Czy od razu po rozjaśnianiu włosów rozjaśniaczem można nałożyć farbę z kolorem? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-06-14, 14:22   #1
panicxxkiller
Raczkowanie
 
Avatar panicxxkiller
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Leszno
Wiadomości: 42

Czy od razu po rozjaśnianiu włosów rozjaśniaczem można nałożyć farbę z kolorem?


j/w.
miałam dziś rozjaśniać ale moja mum mówi, że muszę najpierw rozjaśnić i poczekać kilka dni na nakładanie farby, bo włosy będą 'napite' i gołębi popielaty blond tzn. platyna się nie przyjmie... ehh. może jednak nie trzeba, co?

mówi, że gdybym teraz rozjaśniała, miałabym żółte a bede jeszcze trzy dni chodzić do szkoły. masakra, kurcze, wiem, że z początku wyjdą żółte, ale powinny się przyjąć, tak mi się wydaje ;x.



(kupiłam dzisiaj dwa rozjaśniacze Joanny 'Intensiv Blond' 4-5 tonów i dwie farby Joanna Naturia Color srebrny pył. włosy mam do połowy pleców. w zeszłym roku jak farbowałam starczyło)

Edytowane przez panicxxkiller
Czas edycji: 2009-06-14 o 14:24
panicxxkiller jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-14, 14:31   #2
goosiaczeq
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 18
Dot.: Czy od razu po rozjaśnianiu włosów rozjaśniaczem można nałożyć farbę z kolorem?

ja zawsze nakladalam odrazu zreszta w salonie tez nakladaja nie puszczaja cie do domu z zoltymi wlolsami
goosiaczeq jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-14, 15:07   #3
eyo
Zakorzenienie
 
Avatar eyo
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 16 988
Dot.: Czy od razu po rozjaśnianiu włosów rozjaśniaczem można nałożyć farbę z kolorem?

Cytat:
Napisane przez panicxxkiller Pokaż wiadomość
j/w.
miałam dziś rozjaśniać ale moja mum mówi, że muszę najpierw rozjaśnić i poczekać kilka dni na nakładanie farby, bo włosy będą 'napite' i gołębi popielaty blond tzn. platyna się nie przyjmie... ehh. może jednak nie trzeba, co?

mówi, że gdybym teraz rozjaśniała, miałabym żółte a bede jeszcze trzy dni chodzić do szkoły. masakra, kurcze, wiem, że z początku wyjdą żółte, ale powinny się przyjąć, tak mi się wydaje ;x.



(kupiłam dzisiaj dwa rozjaśniacze Joanny 'Intensiv Blond' 4-5 tonów i dwie farby Joanna Naturia Color srebrny pył. włosy mam do połowy pleców. w zeszłym roku jak farbowałam starczyło)


zajrzyj do watku o srebrnym pyle ( jest na pierwszej stronie) - wrzuciłam fote co z tego wyszło


dalej - ja za każdym razem czekałam co najmniej tydzień/dwa zanim kładłam farbę ( farbowała w jakieś świeta najczęscie bo było dużo wolnego). Ten rozjaśniacz joanny jest na 9% wodzie... i ta farba też na 9% jest.... Ja bym sie bała położyć od razu chociaż włosyowy hardcorowiec ze mnie



btw - kładziesz rozjaśniacz na naturalne ? jak ja kładłam na naturalne to mi nie wychodził żółto a farbowałam tylko dlatego, że końce po czarnej farbie miałam żołte.. ale sama rozjaśniacz na naturalne włosy wychodził praktycznie biały kolor, bez żółci
__________________
...

Prędzej czy później cmentarze są pełne wszystkich.

15.02.2017 ♥
eyo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-14, 15:10   #4
RezRezRez
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 36
GG do RezRezRez
Dot.: Czy od razu po rozjaśnianiu włosów rozjaśniaczem można nałożyć farbę z kolorem?

ja też nakładałam farbę zaraz po rozjaśnianiu, srebrny pył zrobił u mnie szarawe włosy ale wymył się tak szybko że nawet się nie nacieszyłam :P
RezRezRez jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-14, 15:35   #5
WielbiciekaSzpilek
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 5
Dot.: Czy od razu po rozjaśnianiu włosów rozjaśniaczem można nałożyć farbę z kolorem?

Cytat:
Napisane przez RezRezRez Pokaż wiadomość
ja też nakładałam farbę zaraz po rozjaśnianiu, srebrny pył zrobił u mnie szarawe włosy ale wymył się tak szybko że nawet się nie nacieszyłam :P
ach piękne włosy na zdjęciu umieszczonym obok

a tak na serio zrobię to samo nie wiem co wyjdzie... życie ma sie jedno poszaleć można chciałabym uzyskać kolor karmelowy... i tu pozwolę się zapytać:

JAK DŁUGO TRZYMAĆ ROZJAŚNIACZ?
__________________
Dobra, dobra... wiem że brakuje "L" w moim nicku
WielbiciekaSzpilek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-14, 16:00   #6
eyo
Zakorzenienie
 
Avatar eyo
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 16 988
Dot.: Czy od razu po rozjaśnianiu włosów rozjaśniaczem można nałożyć farbę z kolorem?

