Turkusowe wlosy - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-08-03, 01:36   #1
retroenemy
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 1
Exclamation

Turkusowe wlosy


Witam Was drogie użytkowniczki.
Otóż, jakieś 2 tygodnie temu rozjaśniłam włosy rozjaśniaczem firmy Manic Panic. Następnie zafarbowałam je na kolor turkusowy, farba firmy Manic Panic. W tej chwili kolor mi już trochę zbladł i chiałabym zafarbować jeszcze raz wlosy na turkusowo. Kolor stal sie bardziej zielony, i nie wiem czy rozjasniac wlosy jeszcze raz czy od razu je zafarbowac. Prosze pilnie o pomoc. bo pierwszy raz w zyciu robilam cos takiego.
retroenemy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-03, 08:24   #2
caramel09
Przyczajenie
 
Avatar caramel09
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 20
Dot.: Turkusowe wlosy

Ja bym chyba rozjaśniła, bo jak zmieszasz turkusowy z zielonym może wyjść coś kosmicznego. Z drugiej strony to strasznie niszczy włosy...ale skoro musisz, no to trudno
caramel09 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-03, 11:01   #3
Meadow
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Sheffield / Żory / Bratislava
Wiadomości: 2 277
GG do Meadow Send a message via Skype™ to Meadow
Dot.: Turkusowe wlosy

jeśli miałas nałożony turkus i to on sprał się na zielono to jak go nałożysz jeszcze raz to będziez miała to samo co wcześniej, tzn turkus... jeśli nie zmieniasz koloru tonera to nie musisz nic rozjaśniać
Meadow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-04, 12:24   #4
Reddishh
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 490
Dot.: Turkusowe wlosy

Wątpie że chcesz niszczyć włosy rozjaśnianiem, więc zakup czysto niebieską farbę i nałóż ją na włosy, powinien wyjść mniej zielony a zbliżony do turkusu.
Reddishh jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-04, 13:21   #5
fryz5
Zakorzenienie
 
Avatar fryz5
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 139
Dot.: Turkusowe wlosy

nałóż toner bardziej niebieski niż zielony, np lagoon blue. bez rozjaśniania, jeśli byś chciała zmienić kolor tonera np na różowy, fioletowy to musiałabyś się pozbyć najpierw starego koloru ale jesli chcesz cały czas turkus to nie wymaga to ponownego rozjaśniania
fryz5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-04, 13:48   #6
Reddishh
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 490
Dot.: Turkusowe wlosy

A co ja powiedziałam?
Reddishh jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-04, 14:10   #7
fryz5
Zakorzenienie
 
Avatar fryz5
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 139
Dot.: Turkusowe wlosy

napisałaś o farbie, a ja o tonerze lagoon blue, coś w tym złego? może powinienem w ogóle nie pisac?
fryz5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-08-04, 14:16   #8
Reddishh
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 490
Dot.: Turkusowe wlosy

Cytat:
Napisane przez fryz5 Pokaż wiadomość
napisałaś o farbie, a ja o tonerze lagoon blue, coś w tym złego? może powinienem w ogóle nie pisac?
A może mniej nerwów? napisałam - czysta niebieska farba, niech sobie sama wybierze jaka jej odpowiada, nie możesz jej doradzać konkretnej farby, bo nie wiemy jak ciemne ma włosy i jak zielone teraz są, dziewczyna wezmie sobie taką propozycję do serca, zakupi ją, zafarbuje a potem będzie lamentowała że ma granatowe włosy albo true niebieskie,bo na ciemnych tak to wyjdzie lagon blue z directionsa.

