Farba "super" rozjaśniająca - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-03-13, 09:13   #61
whiskas
Raczkowanie
 
Avatar whiskas
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 41
Dot.: rozjasnianie włosów farbą

no za ktoryms razem napewno...na poczatku pewnie cos z rudego ci wyjdzie ale za 2, 3 razem bedzie chyba dobrze, ale musisz te fioletowe plukanki stosowac jeszcze, zreszta moze MYSIA sie wypowie bo to specjalistka
__________________
Same Shit Different Day
whiskas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-13, 09:34   #62
becia23
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: białystok
Wiadomości: 175
Dot.: rozjasnianie włosów farbą

bylabym wdzieczna za instrukcje jak z mojego koloru(kilka postow wyzej jest fotka)dojsc do chlodnego odcienia blondu
moze bedzie latwiej jak zobzczycie jaki kolor chce osiagnac.
__________________
od karmienia do karmienia, od pieluchy do pieluchyzycie jest piekne

Edytowane przez becia23
Czas edycji: 2010-03-13 o 09:42
becia23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-24, 15:10   #63
lilia23
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 203
Rozjaśniające farby do czarnych włosów

tak jak w temacie czy istnieje farby ktore rozjasnia moje czarne farbowane włosy? czytalam cos o palette radiance lub joannna avangarda
lilia23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-24, 16:37   #64
djerba
Wtajemniczenie
 
Avatar djerba
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 2 681
Dot.: Rozjaśniające farby do czarnych włosów

A na jaki kolor chcesz przejść? Ja ogólnie radziłabym Ci poczekać aż kolor sam zejdzie (o ile to farbowane są) lub odwiedzić dobrego fryzjera..lepiej nie próbuj sama, bo będziesz żałować jak zobaczysz ich kondycję po takim domowym zabiegu
__________________
....When was d last time u did somethin for d first time?...
djerba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-25, 11:28   #65
BlueQueen92
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Mój Niebieski Świat xD
Wiadomości: 193
Dot.: Rozjaśniające farby do czarnych włosów

Cytat:
Napisane przez djerba Pokaż wiadomość
A na jaki kolor chcesz przejść? Ja ogólnie radziłabym Ci poczekać aż kolor sam zejdzie (o ile to farbowane są) lub odwiedzić dobrego fryzjera..lepiej nie próbuj sama, bo będziesz żałować jak zobaczysz ich kondycję po takim domowym zabiegu
też nie radze brać się za to sama w domu niestety czarne farby maja to do tego że cięzko coś zrobić potem z tym kolorkiem... a rozjaśnianie niszcy bardzo...
__________________
"Aby być niezastąpionym zawsze trzeba być odmiennym." - Coco Chanel
BlueQueen92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-25, 12:06   #66
lilia23
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 203
Dot.: Rozjaśniające farby do czarnych włosów

chcilabym poprostu czarny braz zeby wiecie to byl braz a nie ten czarny;p rok temu farbowalam farba z joanny czarny bez i teraz farbuje same odrosty juz na taki ciemny braz przeswity mam jjuz braz ale mimo tego nadal to jest czern ;/ myje szamponem rumankowym ale no nic to nie daje i wlasnie na jakims forum dziewczyna poradzila mi ta farbe palette rozjasniajacy braz czy jakos tak ze podobno rozjasnilo to ciemne wlosy moze sprobuje na paru kosmykach? sama juz nie wiem mam wlosy za łopatki i zapuszczam nie chce ich zniszczyc zebym musiala obcinac pomimo prostownicy i suszarki nie sa jakos bardzo zniszczone(widzialam gorsze;D) uzywam zawsze odzywki. Na dekoloryzacje mnie nie stac bo slyszalam ze drogie i niszczy bardzo wlosy wiec sama nie wiem niektore sa odwanze i rozjasniaczem robia no ale ja niestety sie boje zal mi wlosow nie wiem jak mozna bybyloby pomalu zejsc z tego koloru;(
lilia23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-25, 13:30   #67
susceptancja
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 64
Dot.: Rozjaśniające farby do czarnych włosów

