jestem trupioblada - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-01-09, 13:44   #1
sherina123
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 51

jestem trupioblada


tak jak wyzej, chcialabym opisam mkój problem: jestem strasznie blada, ludzie mówia, że wyglądam jak bym się mąką posypała, lekarz nawet podejrzewal mnie o anemia, ale zropbilam morfologię i wszytsko wyszło dobrze mam ciemne piwne oczy i moje naturalne włosy to jasny baz, bardzo chcialabym byc sniada, ale po solarze robią mi sie naczyniaki więc odpuściłam, Co robic ;/ ?
sherina123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-09, 15:10   #2
201605090958
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 5 833
Dot.: jestem trupioblada

Cytat:
Napisane przez sherina123 Pokaż wiadomość
tak jak wyzej, chcialabym opisam mkój problem: jestem strasznie blada, ludzie mówia, że wyglądam jak bym się mąką posypała, lekarz nawet podejrzewal mnie o anemia, ale zropbilam morfologię i wszytsko wyszło dobrze mam ciemne piwne oczy i moje naturalne włosy to jasny baz, bardzo chcialabym byc sniada, ale po solarze robią mi sie naczyniaki więc odpuściłam, Co robic ;/ ?
zaakceptować i znaleźć kosmetyki, które to podkreślą. Blade jest piękne
201605090958 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-09, 16:38   #3
Jacqueline27
Raczkowanie
 
Avatar Jacqueline27
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 479
Dot.: jestem trupioblada

Może jakiś bronzer?
Jacqueline27 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-09, 17:29   #4
201605161006
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 8 575
Dot.: jestem trupioblada

Moze zrób morfologie jeszcze raz, ale z rozmazem, bo na samej morfologii to zwykle wychodzą tylko superpoważne i bardzo zaawansowane choroby, to jest tak podstawowe badanie ze wiele mniejszych chorób na niej nie wyjdzie. A poza tym pij codziennie sok z marchewki najlepiej domowej roboty (zmiel marchewke, jablko, pomarancze i dodaj zarodkow pszennych i ewentualnie zmielonego siemia lnianego).
201605161006 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-10, 01:05   #5
MaRySiAa666
Raczkowanie
 
Avatar MaRySiAa666
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 100
Dot.: jestem trupioblada

Powiem ci ,że ja mam to samo,też robiłam dawno temu badania pod kątem anemii,ale taki już typ urody mam.Na co dzień wkurza mnie ta bladość więc używam samoopalacza na ciało i podkładu ciemniejszego na twarz i jest okej.Co do przyciemnienia skóry to solarium u mnie odpada z podobnych przyczyn co twoje.Od razu powiem ci ,że ja unikam słońca i używałam tabletek typu solarin czy solastyna i one same od siebie nie zmieniły nic w moim odcieniu cery.Co do marchewki też nie działa to na mnie,piłam 3 mieś soczki typu Kubuś,potem przerzuciłam się na marchewki,2 sztuki dziennie i dalej jak blada byłam tak jestem.Jedynie samoopalacz albo samoakceptacja.Pozdrawiam
MaRySiAa666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-10, 16:13   #6
sherina123
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 51
Dot.: jestem trupioblada

Cytat:
Napisane przez MaRySiAa666 Pokaż wiadomość
Powiem ci ,że ja mam to samo,też robiłam dawno temu badania pod kątem anemii,ale taki już typ urody mam.Na co dzień wkurza mnie ta bladość więc używam samoopalacza na ciało i podkładu ciemniejszego na twarz i jest okej.Co do przyciemnienia skóry to solarium u mnie odpada z podobnych przyczyn co twoje.Od razu powiem ci ,że ja unikam słońca i używałam tabletek typu solarin czy solastyna i one same od siebie nie zmieniły nic w moim odcieniu cery.Co do marchewki też nie działa to na mnie,piłam 3 mieś soczki typu Kubuś,potem przerzuciłam się na marchewki,2 sztuki dziennie i dalej jak blada byłam tak jestem.Jedynie samoopalacz albo samoakceptacja.Pozdrawiam
Mnie też strasznie wkurza jak mi ludzie wytykają, że jestem taka blada... Wiele razy próbowałam nakładać podkład ciut ciemneijszy od mojego koloru skóry i był pomarańczowy co mnie irytowało. Co do słońca to ja mogę leżeć cały dzień "opalać się" i tak będę blada a koleżanki opalone na czekoladkę Jak tylko posmaruję się samoopalaczem ( próbowalam te z Dove, Ziaji, Lirene i Kolastyny ) to od razu mi mówią, że to wygląda sztucznie i mam tego nie robić, lipa
sherina123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-10, 17:20   #7
MaRySiAa666
Raczkowanie
 
