szatynki:) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-04-16, 12:04   #1
aneczka_10
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 122

szatynki:)


Wszedzie jest mowa o blondynkach , brunetkach - a my szatynki?- cio.Moze macie w swoich zbiorach rady dla szatynek
aneczka_10 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-16, 12:05   #2
aneczka_10
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 122
Dot.: szatynki:)

http://www.bell.com.pl/index.php?opt...=16&Itemid=394


na tej stronce sa rady dotyczące makijazu dla szatynki
aneczka_10 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-16, 15:31   #3
Różyczka_89
Rozeznanie
 
Avatar Różyczka_89
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 801
Dot.: szatynki:)

Już sie pogubilam...czy jestem szatynka czy brunetka?:/ Ponoc szatynki maja brazowe oczy,a brunetki czarne!Dziewczyny jak to w koncu jest?
Różyczka_89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-16, 15:37   #4
pattyt
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Chicago, IL
Wiadomości: 124
GG do pattyt
Dot.: szatynki:)

A co z tymi co maja niebieskie oczeta?
pattyt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-16, 15:40   #5
Veni
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 242
Dot.: szatynki:)

moim zdaniem brunetki maja wlosy koloru ciemnego brazu wrecz czarne wlosy a szatynki jasny braz no i reszta odcieni brazu
Veni jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-16, 15:42   #6
Różyczka_89
Rozeznanie
 
Avatar Różyczka_89
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 801
Dot.: szatynki:)

Hmm to kim ja jestem Mam ciemna karnacje,ciemna oprawe oczu,oczy stalowo niebieskie i włoski bardzo ciemny brązik ?
Różyczka_89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-16, 15:58   #7
malwka87
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 75
Dot.: szatynki:)

Z mojej edukacji w tym temacie wynika tyle, że brunetki mają śniadą karnację, czarne włosy i ciemna oprawę oczu (które też najczęściej są brązowe). Szatynki to wszelkiego rodzaju brązy na włosach, oczy zielone bądź piwne, jaśniejsza karnacja. Ale pojęcia nie mam jak zaklasyfikować dziewczynę o niebieskich oczach i kruczoczarnych włosach, ale to nie za częste przypadki, w Polsce przynajmniej
malwka87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-04-16, 18:33   #8
aneczka_10
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 122
Dot.: szatynki:)

sadze ze mimo wszystko jestes brunetka - a niebieskie oczka musza wygladac oryginalnie
aneczka_10 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-01, 14:28   #9
meri99
Wtajemniczenie
 
Avatar meri99
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Skierniewice
Wiadomości: 2 245
Send a message via Skype™ to meri99
Dot.: szatynki:)

Szatynki sa ciemniejszymi blondynkami...tzn. jesli w dziecinstwie bylas anielska blondynka a teraz gdy jestes starsza wlosy ci sciemnialy to jestes szatynka...kolor oczu nie ma tu wieszego znaczenia moze byc zielony,niebieski,piwny,s zary... cera raczej jasna...tzw.LATO.
__________________
Music is the answer

Pagan Poetry

~~~~Film...moja miłość~~~
meri99 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-01, 16:23   #10
Rylejew
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 166
Dot.: szatynki:)

Meri99 ma rację Ja jestem właśnie taką szatynką, tylko że strasznie bladolicą Jakie rady? Wybieram zwykle chłodne odcienie w makijażu: cienie w zimnym, czekoladowym brązie, burzowe granaty, chłodne fiolety i grafity, perłowe szarości, też biel i srebro. Jak cieplejsze odcienie, to te bardziej perłowe. Szatynki rewelacyjnie wyglądają z czerwoną szminką z dodatkiem niebieskiego: chłodne bordo, wiśnia, jagoda, fuksja - uwielbiam
Rylejew jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-01, 18:44   #11
meri99
Wtajemniczenie
 
Avatar meri99
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Skierniewice
Wiadomości: 2 245
Send a message via Skype™ to meri99
Dot.: szatynki:)

Cytat:
Napisane przez Rylejew Pokaż wiadomość
Meri99 ma rację Ja jestem właśnie taką szatynką, tylko że strasznie bladolicą Jakie rady? Wybieram zwykle chłodne odcienie w makijażu: cienie w zimnym, czekoladowym brązie, burzowe granaty, chłodne fiolety i grafity, perłowe szarości, też biel i srebro. Jak cieplejsze odcienie, to te bardziej perłowe. Szatynki rewelacyjnie wyglądają z czerwoną szminką z dodatkiem niebieskiego: chłodne bordo, wiśnia, jagoda, fuksja - uwielbiam

Ja najlepiej sie czuje w czerwieniach z domieszka pomaranczu oczywiscie chodzi o szminki
__________________
Music is the answer

Pagan Poetry