Luknij na mój wątek w metamorfozach xD Tam są zdjecia i proces mojej przemiany z czarnych do brązowych az do blondu
susceptancja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-09-26, 12:34   #68
lilia23
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 203
Dot.: Rozjaśniające farby do czarnych włosów

fajny kolor tych brazowych włosów podoba mi sie ale ile zaplacilas za dekoloryzacje ? ja mam taka dlugosc wlosow jak ty tylko bardziej pocieniowane i mam grzywke;p boje sie o kondycje wlosow ze bede musiala je obiac a nie chce juz tyle zapuszczam zal mi poprostu.. zadna z was nie ma podobnego problemu?;D naprawde zalezy mi na zejsciu z tego koloru pomalu nie drastycznie poprrostu nie chce juz czarnych włowós.;/
lilia23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-26, 13:18   #69
djerba
Wtajemniczenie
 
Avatar djerba
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 2 681
Dot.: Rozjaśniające farby do czarnych włosów

Ja kiedyś miałam czarne włosy i zresztą mnóstwo różnych kolorów, dopóki nie odkryłam swojego naturalnego i tak przy nim już jestem jakiś czas...
Ogólnie gdy miałam kiedyś czarny kolor, nie miałam problemu jak schodził, pomimo iż była to farba, wypłukiwała się tak, że poprostu ten kolor robił się coraz mniej intensywny, nie było widać odrostów..Robiły sie za to takie ala pasemka i wiele razy jak byłam u fryzjera, to pytali się jak to zrobiłam że mam takie fajne 2kolorowe włosy Jakoś dziwnie moje włosy reagują na farby, szampony koloryzujące ;]

Jeśli chodzi o kolor naturalnych to takie jak na zdjęciu
__________________
....When was d last time u did somethin for d first time?...
djerba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-29, 14:24   #70
lilia23
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 203
Dot.: Rozjaśniające farby do czarnych włosów

co nie wiem jakiej ty farby uzywalas;p ze tak fajnie zeszla ja mam czarny bez z joanny za 5 zl a tyrzy ma sie idealnie wtylko wlosy juz takie wyplowiale odrosty farbuje na jasniejszy kolor ale moj naturalny to jasny braz wiec odroty bardzo by bylo widac jak bym dlugo nie farbowala.. juz nie wiem co robic jak sobie samemu poradzic w domu gdzieniegdzie sa przeswity braz tak pod swiatlo ale tak to czern niestety..
lilia23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-19, 19:41   #71
lilia23
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 203
Dot.: Rozjaśniające farby do czarnych włosów

Na tej stronie http://www.*************/forum/temat...na-jasny-braz/ dziewczyna o nicku magita napisala własnie jak zeszla z czarnego koloru czy uwazacie ze to moze byc prawda ktoras wie cos o tym ? jestem juz w desperacji nie moge patrzec na te czarne wlosy mam jasna cere i niebieskie oczy do tego ta czern w lecie to jescze jakos a teraz znowu zima buu;/;/

nie chce wyswietlic strony ma tam byc stylistka i pl i reszta

Edytowane przez lilia23
Czas edycji: 2010-10-19 o 19:42
lilia23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-10-19, 20:56   #72
susceptancja
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 64
Dot.: Rozjaśniające farby do czarnych włosów

Jak już pisałam u Mnie w wątku w metamorfozach jest pokazany cały przebieg Za 2 razami Włosy mam z natury baardzo suche i dość zniszczine Mineły 3 tyg o zabiegu ostatniego i są już ok PO 1. nie wolno samemu;d
Mi fryzjerka najpierw sciągneła kolor Długo to trało (a mam bardzo długie włosy) a potem odrazu zafarbowała żeby pozbyć się rudośći. I był świetny karmel. Druga wizyta po ok 1 miech. Nakładanie 2 blondów. Pasemka rozjaśnione a na pozostałe inny odcień i jest jak jest bardzo ok Do wymażonego blondu myśle że jedna wizyta Ide za tydz Ale teraz kolor nie jest zółty ani rudawy . AA i proponuje salon Loeara płaciłam za moje włosy za 1 razem 80 zł za 2. 110.
susceptancja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-06, 18:14   #73
nattkka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 77
Dot.: rozjasnianie włosów farbą