Teraz rozumiesz? ja sie nie czepiam troche farbowałam tonerami włosy też na niebiesko/zielono i wiem jak to może pózniej wyjść, nigdy nie chce zle.
Reddishh jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-04, 14:21   #9
fryz5
Zakorzenienie
 
Avatar fryz5
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 139
Dot.: Turkusowe wlosy

tez farbowałem tonerami i skoro ma rozjaśnione włosy to lagoon blue nie wyjdzie granatowo, midnight blue wyszełby granatowo lub atlantic blue do pierwszych myć, atlantic po tygodniu u mnie był turkusowy , więc lagoon blue byłby dobry

a jeśli retroenemy nie wkleiła swojego zdjęcia obecnego koloru i koloru jaki chce to chyba jest świadoma ze to co polecimy nie będzie w 100% takie jak Ona by chciała?
fryz5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-04, 14:25   #10
Reddishh
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 490
Dot.: Turkusowe wlosy

A skąd wiesz do jakiego poziomu ona ma rozjaśnione włosy? z czarnego rozjaśnisz i masz rudawo-brąz i tez są rozjaśnione mam racje? no właśnie.

Koleżanko dodaj zdjęcia bo się pozabijamy!
Reddishh jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-04, 14:31   #11
fryz5
Zakorzenienie
 
Avatar fryz5
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 139
Dot.: Turkusowe wlosy

tak z tym że na rudo-brązie nie wyszedł by turkus?

nikt się nie pozabija, spokojnie.
fryz5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-08-04, 14:37   #12
Reddishh
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 490
Dot.: Turkusowe wlosy

niebieski neutralizuje rudy więc mógłby jej wyjść około brązowy nawet. Ale mówi że ma zielonkawe, tylko teraz cholera czy jasne czy ciemne te zielonkawe właśnie. Jak jasne to czysto-niebieska farba rozwiąże problem, nawet ten lagon blue, ale jak ciemne to może być problem to może wyjść za ciemne i będzie niebieski nie turkusowy
Reddishh jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-04, 14:41   #13
fryz5
Zakorzenienie
 
Avatar fryz5
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 139
Dot.: Turkusowe wlosy

to moze powinna poczekać aż spierze się jej bardziej i od nowa nałozy ten sam odcień którego używała
fryz5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-04, 14:43   #14
Reddishh
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 490
Dot.: Turkusowe wlosy

mówi że jej zbyt zielone wychodzą, jak nie doda zdjęcia to nic nie poradzimy, bo cały czas bawimy się w zgadywanki, poczekajmy, może wstawi..
Reddishh jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-27, 11:19   #15
ever-dream
Wtajemniczenie
 
Avatar ever-dream
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 2 491
Turkusowa farba

Dziewczyny szukam turkusowej farby do włosów. Na allegro jest dostępnych kilka rodzajów, ale w opisie jest napisane, że utrzymują się do kilku myć Szukam oczywiście czegoś trwalszego. Może wie któraś gdzie dostanę taką farbę? Optuję za turkusową, ale innymi "żywymi" kolorami też nie pogardzę.

Widzę, że sporo gwiazd ma pofarbowane końcówki, i jakoś nie wierzę, że farbują je raz w tygodniu. Musi więc być jakiś sposób, tylko ja go nie znam

Za wszelkie opinie będę bardzo wdzięczna
__________________
"A ci, którzy tańczyli, zostali uznani za szalonych przez tych, którzy nie słyszeli muzyki".
ever-dream jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-27, 14:28   #16
Meadow
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Sheffield / Żory / Bratislava
Wiadomości: 2 277
GG do Meadow Send a message via Skype™ to Meadow
Dot.: Turkusowa farba

Cytat:
Napisane przez ever-dream Pokaż wiadomość
Dziewczyny szukam turkusowej farby do włosów. Na allegro jest dostępnych kilka rodzajów, ale w opisie jest napisane, że utrzymują się do kilku myć Szukam oczywiście czegoś trwalszego. Może wie któraś gdzie dostanę taką farbę? Optuję za turkusową, ale innymi "żywymi" kolorami też nie pogardzę.

