Farba Ciemny blond - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-07-02, 23:00   #31
Authentic
Raczkowanie
 
Avatar Authentic
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: neverland
Wiadomości: 290
Dot.: Farba Ciemny blond

Cytat:
Napisane przez Antalaja Pokaż wiadomość
Authentic, kolor na zdjęciu wygląda całkiem jasno. Dla mnie to już
prawie jasny blond. Szkoda, że farba tak szybko zeszła.
Kochana, farba nie zeszła szybko i kolor na zdjęciu wcale nie jest taki jasny. Po prostu mój aparat z lampą błyskową "rozświetlił" włosy Kolor jest naprawdę przyjemny, taki chłodny, ciemny naturalny blond. Może uda mi się zrobić jakieś fotki w dzień poza domem. Pozdrawiam serdecznie
Authentic jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-05, 19:15   #32
aga03575
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 1
jak uzyskac ciemny blond na jasnych pasemkach

wczoraj zrobilam sobie blond pasemka efekt nie wyszedl zadowalajacy pasemka z daleka wygladaja jak siwe a moje wlosy (naturalny ciemny blond) sa troche rudawe chciala bym pofarbowac ale nie wiem jaki odcien farby wybrac chcialabym miec ciemny blond jak na zdjeciu

http://i2.pinger.pl/pgr79/d5f4e3f500...918297/ken.jpg

---------- Dopisano o 20:15 ---------- Poprzedni post napisano o 18:41 ----------

aa

Edytowane przez aga03575
Czas edycji: 2011-07-05 o 19:17
aga03575 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-05, 19:53   #33
Ssylwka3
Raczkowanie
 
Avatar Ssylwka3
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 85
Jak z jasnego blondu przejść do ciemnego?

Witam

Jestem na forum nowa, więc jestem jeszcze troszkę zagubiona Dlatego jeśli kategoria niewłaściwa, bądź pytanie już padło to przepraszam.


Przez trzy lata farbowałam włosy na jasny blond (mój naturalny to ciemny blond). Postanowiłam wrócić do swojego naturalnego koloru i zaczęłam używać farby o odcieniu ciemny blond (firmy Joanna). Zamiast blondu wyszedł mi ciemny , taki jakby szary, z siwą poświatą kolor... Wyglądał bardzo brzydko, po około dwóch tygodniach całkiem się zmył. I tak jest za każdym razem gdy farbuję- wychodzi siwa poświata, kolor jest matowy, szary.

Czy macie może pomysły co zrobić, aby tak nie wychodziło? Jakiej farby użyć?


Pozdrawiam serdecznie.
Ssylwka3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-06, 06:55   #34
Antalaja
Przyczajenie
 
Avatar Antalaja
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 28
Dot.: jak uzyskac ciemny blond na jasnych pasemkach

Cytat:
Napisane przez aga03575 Pokaż wiadomość
wczoraj zrobilam sobie blond pasemka efekt nie wyszedl zadowalajacy pasemka z daleka wygladaja jak siwe a moje wlosy (naturalny ciemny blond) sa troche rudawe chciala bym pofarbowac ale nie wiem jaki odcien farby wybrac chcialabym miec ciemny blond jak na zdjeciu

http://i2.pinger.pl/pgr79/d5f4e3f500...918297/ken.jpg

---------- Dopisano o 20:15 ---------- Poprzedni post napisano o 18:41 ----------

aa

Kolor włosów ze zdjęcia to odcień o jakim marzy wiele wizarzanek (patrz wątek "karmelkowe włosy"). Jednak niestety bardzo trudno uzyskać taki odcień. Sama chciałam mieć coś podobnego, ale niestety nawet średnie blondy wychodzą ciemno. Wydaje mi się, że łatwiej uzyskać taki karmelek na ciemnych włosach przy lekkim rozjaśnieniu i nałożeniu odpowiedniej farby. Widać to choćby na przykładzie beyonce, jennifer lopez, ciary, leony lewis, jessica alba, keira knightly itp.

Moim zdaniem najlepiej poradzić się fryzjera.
Podejrzewam, że trzeba by zmieszać kilka odcieni, żeby uzyskać ładny karmelek.
Antalaja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-07, 14:17   #35
Authentic
Raczkowanie
 
Avatar Authentic
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: neverland
Wiadomości: 290
Dot.: Jak z jasnego blondu przejść do ciemnego?

Cytat:
Napisane przez Ssylwka3 Pokaż wiadomość
Witam

Jestem na forum nowa, więc jestem jeszcze troszkę zagubiona Dlatego jeśli kategoria niewłaściwa, bądź pytanie już padło to przepraszam.