~~~~Film...moja miłość~~~
meri99 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-11-01, 18:45   #12
Rylejew
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 166
Dot.: szatynki:)

A widzisz Czyli, co szatynka, to różna opinia
Rylejew jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-02, 16:20   #13
kasienka.b
Wcale nie be, tylko cacy kasieńka
 
Avatar kasienka.b
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Diamentowa wyspa
Wiadomości: 9 682
GG do kasienka.b
Dot.: szatynki:)

A ja mam oczy w blizej nieokreslonym kolorze (zielono-szaro-niebieskie), ciemna karnacje, bardzo ciemna oprawe oczu i wlosy sredni braz ale farbuje na ciemny (ale nie taki prawie czarny) i w tym kolorze wygladam lepiej. I badz tu madra
__________________
Blog
kasienka.b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-02, 17:25   #14
meri99
Wtajemniczenie
 
Avatar meri99
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Skierniewice
Wiadomości: 2 245
Send a message via Skype™ to meri99
Dot.: szatynki:)

Cytat:
Napisane przez kasienka.b Pokaż wiadomość
A ja mam oczy w blizej nieokreslonym kolorze (zielono-szaro-niebieskie), ciemna karnacje, bardzo ciemna oprawe oczu i wlosy sredni braz ale farbuje na ciemny (ale nie taki prawie czarny) i w tym kolorze wygladam lepiej. I badz tu madra

To dziala w rozne strony.,akurat w twoim przypadku podkreslasz swoja ciemna karnacje (farbujac na ciemniejszy),co w powiazaniu z jasnymi oczami napewno wyglada bardzo fajnie Sa takie kobiety(moja siostra) ktore maja ciemna karnacje i lepiej im jest w jasniejszych wlosach po prostu moja siostra ma bardzo oliwkowa ziemista karnacje i w polaczeniu z ciemnymi wlosami wyglada bardzo smutno,wiec zawsze musi sie "ozywiac" jasniejszymi wloskami Ile kobiet tyle typow urody..
__________________
Music is the answer

Pagan Poetry

~~~~Film...moja miłość~~~
meri99 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-02, 17:49   #15
kasienka.b
Wcale nie be, tylko cacy kasieńka
 
Avatar kasienka.b
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Diamentowa wyspa
Wiadomości: 9 682
GG do kasienka.b
Dot.: szatynki:)

Cytat:
Napisane przez meri99 Pokaż wiadomość
To dziala w rozne strony.,akurat w twoim przypadku podkreslasz swoja ciemna karnacje (farbujac na ciemniejszy),co w powiazaniu z jasnymi oczami napewno wyglada bardzo fajnie Sa takie kobiety(moja siostra) ktore maja ciemna karnacje i lepiej im jest w jasniejszych wlosach po prostu moja siostra ma bardzo oliwkowa ziemista karnacje i w polaczeniu z ciemnymi wlosami wyglada bardzo smutno,wiec zawsze musi sie "ozywiac" jasniejszymi wloskami Ile kobiet tyle typow urody..
Najzabawniejsze to, ze kazdy mowi co innego i juz sama nie wiem co ze mnie za wybryk natury Widzisz siostra z bardzo ciemna karnacja wyglada dobrze w jasniejszych wlosach zas moja mama, z rowniez bardzo ciemna karnacja wyglada extra w takich ciemno brazowych, prawie czarnych wloskach. Z drugiej strony czasem sprawia mi to problemy bo cos pasuje mi np do oczu a do wlosow juz nie
__________________
Blog
kasienka.b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-02, 17:56   #16
meri99
Wtajemniczenie
 
Avatar meri99
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Skierniewice
Wiadomości: 2 245
Send a message via Skype™ to meri99
Dot.: szatynki:)

Cytat:
Napisane przez kasienka.b Pokaż wiadomość
Najzabawniejsze to, ze kazdy mowi co innego i juz sama nie wiem co ze mnie za wybryk natury Widzisz siostra z bardzo ciemna karnacja wyglada dobrze w jasniejszych wlosach zas moja mama, z rowniez bardzo ciemna karnacja wyglada extra w takich ciemno brazowych, prawie czarnych wloskach. Z drugiej strony czasem sprawia mi to problemy bo cos pasuje mi np do oczu a do wlosow juz nie

To ja jestem dopiero wybryczkiem Cala moja rodzina ma czarne(lub ciemny braz) wlosy, i ciemna karnacje,ciemniejsze oczy...a ja...ciemna blondynka(w dziecinstwie platynowy blond) jasne oczy,jasna karnacja...ehhh...juz myslalam kiedys ze mnie podmienili w szpitalu ale jestem za bardzo podobna do mojej mamy i do ojca z rysow twarzy zeby podejrzewac takie czy inne rzeczy...
Ale tez niewiem sama czy pozostawac przy swoich ciemnych blond wlosach czy je rozjasniac bo mam anemiczna cere i ciemniejsze kolory jeszcze bardziej to podkreslaja
__________________
Music is the answer

Pagan Poetry