Bardzo proszę o radę
Miałam włosy farbowane ciemny brąz, miesiąc temu pofarbowałam włosy jasnym brązem i tylko odrosty są koloru jasnego brązu a reszta ciemna. Jak zmienić całość na jasny brąz? Powinnam użyć przy następnym farbowaniu wody utlenionej czy kupić farbę rozjaśniającą i położyć na całość?
__________________

nattkka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-15, 14:50   #74
sniegusia
Raczkowanie
 
Avatar sniegusia
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 56
Question Farby intensywnie rozjaśniające . Blond

Witam moim naturalnym kolorem jest ciemny blond , aktualnie posiadam średni blond z palety syoss . Słyszałam o farbach z utleniaczem 12 % jak na razie na sklepowych półkach widziałam tylko farby palette ,XXL coulor oraz Palette Intensive Color Creme , moim wymarzonym kolorem jest coś w stylu załączonego zdjęcia czyli beżowy blond , czy zdołam osiągnąć taki efekt bez rozjaśniacza , oraz czy intnieją także inne farby intensywnie rozjaśniające innych marek , np loreala . jeśli temat był = kosz. Szperałam już w innych wątkach lecz nie zdołałam niczego znaleźć
http://photoupload.pl/?v=QN0qZ.jpg
sniegusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-15, 15:10   #75
paulinka4pt
Raczkowanie
 
Avatar paulinka4pt
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Piotrków Tryb/Łódź
Wiadomości: 264
Dot.: Farby intensywnie rozjaśniające . Blond

Polecam Koleston Special perłowy cendre blond z utleniaczem 12%- może nie wyjdą tak jasne po pierwszym farbowaniu ale po następnych może już tak- to najchłodniejszy odcień z palety Koleston. farba do kupienia w hurtowniach fryzjerskich, nie znajdziesz jej w żadnej drogerii. farba ma pojemność 60ml a do tych blondów stosuje się utleniacz o pojemności 120ml czyli jeszcze raz więcej niż farba, polecam sama stosuje i mam fajny jasny chłodny blond tyle że stosuje z utleniaczem 9%, 12% dla mnie za mocne
paulinka4pt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-15, 19:02   #76
fryz5
Zakorzenienie
 
Avatar fryz5
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 139
Dot.: Farby intensywnie rozjaśniające . Blond

jesli masz farbowane włosy to nie licz na nic bez dekoloryzacji albo rozjasniania
__________________
https://wizaz.pl/Mikroreklama
fryz5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-14, 19:14   #77
dyciaa
Raczkowanie
 
Avatar dyciaa
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 461
Dot.: rozjasnianie włosów farbą

Wellaton złoty blond (9/3) z wodą 9%. Wyjdzie kolorek? Włosy ostatnio farbowane u fryzjera na jasny, ciepły brąz z pasemkami (duuuuuuużo cienkich pasemek) w kolorze średniego, ciepłego blondu końce są ciemniejsze, ponieważ mają jeszcze pozostałości czarnego balsamu koloryzującego (tego do 24 myć)

+proszę o szybką odpowiedź ponieważ w sobotę chciałabym zrobić włosy!
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg _DSC1125.jpg (47,6 KB, 25 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSCF1253.jpg (57,3 KB, 30 załadowań)
__________________
Zapuszczam włosy!
24cm (14 VI 2012)->26cm (15 VII 2012)---->ścięłam ---->29 (19 V 2013)--->32cm (15 X 2013) ---> 60cm

Edytowane przez dyciaa
Czas edycji: 2012-06-14 o 19:27 Powód: Dopisek
dyciaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-23, 16:28   #78
angelinkaO_O
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 1
Dot.: Farba "super" rozjaśniająca

