"pierwszy raz" - oczyszczanie :) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-06-08, 20:47   #1
bawetti
Raczkowanie
 
Avatar bawetti
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 185

"pierwszy raz" - oczyszczanie :)


Chciałam sie umówić do kosmetyczki na oczyszczanie plecków, oczywiście nigdy jeszcze na takim zabiegu nie bylam i jestem zielona w tych sprawach , wiec myśle że mi pomożecie .

Wiec czy jak pojde np. no w ten weekend to czy oczyszczanie jest takie, że będe miała spokoj z "zanieczyszczeniami" na pleckach przez jakis okres czasu? Czy na czym to polega?

Z gory dziekuje wam
bawetti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-09, 10:30   #2
filippi
Przyczajenie
 
Avatar filippi
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 24
Dot.: "pierwszy raz" - oczyszczanie :)

A wiec ja byłam juz kilka razy na oczyszczaniu skóry twarzy. Wydaje mi sie ze te zabiegi przebiegaja tak samo więc.. chyba potrafie ci cos opowiedziec
Na początek parówka twarzy z 20 minut nastepnie oczyszczanie potem maseczka na zwezenie porow a na koniec wzmacniajaca... Po zabiegu możeszprzez 3 dni miec zaczerwienienia i malutkei rany ale to potem mija i jets duzo lepiej.. Zabieg jednorazowo nie sprawi cudu więc zabieg najlepiej powtarzac co miesiac przez 3 miesiace

A całe oczyszczanie jest to nakłówanie skóry igłą. nic przyjemnego ;P Ale zapewne na twarzy bardziej boli niz na plecach..wiec powodzenia
filippi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-11, 08:43   #3
Nushi
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 239
Dot.: "pierwszy raz" - oczyszczanie :)

Cytat:
Napisane przez filippi Pokaż wiadomość
A całe oczyszczanie jest to nakłówanie skóry igłą. nic przyjemnego ;P Ale zapewne na twarzy bardziej boli niz na plecach..wiec powodzenia

O nie!!!oczyszczanie to nie jest nakłuwanie igłą skóry..jeśli jest taka potrzeba to tak(np.jeśli masz prosaki)ale większość czyszczeń odbywa sie bez użycia igły tylko palców kosmetyczki..nie strasz koleżanki..
Nushi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-11, 09:57   #4
madziuleńka007
Raczkowanie
 
Avatar madziuleńka007
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 85
Dot.: "pierwszy raz" - oczyszczanie :)

a ile kosztuje taki zabieg bo też bym się wybrała
__________________
Nie sztuka byc zauważonym,sztuka być zapamiętanym.

Giorgio Armani
madziuleńka007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-11, 15:19   #5
agusia899
Przyczajenie
 
Avatar agusia899
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 21
Dot.: "pierwszy raz" - oczyszczanie :)

no więc ja byłam płaciłam jakos 70 zł. Siedziałam tam jakoś z godzinke Nie było to bolesne tylko jak wyciskala palcami coś tam to troche bolalo w okolicach nosa Ogołnie to nie mialam pryszczy ani nic w tym stylu tylko wągry itd. No i po tym zabiegu troche sie poprawilo Po zabiegu miałam przez 1 dzien na twarzy pare czerwonych plamek ktore szybko zeszly
__________________
agusia899 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-11, 18:08   #6
madziuleńka007
Raczkowanie
 
Avatar madziuleńka007
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 85
Dot.: "pierwszy raz" - oczyszczanie :)

ale chodzi mi o plecy
__________________
Nie sztuka byc zauważonym,sztuka być zapamiętanym.

Giorgio Armani
madziuleńka007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-14, 19:28   #7
bawetti
Raczkowanie
 
Avatar bawetti
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 185
Dot.: "pierwszy raz" - oczyszczanie :)

ok, umowiłam sie na poniedziałek , za 90 zł :P zobacze juz sama jak to wygląda . Ale i tak dziekuje za pomoc
bawetti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-07-24, 22:51   #8
2016070150903
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 424
Dot.: "pierwszy raz" - oczyszczanie :)

Cytat:
Napisane przez bawetti Pokaż wiadomość
ok, umowiłam sie na poniedziałek , za 90 zł :P zobacze juz sama jak to wygląda . Ale i tak dziekuje za pomoc
i jak było? możesz się wypowiedzieć na ten temat?
2016070150903 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-25, 10:55   #9
roka12345
Raczkowanie
 
Avatar roka12345
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 233
Dot.: "pierwszy raz" - oczyszczanie :)

Nie mam zbyt problemów ze skórą...
Nawet nie mam pryszczy...
Ale bym sobie poszła na oczyszczenie cery...czemu nie sprubować...
Ale jak dla mnie jest to drogi zabieg i będzie trudno mame przekonąc aby dała
mi pieniądze a zwłaszca że mam czyściutką cerę...
No od czasu do czasu jakieś niewidoczne chrostki co po jednej nocy znikają...
Ale napisz o przeżyciach co do oczyszczenia plecków...bo ciekawa jestem czy coś pomogło
__________________
Co się patrzysz...
roka12345 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-25, 19:58   #10
Kachaa__
Przyczajenie
 
