kolor - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-11-18, 16:19   #1
ST33BY
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 3

kolor


Witam, nie jestem pewny czy w dobrym miejscu sie "znalazlem" ale nigdzie nie otrzymalem upragnionej odpowiedzi wiec co mi tam. Kobiety znaja sie najlepiej. Chcialbym posiadac taki kolor wlosow:
http://fc04.deviantart.net/fs45/f/20...NIMATRONIX.jpg

I teraz Moje pytanie brzmi czy jest w ogole to mozliwe? Jesli tak to jakies namiary poprosze na farby typu fryzjerskie "loreal,matrix,ce-ce" z gory dziekuje.
ST33BY jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-19, 16:38   #2
Cathe_Elen
Raczkowanie
 
Avatar Cathe_Elen
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 223
Dot.: kolor

Jedyną farbę, którą kojarzę to http://img3.burak.pl/img/5/c/5/f/pal...ysty-blond.jpg - Palette Srebrzysty Blond C9. W sklepie na pewno ją znajdziesz.
Wszystko zależy od tego, jaki kolor włosów posiadasz obecnie, jeśli masz włosy wpadające w rudości kolor może nie wyjść taki jak powinien. Jeśli masz włosy jasny blond powinno złapać. Jeśli czarne... Nie wiem. Moim zdaniem facet w takim kolorze (siwym) nie będzie wyglądał korzystnie... Ale zrobisz jak uważasz.

Edytowane przez Cathe_Elen
Czas edycji: 2011-11-21 o 08:28
Cathe_Elen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-19, 17:40   #3
Meadow
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Sheffield / Żory / Bratislava
Wiadomości: 2 277
GG do Meadow Send a message via Skype™ to Meadow
Dot.: kolor

możesz rozjaśnić włosy do białego i na to nałożyć szary toner
może i tonery nie są trwałe ale poprawić to nie problem a efekt fajny
Meadow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-20, 20:35   #4
Vea
Rozeznanie
 
Avatar Vea
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 618
Dot.: kolor

A jakie masz swoje włosy? Ile masz lat w ogóle? Wiesz, wg mnie, głupio to będzie wyglądać, jak młody chłopak/facet do (załóżmy) 36-37 lat zafunduje sobie taki postarzający kolor w postaci jakiejś prześwitującej siwizny (tak widać na moim kompie ten kolor) - wydaje mi się, że faceci również nie lubią się postarzać, a ten kolor niestety, dodaje lat, no ale jeśli Ci się podoba i masz ciemne włosy, to faktycznie musisz uderzać w srebrzyste blondy jak napisała Cathe-Elen, a jeśli masz jasne włosy to może jakiś popielaty blond (na pudełku patrz na numerki a nie nazwy -> 8.1 - popielate dają efekt takiej szarości właśnie).
__________________
Wszystkie moje blondy

Edytowane przez Vea
Czas edycji: 2011-11-20 o 20:41
Vea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-21, 05:30   #5
ST33BY
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 3
Dot.: kolor

Lat mam 19 ale nie wiem czy to wazne w tej sprawie. Co do wlosow to ciemny blond a co do farby palette to nasluchalem sie samych negatywow wiec raczej nie skorzystam a kolor mi sie niesamowicie podoba i do Mojej jasnej karnacji by wygladal bardzo dobrze , jak narazie dziekuje za odpowiedzi i wezme je pod uwage ale czekam na nastepne.
ST33BY jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-22, 08:40   #6
Cathe_Elen
Raczkowanie
 
Avatar Cathe_Elen
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 223
Dot.: kolor

Cytat:
Napisane przez ST33BY Pokaż wiadomość
Lat mam 19 ale nie wiem czy to wazne w tej sprawie. Co do wlosow to ciemny blond a co do farby palette to nasluchalem sie samych negatywow wiec raczej nie skorzystam a kolor mi sie niesamowicie podoba i do Mojej jasnej karnacji by wygladal bardzo dobrze , jak narazie dziekuje za odpowiedzi i wezme je pod uwage ale czekam na nastepne.
Wczoraj w Rossmannie widziałam farbę o takim intensywnym siwym kolorze. Nie pamiętam jaka to firma, ale możesz się przejść i sprawdzić. W takich drogeriach jest tego pełno. Spisz nazwę, a później sprawdź sobie w Internecie, czy dobrze łapie. Jak będą dobre opinie to sobie kupisz.
Cathe_Elen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-23, 05:15   #7
ST33BY
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 3
Dot.: kolor

Cytat:
Napisane przez Cathe_Elen Pokaż wiadomość
Wczoraj w Rossmannie widziałam farbę o takim intensywnym siwym kolorze. Nie pamiętam jaka to firma, ale możesz się przejść i sprawdzić. W takich drogeriach jest tego pełno. Spisz nazwę, a później sprawdź sobie w Internecie, czy dobrze łapie. Jak będą dobre opinie to sobie kupisz.
Okej dzieki wielkie. A pytanko jeszcze sprawdzalas moze co bylo napisane na tej farbie? k0lor szary? bo ja spotkalem sie tylko z golebim ale to mimo wszystko nie to samo. Ogolem napisalem do profesjonalnego salonu fryzjerskiego i mowili, ze moga mi cos takiego zrobic ale duze koszty ok 150-200 wiec jezeli co miesiac mam tyle wydawac na fryzure to dziekuje ... dlatego szukam farby
ST33BY jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-11-24, 06:38   #8
Cathe_Elen
Raczkowanie
 
Avatar Cathe_Elen
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 223
Dot.: kolor

Cytat:
Napisane przez ST33BY Pokaż wiadomość
Okej dzieki wielkie. A pytanko jeszcze sprawdzalas moze co bylo napisane na tej farbie? k0lor szary? bo ja spotkalem sie tylko z golebim ale to mimo wszystko nie to samo. Ogolem napisalem do profesjonalnego salonu fryzjerskiego i mowili, ze moga mi cos takiego zrobic ale duze koszty ok 150-200 wiec jezeli co miesiac mam tyle wydawac na fryzure to dziekuje ... dlatego szukam farby
Tam było chyba właśnie napisane "kolor szary". W każdym razie takie farby leżą zazwyczaj na dolnych półkach i są raczej mało znanych firm, żaden Garnier, Syoss itd.
Cathe_Elen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-24, 13:34   #9
Vea
Rozeznanie
 
Avatar Vea
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 618
Dot.: kolor

Dokładnie, mniej znane firmy (te z dolnych półek) mają w swojej ofercie rzadko spotykane odcienie. Rozejrzyj się w Rossmanie albo innej drogerii. No ale skoro masz jasną karnację to wg mnie taka szarzyzna źle wpłynie na Twoją wizualizację, naprawdę.
__________________
Wszystkie moje blondy
Vea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:57.