Makijaż airbrush - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-05-18, 10:37   #1
euro_wizaz
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 1

Makijaż airbrush


Witam,

Czy jesteście w stanie doradzić w temacie airbrusha? Jakiś czas temu zainteresowała mnie ta nowa technika malowania. Byłam ostatnio na targach kosmetycznych w Warszawie i widziałam jak wygląda taki makijaż i jak się go wykonuje. O ile pamiętam była to firma Dinair. Samo urządzenie było bardzo małe i dość ciche. Efekt jaki zobaczyłem był na prawdę rewelacyjny.

Moje pytanie: czy któraś z Was miała kontakt z airbrushem? Czy trudno jest nauczyć się władać tym urządzeniem i wykonywać makijaże? Pani, która wykonywała makijaż robiła to bardzo sprawnie, no ale zastanawiam się jak ja jako osoba bez doświadczenia bym sobie z tym poradziła...

Osobiście wykonuję dość sporo makijaży ślubnych. Z tego co słyszałam i czytałam airbrush jest bardziej trwały od makijażu tradycyjnego... no i ten niesamowity efekt równomiernie nałożonego podkładu i wycieniowanego oka...dziewczyny doradzcie czy powinnam zakupić takie urządzonko
euro_wizaz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-18, 12:18   #2
makeupnusia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 1
Witam
Ja również byłam na tych targach. No i miałam okazję być malowana tą metodą . Było super. Mam problemy trądzikowe ze skórą choć już taka młoda nie jestem . Firma która tam się reklamowała zachwalała właśnie ten rodzaj makijażu własnie dla takich osób z problemami jak ja. Idealne krycie przy naturalnym wyglądzie i takie tam... Średnio w to wierzyłam bo tylko mocno kryjące podkłady dają radę mojej skórze. No i się zaskoczyłam, bo efekt był mega naturalny, co dziwne nie czułam że mam coś na skórze, no i moje krostki i przebarwienia stały się niewidoczne. Wykorzystałam ten idealny wygląd i poimprezowałam troszeczkę. Nowa twarz równa się większa pewność siebie. Moja idealna twarz przetrwała do rana Zamierzam sobie kupić taki sprzęcik i kosmetyki. Nie wydaje mi się, żeby to było takie trudne w użyciu.
makeupnusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-05-18 13:18:23


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:45.