~~~~Film...moja miłość~~~
meri99 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-02, 18:17   #17
Tapcia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 1 639
GG do Tapcia
Dot.: szatynki:)

o ho ho jaki stary watek odkopany...Witam Szatynki. Ja tez nia bede jak tylko mi spłynie blond baleyage to pogadamy...
__________________

Tapcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-02, 18:19   #18
kasienka.b
Wcale nie be, tylko cacy kasieńka
 
Avatar kasienka.b
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Diamentowa wyspa
Wiadomości: 9 682
GG do kasienka.b
Dot.: szatynki:)

Cytat:
Napisane przez meri99 Pokaż wiadomość
To ja jestem dopiero wybryczkiem Cala moja rodzina ma czarne(lub ciemny braz) wlosy, i ciemna karnacje,ciemniejsze oczy...a ja...ciemna blondynka(w dziecinstwie platynowy blond) jasne oczy,jasna karnacja...ehhh...juz myslalam kiedys ze mnie podmienili w szpitalu ale jestem za bardzo podobna do mojej mamy i do ojca z rysow twarzy zeby podejrzewac takie czy inne rzeczy...
Ale tez niewiem sama czy pozostawac przy swoich ciemnych blond wlosach czy je rozjasniac bo mam anemiczna cere i ciemniejsze kolory jeszcze bardziej to podkreslaja
Nie to umnie mama - ciemna karnacja/oczy/wlosy ojciec jasna karnacja/oczy/wlosy ciemny blond-jasny szatyn (zalezy kto ocenia). I wyszedl taki wybryk natury ja chce cere wlosy i oczka mamusi a nie takie nie-wiadomo-co
__________________
Blog
kasienka.b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-03, 09:50   #19
meri99
Wtajemniczenie
 
Avatar meri99
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Skierniewice
Wiadomości: 2 245
Send a message via Skype™ to meri99
Dot.: szatynki:)

Cytat:
Napisane przez kasienka.b Pokaż wiadomość
Nie to umnie mama - ciemna karnacja/oczy/wlosy ojciec jasna karnacja/oczy/wlosy ciemny blond-jasny szatyn (zalezy kto ocenia). I wyszedl taki wybryk natury ja chce cere wlosy i oczka mamusi a nie takie nie-wiadomo-co

Ja tez zawsze narzekalam na swoje jasne oczy...bo czuje sie lepiej gdy moj kolor oczu jest ciemnejszy,czasami moje teczowki ciemnieja(szczerze to niewiem od czego to zalezy) ale przewaznie sa bardzo jasne ale nie takie stalowo jasne tylko tez takie nie wiadomo co... kiedys mialam taki plan zeby kupic soczewki ale mam bardzo wrazliwe oczy i cos czuje ze niedalabym rady sie z nimi obchodzic...
Moim drugim problemem zwiazanym z oczami to nieumiejetnosc poslugiwania i dobierania cieni do moich kochanych oczek...wrrr...nic mi nie pasuje w brazach wygladam jak trup (bo jasna karnacja) a w slodkich kolorkach jak dziecko...bo slodkie pastele nie zawsze pasuja do mojego stylu czy ubran...a ty jakich kolorow najczesciej uzywasz? musze sie kogos poradzic bo prawie wogole nie mam cieni bo po prostu nie umiem ich dobierac do swojego typu urody:/
__________________
Music is the answer

