Bronzer W7 Honolulu vs Sleek face contour kit light - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-02-28, 18:22   #1
SheIsCrazy
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 40

Bronzer W7 Honolulu vs Sleek face contour kit light


Hej dziewczyny planuje zakup bronzera i waham sie miedzy tymi dwoma: sleek face contour kit light i w7 honolulu, ktory z nich polecacie bardziej? mam jasna cere nie chcialabym zbyt ciemnego, raczej taki ktory mozna stopniowac i wyglada ladnie, szukalam w necie infromacji ale zdania podzielone co sadzicie?
SheIsCrazy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-28, 18:44   #2
Irreplaceable
Rozeznanie
 
Avatar Irreplaceable
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 589
Dot.: Bronzer W7 Honolulu vs Sleek face contour kit light

Witam, mam oba produkty, tylko odcień Fair ze Sleek'a, a nie Light, ale wydaje mi się, że bronzery umieszczone w obu wersjach są bardzo podobne. Ten z W7 jest duużo ciemniejszy i ma bardziej ciepły odcień, ale jest tańszy, jednak jeśli masz bardzo jasną karnację to bardziej polecam Sleek'a bo ma ładny chłodny odcień i jest dość jasny, tym bardziej, że dodatkowo masz tam dwa inne bardzo dobre produkty, piękny mocno napigmentwany róż (z którym trzeba uważać) i dobrej jakości rozświetlacz. Oczywiście trzeba uważać z nakładaniem tych kosmetyków i dobrze je rozcierać, W7 łatwo zrobić sobie plamy na twarzy, trzeba dobrze 'zagruntować' twarz np. pudrem sypkim przed jego nałożeniem, zaaplikowany pędzlem na sam podkład zrobi placek na buzi. Sleek nie plami aż tak bardzo, ale też trzeba go ładnie rozetrzeć, no i jest sporo jaśniejszy, a zatem bezpieczniej jest się nim posługiwać, zawsze lepiej dołożyć kilka delikatnych warstw niż potem zmywać plamy Jeśli chodzi o trwałość to oba są bardzo trwałe u mnie utrzymują się praktycznie do zmycia, no chyba, że mam ciężki dzień i dużo wysiłku. Ja mam oba produkty i z obu jestem zadowolona, ale zdecydowanie częściej używam Sleek'a bo mam jasną karnację, W7 raczej latem i na jakieś wieczorne wyjścia. Zatem decyzja należy do Ciebie, mam nadzieję, że pomogłam bo się trochę rozgadałam

Edytowane przez Irreplaceable
Czas edycji: 2014-02-28 o 18:47
Irreplaceable jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-28, 19:28   #3
kolusia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 18
Dot.: Bronzer W7 Honolulu vs Sleek face contour kit light

Ja posiadam W7 i jestem zadowolona skusiłam się na niego ze względu na kolor - jest brązowy, a nie pomarańczowy i przede wszystkim matowy Dodam, że mam bardzo jasną karnację ale przy odrobinie ostrożności krzywdy nie robi Ładnie współgra zarówno z tradycyjnymi podkładami jak i minerałkami. Dodatkowym plusem jest oczywiście cena
kolusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-28, 19:36   #4
SheIsCrazy
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 40
Dot.: Bronzer W7 Honolulu vs Sleek face contour kit light

dziekuje za odpowiedz z tego co patrzylam rzeczywiscie wydaje sie ze z W7 jest ciemniejszy dlatego troche sie go obawiam, moze dla mnie lepszy bylby ale na lato, co do sleeka to mysle o tych paletkach podwojnych gdzie jest bronzer i rozswietlacz sa trzy rodzaje light medium i dark, w tych potrojnych z rozem chyba sa inne nazwy ale pewnie kolorystyka podobna w najjasniejszych hmm chyba sie skusze na sleeka zobaczymy jak sie bedzie sprawowal
SheIsCrazy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-02-28 20:36:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:16.