, opinie....

Cześć. Jeśli chodzi o ten sklep Fasardi to ja niedawno kupowałem co nieco dla żony na urodziny. Najważniejsze że żonie się spodobało. Paczka szybko przyszła, jakość ubrań też dobra. Mam nadzieje że też traficie na taką samą obsługę. Pozdrawiam.
filip575 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-02-12, 16:23   #20
WiktoriaKarn
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 6
Dot.: Sklep internetowy FASARDI - Wasze doświadczenia, opinie....

Z tego co czytałam to nieciekawie natrafiłyście. Ja kupowałam kilka dni temu i już doszła paczka. Wszystko według mnie dobrze, jestem zadowolona z ubrania. Może w tedy mieli jakieś kłopoty czy coś. Teraz wszystko ok.
WiktoriaKarn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-13, 00:00   #21
lidwina
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 18
Thumbs up Dot.: Sklep internetowy FASARDI - Wasze doświadczenia, opinie....

No, to się potwierdza, to co ja słyszałam.
lidwina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-13, 11:07   #22
Yberian
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 2
Dot.: Sklep internetowy FASARDI - Wasze doświadczenia, opinie....

I do mnie w końcu się odezwali! Oczywiście nie cieszyłam się długo.. Zamiast anulować moje zamówienie, zdecydowali się je wysłać! TRAGEDIA! Nie te rozmiary, nie ten kolor, wszędzie nitki. To co dostałam nie nadawało się do noszenia ;/ Paczkę odebrałam w czwartek a w piątek rano już byłam na poczcie by odesłać im towar. NEVER AGAIN!
Yberian jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-13, 12:37   #23
Priesta
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 350
Dot.: Sklep internetowy FASARDI - Wasze doświadczenia, opinie....

Ja również zrobiłam zakupy w fasardi kilka dni temu ale osobiście jestem bardzo zadowolona !
Szczerze to dziwię się niektórym negatywnym opiniom ale mi paczka doszła w terminie - czekałam na nią może z 2-3 dni.
Ubrania również fajne, nie wiem jeszcze jak będą wyglądały po praniu ale wydaje mi się, że są wysokiej jakości. Skusiły mnie bardzo dobre ceny ponieważ nie widziałam jeszcze w moim mieście takich marynarek w cenie 55 zł...
Kupiłam tam bluzkę i marynarkę.
Priesta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-13, 18:32   #24
sylwia4012
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 4
Dot.: Sklep internetowy FASARDI - Wasze doświadczenia, opinie....

Cytat:
Napisane przez Yberian Pokaż wiadomość
Witam, Jeżeli chodzi o moje doświadczenia to są bardzo, ale to bardzo NEGATYWNE! Pokusiłam się i złożyłam zamówienie na początku stycznia. Początkowo dostawałam wiadomości o opóźnieniu wysyłki więc cierpliwie czekałam tygodniami i wypatrywałam kuriera. Kiedy zdecydowałam się upomnieć o swoją przesyłkę zostałam zignorowana więc poprosiłam o zwrot pieniążków. W odpowiedzi poprosili mnie o nr konta, który oczywiście niezwłocznie podałam i do dziś cisza.. Dalej upominam się o zwrot pieniędzy i wypisuję maile z nadzieją, że zachowają gram profesjonalizmu ale wiem, że bez Rzecznika praw konsumenta się nie obejdzie - WIĘC DZIEWCZYNY UWAŻAJCIE! Nie dajcie się zrobić na kasę
Dziwne, bo zamawiam z ze sklepu fasardi.com regularnie po jakimś ciuszku i nie miałam ani razu problemu z dostawą towaru. Może mieli jakieś chwilowe problemy, bo mi się nic takiego nie zdarzyło. Jakość normalna jak za taką cenę, ale też nie miałam jakoś źle zszytych ubrań...
sylwia4012 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-15, 15:20   #25
Rudii84
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 112
Dot.: Sklep internetowy FASARDI - Wasze doświadczenia, opinie....

Widzę, że większość komentarzy jest jednak pozytywnych, więc tym bardziej pójdę za większością. Zresztą na innych forach opinie są podobne.
Rudii84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-16, 19:42   #26
f13
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 42
Dot.: Sklep internetowy FASARDI - Wasze doświadczenia, opinie....