Pagan Poetry

~~~~Film...moja miłość~~~
meri99 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-11-03, 11:17   #20
Sylwiasta
Zadomowienie
 
Avatar Sylwiasta
 
Zarejestrowany: 2003-12
Lokalizacja: Krakow
Wiadomości: 1 555
Dot.: szatynki:)

Melduje sie szatynka, ktorej znalezienie wlasciwego "looku" zajelo dobrych kilka lat...Ale warto bylo, bo teraz wygladam, chyba najlepiej w calej swojej karierze
Wlosy: popielato-brazowe (wszyscy fryzjerzy zawsze sie mnie pytaja, czy farbuje,a to tylko geny po moim Tacie ), o chlodnym odcieniu. Najwazniejsze - dobre strzyzenie - jesli wlosy wygladaja dobrze, to cala reszta tez wyglada dobrze!
Oczy: tzw. piwne (dookola zrenicy plamki zolto zielone, potem orzechowy braz i ciemnobrazowy okrag) czyli chlodno-srednio-brazowe
Karnacja: jasna o lekko zoltawym odcieniu, zasinienia pod oczami maskowane jasnobezowym korektorem HR, opalam sie na zloto bardzo szybko (tylko samoopalaczem), piegow nie posiadam ani sklonnosci do rozrzeszonych naczynek - wnioskuje wiec, ze jestem jakims typem mieszanym. Dobrze mi wylacznie w chlodnych barwach - w pomaranczu wygladam jakbym dopiero wstala z grobu albo wybudzila sie z calkowitej sedacji

Kiedys moja przyjaciolka makijazystka, ex modelka chodzaca po wybiegach Paryza i Mediolanu, powiedziala mi, ze do brazowych oczu pasuja w zasadzie wszystkie odcienie cieni do powiek (szcesciara - sama ma przepiekne zielone!) trzeba je jedynie dobrac do karnacji. Oraz, ze przy takim typie urody (mam jasna oprawe oczu, kiedy podkresle brwi, cala twarz zyskuje zupelnie wyjatkowy wyraz) swietnie wygladaja kreski na powiekach (oczy mam duze, w zasadzie, jesli zrobie makijaz tzw. smoky, sa jak u jalowki!).
Wlasciwie moj makijaz ogranicza sie do podkreslenia brwi (tu absolutnie niezawodna jest paleta Sephory dla blondynek), rzes (czarny tusz wydluzajacy), czasem kreski na powiece (do brazowych oczu swietne sa wysztkie eyelinery w kolorze granatu, fioletu i oczywiscie klasyczna czern - ja czesto mieszam kolory, np. kredke Chanel Indygo = kolor dzinsowy z czarnym eyelinerem Smashbox w kremie) albo mocno roztarty 1 kolor (w lecie nosilam tak turkus albo elektryczny fiolet z Inglota kladziony na mokro, no, raczej nie do pracy!).
Na ustach blyszczyk w rozowym kolorze, o ton ciemniejszy niz kolor warg, chociaz podobalam sie sobie tez w grapefruitowym blyszczyku AA, ktory ma duzo drobinek i wargi rozjasnia na koralowo.
Umalowana mocniej, przypominam transwestyte przed wystepem w rewii, wiec bardzo ostroznie uzywam np. czerwonej szminki (mam w zasadzie do tego mocno rozowo-czerwona konturowke Lancome i blyszczyk MF, ktorym ja lekko pokrywam) - wlasciwie wcieram ja tylko bardzo delikatnie w wargi, tylko dla nadania plamy koloru - ma duze usta i umalowane na full czerwona szminka powoduja, ze z lustra patrzy na mnie zupelnie obca kobieta!

Martwie sie tylko co to bedzie, kiedy bede zmuszona farbowac swoje wlosy ze wzgledu na siwizne...Na starosc chiclabym miec krotkie, srebrno-szpakowate wlosy Zobaczymy za kilkanascie lat!
Sylwiasta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-03, 12:29   #21
mijjenka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 4 244
Dot.: szatynki:)

Szatynki mają włosy b.ciemny brąz i czarny! A brunetki to ogolnie brązowo włose kobiety
__________________

To konto nie istnieje.
mijjenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-03, 13:00   #22
meri99
Wtajemniczenie
 
Avatar meri99
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Skierniewice
Wiadomości: 2 245
Send a message via Skype™ to meri99
Dot.: szatynki:)

Cytat:
Napisane przez mijjenka Pokaż wiadomość
Szatynki mają włosy b.ciemny brąz i czarny! A brunetki to ogolnie brązowo włose kobiety

Niestety musze cie rozczarowac, Brunetki to kobiety o najciemniejszym kolorze wlosow... Awlasnie szatynki maja typowo brazowy,lub ciemny blond...
Nowa gama szminek Loreala doskonale tlumaczy wszelakie rodzaje wlosow,musze ja wkleic bo niemoge juz patrzec na to w jakiej niewiedzy zyja ludzie.
Przepraszam za jakosc zdjec ale na napewno dopatrzycie sie o co mi chodzi...


Sylwiasta ciesze sie ze znalazlas to w czym jest ci najlepiej czyli swoj styl w makijazuSzczerze to zazdroszcze...ja to chyba musialabym sie do jakiegos stylisty wybrac. Ja mam podobnie jak ty mam duze lekko okragle oczy i przy smokey wygladam jakbym wyszla z jakiegos koncertu metalowego... Ostry / pulostry makijaz kompletnie do mnie nie pasuje,mam podobnie jak ty,ze najlepiej czuje sie w naturalnym makijazu,bo taki podkresla moja urode,mysle ze to jest skutek ostrych rysow twarzy ktore nadmiernie przerysowane daja odwrotny efekt do zamierzonego.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSCN3651.JPG (28,2 KB, 228 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSCN3652.JPG (36,1 KB, 212 załadowań)
__________________
Music is the answer

Pagan Poetry