Może mało na temat, chociaż w sumie trochę się z nim łączy .. otóż: od paru lat maluję włosy na ciemny brąz, jakiś rok temu "zachciało mi się" blondu. oczywiscie jak to często bywa, rozjasniałam kilka razy , ale na głowie miałam zółto brązowo pomaranczowe plamy. Na poczatku jeszcze dawałam rade, ale potem znów zafarbowałam na ciemny brąz. Dodam, ze moje naturalne włosy to taki mysi blondzik. mam jasna cere, < mączne, białe ciało- bez jakichkolwiek zdolnosci do opalania> , jasne brwi. duzo lepiej czuję sie w blondzie. ostatnio zaszalałam jeszcze raz. nałozylam garnier color sensation - dekoloryzator, który podobno jest rozjaśniaczem. tym razem wyszło przynajmniej równomiernie, ale nie trzymałam całego czasu, były razaco rude więc zniwelowalam to popielem garniera . mam ciemny blond. < tym razem wyszlam z czerni;> MOJE PYTANIE: chciałabym miec jasny blond. nie platynę, ale jasny, słoneczny blondzik. co mam zrobic? zaznaczam, ze nie chce isc do fryzjera.. prosze o pomoc..
;*!
angelinkaO_O jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-28, 13:48   #79
SummerGlow
Rozeznanie
 
Avatar SummerGlow
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: 7th Heaven
Wiadomości: 693
Dot.: Farba "super" rozjaśniająca

A możesz załączyć jakieś swoje aktualne zdjęcie, byłoby dużo prościej, tak z marszu mogę powiedzieć, że farba która powinna dać radę na początek rozjaśnić to dobrze będzie Garnier z serii superrozjaśniające. Sama miałam ja wczoraj na głowię, także daje radę
__________________
"Niektórzy uważają, że piłka nożna jest kwestią życia i śmierci. Jestem rozczarowany takim podejściem. Zapewniam, że jest czymś znacznie, znacznie ważniejszym." B.Shankly
Blue heart forever - CFC
Zapuszczam wloski
o9.11.2013 --> CP
13.01.2014 --- 44,5 cm
SummerGlow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-11-03, 15:56   #80
ajlawlegia
Raczkowanie
 
Avatar ajlawlegia
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 15
Dot.: Farba "super" rozjaśniająca

Hej, poradźcie mi proszę. Moje włosy naturalnie są koloru ciemnego popielatego blondu (odrosty na zdjęciu 1)

Po zrobieniu balejażu u fryzjera moje włosy wyglądają tak jak na kolejnych zdjęciach. Odcień bardzo mi się podoba i teraz chciałabym farbować odrosty farbą, sama. Czy farba dałaby radę rozjaśnić mój naturalny kolor do takiego jaki mam teraz? Jaką farbę polecacie?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg odrost.jpg (43,1 KB, 25 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 424637_396564583749571_451612097_n.jpg (77,6 KB, 31 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 304444_396564423749587_577451809_n.jpg (77,8 KB, 24 załadowań)
__________________
Odchudzanie - od 1.03.2012
75-74-73-72-71-70-69-68-67-66-65-64-63-62-61

Zapuszczam włosy!
45-46-47-48-49-50-51-52-53-54-55-56-57-58-59-60

"I obojętnie co robisz to bądź tego pewien
i bądź z tego dumny i wierz w siebie"
ajlawlegia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-03, 18:30   #81
guacamole
Wtajemniczenie
 
Avatar guacamole
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: wichrowe bagna
Wiadomości: 2 007
Dot.: Farba "super" rozjaśniająca

Cytat:
Napisane przez ajlawlegia Pokaż wiadomość
Hej, poradźcie mi proszę. Moje włosy naturalnie są koloru ciemnego popielatego blondu (odrosty na zdjęciu 1)

Po zrobieniu balejażu u fryzjera moje włosy wyglądają tak jak na kolejnych zdjęciach. Odcień bardzo mi się podoba i teraz chciałabym farbować odrosty farbą, sama. Czy farba dałaby radę rozjaśnić mój naturalny kolor do takiego jaki mam teraz? Jaką farbę polecacie?
Ja mam identyczne naturalki co Ty, a kolor na wlosach osiagnelam bez farby rozjasniajacej. Uzywam odcieni, zalezni od dostepu, 10.16, 9.16 - blondy z fioletowym refleksem, a ostatnio wymieszalam nawet 8.96 z 9.8 w proporcji 1:3 i wyszedl bardzo ladny bez z lekka fioletowa nutka - taki naturalny kolor przecietnej niefarbowanej Szwedki, tyle ze ladniejszy. Woda 9 proc w proporcji 1 do 1 z farba. Czas trzymania 40-45 minut. I od razu powiem - 1,5 tubki farby, nie mniej, nawet przy krotkich ale gestych.