Avatar Kachaa__
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Duszniki Zdr.
Wiadomości: 12
Dot.: "pierwszy raz" - oczyszczanie :)

ja ostatni raz na mlodziezowym oczyszcaniu bylam jakies 3 miechy temu. nie mam az tak bardzo mocnego tradziku ale jakies zaskorniki, wagry czy cus jak to u wiekszosci. ogolnie to nie jest zabardzo relaksujacy zabieg ;P zwlaszcza podczas wyciskania. najgorzej u mnie bylo w okolicach nosa. ah te wszystkie zakamarki.. ;/ ;P potem bylo bardzo przyjemnie tuz po samym wyciskaniu- gdy bylam poddana masazowi twarzy ;D to bylo suuuper ;D az mi sie z lozka nie chcialo schodzic gdy to sie skonczylo no i tak.. przez jakies 4 dni mialam czerwone punkciki no i malutkie strupki.. ;/ ale po tym okresie czasu twarz wygladala cudnie! zadnych czarnych wagrow ani zaskornikow! ;D ale niestety przed miesiaczka znowu strasznie mnie wysypalo i ten cudowny efekt utrzymal sie u mnie tylko jakos przez 3 tygodnie.. za caly zabieg zaplacilam 60 zł (nawilzanie+ peeling kawitacyjny+ampułka+maska ). pozdrowka!
__________________
I wish that I could fly
Into the sky
So very high
Kachaa__ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-25, 22:13   #11
2016070150903
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 424
Dot.: "pierwszy raz" - oczyszczanie :)

a może ktoś podzieli się wrażeniami z oczyszczania pleców?
2016070150903 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-07-26, 16:07   #12
morra111
Raczkowanie
 
Avatar morra111
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 166
Dot.: "pierwszy raz" - oczyszczanie :)

hej!

Nie wiem czy wiecie ale teraz zasadniczo odchodzi się od mechanicznego oczyszczania skóry, bo jest to zbyt inwazyjna metoda i na dłuższą metę nie przynosi rezultatów. Jeżeli macie zanieczyszczoną skórę, krostki, pryszcze czy to na twarzy czy na plecach lepiej udać się do dermatologa po odpowiednie lekarstwa a nie do kosmetyczki na oczyszczanie. Gdyby było o tym tak głośno jak byłam młodsza, nie chodziłabym do kosmetyczki. Tymczasem oczyszczałam twarz regularnie przez kilka lat jeszcze w podstawówce i liceum i muszę powiedzieć że to faktycznie nic nie daje tylko męczy skórę i stwarza ryzyko zakażenia.

Pozdrawiam!!!
morra111 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-26, 22:25   #13
Nushi
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 239
Dot.: "pierwszy raz" - oczyszczanie :)

Cytat:
Napisane przez morra111 Pokaż wiadomość
hej!

Nie wiem czy wiecie ale teraz zasadniczo odchodzi się od mechanicznego oczyszczania skóry, bo jest to zbyt inwazyjna metoda i na dłuższą metę nie przynosi rezultatów. Jeżeli macie zanieczyszczoną skórę, krostki, pryszcze czy to na twarzy czy na plecach lepiej udać się do dermatologa po odpowiednie lekarstwa a nie do kosmetyczki na oczyszczanie. Gdyby było o tym tak głośno jak byłam młodsza, nie chodziłabym do kosmetyczki. Tymczasem oczyszczałam twarz regularnie przez kilka lat jeszcze w podstawówce i liceum i muszę powiedzieć że to faktycznie nic nie daje tylko męczy skórę i stwarza ryzyko zakażenia.

Pozdrawiam!!!
Myślę że pan dermatolog by sie uśmiał gdybyś przyszła i powiedziała: poproszę jakieś lekarstwo na te czarne kropki na nosie..spora część dermatologów zaleca czyszczenie do terapii jaką stosują..dermatolog zajmuje się problemami trądzikowymi a nie zaskórnikami..
Nushi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-27, 07:21   #14
MoniaK
Zakorzenienie
 
Avatar MoniaK
 
Zarejestrowany: 2002-12
Wiadomości: 12 990
Dot.: "pierwszy raz" - oczyszczanie :)

Cytat:
Napisane przez Nushi Pokaż wiadomość
Myślę że pan dermatolog by sie uśmiał gdybyś przyszła i powiedziała: poproszę jakieś lekarstwo na te czarne kropki na nosie..spora część dermatologów zaleca czyszczenie do terapii jaką stosują..dermatolog zajmuje się problemami trądzikowymi a nie zaskórnikami..
Dobry dermatolog by się raczej nie uśmiał Zresztą wiadomo, że do dermatologa nie pójdziesz tylko z kilkoma czarnymi kropkami na nosie.
Ja również uważam, że mechaniczne oczyszczanie za mocno ingeruje w naskórek, stwarza ryzyko zakażenia, na dłuższą metę nic nie daje i tylko męczy skórę.
Polecam kawitację
MoniaK jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-27, 10:11   #15
Nushi
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 239
Dot.: "pierwszy raz" - oczyszczanie :)