Cytat:
Napisane przez WielbiciekaSzpilek Pokaż wiadomość
ach piękne włosy na zdjęciu umieszczonym obok

a tak na serio zrobię to samo nie wiem co wyjdzie... życie ma sie jedno poszaleć można chciałabym uzyskać kolor karmelowy... i tu pozwolę się zapytać:

JAK DŁUGO TRZYMAĆ ROZJAŚNIACZ?
zgodnie z zaleceniami na ultoce czyli zaleznie od wyjsciowego koloru i stanu wlosów ;D
__________________
...

Prędzej czy później cmentarze są pełne wszystkich.

15.02.2017 ♥
eyo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-15, 16:52   #7
panicxxkiller
Raczkowanie
 
Avatar panicxxkiller
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Leszno
Wiadomości: 42
Dot.: Czy od razu po rozjaśnianiu włosów rozjaśniaczem można nałożyć farbę z kolorem?

taak, stwierdziłam, że jednak poczekam te kilka dni, będę na spokojnie mogła te kłaki rozjaśnić i wgl.
aa i do koleżanki wyżej, zdziwiłabyś się, jak najbardziej od fryzjera wypuszczają z żółtymi i każą przyjść za jakiś czas ;p

wgl. w zeszłym roku miałam tak rozjaśniane i fakt, pierwszy raz robiłam włosy i nie wyszły tak jak oczekiwałam, ale po kilku nast. farbowaniach na platynkę wyszło, jednak w grudniu dałam na to średni blond z palette , który teraz jest u mnie strasznie wymyty i mam jakieś 11 cm odrostów swojego ciemnego blondu ;d i wyglądam tak (taa, wiem, że jestem paskudna o.o) : http://photos.nasza-klasa.pl/4434986...0af9d6b80.jpeg

btw. mnie musi wyjść coś takiego jak na zdjęciu
http://wd2.photoblog.pl/lvp1/200906/AD/40292741.jpg
http://wd7.photoblog.pl/lvp4/200903/68/33951396.jpg

Edytowane przez panicxxkiller
Czas edycji: 2009-06-15 o 16:58
panicxxkiller jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-09-24, 17:46   #8
jagi22
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 1
Unhappy Dot.: Czy od razu po rozjaśnianiu włosów rozjaśniaczem można nałożyć farbę z kolorem?

hej,ja mam ten sam problem,rozjaśnilam włosy rozjasniaczem i wyszły zółte,chcialabym miec kolorek platynowy,czy w tej sytuacji moge uzyc farby,pomózcie i czy wyjdzie mi taki kolor

---------- Dopisano o 18:46 ---------- Poprzedni post napisano o 18:44 ----------

rozjasnilam wlosy rozjasniaczem wyszly mi zółte,chcialabym uzyskac kolor platynowy,czy w tej sytuacji moge nałozyc farbe i czy mi to wyjdzie

Edytowane przez jagi22
Czas edycji: 2009-09-24 o 17:49
jagi22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-16, 10:50   #9
19saritka93
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 1
Dot.: Czy od razu po rozjaśnianiu włosów rozjaśniaczem można nałożyć farbę z kolorem?

Hej dziewczyny,
ma pytanie.. czy na rojaśnione włosy moge nałożyć farbe ?? zawsze rozjaśniam odrost joanna , a teraz mam ochote na platynowy blond (farba Palette) i strasznie sie boje ze moga mi wypasć.. bo na zniszczenie dogłębnie ich to jestem przygotowana...;/ Moze ktoś już tak z Was robił ??? czekam na odp
19saritka93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-20, 21:57   #10
_Fasolka_
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 1
Dot.: Czy od razu po rozjaśnianiu włosów rozjaśniaczem można nałożyć farbę z kolorem?

Możesz spokojnie kłaść farbę :P oczywiście włosy będą dość mocno zniszczone, ale nie wypadną. Ja kładę na moje włosy zawsze rozjaśniacz z joanny 5-6tonów i na to farbę z rozjasniaczem paletta 3-4tony :P używam też waxa albo serum z lechera i moje włosy nie wyglądają źle^ także nie bój się bo włosy na pewno Ci nie odpadną.
_Fasolka_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-22, 08:37   #11
karolaajna
Raczkowanie
 
Avatar karolaajna
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 93
Dot.: Czy od razu po rozjaśnianiu włosów rozjaśniaczem można nałożyć farbę z kolorem?