Jak masz nature na poziomie 6 i nizej, lepiej uwazaj na rozjasnianie wlosow farba popielata i silna woda, bo w najlepszym razie bedziesz miec zolc, ale latwo o zielen. Silna woda 'promuje' zolty odcien, a popiel - niebieski, wiec razem moga dac glona . Lepiej postaw na odcienie opalizujace, z popielem i fioletem po kropce i z poziomu 9 i 10. Przy kolejnym farbowaniu (odrosty), przeciagniesz na chwile farbe na dlugosc i sie wszystko ladnie wyrowna
guacamole jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-04, 10:09   #82
ajlawlegia
Raczkowanie
 
Avatar ajlawlegia
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 15
Dot.: Farba "super" rozjaśniająca

Dzięki bardzo za odpowiedź - dałaś mi nadzieję, że mogę mieć ładny blond bez rozjaśniacza
Jest szansa zobaczyć jak te popielato-fioletowe blondy wyglądają na Twoich włosach?
I co do farb, oznaczenia kolorów są różne u różnych producentów, o jakich farbach konkretnie mówisz?
__________________
Odchudzanie - od 1.03.2012
75-74-73-72-71-70-69-68-67-66-65-64-63-62-61

Zapuszczam włosy!
45-46-47-48-49-50-51-52-53-54-55-56-57-58-59-60

"I obojętnie co robisz to bądź tego pewien
i bądź z tego dumny i wierz w siebie"
ajlawlegia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-04, 14:57   #83
guacamole
Wtajemniczenie
 
Avatar guacamole
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: wichrowe bagna
Wiadomości: 2 007
Dot.: Farba "super" rozjaśniająca

Cytat:
Napisane przez ajlawlegia Pokaż wiadomość
Dzięki bardzo za odpowiedź - dałaś mi nadzieję, że mogę mieć ładny blond bez rozjaśniacza
Jest szansa zobaczyć jak te popielato-fioletowe blondy wyglądają na Twoich włosach?
I co do farb, oznaczenia kolorów są różne u różnych producentów, o jakich farbach konkretnie mówisz?
To sie ciesze, ze pomoglam nieco. I jeszcze jedno, ten farbowany kolor, co masz na zdjeciu to jest taki na poziomie 8 i pol, jak patrze

Obecny kolor wlosow mam nieco malo miarodajny, bo zawalilam sprawe dodajac mixtonu fioletowego, ktory musialam sciagac. Gdybym nie modyfikowala swojej stalej mikstury, nie przedobrzylabym. Dam zdjecie dopiero po kolejnym farbowaniu, za jakies 3 tygodnie .

Uzywalam jedynie Voila Intercosmo (super farby, poczytaj KWC), a obecnie Koleston Perfect, bo jest najbardziej dostepny, a mieszkam za granica i robie zakupy przez internet.

Co do Kolestonu, powiem, ze jest bardzo 'prostolinijny', bez dziwnych niespodzianek.
Kolor: 10.16 - to pastelowy jasny blond popielato-fioletowy - uzywalam go z woda 9 proc. i wychodzil mi taki ciekawy blondzik, choc mial leciutko cieply podtekst, ale bez obawy. Mozesz sprobowaac 9.16 - tez bedziesz miala jasno .

Miesiac temu nalozylam sobie mieszanke: 8.96 i 9.8 w stosunku jedna czesc do dwoch - i wyszedl taki temperaturowo chlodnawy bezowy blond z lekkim fioletowym refleksem. 8.96 to jasny blond cendrowo-fioletowy (cendr to taki roz), a 9.8 to perlowy blond jasny (perla to mieszanka niebieskiego i fioletu). Kolory po kropce wszystki sa chlodne, wiec nie ma ryzyka wtopy. Woda 9 proc. uzyskany kolor jest na poziomie 8 i pol, ale kolejnym razem zechce miec znowu poziom 9, wiec zmieszam 9.96 z 9.8.

