Znudzona monotonną fryzurą,ciągle kucyk lub kok,potrzebna zmiana fryzury - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy W tym miejscu zajdziesz informację jak zmienić swój wygląd, styl, makijaż, fryzurę oraz sposób ubierania się. Poddaj się metamorfozie i zaskocz samą siebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-01-29, 08:55   #1
ella1980
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 155
GG do ella1980

Znudzona monotonną fryzurą,ciągle kucyk lub kok,potrzebna zmiana fryzury


Witam,mam 35 lat,jestem mamą 3 dzieciaków.Najwygodniejsz ą fryzurą jest dla mnie kok lub kucyk jednak chciałabym to zmienić.Włosy mam naturalne jasny brąz,robię od dawna pasemka,bo ciemne włosy mnie postarzają,włosy po rozpuszczeniu sięgają mi do łopatek,są bardzo grube i gęste.Pomóżcie mi dobrać fryzurę,może ktoś pobawi się programem do doboru fryzur i podpowie w jakich włosach mi ładnie. Dodam zdjęcie które bardzo mi się podoba, ale nie wiem czy mi taka fryzurka by odpowiadała. Czekam na wasze pomysły i porady,dzięki
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 11745549_882573845111917_8682347263928875392_n.jpg (50,9 KB, 350 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg f82b351adfc0b2ff97dbbc5f6435ee6b.jpg (117,4 KB, 184 załadowań)
ella1980 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-29, 15:08   #2
Kaminka24
Rozeznanie
 
Avatar Kaminka24
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 762
Dot.: Znudzona monotonną fryzurą,ciągle kucyk lub kok,potrzebna zmiana fryzury

W takim razie zmiana fryzury jest jak najbardziej wskazana Fajna ta fryzurka co wrzuciłaś, pasowałaby Generalnie widziałabym Cię w krótszych włosach, proponuję ściąć na boba
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg long-a-line-bob-haircut-for-oval-face-shapes.jpg (70,0 KB, 48 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg A-Line-Bob-Hairstyle-for-African-American-women.jpg (428,5 KB, 27 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Asymmetrical-A-line-Bob-Haircut-for-Short-Hair.jpg (67,2 KB, 28 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg JAzzBob.jpg (84,4 KB, 29 załadowań)
Kaminka24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-30, 18:56   #3
Holly85
Zadomowienie
 
Avatar Holly85
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 1 348
Dot.: Znudzona monotonną fryzurą,ciągle kucyk lub kok,potrzebna zmiana fryzury

Witaj, spróbuj odpowiedzieć na poniższe pytania,

1. Jak się opalasz - szybko czy ciężko(najpierw na czerwono bądź różowo). Odcień opalenizny jest ciepły - złotawo-brązowawy czy raczej taki lekko przykurzony, szaro-beżowy?

2. Kolor oczu - ciemne, jasne... czy tęczówki mają ciemniejszą obwódkę, czy kolor ich jest czysty, a może mają plamki? Jaka jest oprawa oczu (brwi i rzęsy)-jasna czy raczej zdecydowana?

3. Piegi - jesli występują, to są złotawe ciepłe czy raczej szaro-brązowe?

4. Cera - jaki ma odcień Twoja skóra? Ciepły brzoskwiniowy, oliwkowy, złotawy czy jasny, chłodny wpadający w róż lub porcelanowy? Jeżeli się rumienisz, to na jaki kolor-czerwony czy różowy?

5. Naturalny kolor włosów - ciemny, jasny. Jaki odcień? Czy ma złotawo-brązowe przebłyski czy raczej mysie, bardziej popielate?

6. Kolor ust (naturalny oczywiście) jest dość jasny, różowy czy ciepły - nasycona czerwień, brzoskwinia czy koral?
Holly85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-02, 12:47   #4
Holly85
Zadomowienie
 
Avatar Holly85
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 1 348
Dot.: Znudzona monotonną fryzurą,ciągle kucyk lub kok,potrzebna zmiana fryzury

ehh chyba się tych odpowiedzi nie doczekam.. patrząc na to zdjęcie musze się z Tobą nie zgodzić, moim takie jasne blondy źle komponują się z odcieniem Twojej skóry i dają wręcz odwrotny efekt , wcale nie odmładzają, a ciemne widoczne odrosty daja efekt bałaganu wokół twarzy... Chcialabym zobczyć więcej zdjęć, aby w jakiś sposób określić twoją kolorystykę, no ale dodałas tylko jedno.



Ja bym Ci zaproponowała zmianę totalną, wraz, z dobieraniem zupelnie innych odcieni ubrań niż te na załączonym zdjęciu.
Holly85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-08, 16:35   #5
minimartini
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 96
Dot.: Znudzona monotonną fryzurą,ciągle kucyk lub kok,potrzebna zmiana fryzury

może coś z grzywą? i długość do ramion/brody
minimartini jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-14, 10:26   #6
msabu
Raczkowanie
 
Avatar msabu
 
Zarejestrowany: 2015-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 122
Dot.: Znudzona monotonną fryzurą,ciągle kucyk lub kok,potrzebna zmiana fryzury

Też uważam, że lepiej by Ci było w ciemniejszych kolorach. Wybierz się do jakiegoś sprawdzonego fryzjera.
msabu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Metamorfozy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-02-14 11:26:18


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:11.