Wiecie co, ja raczej nigdy nie sprawdzam opinii o sklepie, zanim cokolwiek kupię, nie wpadłam na to :P Jeśli chodzi o Fasardi, przyjaciółka wysłała mi link, z marynarką, którą chciała sobie kupić i tak trafiłam do tego sklepu Skoro już płaciła ze przesyłkę, to i ja zamówiłam sobie bluzo/marynarkę (ostatnio jestem w jakimś szale zakupowym, chyba przez zimową depresję))
Paczka przyszła po kilku dniach, obie jesteśmy zadowolone z zakupów. Jeśli chodzi o jakość, to moim zdaniem jest to typowa jakość, jak z jakiejś popularnej, stacjonarnej sieciówki - a wydaje mi się, że tam nie znalazłabym marynarki za taką cenę jak w Fasardi. I pewnie za jakiś czas znów zrobię u nich zakupy.
f13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-17, 11:59   #27
Wildeyes
Przyczajenie
 
Avatar Wildeyes
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 13
Dot.: Sklep internetowy FASARDI - Wasze doświadczenia, opinie....

mimo różnych perypetii ze sklepem z zakupami nie było problemu, bez problemu zmienilam zamówienie, kontakt byl bardzo dobry, bluzki ktore przyszły są świetne, a za ta złotówkę która miałam ni wiedzieć czemu dopłacić dostałam gratis w postaci bluzki, wiec u mnie wszystko się super skończyło do tego przesyłka była ekspresowa, napewno tam jeszcze zaglądne i mam nadzieje że również nie bedzie problemów
__________________

Nie znam się, to się wypowiem

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=403287
NIE KUPUJĘ PRODUKTÓW TESTOWANYCH NA ZWIERZĘTACH !
Wildeyes jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-21, 11:46   #28
radzia6
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 1
Dot.: Sklep internetowy FASARDI - Wasze doświadczenia, opinie....

Własnie otrzymałam przesyłkę z FASARDI nie ukrywam, że czekałam dość długo (14 dni roboczych) ale cały czas kontakt z firmą był wyśmienity i zostałam przeproszona za opóźnienie, ponieważ zamówień na ten komplet było bardzo dużo. Towar przyszedł bardzo dobrej jakości i fajnie uszyty nie ma dziur i nitek wystających.
Ja na pewno jeszcze u nich coś kupię
Osobiście polecam zakupy w tej firmie.
radzia6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-22, 08:12   #29
pulpfiction
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 25
Dot.: Sklep internetowy FASARDI - Wasze doświadczenia, opinie....

Ja złożyłam zamówienie 3 lutego, po 12 dniach zwątpiłam i próbowałam się z nimi skontaktować. Nam maila nie odpowiedzieli, dodzwoniłam się do nich dopiero 17 lutego, bo cały czas "konsultanci byli zajęci". Bardzo miła pani powiedziała, że paczka dojdzie do mnie najpóźniej w środę 19.02. Oczywiście, w środę ciuchów ani widu ani słychu i dopiero w środę dostałam odpowiedź na maila, że paczka zostanie najpóźniej doręczona do końca tygodnia, czyli do 21.02. Odpisałam, że jeśli nie zobaczę ciuchów do końca tygodnia, to żądam zwrotu gotówki albo podejmę dalsze kroki w tej sprawie- wtedy od razu dostałam odpowiedź, że przepraszają za utrudnienia i że zwrócą mi pieniądze. Bez wytłumaczenia, co do cholery się z moim zamówieniem stało! No i w ten o to sposób od dwóch dni czekam aż moje pieniądze wrócą na konto ;/ Ciekawe, ile potrwa aż mi je z powrotem przeleją. Więc jedyne co mogę powiedzieć- NIE POLECAM Fasardi!!!
pulpfiction jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-22, 15:25   #30
tadd55
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 2
Dot.: Sklep internetowy FASARDI - Wasze doświadczenia, opinie....

Ja ostatnio kupowałem dla żony bluzkę na http://fasardi.com/ i jakoś problemów nie było, paczka doszła w terminie, żona była zadowolona, bluzka była taka jaka miała być,
tadd55 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-04-09 12:04:59


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:30.