Avatar MaRySiAa666
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 100
Dot.: jestem trupioblada

Cytat:
Napisane przez sherina123 Pokaż wiadomość
Mnie też strasznie wkurza jak mi ludzie wytykają, że jestem taka blada... Wiele razy próbowałam nakładać podkład ciut ciemneijszy od mojego koloru skóry i był pomarańczowy co mnie irytowało. Co do słońca to ja mogę leżeć cały dzień "opalać się" i tak będę blada a koleżanki opalone na czekoladkę Jak tylko posmaruję się samoopalaczem ( próbowalam te z Dove, Ziaji, Lirene i Kolastyny ) to od razu mi mówią, że to wygląda sztucznie i mam tego nie robić, lipa

Powiem ci tak ,używam pudru z manhattana odcień 82 i naturalnie wygląda,co do samoopalacza to zrób peeling i nasmaruj się balsamem nawilżającym a potem spróbuj samoopalacz z sunozon w mleczku i gwarantuje ci ,że daje fajne efekty bez smug jak dokładnie rozsmarujesz
MaRySiAa666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-01-10, 19:40   #8
sherina123
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 51
Dot.: jestem trupioblada

Cytat:
Napisane przez MaRySiAa666 Pokaż wiadomość
Powiem ci tak ,używam pudru z manhattana odcień 82 i naturalnie wygląda,co do samoopalacza to zrób peeling i nasmaruj się balsamem nawilżającym a potem spróbuj samoopalacz z sunozon w mleczku i gwarantuje ci ,że daje fajne efekty bez smug jak dokładnie rozsmarujesz
Mogłabyś mi wysłać link do tego pu7dru ?
sherina123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-11, 17:06   #9
MaRySiAa666
Raczkowanie
 
Avatar MaRySiAa666
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 100
Dot.: jestem trupioblada

Jasne tu masz,źle się wyraziłam nie jest to puder ale podkład.Podsyłam ci linka jeszcze do tego samoopalacza,najlepszy czas masz na testowanie bo jest zima i możesz potestować jak u ciebie będzie to wyglądać nawet zaczynając od nogi czy jakiejś innej części ciała.Powodzenia

https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,1...t-make-up.html

https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,4...wa-wersja.html

Ewentualnie jeszcze masz samoopalacz w sprayu ,też dobry ,daje lekki efekt,po nim nigdy nie miałam smug.Tylko używaj go w ten sposób ,że psikasz na rękę i dopiero potem rozprowadzasz na ciało.Jak psikałam bezpośrednio na skórę to byłam cała w ciapki

https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,2...ungsspray.html
MaRySiAa666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-21, 08:25   #10
Neciaaa8
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 30
Dot.: jestem trupioblada

Cytat:
Napisane przez danusiaes Pokaż wiadomość
zaakceptować i znaleźć kosmetyki, które to podkreślą. Blade jest piękne
Zgadzam się Ja mam dokładnie taką samą sytuację - też ciągle słyszę, że jestem blada jak trup, ale ja to uznaję za komplement, bo nie przepadam za opalenizną, która moim zdaniem często potrafi oszpecić. Podkreśl swoją urodę zamiast próbować zmieniać ją na siłę
Neciaaa8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-21, 18:27   #11
sherina123
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 51
Dot.: jestem trupioblada