Witam !
Wczoraj rozjaśniałam włosy miałam już wcześniej pasemka [ były one ładne , jaśniutki blond ] ale chciałam zrobić sobie teraz całą głowę. Wyszły mi okropnie żółte z połyskiem pomarańczowym. Używałam tego rozjaśniacza http://img.bazarek.pl/43770/6412/256...1b2ebc712a.jpg
Co ja teraz mogę zrobić ? Wstydzę się gdzie kolwiek wyjść. Myłam już 3 razy włosy nawet kolor traci taki blask, ale nie mogę myć ich co chwilę, bo mi wypadną. Pomóżcie
karolaajna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-06-22, 09:31   #12
charliee
Rozeznanie
 
Avatar charliee
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 743
Dot.: Czy od razu po rozjaśnianiu włosów rozjaśniaczem można nałożyć farbę z kolorem?

Cytat:
Napisane przez karolaajna Pokaż wiadomość
Witam !
Wczoraj rozjaśniałam włosy miałam już wcześniej pasemka [ były one ładne , jaśniutki blond ] ale chciałam zrobić sobie teraz całą głowę. Wyszły mi okropnie żółte z połyskiem pomarańczowym. Używałam tego rozjaśniacza http://img.bazarek.pl/43770/6412/256...1b2ebc712a.jpg
Co ja teraz mogę zrobić ? Wstydzę się gdzie kolwiek wyjść. Myłam już 3 razy włosy nawet kolor traci taki blask, ale nie mogę myć ich co chwilę, bo mi wypadną. Pomóżcie

połóż jakąś farbę z popielatym odcieniem, bądź w beżowym, plus od czasu do czasu jakaś płukanka ochładzająca kolor, np srebrna Celii (raczej nie radzę używać tych fioletowych). Popłucz parę razy w wodzie zmieszanej z tą płukanką, oczywiście nie przesadź z ilością. Poza tym nie ma sensu częste mycie głowy, ten kolor żółto pomarańczowy się nie wypłucze, to efekt utlenienia włosów. Na to pomoże tylko farba w chłodnej tonacji.
charliee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-22, 11:26   #13
karolaajna
Raczkowanie
 
Avatar karolaajna
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 93
Dot.: Czy od razu po rozjaśnianiu włosów rozjaśniaczem można nałożyć farbę z kolorem?

Kupiłam sobie farbę " Słodkie cappuccino " zobaczymy jaki kolor mi wyjdzie. No właśnie ja mam tą fioletową płukankę, bo dawałam na moje wcześniejsze pasemka i dawały świetny odcień. Teraz będę musiała kombinować co z nimi zrobić .
karolaajna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-22, 15:29   #14
karolaajna
Raczkowanie
 
Avatar karolaajna
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 93
Dot.: Czy od razu po rozjaśnianiu włosów rozjaśniaczem można nałożyć farbę z kolorem?

Jeszcze mam do was takie pytanie jeśli mam popaloną skórę głowy to czy mogą mi wypaść włosy ? Strasznie się o to boję, bo farbowałam się przed chwilą i bardzo mnie szczypałą głowa.. moja mama mówi, że włosy mi wypadną
dodaję zdjęcie moich super włosów ;/ okropny żółty odcień !!


http://img155.imageshack.us/i/obraz0054.jpg/
karolaajna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-12, 14:51   #15
Shalonna
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 1
Dot.: Czy od razu po rozjaśnianiu włosów rozjaśniaczem można nałożyć farbę z kolorem?

Dziś rozjasnialam sobie wlosy ... efekt? straszny nie wiem jak to nazwac wgl .. mam zolte wlosy ;/ Czy da sie cos z tym zrobic zeby nie trzeba bylo ich malowac? i czy jak one odrosna to bd mialy swoj naturalny kolor ?
Shalonna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-12, 22:02   #16
Meadow
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Sheffield / Żory / Bratislava
Wiadomości: 2 277
GG do Meadow Send a message via Skype™ to Meadow
Dot.: Czy od razu po rozjaśnianiu włosów rozjaśniaczem można nałożyć farbę z kolorem?

Spróbuj może jakiejś płukanki, np. srebrnej czy fioletowej. A wiadomo przecież, że odrosty są koloru naturalnego....
Meadow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-09, 20:57   #17
justxbe
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: kraków
Wiadomości: 791
GG do justxbe
Dot.: Czy od razu po rozjaśnianiu włosów rozjaśniaczem można nałożyć farbę z kolorem?

