chlodny odcien wlosow-farbowanie(kolor szatyn) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2007-12-14, 14:37   #1
claudina666
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 97
GG do claudina666

chlodny odcien wlosow-farbowanie(kolor szatyn)


Mam pytanie a mianowicie czy ciemny naturalny szatyn to kolor chlodny? Zalezy mi, aby pofarbowac wlosy jakims ciemnym szatynem, ale zeby kolor byl w tonacji chlodnej(to chyba zalezy od tych numerkow na opakowaniu-czy dobrze mysle?). A wiec jaki byscie mi polecily, z natury mam ciemne wlosy, takie jakby w kolorze jasnego szatynu(trudno je okreslic) i chcialabym je przyciemnic, zalezy mi na kolorze pomiedzy taka intensywna czernia a brazem, zeby byly ciemne ale nie intensywnie czarne, mam nadzieje, ze rozumiecie o co mi chodzi
claudina666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-14, 15:49   #2
julittaa22
Zadomowienie
 
Avatar julittaa22
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Bolesławiec
Wiadomości: 1 868
Post Dot.: chlodny odcien wlosow-farbowanie(kolor szatyn)

Nasuwa mi sie od razu na myśl Garnier 100% kolor opalizujacy szatyn.Wychodzi dość ciemny i na pewno chłodny tylko bardzo szybko sie wypłukuje...
julittaa22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-14, 16:41   #3
patusiek
Rozeznanie
 
Avatar patusiek
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 559
Dot.: chlodny odcien wlosow-farbowanie(kolor szatyn)

Polecam Ci farby Artego.Sama byłam dzisiaj u fryzjera i wybrałam sobie chłodne kolorki, tylko, ze do cimnego blondu. Paleta Artego ma bardzo dużo chłodnych odcieni.( wiem bo farbowałam i widziałam całą game kolorów).wpadają one właśnie w chłodne odcienie. Niestety farby te sa do nabycie tylko w profesjonalnych sklepach fryzjerskich lub u fryzjerów ktorzy nimi dysponuja, ewentualnie w internecie. Cena nie jest wysoka ok.20 zlotych farba.,
patusiek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-14, 16:50   #4
claudina666
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 97
GG do claudina666
Dot.: chlodny odcien wlosow-farbowanie(kolor szatyn)

Cytat:
Napisane przez julittaa22 Pokaż wiadomość
Nasuwa mi sie od razu na myśl Garnier 100% kolor opalizujacy szatyn.Wychodzi dość ciemny i na pewno chłodny tylko bardzo szybko sie wypłukuje...
A czy ten szatyn opalizujacy nie bedzie mial rudych reflaksow? Na opakowaniu on jest raczej brazowy, nie jest chyba ciemny co?
claudina666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-14, 16:56   #5
Carmel Choco
Rozeznanie
 
Avatar Carmel Choco
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 530
Dot.: chlodny odcien wlosow-farbowanie(kolor szatyn)

u mnie szatyn opalizujący wyszedł jak mroźny kasztan z rudawymi refleksami właśnie. Proponuje wpisac nazwe w wyszukiwarkę, dziewczyny w wątku "brązowowłose farbowane" wklejały zdjecia po malowaniu ta farbką .
Carmel Choco jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-14, 17:47   #6
claudina666
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 97
GG do claudina666
Dot.: chlodny odcien wlosow-farbowanie(kolor szatyn)

http://www.e-kosmetyki.eu/index.php?...5faf6676b8db4fA jakbym zafarbowala wloski ciemnym naturalnym szatynem nr 30 to myslicie, ze nie bede miala rudawych refleksow, jest to odcien chlodny? Dolaczam link do tej farby.
claudina666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-14, 18:03   #7
julittaa22
Zadomowienie
 
Avatar julittaa22
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Bolesławiec
Wiadomości: 1 868
Post Dot.: chlodny odcien wlosow-farbowanie(kolor szatyn)

Cytat:
Napisane przez claudina666 Pokaż wiadomość
A czy ten szatyn opalizujacy nie bedzie mial rudych reflaksow? Na opakowaniu on jest raczej brazowy, nie jest chyba ciemny co?


Mi po tym szatynie nie wyszly zadne rude refleksy...I włosy mialam naprawde ciemne.Ale nie wygladaly sztucznie,szkoda tylko ze tak szybko sie sprał.
julittaa22 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-12-14, 18:04   #8
julittaa22
Zadomowienie
 
Avatar julittaa22
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Bolesławiec
Wiadomości: 1 868
Post Dot.: chlodny odcien wlosow-farbowanie(kolor szatyn)

Cytat:
Napisane przez claudina666 Pokaż wiadomość
http://www.e-kosmetyki.eu/index.php?...5faf6676b8db4fA jakbym zafarbowala wloski ciemnym naturalnym szatynem nr 30 to myslicie, ze nie bede miala rudawych refleksow, jest to odcien chlodny? Dolaczam link do tej farby.