Widzę, że sporo gwiazd ma pofarbowane końcówki, i jakoś nie wierzę, że farbują je raz w tygodniu. Musi więc być jakiś sposób, tylko ja go nie znam

Za wszelkie opinie będę bardzo wdzięczna
ja bym się nawet nie zdziwiła jakby poprawiały częściej niż raz w tygodniu nie ma takich kolorów trwałych, a topnerem na prawdę nie jest żadna filozofia poprawiać trzyma się krótko ale można to przedłużać - myjesz delikatnym szamponem (np. dla dzieci) dodajesz toner do odżywki.. nałożyć sam toner chociaż na 15 minut dla poprawy jak kolor wygląda już "mdło" i da się żyć mnie to na początku męczyło ale jak zaczęłam dbać o włosy to jedna dodatkowa czynność to pikuś
Meadow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-27, 21:24   #17
ever-dream
Wtajemniczenie
 
Avatar ever-dream
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 2 491
Dot.: Turkusowa farba

Cytat:
Napisane przez Meadow Pokaż wiadomość
ja bym się nawet nie zdziwiła jakby poprawiały częściej niż raz w tygodniu nie ma takich kolorów trwałych, a topnerem na prawdę nie jest żadna filozofia poprawiać trzyma się krótko ale można to przedłużać - myjesz delikatnym szamponem (np. dla dzieci) dodajesz toner do odżywki.. nałożyć sam toner chociaż na 15 minut dla poprawy jak kolor wygląda już "mdło" i da się żyć mnie to na początku męczyło ale jak zaczęłam dbać o włosy to jedna dodatkowa czynność to pikuś
Dzięki. Chyba tak zrobię Już znalazłam farbę na allegro.
__________________
"A ci, którzy tańczyli, zostali uznani za szalonych przez tych, którzy nie słyszeli muzyki".
ever-dream jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-03, 19:39   #18
Kira5
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 73
Turkusowe włosy

Witam i proszę Was doświadczone kobiety o radę. Otóż po 2 latach farbowania swoich włosów na nieprzeniknioną czerń, zapragnęłam, by zagościł na nich turkus. I teraz mam pytanie główne. Czy to w ogóle możliwe bez zrobienia istnej masakry na włosach? Dodam, że już mam je zniszczone, ale odżywiam regularnie i dbam, żeby nie umarły. Naturalnie jestem blondynką, więc pewnie trzeba byłoby ściągac kolor, potem rozjaśniac...mogłybyście napisac jak taka operacja by przebiegała, jak byłaby rozciągnięta w czasie i co musiałabym robic, żeby z moich włosów nie pozostało przysłowiowe siano? Nie są aż tak podatne na niszczenie, przez 4 lata prostowania wyglądają sporo lepiej od włosów niektórych dziewczyn, które prostują kilka miesięcy..wiem jednak, że taka zabawa z kolorami może je uśmiercic. Proszę o pomoc i jakieś rozwiązania.
Kira5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-03, 19:51   #19
Sherezada
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 1 337
Dot.: Turkusowe włosy

lepiej kup sobie niebieską (turkusowa) mascarę do włosów i zrób pasemka albo sa też zmywalne po jednym myciu kolorowe pianki
Sherezada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-07-03, 21:03   #20
Meadow
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Sheffield / Żory / Bratislava
Wiadomości: 2 277
GG do Meadow Send a message via Skype™ to Meadow
Dot.: Turkusowe włosy

Cytat:
Napisane przez Sherezada Pokaż wiadomość
lepiej kup sobie niebieską (turkusowa) mascarę do włosów i zrób pasemka albo sa też zmywalne po jednym myciu kolorowe pianki
pianki się nie nadają na czarne włosy

ja to widzę jedynie tak jak napisałaś, dekoloryzację a potem rozjaśnić chociaż trochę...
ja robiłam różne cuda z włosami i żyły, ale nie chcę nic źle doradzać komuś innemu
Meadow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:53.