Cytat:
Napisane przez MoniaK Pokaż wiadomość
Dobry dermatolog by się raczej nie uśmiał Zresztą wiadomo, że do dermatologa nie pójdziesz tylko z kilkoma czarnymi kropkami na nosie.
Ja również uważam, że mechaniczne oczyszczanie za mocno ingeruje w naskórek, stwarza ryzyko zakażenia, na dłuższą metę nic nie daje i tylko męczy skórę.
Polecam kawitację
ok ..kawitacja jest super ale dla skóry normalnej..natomiast jeśli masz sporo zaskórników to nic nie da..

a sporo jest klientek które nie mają problemów z trądzikiem tylko z zaskórnikami i dlatego są goścmi kosmetyczki a nie dermatologa..

twarz z czarnymi kropkami mało estetycznie wyglada..a czyszczenie rzeczywiście nie wyleczy problemu ale zniweluje brzydki wyglad..bo to nie jest zabieg leczniczy!!! tylko pielęgnacyjny i uzupełniający leczenie dermatologiczne..

jeśli cera po czysczeniu jest zdezynfekowana to nie ma szansy na zakazenie..
a jak samemu sie dłubie w domu przed lustrem to myślę że jest większa szansa na jakieś choróbsko..
Nushi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-27, 10:25   #16
MoniaK
Zakorzenienie
 
Avatar MoniaK
 
Zarejestrowany: 2002-12
Wiadomości: 12 990
Dot.: "pierwszy raz" - oczyszczanie :)

Właśnie ja uważam, że kawitacja jest idealna dla skóry z rozszerzonymi porami, nierównościami, grudkami itp. Świetnie oczyszcza i wygładza i po kilku zabiegach cera jest w lepszym stanie. Przy kawitacji kosmetyczka jakieś tam zaskórniki na nosie zawsze usunie mi dodatkowo mechanicznie ale nic więcej nie pozwalam sobie wycisnąć
To co niektóre kosmetyczki robią z cerą na oczyszczaniu woła o pomstę do nieba, wyciskają wszystko jak leci . Pamiętam, gdy ja byłam młodsza to był jedyny zabieg jaki wszyscy polecali i przez kilka dni po takim oczyszaniu mogłam nie wychodzić z domu.
Wydaje mi się, iż teraz coraz bardziej odchodzi się od tradycyjnego oczyszania.
Na zaskórniki potrzebna jest kompleksowa pielęgnacja np. kwasy
MoniaK jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-27, 17:41   #17
mojito
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 277
Dot.: "pierwszy raz" - oczyszczanie :)

ja jeszcze nigdy nie robilam sobie kawitacji, ale sie wybieram wiec po weekendzie dam znac, jak efekty
mojito jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-31, 10:30   #18
morra111
Raczkowanie
 
Avatar morra111
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 166
Dot.: "pierwszy raz" - oczyszczanie :)

Na wągry, zaskórniki na nosie dziewczyny na Wizażu chwalą sobie kosmetyki pichtowe, proponuję poszukać info na ten temat
morra111 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-04, 16:53   #19
niunia999
Raczkowanie
 
Avatar niunia999
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: opolskie
Wiadomości: 58
Dot.: "pierwszy raz" - oczyszczanie :)

Hejka! Byłam ostatnio na oczyszczaniu twarzy. Moja skóra przed oczyszczaniem wyglądała strasznie, miałam dużo zaskórników. Dermatolog polecił mi abym poszła na oczyszczanie. Teraz jest o duzo lepiej byłam w środę tylko że strasz nie skóra mi się łuszczy czy to może być od tego peelingu kawitacyjnego? Używam kremów nawilżających trochę się poprawia ale nadal to nie ciekawie wygląda a jak nałoże fluid to dopiero
niunia999 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-06-07, 15:49   #20
LubieWachacWinyl
Przyczajenie
 
Avatar LubieWachacWinyl
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 4
Dot.: "pierwszy raz" - oczyszczanie :)

Oczyszczanie plecow mozna robic mechanicznie ja bylam dzis pierwszy raz mialam bardzo zanieczyszczone plecy trwalo to okolo 2 godzin straszny ból oczywiscie nie obylo sie bez płaczu w srode ide na doczyszczanie. Kosmetyczka powiedziala ze ze pozniej po jakims czasie mam przyjsc ze 2 czy 3 razy i powinien byc spokoj tak wiec jestem dobrej mysli. Narazie moje plecy wygladaja jak po wojnie jakby mnie milion komarow pogryzlo ale jestem pewna ze bedzie tylko lepiej. Powodzenia
LubieWachacWinyl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-06-07 16:49:14


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:33.