Przez trzy lata farbowałam włosy na jasny blond (mój naturalny to ciemny blond). Postanowiłam wrócić do swojego naturalnego koloru i zaczęłam używać farby o odcieniu ciemny blond (firmy Joanna). Zamiast blondu wyszedł mi ciemny , taki jakby szary, z siwą poświatą kolor... Wyglądał bardzo brzydko, po około dwóch tygodniach całkiem się zmył. I tak jest za każdym razem gdy farbuję- wychodzi siwa poświata, kolor jest matowy, szary.

Czy macie może pomysły co zrobić, aby tak nie wychodziło? Jakiej farby użyć?


Pozdrawiam serdecznie.
Polecam Wellaton 7/1 Ale pewnie już o tym czytałaś wyżej Pozdrawiam
Authentic jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-28, 10:14   #36
*karolcia*
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 41
Dot.: wellaton 7 "średni blond"

Na moje nieszczęście nie trafiłam na ten wątek wcześniej. Do wczoraj byłam jasną blondynką dziś rano nałożyłam 7.0 (jasny blond) i 8.0 (średni blond) wyszedł jasny brąz, kompletnie się nie widzę w tym kolorze. Tylko dekoloryzator wchodzi w grę żeby to szybko ściągnąć? A gdybym nałożyła jakiś kolor w tonacji 10 czy 12?
*karolcia* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-28, 13:14   #37
untouchable
Wtajemniczenie
 
Avatar untouchable
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 2 352
Dot.: wellaton 7 "średni blond"

Cytat:
Napisane przez *karolcia* Pokaż wiadomość
Na moje nieszczęście nie trafiłam na ten wątek wcześniej. Do wczoraj byłam jasną blondynką dziś rano nałożyłam 7.0 (jasny blond) i 8.0 (średni blond) wyszedł jasny brąz, kompletnie się nie widzę w tym kolorze. Tylko dekoloryzator wchodzi w grę żeby to szybko ściągnąć? A gdybym nałożyła jakiś kolor w tonacji 10 czy 12?
Inna farba nic nie zdziala, jesli juz to rozjasniacz, dekoloryzator ale poczekaj jesli mialas rozjasniane wlosy to nie ma po co ich dodatkowo niszczyc. Wiec poczekaj i myj cierpliwie szamponem przeciwlupiezowym. Niestety ten odcien ma tendecje do wymywania sie na zielono.. Ogolnie kolory wellatonu dlugo sie trzymaja i poza tym srednim blondem inne blondy wychodza ladne, ten niestety jest koszmarny
__________________
do twardego stąpania po ziemi nie nadają się buty z miekką podeszwą. .. . ...
untouchable jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-10-28, 13:27   #38
rockandrollqueen
Zadomowienie
 
Avatar rockandrollqueen
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 1 484
Dot.: wellaton 7 "średni blond"

Cytat:
Napisane przez *karolcia* Pokaż wiadomość
Na moje nieszczęście nie trafiłam na ten wątek wcześniej. Do wczoraj byłam jasną blondynką dziś rano nałożyłam 7.0 (jasny blond) i 8.0 (średni blond) wyszedł jasny brąz, kompletnie się nie widzę w tym kolorze. Tylko dekoloryzator wchodzi w grę żeby to szybko ściągnąć? A gdybym nałożyła jakiś kolor w tonacji 10 czy 12?
Mi kiedyś Palette C12 ściągnęła kolor po jednorazowej wpadce z ciemnego brązu do ciemnego blondu. Jak na farbę bardzo mocno rozjaśnia. Mimo wszystko nie polecam - myj włosy i czekaj aż kolor się wypłucze, bo te średnie i ciemne blondy zwykle wychodzą ciemniej, ale później szybko się wypłukują. Chociaż Wellatony to trwałe farby.
__________________
IT - programuj, dziewczyno!
rockandrollqueen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-28, 14:37   #39
*karolcia*
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 41
Dot.: wellaton 7 "średni blond"

Dziękuję, w takim razie nie będę eksperymentować i cierpliwie poczekam, ale co dalej, jak już mi się wypłuka ten kolor?
*karolcia* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-30, 09:52   #40
untouchable
Wtajemniczenie
 
Avatar untouchable
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 2 352
Dot.: wellaton 7 "średni blond"

Cytat:
Napisane przez *karolcia* Pokaż wiadomość
Dziękuję, w takim razie nie będę eksperymentować i cierpliwie poczekam, ale co dalej, jak już mi się wypłuka ten kolor?
jak sie wypluka to nalozysz inna farbe
__________________
do twardego stąpania po ziemi nie nadają się buty z miekką podeszwą. .. . ...
untouchable jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-05, 23:11   #41
Werawera
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 3
Dot.: wellaton 7 "średni blond" PRZESTRZEGAM!!!