Farbujac sama farba z fioletem po kropce masz szanse na to, ze kolor uzyskasz dokladnie taki, jaki chcesz juz przy pierwszym farbowaniu. Jednak, czasem bywa tak, ze kolor nadal ma w sobie troche ciepla. Nie ma co sie martwic, bo przy kolejnym farbowaniu juz odrostow rozprowadzisz farbe (na slabszej wodzie) na dlugosci i kolor bedzie docelowy , a odrost.. zawsze bywa lekko cieply, ale to tylko jakies pol centymetra przy samej skorze
A na biezaco, by ochlodzic koloryt i nie dopuscic do utraty pigmentu, uzywaj masek i plukanki fioletowej lub filetowo-niebieskiej

Edytowane przez guacamole
Czas edycji: 2012-11-04 o 15:10
guacamole jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-05, 09:23   #84
201607040946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20 500
Dot.: Farba "super" rozjaśniająca

to ja ci powiem, guacamole, ze ci zazdroszczę! sama mam naturalki na poziomie 7, latem 8, i bez rozjaśniacza się nie dało, po prostu nawet farba super rozjaśniająca dała piękną zółć, a użyłam mocnego popielu
201607040946 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-05, 18:36   #85
EvelynBlues
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 47
Rozjaśnianie czarnych włosów w 2h

Hej dziewczyny! Nie uwierzycie, ale postanowiłam pochwalić się sukcesem. Wiele razy farbowałam na czerń, w między czasie była czerwień I znowu czerń. Jednak jest kolor, którego zapragnęłam i postanowiłam się skusić na niego.

Dekoloryzacja, dekoloryzacja i jeszcze raz dekoloryzacja. Tylko taką odpowiedź widziałam szukając w necie jak pozbyć się czerni z włosów. Straciłam nadzieję.

JEDNAK! Przypadkiem dzisiaj natrafiłam na rozjaśniacz, który niby jest lepszy i bezpieczniejszy, jednak tego nie potwierdzam ani nie zaprzeczam.

MARION SUPER ROZJAŚNIACZ - genialny!!! Mam cienkie włosy, były farbowane nie raz na czarno i.... Rozjaśniłam je właśnie tym rozjaśniaczem do pięknej marchewki! I to w zaledwie... uwaga.... 10 minut!!! Fakt, włosy gorące, ale da się wytrzymać. No i też bardzo mało go, ale na moje włosy wystarczyło. Najważniejsze, że nie zniszczył mi włosów i żaden włos mi nie wypadł. Teraz farbuję na wymarzony kasztan. A poniżej zdjęcia przed i po rozjaśnianiu. Może ktoś powie, że siano, ale to nie prawda, po prostu nie były tylko ułożone.

Przed: http://imageshack.us/a/img248/5453/blacknq.jpg
Po: http://imageshack.us/a/img854/4747/rozj1.jpg

Edytowane przez EvelynBlues
Czas edycji: 2013-03-05 o 19:18
EvelynBlues jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-05, 19:39   #86
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 19 655
Dot.: Rozjaśnianie czarnych włosów w 2h


Evelynblues, wiesz, czemu poradzono Ci dekoloryzację? Bo ona nie niszczy. A sklepowy rozjaśniacz typu Marion pali, stąd te "ciepłe włosy". Jakbyś potrzymała 30 minut, nie 10 to byś je spaliła.
__________________
Każdy problem da się rozwiązać, o ile ma się odpowiednio duży plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapuścić włosy?
FAQ2- dekoloryzacja, kąpiel rozjaśniająca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-05, 19:45   #87
EvelynBlues
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 47
Dot.: Rozjaśnianie czarnych włosów w 2h

Wiem, ale dekoloryzacji potrzeba by z 3, tutaj trzymałam 10 minut. A tu widzę, że ten sam efekt + odżywka można otrzymać taniej. Jestem po drugim farbowaniu, jest równomiernie i tylko 2 włoski wypadły i lśnią. Pełen sukces
EvelynBlues jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-05, 20:27   #88
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 19 655
Dot.: Rozjaśnianie czarnych włosów w 2h

No to dobrze, skoro Cię to zadowala ja sobie powiedziałam, że nigdy więcej sklepowych rozjaśniaczy używać nie będę, bo po Joannie leczyłam włosy ponad rok
__________________
Każdy problem da się rozwiązać, o ile ma się odpowiednio duży plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapuścić włosy?
FAQ2- dekoloryzacja, kąpiel rozjaśniająca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:49.