Żółte, pomarańczowe stopy i pięty - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-07-31, 16:27   #61
Niawka
Raczkowanie
 
Avatar Niawka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 333
GG do Niawka
Dot.: Żółte, pomarańczowe stopy i pięty

Z ciekawści weszłam i przeczytałam ten wątek i mocno się zdziwiłam. Faktycznie mam ten sam "problem". Moja siostra również. Jednak dopiero teraz dowiedziałam się że to jest wogóle jakiś problem. Pięty mamy zadbane i szczerze mówiąc ich kolor traktuję jako coś normalnego. Jeśli pięty są zadbane (u mnie wystarcza regularne "pumeksowanie" i kremowanie stóp) to nie rozumiem w czym ma przezkadzać ich pomarańc zowawy kolor. Lepiej po prostu na to nie spoglądać jako na jakąś anomalię i zaakceptować że nie są różowe jak u niemowlaka. Grunt że nie są niebieskie czy zielone.

Pozdrawiam.
Niawka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-31, 16:38   #62
Sovilo
Zakorzenienie
 
Avatar Sovilo
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 4 232
Dot.: Żółte, pomarańczowe stopy i pięty

Zdrowe podejście to jest to
__________________
Nie odpowiadam w wątku? Pisz na PW!
Sovilo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-31, 20:38   #63
rozmarynek
Zadomowienie
 
Avatar rozmarynek
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 1 362
Dot.: Żółte, pomarańczowe stopy i pięty

Cytat:
Napisane przez Sovilo Pokaż wiadomość
Zdrowe podejście to jest to
dokladnie
__________________
"Znane są tysiące sposobów zabijania czasu, ale nikt nie wie jak go wskrzesić."

Albert Einstein


rozmarynek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-20, 23:44   #64
natalia wienc
nataszap
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: poznań
Wiadomości: 15
Dot.: Żółte, pomarańczowe stopy i pięty

witam Was! Mam bardzo ładne stopy jesli chodzi o kształt ale niestety moja zmorą sa pomaranczowe podeszwy stóp.Tam gdzie inni maja ładny biały estetyczny kolorek ja mam pomaranczowy..Przybrały taki odcien po tym jak zaczełam usowac -całkiem niepotrzebnie -ścinacza do naskorka,przestałam bardzo szybko lecz kolor pozostaje juz ponad 1,5 roku..Mysle ze jest on jakby od tego ze ta skore uszkodziłam tym właśnie scinaczem.Tu właśnie pada moje pytanie-jak sie tego pozbyc? Tylko nie piszcie ze bardziej pielegnowac stopy bo w moim przypadku juz sie chyba bardziej nie da..Moze znacie jakis sposób??
natalia wienc jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-21, 09:02   #65
betikak
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 13
Dot.: Żółte, pomarańczowe stopy i pięty

Na żółty kolor skóry na stopach i dłoniach (zresztą twarzy też np. po samoopalaczu czy marchewce) polecam sposób następujący :

- łykanie wit C (przez miesiąc najkrócej)
-w trakcie kuracji łykania wit. moczycie nogi w occie najlepiej jabłkowym i koniecznie z dodatkiem rumianku zaparzonego z conajmniej dwoch torebek;
-po moczeniu nóg nakładacie maseczkę z tartego korzenia chrzanu połączonego z mlekiem ;

-na koniec tłusty krem najlepiej Dermosan

Sposób sprawdzony, działa i podobno nie tylko na mnie, a podała mi go moja kosmetyczka

smacznego wybielania
betikak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-10, 15:52   #66
arbuziaczek
Raczkowanie
 
Avatar arbuziaczek
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Nie pamiętam
Wiadomości: 31
Dot.: Żółte, pomarańczowe stopy i pięty

Więc tak... Stary temat ale podbiję, bo mam ten sam problem.
Odnośnie moczenia stóp w rumianku+soku z cytryny+kwasku cytrynowym+occie to nie zauważyłam żadnych efektów.
Mogę za to poradzić nałożenie sporej ilości parafiny ciekłej (do kupienia w aptece) na stópki, założenie na każdą po woreczku śniadaniowym oraz skarpetki i iść spać. Rano gładziutkie i mięciutkie Ja powtarzam to średnio raz na tydzień.

Co jeszcze... Peeling: cukier+trochę oliwy z oliwek+sok z połówki cytryny (połówka to nawet za dużo)+ździebko octu. Właśnie sobie takie coś zrobiłam i normalnie jestem pod wrażeniem

Sądzę, że składniki powyższych rzeczy każda w domu ma, więc nie zaszkodzi spróbować.