Miałam dokładnie tak samo. Średni blond zamienił się w prawie czarny... Co najgorsze wszystkie odcienie tego koloru wychodzą u mnie około czerni. Potem zmywa się do brązowo-zielonego. Chciałabym zrozumieć o co tu chodzi. Niektóre dziewczyny są zachwycone tymi blondami, innym wychodzą takie jak mi, niestety.
Werawera jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-11-06, 09:18   #42
rockandrollqueen
Zadomowienie
 
Avatar rockandrollqueen
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 1 484
Dot.: wellaton 7 "średni blond" PRZESTRZEGAM!!!

Cytat:
Napisane przez Werawera Pokaż wiadomość
Miałam dokładnie tak samo. Średni blond zamienił się w prawie czarny... Co najgorsze wszystkie odcienie tego koloru wychodzą u mnie około czerni. Potem zmywa się do brązowo-zielonego. Chciałabym zrozumieć o co tu chodzi. Niektóre dziewczyny są zachwycone tymi blondami, innym wychodzą takie jak mi, niestety.
Wydaje mi się, choć nie próbowałam, że są zachwycone tymi jaśniejszymi blondami. A średni blond z poziomu 7 to już praktycznie wychodzi jak brąz, nie tylko z Wellatonu.
__________________
IT - programuj, dziewczyno!
rockandrollqueen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-16, 00:40   #43
stokrotka4554
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 5
Smile Dot.: Farba Ciemny blond

Witam wszystkie Panie,wypowiem się po raz pierwszy na tym forum...... dawno wątek nie był poruszany bo od lipca nie widzę żadnych wypowiedzi ale ja muszę się wypowiedzieć w tym temacie.Mianowicie moje naturalne włosy to ciemny brąz,poszłam do fryzjera zapłaciłam 200zł z dekoloryzacją,chciałam uzyskać właśnie ciemny blond.Wyszłam z fryzjera dalej brązowa a jeszcze z prześwitami rudymi!!!!!!!!!żałuje teraz ze woogóle zapłaciłam!!!!!!!!i tak chodziłam 4 ponad miesiące w poszukiwaniu farby ciemnego blondu i znalazłam własnie dzięki temu forum!!Po długim namyśle spróbowałam własnie wellaton 7/1 średni popielaty blond i to był strzał w dziesiątkęmam ciemny blond wygląda naturalnie z typowa poświatą popielu ,kolor kapitalny wręcz nie wierzę i ciesze się że już nie muszę chodzić do fryzjerów "profesjonalistów".Ni e wiem jak się będzie trzymała na włosach bo zafarbowałam godzinę temu ale ważne ze mam kolor jaki chce))To jest moja farba polecam przede wszystkim tym z prześwitującymi rudościami chcącymi mięć ciemny blond)))Trzymałam dokładnie 40min jak na instrukcji z tym że włącznie z nakładaniem farbypozdrawiam wszystkich

Edytowane przez stokrotka4554
Czas edycji: 2011-11-16 o 00:41
stokrotka4554 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-16, 09:52   #44
olsonek
Raczkowanie
 
Avatar olsonek
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 57
Dot.: Farba Ciemny blond

Stokrotka, a jest szansa żebyś zamieściła zdjęcie, jak wyglądają na żywo włosy?
Ja po fryzjerskich 'eksperymentach' cały czas szukam fajnego koloru dla moich włosówbez ciepłych refleksów, a niestety moje mysie włosy mają taką tendencję. Teraz farbuję Castingiem Jasny Lodowy Blond, ale nie jest to do końca to, czego szukam...
olsonek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-17, 12:09   #45
Authentic
Raczkowanie
 
Avatar Authentic
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: neverland
Wiadomości: 290
Dot.: Farba Ciemny blond

Cytat:
Napisane przez stokrotka4554 Pokaż wiadomość
Witam wszystkie Panie,wypowiem się po raz pierwszy na tym forum...... dawno wątek nie był poruszany bo od lipca nie widzę żadnych wypowiedzi ale ja muszę się wypowiedzieć w tym temacie.Mianowicie moje naturalne włosy to ciemny brąz,poszłam do fryzjera zapłaciłam 200zł z dekoloryzacją,chciałam uzyskać właśnie ciemny blond.Wyszłam z fryzjera dalej brązowa a jeszcze z prześwitami rudymi!!!!!!!!!żałuje teraz ze woogóle zapłaciłam!!!!!!!!i tak chodziłam 4 ponad miesiące w poszukiwaniu farby ciemnego blondu i znalazłam własnie dzięki temu forum!!Po długim namyśle spróbowałam własnie wellaton 7/1 średni popielaty blond i to był strzał w dziesiątkęmam ciemny blond wygląda naturalnie z typowa poświatą popielu ,kolor kapitalny wręcz nie wierzę i ciesze się że już nie muszę chodzić do fryzjerów "profesjonalistów".Ni e wiem jak się będzie trzymała na włosach bo zafarbowałam godzinę temu ale ważne ze mam kolor jaki chce))To jest moja farba polecam przede wszystkim tym z prześwitującymi rudościami chcącymi mięć ciemny blond)))Trzymałam dokładnie 40min jak na instrukcji z tym że włącznie z nakładaniem farbypozdrawiam wszystkich

