Manhattan Perfect Adapt Make Up - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-05-07, 12:02   #1
eyelash69
Raczkowanie
 
Avatar eyelash69
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 46

Manhattan Perfect Adapt Make Up


Witam
planuje zkupić jakiś nowy lekki podkład na wiosne chodzi mi o dość trwały mat i żeby coś tam zakrył i się trzymał czy ktoś może stosował podkład Manhattan Perfect Adapt ?jakie wrażenia ?
eyelash69 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-07, 12:36   #2
KathleenAnn
Zadomowienie
 
Avatar KathleenAnn
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 1 148
Dot.: Manhattan Perfect Adapt Make Up

Stosuję ten podkład od około tygodnia - mam najjaśniejszy odcień. Chciałam kupić coś lekkiego, nie zapychającego i po namowach koleżanki skusiłam się.

Podkład jest rzeczywiscie lekki i bardzo wydajny. Aby pokryć całą twarz potrzebuję mniej więcej 3/4 pompki. Nie jest mocno kryjący, ale efekt matu zauważyłam. Muszę zaznaczyć, że nie mam problemów ze świeceniem się, także mat, który daje Adapt w pełni mi wystarcza.

Ładnie pachnie, trzyma się długo. Jedyny minus jaki widzę, to taki, że zaraz po nałożeniu uwidacznia suche skórki. Jednak jak już się do cery "zaadaptuje" to się ładnie z nią stapia i nie tworzy efektu maski.

Problemem może być teź dobór kolorów. Ja mam cerę jasną i najjaśniejszy odcień jest dla niej odpowiedni. Kolejny wpada mocno w róż - dla mnie to jest wręcz róż w kremie, a dwa następne to brązy, ale już dosyć ciemne.
KathleenAnn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-07, 14:39   #3
eyelash69
Raczkowanie
 
Avatar eyelash69
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 46
Dot.: Manhattan Perfect Adapt Make Up

a możesz mi napisać skład tego podkładu ? bo szukalam i nie znalazłam
eyelash69 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-07, 18:06   #4
nlee
Przyczajenie
 
Avatar nlee
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Kluczbork
Wiadomości: 1
Dot.: Manhattan Perfect Adapt Make Up

Też dopiero co zaczęłam go używać. Trzyma się na skórze ok. 6 godziny. Do cery tłustej lub mieszanej potrzebny będzie puder.
Minusy? Zbyt intensywny zapach.
Trzeba tylko uważać na pompkę, bo zbyt mocne naciśnięcie i mamy podkład na spodniach
__________________
Je ne regrette rien...
nlee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-07, 18:27   #5
sensualitat
Wtajemniczenie
 
Avatar sensualitat
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 2 330
GG do sensualitat
Dot.: Manhattan Perfect Adapt Make Up

Gdybyś użyła wyszukiwarki i przejrzała KWC to z pewnością nie musiałabyś zakładać nowego wątku.
Od siebie dodam, że używam tego podkładu od dobrych 3 tygodni i jestem bardzo zadowolona Mam kolor najjaśniejszy i jest to bardzo ładny jasny beż, wpada lekko w żółty odcień. Bardzo ładnie matuje - mam cerę mieszaną i nie używam sypkiego pudru, mat naprawdę trwały. Jeśli chodzi o krycie to na pewno nie jest to podkład mocno kryjący, ale bardzo dobrze wyrównuje koloryt skóry, zakrywa drobne niedoskonałości, przebarwienia. U mnie wytrzymuje cały dzień bez poprawek, nie ściera się. Daje bardzo naturalny efekt. Poza tym jest dość tani i bardzo wydajny. Jeśli szukasz lekkiego podkładu na sezon wiosenno - letni to Manhattan jest strzałem w dziesiątkę
__________________
naturalna pielęgnacja.
sensualitat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-07, 18:30   #6
eyelash69
Raczkowanie
 
Avatar eyelash69
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 46
Dot.: Manhattan Perfect Adapt Make Up

czytałam KWC ,ale chciałam zapytać jeszcze tutaj
eyelash69 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-26, 18:45   #7
joanna871
Raczkowanie
 
Avatar joanna871
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 101
Dot.: Manhattan Perfect Adapt Make Up

Cytat:
Napisane przez KathleenAnn Pokaż wiadomość
Stosuję ten podkład od około tygodnia - mam najjaśniejszy odcień. Chciałam kupić coś lekkiego, nie zapychającego i po namowach koleżanki skusiłam się.

Podkład jest rzeczywiscie lekki i bardzo wydajny. Aby pokryć całą twarz potrzebuję mniej więcej 3/4 pompki. Nie jest mocno kryjący, ale efekt matu zauważyłam. Muszę zaznaczyć, że nie mam problemów ze świeceniem się, także mat, który daje Adapt w pełni mi wystarcza.

Ładnie pachnie, trzyma się długo. Jedyny minus jaki widzę, to taki, że zaraz po nałożeniu uwidacznia suche skórki. Jednak jak już się do cery "zaadaptuje" to się ładnie z nią stapia i nie tworzy efektu maski.

Problemem może być teź dobór kolorów. Ja mam cerę jasną i najjaśniejszy odcień jest dla niej odpowiedni. Kolejny wpada mocno w róż - dla mnie to jest wręcz róż w kremie, a dwa następne to brązy, ale już dosyć ciemne.
ja mam bardzo problemowa cere a z braku tymczasowych funduszy zakupilam dzis 1raz ten fluid poniewaz to jedna z niewielu tanich marek jakim ufam i nie zawiodlam sie ,bardzo ladnie pokrywa buzie,wydajny daje naturalny efekt,matuje i dlugo sie trzyma zwlaszcza z pudrem tez uzywam z manhattanu ,kolor dopasowal sie idealnie jakbym nie miala podkladu na twarzy ,maly minus to fakt podkresla suche skorki ale to jedyny minus,buzia jest ladna ,gladka i zdrowa jestem mile zaskoczona za taka niska cene
joanna871 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:19.