~~~~Film...moja miłość~~~
meri99 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-03, 22:17   #23
Sylwiasta
Zadomowienie
 
Avatar Sylwiasta
 
Zarejestrowany: 2003-12
Lokalizacja: Krakow
Wiadomości: 1 555
Dot.: szatynki:)

Meri99, moja inna przyjaciolka poszla do kolorystki i mowi, ze to odmienilo jej zycie!
Mowi tez, ze jak idzie ulica, to ma ochote podchodzic do kobiet i im doradzac zeby zmienily kolor lub odcien ubrania bo do nich nie pasuje Przyznaje, wyglada teraz oszalamiajaco i sama stwierdza, ze robi od tej wizyty udane zakupy w 80% procentach przypadkow. Wiec chocbym miala mozliwosc posiadania za darmo pomaranczowej kiecki od Valentino, to bym sie nie skusila. A moze bym sie skusila - po to, zeby ja potem opchnac na ebayu !
Sylwiasta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-03, 22:26   #24
meri99
Wtajemniczenie
 
Avatar meri99
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Skierniewice
Wiadomości: 2 245
Send a message via Skype™ to meri99
Dot.: szatynki:)

Cytat:
Napisane przez Sylwiasta Pokaż wiadomość
Meri99, moja inna przyjaciolka poszla do kolorystki i mowi, ze to odmienilo jej zycie!
Mowi tez, ze jak idzie ulica, to ma ochote podchodzic do kobiet i im doradzac zeby zmienily kolor lub odcien ubrania bo do nich nie pasuje Przyznaje, wyglada teraz oszalamiajaco i sama stwierdza, ze robi od tej wizyty udane zakupy w 80% procentach przypadkow. Wiec chocbym miala mozliwosc posiadania za darmo pomaranczowej kiecki od Valentino, to bym sie nie skusila. A moze bym sie skusila - po to, zeby ja potem opchnac na ebayu !

ale twoja przyjaciolka byla w Polsce czy za granica? Bo wiadomo jak to u nas jest... ciekawe ile taka wizyta kosztuje...?
__________________
Music is the answer

