Jak pielęgnować "podwójną" cerę ??? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-08-16, 08:47   #1
Iza995
Raczkowanie
 
Avatar Iza995
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Gorzów Wlkp
Wiadomości: 119
GG do Iza995 Send a message via Skype™ to Iza995

Jak pielęgnować "podwójną" cerę ???


Witam mam 32 lata i problemy z moją cerą.Otóż na policzkach mam rozszerzone naczynka a strefa T to cera mieszana z rozszerzonymi porami i pojawiającymi się od czasu do czasu "niespodziankami" w postaci pryszcza itp.Na dzień na policzki stosuje kremy do cery naczynkowej a na strefe T krem matujący,regulujący wydzielanie sebum i zwlaczający niedoskonałości cery,na noc na policzki nakłdam krem do cery naczynkowej a na strefe T stosuje krem z kwasem migdałowym.Jestem juz po 30 roku życia i chciałabym stosować kem przeciwzmarszczkowy,czy np godzine po aplikacji wyżej wymienionych kremów mogę nałożyc krem przeciwzmarszczkowy ??? proszę o rady
Iza995 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-16, 20:55   #2
Loyd
Zakorzenienie
 
Avatar Loyd
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Siedzę na walizkach
Wiadomości: 10 175
Dot.: Jak pielęgnować "podwójną" cerę ???

Cytat:
Napisane przez Iza995 Pokaż wiadomość
Witam mam 32 lata i problemy z moją cerą.Otóż na policzkach mam rozszerzone naczynka a strefa T to cera mieszana z rozszerzonymi porami i pojawiającymi się od czasu do czasu "niespodziankami" w postaci pryszcza itp.Na dzień na policzki stosuje kremy do cery naczynkowej a na strefe T krem matujący,regulujący wydzielanie sebum i zwlaczający niedoskonałości cery,na noc na policzki nakłdam krem do cery naczynkowej a na strefe T stosuje krem z kwasem migdałowym.Jestem juz po 30 roku życia i chciałabym stosować kem przeciwzmarszczkowy,czy np godzine po aplikacji wyżej wymienionych kremów mogę nałożyc krem przeciwzmarszczkowy ??? proszę o rady
A może dobre serum przeciwzmarszczkowe pod krem rozwiązałoby problem ?
__________________
!!!!!!!!!!!!!

Hej!!! Chętnie wymienie podkład la mer soft longwear w odcieniu cream ( nadal mam paragon) na shiseido synchro lub synchro glow.
Loyd jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-18, 08:21   #3
rimaka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 1
Dot.: Jak pielęgnować "podwójną" cerę ???

Przede wszystkim powinnaś skonsultować się z dobrą kosmetyczką. Ja chodzę do naprawdę dobrej i śmiało mogę powiedzieć, że moja cera jest idealna. W gabinecie kosmetologicznym wykonuje nie tylko niezbędne zabiegi, ale także w porozumieniu z kosmetyczką kupuje kosmetyki.
rimaka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-18, 10:59   #4
momal
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 1
Dot.: Jak pielęgnować "podwójną" cerę ???

Jak to Lipocell wycofują? Wszystkie produkty? Kocham oliwkę z tej serii, a chciałam też spróbować innych kosmetyków... Chyba się szarpnę i wykupię zapasik...
__________________
momal
momal jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-08-18 11:59:26


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:53.