Cytat:
Napisane przez Neciaaa8 Pokaż wiadomość
Zgadzam się Ja mam dokładnie taką samą sytuację - też ciągle słyszę, że jestem blada jak trup, ale ja to uznaję za komplement, bo nie przepadam za opalenizną, która moim zdaniem często potrafi oszpecić. Podkreśl swoją urodę zamiast próbować zmieniać ją na siłę
Neciaaa8 a w jaki sposób podkreślasz swoją cerę?
sherina123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-01-22, 07:20   #12
Neciaaa8
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 30
Dot.: jestem trupioblada

Cytat:
Napisane przez sherina123 Pokaż wiadomość
Neciaaa8 a w jaki sposób podkreślasz swoją cerę?
Używam koreańskiego kremu BB o bardzo jasnym odcieniu, który ma też właściwości wybielające
Neciaaa8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-26, 12:04   #13
sherina123
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 51
Dot.: jestem trupioblada

Cytat:
Napisane przez Neciaaa8 Pokaż wiadomość
Używam koreańskiego kremu BB o bardzo jasnym odcieniu, który ma też właściwości wybielające
wow, jesteś bardzo blada i jeszcze się wybielasz? a co to za krem? moglabys mi wyslać do niego link? zawsze kupowalam podklady przyciemniające twarz, moze warto bylo by kiedys zobaczyc jak będę wyglądać w jaśniejszym
sherina123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-26, 13:57   #14
201607040946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20 500
Dot.: jestem trupioblada

Ja również jestem blada. I co? Jestem z tego dumna!
201607040946 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-26, 18:29   #15
201803111829
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 13 966
GG do 201803111829
Dot.: jestem trupioblada

Cytat:
Napisane przez kaguya Pokaż wiadomość
Ja również jestem blada. I co? Jestem z tego dumna!
Bladziochy górą!
201803111829 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-27, 07:28   #16
Neciaaa8
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 30
Dot.: jestem trupioblada

Cytat:
Napisane przez sherina123 Pokaż wiadomość
wow, jesteś bardzo blada i jeszcze się wybielasz? a co to za krem? moglabys mi wyslać do niego link? zawsze kupowalam podklady przyciemniające twarz, moze warto bylo by kiedys zobaczyc jak będę wyglądać w jaśniejszym

missha perfect cover odcień 13 Naprawdę, nie polecam używania ciemniejszych podkładów. Na studiach miałam koleżankę, która też chciała przyciemnić kolor swojej cery za pomocą podkładów i za każdym razem kiedy ją widziałam, miałam ochotę wziąć mleczko do demakijażu i zmyć jej to z twarzy
Neciaaa8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-28, 14:07   #17
sherina123
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 51
Dot.: jestem trupioblada

Aż tak źle to wygląda jak mam ciemniejszy podkład na twarzy ?
Raz w szkole widzialam, jak jedna z dziewczyn wzięla za jasny i nalożyla na twarz , nawet nie rozcierając przy czole, skroniach itp strasznie to wyglądało
sherina123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-28, 20:57   #18
201605090958
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 5 833
Dot.: jestem trupioblada

Cytat:
Napisane przez sherina123 Pokaż wiadomość
Aż tak źle to wygląda jak mam ciemniejszy podkład na twarzy ?
Raz w szkole widzialam, jak jedna z dziewczyn wzięla za jasny i nalożyla na twarz , nawet nie rozcierając przy czole, skroniach itp strasznie to wyglądało
Ani za jasny ani za ciemny NIGDY dobrze nie wyglądają
201605090958 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-29, 08:27   #19
Neciaaa8
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 30
Dot.: jestem trupioblada

Cytat:
Napisane przez danusiaes Pokaż wiadomość
Ani za jasny ani za ciemny NIGDY dobrze nie wyglądają
Dokładnie, dlatego należy dobrać taki, który pasuje do naszej cery
Neciaaa8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-01-29, 08:50   #20
MegaTorpet86
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 5
Dot.: jestem trupioblada

Ja nie mogę patrzeć jak dziewczyna z jasną cerą nakłada dużo ciemniejszy podkład i to źle wygląda.
MegaTorpet86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-29 09:50:12


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:36.