Aha: mam zamiar sobie kupić takie coś w aptece: http://www.cefarm24.pl/farmona-anti-...ml-p12889.html
Jak myślicie, czy to wybieli?
arbuziaczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-10, 21:56   #67
grulla
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: R-m
Wiadomości: 251
GG do grulla
Dot.: Żółte, pomarańczowe stopy i pięty

Cytat:
Napisane przez arbuziaczek Pokaż wiadomość
Więc tak... Stary temat ale podbiję, bo mam ten sam problem.
Odnośnie moczenia stóp w rumianku+soku z cytryny+kwasku cytrynowym+occie to nie zauważyłam żadnych efektów.
Mogę za to poradzić nałożenie sporej ilości parafiny ciekłej (do kupienia w aptece) na stópki, założenie na każdą po woreczku śniadaniowym oraz skarpetki i iść spać. Rano gładziutkie i mięciutkie Ja powtarzam to średnio raz na tydzień.

Co jeszcze... Peeling: cukier+trochę oliwy z oliwek+sok z połówki cytryny (połówka to nawet za dużo)+ździebko octu. Właśnie sobie takie coś zrobiłam i normalnie jestem pod wrażeniem

Sądzę, że składniki powyższych rzeczy każda w domu ma, więc nie zaszkodzi spróbować.

Aha: mam zamiar sobie kupić takie coś w aptece: http://www.cefarm24.pl/farmona-anti-...ml-p12889.html
Jak myślicie, czy to wybieli?

zaciekawiłaś mnie tą parafiną...czy to taka http://www.☠☠☠☠☠☠☠/apteka/p3860-Paraf...dum_plyn_100_g ??
__________________
"Nie ma czegoś takiego jak zła pogoda,jest tylko niewłaściwe ubranie".

grulla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-04-11, 09:28   #68
arbuziaczek
Raczkowanie
 
Avatar arbuziaczek
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Nie pamiętam
Wiadomości: 31
Dot.: Żółte, pomarańczowe stopy i pięty

Tak, taka
arbuziaczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-11, 21:53   #69
Wenress
Zakorzenienie
 
Avatar Wenress
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 5 675
Dot.: Żółte, pomarańczowe stopy i pięty

Pomogła komuś cytryna na rozjaśnienie?
Bo dziś próbowałam kwaskiem, ale poharatałam sobie dłonie i troche stopy pumeksem i bolało, oj bolało więc na przyszłość wolałabym po prostu wlać soku z cytryny do wody i w tym moczyć nogi, ale ile wcisnąć cytryny? żeby ewentualnie coś rozjaśniła, ale nie szczypała jakoś strasznie?
__________________


Ćwiczę!
Wenress jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-12, 11:20   #70
hammie
Zakorzenienie
 
Avatar hammie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 3 712
Dot.: Żółte, pomarańczowe stopy i pięty

cytryna chyba szczypie jak sie ma jakies ranki itd. wiec radze na zdrowe stopki ja uzyc ale tak szczerze to sama nie wiem ile jej wycisnac, ja bym pewnie duzo wycisnela xDD
hammie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-12, 11:21   #71
arbuziaczek
Raczkowanie
 
Avatar arbuziaczek
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Nie pamiętam
Wiadomości: 31
Dot.: Żółte, pomarańczowe stopy i pięty

Ja próbowałam i kwaskiem i cytryną i jeżeli to coś dało, to niewiele. I w ogóle nie szczypało kiedy wcisnęłam całą cytrynę, wątpię, żeby sok cytrynowy w ogóle szczypał. No, chyba, że masz podrażnioną skórę...

Wczoraj przeszłam do drastycznych środków: namoczyłam nogi i żyletką zaczęłam usuwać martwy naskórek. Spodobało mi się to; nie bolało i się tak zapędziłam, że mnie teraz trochę prawa pięta pobolewa jak chodzę;] Stopy postrzępione, trochę nierówne, ale potraktuję je peelingiem i przyszlifuję pumeksem i będzie ok
arbuziaczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-04-12, 11:33   #72
Wenress
Zakorzenienie
 
Avatar Wenress
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 5 675
Dot.: Żółte, pomarańczowe stopy i pięty

No to chyba muszę w jeden dzień zetrzeć nogi pumeksem i dopiero na drugi wymoczyć w cytrynie, bo tak to zawsze jakoś sie pokalecze w dłonie albo stópki... wcisnę sobie całą

Ja bym sie bała żyletką Z moimi 2 lewymi rękami bym sobie pewnie nogi obcieła xD A poprawił sie ich stan od tego?
__________________


Ćwiczę!
Wenress jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-12, 13:21   #73
arbuziaczek
Raczkowanie
 
Avatar arbuziaczek
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Nie pamiętam
Wiadomości: 31
Dot.: Żółte, pomarańczowe stopy i pięty

Trudno powiedzieć, czy poprawił się ich stan, bo są takie jakieś nierówne i nadal żółtawe. Ale trochę mniej tej niepotrzebnej skóry i to się liczy

Mam zamiar sobie jeszcze kupić Hasceral. Tylko nie wiem co najpierw: czy to serum wybielające (kurde jeszcze jakbym wiedziała, czy to zadziała...) czy tą maść
arbuziaczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-24, 21:55   #74
yuki23
Raczkowanie
 
Avatar yuki23
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 280
Dot.: Żółte, pomarańczowe stopy i pięty

Ehh nie wiedziałam , ze od obcasów robi się żółta skóra
yuki23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-25, 11:20   #75
hammie
Zakorzenienie
 