Mysle ze mozesz smialo farbowac,nie widze tu zadnych rudosci i nazwa tez na to wskazuje
julittaa22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-14, 18:39   #9
Carmel Choco
Rozeznanie
 
Avatar Carmel Choco
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 530
Dot.: chlodny odcien wlosow-farbowanie(kolor szatyn)

moja kolezanka farbowala tym kolorem, wyszla jej czerń, nawet bez brązowych przebłysków :P
Carmel Choco jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-14, 19:32   #10
claudina666
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 97
GG do claudina666
Dot.: chlodny odcien wlosow-farbowanie(kolor szatyn)

Chyba sprobuje ten ciemny naturalny szatyn, tylko zeby nie wyszla mi zbyt intensywna czern, dziekuje wam dziewczyny
claudina666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-14, 19:36   #11
Carmel Choco
Rozeznanie
 
Avatar Carmel Choco
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 530
Dot.: chlodny odcien wlosow-farbowanie(kolor szatyn)

nie ma za co koniecznie pochwal się efektami
Carmel Choco jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-12-14, 19:37   #12
claudina666
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 97
GG do claudina666
Dot.: chlodny odcien wlosow-farbowanie(kolor szatyn)

mam jeszcze jedno pytanko czy tym naturalnym ciemnym szatynem uzyskam taki kolor wlosow jak na fotce nizej? czym moge go uzyskac?

Edytowane przez claudina666
Czas edycji: 2008-12-28 o 15:30
claudina666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-14, 20:14   #13
Carmel Choco
Rozeznanie
 
Avatar Carmel Choco
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 530
Dot.: chlodny odcien wlosow-farbowanie(kolor szatyn)

moja kolezanka uzyskala o wiele ciemniejszy kolorek. tutaj ewidentnie jest to ciemny brąz, ona natomiast ma teraz czerń nawet bez brązowych refleksów. myślę, że bardziej podobny efekt uzyskałabyś malując włoski nutrisse ciemnym szatynem http://www.delikatna.com.pl/photo/pr...a7f1473000.jpg
Carmel Choco jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-09, 16:21   #14
kete31
Przyczajenie
 
Avatar kete31
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 7
Dot.: chlodny odcien wlosow-farbowanie(kolor szatyn)

Mam pytanie, czy ten nowy kolor 6.13 orzechowy beż jest odcieniem chłodnym czy ciepłym?? I jak wychodzi na włoskach ?? Bo co kupie farbe to wychodzą mi za ciemne włosy ( np robiłam - "jasny szatyn" Belle color lub ostatnio Loreal preference - jasny kasztan "Toscane"). Nie wspomne ze po Loreal preference zawsze wychodzi mi róznica po miedzy odrostami, a resztą włosów dość znacząca . Prosze o opinie jak pokrywa farba - Loreal exellence a konkretnie kolor 6.13 ????
kete31 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-09, 20:04   #15
Stellaria
Przyczajenie
 
Avatar Stellaria
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 23
Dot.: chlodny odcien wlosow-farbowanie(kolor szatyn)

Cytat:
Napisane przez kete31 Pokaż wiadomość
Mam pytanie, czy ten nowy kolor 6.13 orzechowy beż jest odcieniem chłodnym czy ciepłym?? I jak wychodzi na włoskach ?? Bo co kupie farbe to wychodzą mi za ciemne włosy ( np robiłam - "jasny szatyn" Belle color lub ostatnio Loreal preference - jasny kasztan "Toscane"). Nie wspomne ze po Loreal preference zawsze wychodzi mi róznica po miedzy odrostami, a resztą włosów dość znacząca . Prosze o opinie jak pokrywa farba - Loreal exellence a konkretnie kolor 6.13 ????
Kolor 6.13 to odcień chłodno ciepły. Numery po kropce oznaczają tonację. 1 - to popiel a 3 - złoto, czyli farba, która ma po kropce 1 i 3 bedzie mieszaniną tych dwóch tonacji. Jeśli zależy Ci na chłodnej tonacji włosów to powinnaś poszukac farby, która ma po kropce samą jedynkę lub nawet 11. Ewentualnie 1 i 7.
Stellaria jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-18, 21:28   #16
cygaretka76
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 6
Dot.: chlodny odcien wlosow-farbowanie(kolor szatyn)

Witam dziewczyny.
ja również od dłuższego czasu poszukuję farby, która nadałaby moim wlosom chłodny odcień brązu. Próbowałam już wielu firm, min. L'oreal Creme gloss mroźny kasztan- pierwsze dni efekt był bardzo fajny, faktycznie chłodny brąz. Niestety po kilku myciach pojawiły się rudawe przejaśnienia, potem był już tylko coraz jasniejszy rudy brąz, czyli zupełnie nie to, co chciałam uzyskać. Tydzień temu zafarbowałam ( po przeczytaniu porad kilku kobiet na tym forum) farbą Garniera 100% color, Opalizujący szatyn. Hmmm, nic ciekawego niestety. Miałam nadzieję na kolor choć trochę zbliżony do tego na próbce i opakowaniu (mój kolor wyjściowy to średni rudy brąz). Mimo że trzymałam go na włosach ponad 40 minut, wyszedł za jasny, a co najgorsze po zaledwie 4 myciach kolor właściwie zszedł i oczywiście mam rude pasemka i przebarwienia. Za kilka dni o ile wytrzymam muszę zafarbować znowu, ale na pewno nie będzie to Garnier 100%. Strasznie szybko się spłukuje. Kolor do kitu jak dla mnie. Chyba faktycznie pozostaje wizyta u fryzjera...
cygaretka76 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-05, 11:34   #17
__Nusia__
Przyczajenie
 
Avatar __Nusia__
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 4
Dot.: chlodny odcien wlosow-farbowanie(kolor szatyn)

Zgadza się, farba 6.13 ma odcień ciepły. Tu moje farbowanie:
http://uroda-net.blogspot.com/2013/0...xcellence.html
__Nusia__ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-06, 10:40   #18
201607040946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20 500
Dot.: chlodny odcien wlosow-farbowanie(kolor szatyn)

Nie odkopuj starych wątków, istnieje zbiorczy o chłodnych brązach.
201607040946 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:19.