Tymczasowa koloryzacja z My Color Reflex marki artégo - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-09-24, 08:36   #1
olkie
Zakorzenienie
 
Avatar olkie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: kraków-stce
Wiadomości: 4 186
GG do olkie

Tymczasowa koloryzacja z My Color Reflex marki artégo


"Jest naturalnym produktem nie zawierającym amoniaku oraz nadtlenku wodoru, przez co nie uwrażliwia włosów podczas koloryzacji. Odżywia je, wzmacniając wewnętrzną strukturę włosa oraz nadaje im połysk i miękkość.

Żel natychmiastowo koloryzujący marki artégo, dzięki swojej formule zapewnia łatwą i szybką aplikację. Nadaje zarówno włosom naturalnym, jak i farbowanym wspaniale mieniące się refleksy. W celu uzyskania jeszcze bardziej intensywnych odcieni, preparat może być łączony z farbami i żelami artego oraz innymi kolorami My Color Reflex.

Tymczasowa koloryzacja to idealny sposób, by tonować kolor pasemek lub balejażu, przedłużyć intensywność i trwałość koloru oraz pokryć pierwsze siwe włosy. My Color Reflex chroni skórę głowy przed zabarwieniem podczas koloryzacji, a włosom nadaje zdrowy wygląd i moc wibrujących refleksów.

Tymczasowa koloryzacja z żelem My Color Reflex dostępna jest w 12 odcieniach:


Ciemny Brąz – nadaje fryzurze refleks ciemniejszy, bardziej intensywny od naturalnego i farbowanego ciemnego brązu
Chłodny Brąz – przyciemnia jaśniejsze włosy nadając im chłodny refleks brązu.



Ciepły Brąz – przyciemnia nadając ciepły refleks włosom jaśniejszym od ciepłego brązu, zarówno farbowanym, jak i naturalnym. Może być stosowany do włosów rozjaśnianych lub po dekoloryzacji.
Rubinowa Czerwień – wzbogaca o refleks rubinowej czerwieni włosy o tonacji od blondu do bardzo jasnego blondu. Aby efekt był bardziej stonowany należy rozcieńczać preparat z refleksem naturalnym i/lub ciepłym brązem.



Pomarańcz – nadaje refleks pomarańczy włosom o tonacji od brązu po blond. Jest on bardziej intensywny, jeśli żel jest zastosowany na włosach w tonacji od blondu do bardzo jasnego blondu, zarówno farbowanych, jak i naturalnych.
Miedź – wzbogaca o refleks złocisto-miedziany włosy o tonacji od brązu po blond. Refleks jest bardziej intensywny, jeśli żel jest zastosowany na włosach w tonacji od blondu do bardzo jasnego blondu, zarówno farbowanych, jak i naturalnych.




Intensywne Złoto – nadaje włosom refleks intensywnego złota szczególnie, jeśli jest stosowany na włosach w tonacji od brązu do bardzo jasnego blondu.
Słoneczne Złoto – refleks na włosach od brązu po blond, staje się cieplejszy i ma złoty odcień. Przyciemnia nadając ciepły refleks włosom jaśniejszym, od jasnego złocistego blondu.



Zimny Piasek – nadaje kolor chłodnego bursztynu włosom od ciemnego do jasnego blondu. Refleks może być wykorzystywany do neutralizowania ciepłych odcieni. Lekko przyciemnia włosy jaśniejsze od jasnego blondu.
Srebro – nadaje delikatną chłodną poświatę włosom w kolorach od brązu do bardzo jasnego blondu. Refleks może być wykorzystywany do neutralizowania ciepłych odcieni.



Neutralny – rozcieńcza refleks, z którym zostaje zmieszany. Po zastosowaniu jako maska na włosy wzmacnia strukturę włosów, nadaje im większą elastyczność oraz jedwabistość i blask.
Fiolet – wzbogaca o refleks intensywnego fioletu włosy ciemniejsze od ciemnego brązu. Przyciemnia i wzbogaca o refleks intensywnego fioletu włosy o tonacji od brązu po blond. Refleks jest bardziej intensywny, jeśli zostanie zastosowany na włosach od blondu do bardzo jasnego blondu, zarówno naturalnych, jak i farbowanych.

Sugerowana cena w sprzedaży detalicznej:

Żel natychmiastowo kolioryzujący My Color Reflex (200 ml) – 69,89 PLN"


ktos mial z tym stycznosc?albo ktokolwiek slyszal gdzies od kogos opinie bardzo mnie zainspirowal ten zel chocby dlatego ze gdybym chcialabym drastycznie zmienic kolor wlosow z blond na zimny braz odwracalnie i tylko na chwile a taka koloryzacja zmywalna bardzo by pomogla podoba mi sie pomysl tonowania koloru w zaleznosci od potrzeb gdzie mozna schlodzic jakims zimnym odciniem albo rozswietlic jakims zlotem cena dosc przystepna w porownaniu do podobnego produktu davinesa gdzie malenka buteleczka jest kosztem ok 130 zl a trzeba kupic 2- pigment i baze nablyszczajaca

opinia na wizazu

https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,4...ex.html&next=1

strasznie jestem zainteresowana zimnym piaskiem oraz jasnym zlotem
__________________
mgr inż. sztuki ogrodowej:
olkie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-24, 21:20   #2
olkie
Zakorzenienie
 