Pagan Poetry

~~~~Film...moja miłość~~~
meri99 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-04, 13:12   #25
kasienka.b
Wcale nie be, tylko cacy kasieńka
 
Avatar kasienka.b
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Diamentowa wyspa
Wiadomości: 9 682
GG do kasienka.b
Dot.: szatynki:)

Meri ja maluje oczy chyba każdym kolorem ale w zestawieniach np. zielony + braz, biel + niebieski + braz itp i to jakoś pasuje. Ladnie u mnie wygladaja tez fiolety. Ale moj sekrecik tkwi w tym, ze sawsze mam 2-3 kolory na oku i jakos mi to pasuje. Moze tez pokombinuj..
__________________
Blog
kasienka.b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-04, 13:25   #26
meri99
Wtajemniczenie
 
Avatar meri99
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Skierniewice
Wiadomości: 2 245
Send a message via Skype™ to meri99
Dot.: szatynki:)

Cytat:
Napisane przez kasienka.b Pokaż wiadomość
Meri ja maluje oczy chyba każdym kolorem ale w zestawieniach np. zielony + braz, biel + niebieski + braz itp i to jakoś pasuje. Ladnie u mnie wygladaja tez fiolety. Ale moj sekrecik tkwi w tym, ze sawsze mam 2-3 kolory na oku i jakos mi to pasuje. Moze tez pokombinuj..

Nom, musze pokombinowac...
__________________
Music is the answer

Pagan Poetry

~~~~Film...moja miłość~~~
meri99 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-04, 14:43   #27
kasienka.b
Wcale nie be, tylko cacy kasieńka
 
Avatar kasienka.b
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Diamentowa wyspa
Wiadomości: 9 682
GG do kasienka.b
Dot.: szatynki:)

Cytat:
Napisane przez meri99 Pokaż wiadomość
Nom, musze pokombinowac...
Goraco polecam takie experymenty Zaczelam zeby zuzyc lezace bezcelowo cienie i okazalo sie, ze kazdy w odpowiednich polaczeniach pasuje
__________________
Blog
kasienka.b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-04, 14:50   #28
Sylwiasta
Zadomowienie
 
Avatar Sylwiasta
 
Zarejestrowany: 2003-12
Lokalizacja: Krakow
Wiadomości: 1 555
Dot.: szatynki:)

Cytat:
Napisane przez meri99 Pokaż wiadomość
ale twoja przyjaciolka byla w Polsce czy za granica? Bo wiadomo jak to u nas jest... ciekawe ile taka wizyta kosztuje...?
Byla w Warszawie, u pani ktora pracuje dla telewizji, doradza politykom etc. wiec musiala byc bardzo dobra. A wizyte dostala w prezencie urodzinowym od siostry
Sylwiasta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-04, 17:13   #29
meri99
Wtajemniczenie
 
Avatar meri99
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Skierniewice
Wiadomości: 2 245
Send a message via Skype™ to meri99
Dot.: szatynki:)

Cytat:
Napisane przez kasienka.b Pokaż wiadomość
Goraco polecam takie experymenty Zaczelam zeby zuzyc lezace bezcelowo cienie i okazalo sie, ze kazdy w odpowiednich polaczeniach pasuje


No wlasnie u mnie jest wiele tak bezcelowo lezacych cieni... i tylko przypominam o nich sobie jak robie porzadki bo wtedy leca do kosza (z powodu przeterminowania)...
__________________
Music is the answer

Pagan Poetry

~~~~Film...moja miłość~~~
meri99 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-04, 19:16   #30
kasienka.b
Wcale nie be, tylko cacy kasieńka
 
Avatar kasienka.b
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Diamentowa wyspa
Wiadomości: 9 682
GG do kasienka.b
Dot.: szatynki:)

Cytat:
Napisane przez meri99 Pokaż wiadomość
No wlasnie u mnie jest wiele tak bezcelowo lezacych cieni... i tylko przypominam o nich sobie jak robie porzadki bo wtedy leca do kosza (z powodu przeterminowania)...
To ich szkoda... Poprobuj moze w czyms bedzie Ci ladnie
__________________
Blog
kasienka.b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:54.