Witam . Mój naturalny odcień włosów to orzech laskowy, przez rok farbowałam włosy na ciemny brąz. Miesiąc temu miałam odrost 4-5 cm i odcień spray brąz. Zachciało mi się czegoś jaśniejszego i głupia użyłam szamponetki najjaśniejszy blond - odrost był ciemny blond wpadający w pomarańcz reszta jak wcześniej z refleksami pomarańczowymi. Nie ruszałam nic przez parę tygodni i wczoraj po namowach użyłam rozjaśniacza z joanny. Widząc moje iwłosy przestraszyłam się i po 30 minutach zmyłam to. U góry odcienie od jasnego blondu po kurczaczkowy, a reszta jasny brąz z rudawym połyskiem. Dzisiaj poszłam do sklepu nie znalazłam rozjaśniacza więc kupiłam farbę joanna nutri ( zachęcona dobrymi opiniami na kwc) nałożyłam z nadzieją że coś się stanie , niestety zmiany są minimalne. Potem użyłam jeszcze srebrną płukankę delii , ale zrobiłam za małe stężenie więc również efekt nikły. Co teraz powinnam zrobić? Po oczywistym odczekaniu ponownie rozjaśniać ?
Dodaję , że włosy mam mocne, grube, silne, jak na razie, przy oczywistej pielęgnacji odżywka do włosów zniszczonych i maska plus mgielka do wysokich temparetur, włosy nie są zniszczone ( prócz końcówek które rozdwajają się przez prostowanie ) miękkie w dotyku i mają ładny blask. Liczę na odpowiedź i pomoc pozdrawiam
justxbe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-24, 21:09   #18
sylwiaxyz
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 22
Dot.: Czy od razu po rozjaśnianiu włosów rozjaśniaczem można nałożyć farbę z kolorem?

cześć ! ja to chyba zaszalałam po całości... miałam włosy swoje naturalne (jestem szatynką) i miałam tylko blond pasemka, ale koleżanka namówiła mnie na pofarbowanie całej głowy na jasny blond... niestety uległam namową.. w niedziele pofarbowałam włosy farbą z joanny szlachetna perła i tam gdzie miałam odrost włosy wyszły rude... pasemka natomiast zrobiły się jaśniejsze, tak poza tym większych zmian nie dostrzegłam.. ale nie chciałam tego rudego u góry,więc dzisiaj (wtorek) koleżanka nałożyła mi na całe włosy rozjaśniacz z joanny a później tą samą farbe z joanny szlachetna perła... mam włosy żółte, pomarańczowe i białe... wyglądam strasznie... czy waszym zdaniem mogę już w poniedziałek zrobić sobie jakieś ciemniejsze pasemka albo chociaż szamponetke jakaś ciemniejsza użyć? czy mogę w tak krótkim czasie nakładać kolejną farbę? czy włosy mi nie wypadną?( ehh...
sylwiaxyz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-09, 20:00   #19
anetawolna
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 3
Dot.: Czy od razu po rozjaśnianiu włosów rozjaśniaczem można nałożyć farbę z kolorem?

Cytat:
Napisane przez panicxxkiller Pokaż wiadomość
j/w.
miałam dziś rozjaśniać ale moja mum mówi, że muszę najpierw rozjaśnić i poczekać kilka dni na nakładanie farby, bo włosy będą 'napite' i gołębi popielaty blond tzn. platyna się nie przyjmie... ehh. może jednak nie trzeba, co?

mówi, że gdybym teraz rozjaśniała, miałabym żółte a bede jeszcze trzy dni chodzić do szkoły. masakra, kurcze, wiem, że z początku wyjdą żółte, ale powinny się przyjąć, tak mi się wydaje ;x.



(kupiłam dzisiaj dwa rozjaśniacze Joanny 'Intensiv Blond' 4-5 tonów i dwie farby Joanna Naturia Color srebrny pył. włosy mam do połowy pleców. w zeszłym roku jak farbowałam starczyło)
witam ja tak robie jestem ciemna szatynka najpierw rozjasniacz zaraz po zmyciu rozjasniacza na mokre wlosy nakladam farbe jakis blond np palette c12 to mrozny blond 12 procentowa wode na cale wlosy potem po zmyciu jest sliczny blond platynowy jesli za jasno wyjdzie to w tym samym dniu daje ciemniejsza farbe np jasny blond potem odzywke wax rozjasniam od 17 lat i mam wlosy zadbane .
__________________
biedronka
anetawolna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-08-04, 10:31   #20
iwcia163
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 10
Dot.: Czy od razu po rozjaśnianiu włosów rozjaśniaczem można nałożyć farbę z kolorem?

Ja tak zrobiłam i przeżyłam szok :/ Wszystko mam opisane na Blogu zapraszam
http://ivoblog.com.pl/?p=1268

Edytowane przez iwcia163
Czas edycji: 2012-09-04 o 11:10
iwcia163 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:40.