Avatar olkie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: kraków-stce
Wiadomości: 4 186
GG do olkie
Dot.: Tymczasowa koloryzacja z My Color Reflex marki artégo

nikt nic nie wie?????
__________________
mgr inż. sztuki ogrodowej:
olkie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-26, 09:33   #3
Patrysia007
Raczkowanie
 
Avatar Patrysia007
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 331
Dot.: Tymczasowa koloryzacja z My Color Reflex marki artégo

Też się z chęcią dowiem jakie daje efekty Może jednak znajdzie się ktoś kto używał?
__________________
Włosy:
50>56>65


Waga:
71>65>52
Patrysia007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-26, 13:50   #4
olkie
Zakorzenienie
 
Avatar olkie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: kraków-stce
Wiadomości: 4 186
GG do olkie
Dot.: Tymczasowa koloryzacja z My Color Reflex marki artégo

trzeba by napisac na prv do dziewczyn oceniajacych na kwc by sie pelniej wypowiedzialy i fotki moze wstawily efektow uzywania
__________________
mgr inż. sztuki ogrodowej:
olkie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-29, 22:28   #5
olkie
Zakorzenienie
 
Avatar olkie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: kraków-stce
Wiadomości: 4 186
GG do olkie
Dot.: Tymczasowa koloryzacja z My Color Reflex marki artégo

podbijam watek
__________________
mgr inż. sztuki ogrodowej:
olkie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-03, 17:51   #6
olkie
Zakorzenienie
 
Avatar olkie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: kraków-stce
Wiadomości: 4 186
GG do olkie
Dot.: Tymczasowa koloryzacja z My Color Reflex marki artégo

znow podbijam
__________________
mgr inż. sztuki ogrodowej:
olkie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-26, 20:03   #7
Patrysia007
Raczkowanie
 
Avatar Patrysia007
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 331
Dot.: Tymczasowa koloryzacja z My Color Reflex marki artégo

Nie ma co tracić czasu Planuję kupić i przetestować na własnych włosach Mam nadzieję, że mi się uda, bo to miesiąc wydatków i nie jestem pewna czy starczy funduszy hehe
__________________
Włosy:
50>56>65


Waga:
71>65>52
Patrysia007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-02-02, 16:05   #8
Gabi2000
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 49
Dot.: Tymczasowa koloryzacja z My Color Reflex marki artégo

Cytat:
Napisane przez Patrysia007 Pokaż wiadomość
Nie ma co tracić czasu Planuję kupić i przetestować na własnych włosach Mam nadzieję, że mi się uda, bo to miesiąc wydatków i nie jestem pewna czy starczy funduszy hehe
Czy ktoś testował ten żel? Jakie efekty?
Przymierzam się do odcienia Ciemny brąz lub srebro
Gabi2000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-04, 10:34   #9
jaga07
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 1
Dot.: Tymczasowa koloryzacja z My Color Reflex marki artégo

Witam mam kolor słoneczne złoto i z chęcią go odsprzedam po atrakcyjnej cenie. Kupiłam go jakiś czas temu, użyłam tylko raz i szkoda, żeby tak stał skoro komuś może sprawić przyjemnośc, a ja odzyskam chociaż częśc wydanej kasy.
jaga07 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-15, 07:48   #10
Friese
Zakorzenienie
 
Avatar Friese
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 5 570
Dot.: Tymczasowa koloryzacja z My Color Reflex marki artégo

Podbijam wątek - jak wrażenia po żelu? Macie może jakieś zdjęcia przed/po ?


Ja chcę uzyskać taki kolor jak w załączniku, i kupię raczej intensywnie złoty blond, chciałam pooglądać zdjęcia, ale nigdzie żadnych nie ma. Jak zrobię ja - to wstawię zdjęcie PRZED i PO
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg n461.jpg (31,4 KB, 13 załadowań)
__________________
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
03.2018: Pasjonatka Fotografii
FB: ARIKA - Fotografia
Friese jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-15, 09:02   #11
guacamole
Wtajemniczenie
 
Avatar guacamole
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: wichrowe bagna
Wiadomości: 2 007
Dot.: Tymczasowa koloryzacja z My Color Reflex marki artégo

Ja mam opakowanie cool sand, czy jak tam. Odcien daje sredni popielaty blond i idelanie pasuje dla mezczyzn, ktorzy nie chca rzucac sie w oczy.
Moj maz wlasnie sobie co jakis czas kladzie troche i nawet te siwe pasma na skroniach nieco chwytaja.

Ja polozylam to cudo na rozjasniane wlosy i dostalam glona. Wtedy nie wiedzialam, ze zoltego nie traktuje sie popiela, a fioletem.
guacamole jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:54.