Avatar hammie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 3 712
Dot.: Żółte, pomarańczowe stopy i pięty

Cytat:
Napisane przez arbuziaczek Pokaż wiadomość
Trudno powiedzieć, czy poprawił się ich stan, bo są takie jakieś nierówne i nadal żółtawe. Ale trochę mniej tej niepotrzebnej skóry i to się liczy
moja mama tak robi juz od wielu lat.. no i neistety, juz do konca zycia trzeba byc skazanm na zyletke... naskorek odrasta coraz szybciej, coraz grubszy.. ja kiedys jak bylam mlodsza cos takiego odwalilam, teraz juz tylko pumeks, ale i tak to cholerstwo odrasta
hammie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-25, 18:38   #76
Wenress
Zakorzenienie
 
Avatar Wenress
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 5 675
Dot.: Żółte, pomarańczowe stopy i pięty

A moje stopy przestały być pomarańczowe, teraz są czerwone - od obcasów Ale przypomniałam sobie, że mam krem alantan i będę nim smarować stópki 2 razy dziennie, może jak już sie podleczą, to wreszcie będą ładne i w normalnym kolorze
__________________


Ćwiczę!
Wenress jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-28, 18:18   #77
margolciak
Raczkowanie
 
Avatar margolciak
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 115
Dot.: Żółte, pomarańczowe stopy i pięty

Podbijam temat
Ostatnio zajęłam się swoimi stopami i zauważyłam że są pomarańczowe od spodu. Ogólnie mam twarde pięty, staram sie je regularnie ścierać. Ale to nic nie pomaga. A do tego mam problem z nadmierną potliwością. Masakara - stopy do wymiany
__________________
" Siedziałem cicho i próbowałem się z nim porozumieć telepatycznie. Wyjaśnić mu jak mi przykro z tym co się stało. Pomyślałem o całym żalu i smutku na tym świecie. Chciałem z całego serca po prostu zostawić ten świat. I móc tak jak dwa anioły w nocy magicznie...zniknąć." Neil McCormick >
margolciak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-14, 17:06   #78
Monti88
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 539
Dot.: Żółte, pomarańczowe stopy i pięty

Podbijam.
Podpisuję się obiema rękami.
Po tarce, peelingu i pumeksie przez 2 dni spokój, a później znowu to denerwujące zaciąganie pościeli piętami ;P
Poza tym od daaawna są zółto-pomarańczowe od spodu
__________________
0 - 1 - 2 - 3 - 4 - 5 - 6 - 7 - 8 - 9 - 10 - 11 - 12 - 13
Monti88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-14, 15:21   #79
xeny
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 2
Dot.: Żółte, pomarańczowe stopy i pięty

http://www.rossmann.de/qualitaetsmar...legestift.html
xeny jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-05-22, 23:58   #80
Bayka
Zakorzenienie
 
Avatar Bayka
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Norway
Wiadomości: 4 778
GG do Bayka
Dot.: Żółte, pomarańczowe stopy i pięty

ja usunęłam ten żółty kolor usuwając zrogowaciały naskórek,który jest powodem tego koloru, użyłam baby foot, nie wiem czy w Polsce dostępny w sklepach, chyba nie, ale widziałam na allegro, rewelacja poprostu, polecam jak najbardziej.
__________________
A że ją Pan Bóg stworzył, a szatan opętał, więc będzie na wieki i grzeszną i
świętą


Polskie literki? -Brak
Bayka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-23, 15:59   #81
NAasia91
Raczkowanie
 
Avatar NAasia91
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 285
Dot.: Żółte, pomarańczowe stopy i pięty

Ja też mam żółto- pomarańczowe stópki bardzo często. CZasem sa normalnego koloru. I zastanawiam się dlaczego? Ciągle( z przerwami małymi) poca mi się stópki i bywają często zimne.

Pumeksem robię stópki 1 raz w tygodniu, czasem dwa. Mój TŻ się z tego smieje ale tez się martwi czy to może nie jest coś złego?
NAasia91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-27, 01:13   #82
Rossi77
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 2
Dot.: Żółte, pomarańczowe stopy i pięty

Tutaj problemem jest niewłaściwe odżywianie się. Zakwaszony organizm oraz TOKSYNY, które gromadzą się w organizmie. Kiedy paliłam papierosy ,,podeszwy" moich stóp miały kolor żółty lub czerwonawy nawet, lub oba na raz. Po rzuceniu palenia niesamowicie się wybieliły, w co sama nie mogłam uwierzyć Skóra także przestała rogowacieć, nie musiałam wcale używać pumeksu, przedtem była zawsze zgrubiała i poszarpana, na co pumeks nie bardzo pomagał.
Czyli wniosek jest taki, że trzeba się właściwie odżywiać, unikać używek, wtedy cały organizm dobrze funkcjonuje, no i skóra na stopach, jak i na całym ciele wtedy też powraca do normy, albo ponad normę
Rossi77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-05-27 01:13:11


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:17.