A nie mówiłam...?
Authentic jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-17, 16:59   #46
stokrotka4554
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 5
Smile Dot.: Farba Ciemny blond

W sumie po co kochane zdjęcie jak to wcześniejsze zamieszczone na sztucznych włosach jest dokładnie takie jak na moich)))))identyczne) )zimny kolor bez ciepłych refleksów)))))))
stokrotka4554 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-17, 17:06   #47
stokrotka4554
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 5
Dot.: Farba Ciemny blond

Cytat:
Napisane przez Authentic Pokaż wiadomość
A nie mówiłam...?
Dzięki )))
stokrotka4554 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-18, 13:09   #48
Emilcia_1616
Zakorzenienie
 
Avatar Emilcia_1616
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: zza horyzontu;)
Wiadomości: 20 599
Dot.: Farba Ciemny blond

krotka pokaz zdjecie
bo mam ta farbe w szafce, lezy i lezy i szkoda mi zeby tak lezala...
__________________
24.03.2016
Emilcia_1616 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-18, 20:32   #49
stokrotka4554
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 5
Smile Dot.: Farba Ciemny blond

ok podaj maila bo ja nie mam kabla i nie zrzucę zdjęcia na komputer wiec mi podasz nr tel i wysle mmsa))pozdrawiam
stokrotka4554 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-11-18, 21:27   #50
julisari
Raczkowanie
 
Avatar julisari
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: opolskie
Wiadomości: 373
Dot.: Farba Ciemny blond

witajcie. dziewczyny jak myślicie czy duże ryzyko zielonych włosów jesli na superjasny blond popielaty 03 loreal excellence nałożę szwarzkopf 700 ciemny blond ta w piance? kurcze mam już dość tego mojego blondu chcialabym przyciemnić.
__________________

mama 3 cudownych córeczek J.S. L.kocham WAS
wojna z tłuszczykiem trwa nadal
julisari jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-19, 01:09   #51
olsonek
Raczkowanie
 
Avatar olsonek
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 57
Dot.: Farba Ciemny blond

Sama się nad tym zastanawiam Ostatnio fryzjerka mi powiedziała, że z jasnych blond (jakie mam teraz) nie da się zejść na ciemniejszy, popielaty blond, bo wyjdą zielone, a taką mam ochotę przyciemnić włosy...
olsonek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-19, 07:18   #52
julisari
Raczkowanie
 
Avatar julisari
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: opolskie
Wiadomości: 373
Dot.: Farba Ciemny blond

Cytat:
Napisane przez olsonek Pokaż wiadomość
Sama się nad tym zastanawiam Ostatnio fryzjerka mi powiedziała, że z jasnych blond (jakie mam teraz) nie da się zejść na ciemniejszy, popielaty blond, bo wyjdą zielone, a taką mam ochotę przyciemnić włosy...
no właśnie mi też tak powiedziała...a już mam dość tej mojej żólto białej głowy...nie mam odwagi nałożyć szwarckopfu nigdzie nie mogę wyczytać czy to ciepła czy chłodna farbka...
__________________

mama 3 cudownych córeczek J.S. L.kocham WAS
wojna z tłuszczykiem trwa nadal
julisari jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-19, 08:42   #53
Muffka_
Zakorzenienie
 
Avatar Muffka_
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 4 069
Dot.: Farba Ciemny blond

Odcienie zieleni wychodza jesli nakladamy na cieple kolory popiel. Dlatego zwykly ciemny blond (nie popielaty)nie powinien narobic szkod.
__________________
"Ironia życia leży w tym, że żyje się je do przodu, a rozumie do tyłu..."



Muffka_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-19, 08:51   #54
julisari
Raczkowanie
 
Avatar julisari
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: opolskie
Wiadomości: 373
Dot.: Farba Ciemny blond

no nie mogę nic wyczytać na ulotce ani opakowaniu. tylko 700 ciemny blond i nic więcej. nie wiem jaką ma wode wiem że zalecany do siwych.
__________________

mama 3 cudownych córeczek J.S. L.kocham WAS
wojna z tłuszczykiem trwa nadal
julisari jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-19, 11:14   #55
Muffka_
Zakorzenienie
 
Avatar Muffka_
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 4 069
Dot.: Farba Ciemny blond

Czyli jest to bez domieszki popielu. Jedynka po przecinku oznacza odcien popielu, np 7.1
Gdy nie ma nic, tak jak w przypadku Twojej farby to oznacza, ze nie ma ona konkretnych refleksow, odcieni.
A nie ma przy numerze jakis literek? Bo literki sa od angielskich nazw kolorow. I w takim oznaczeniu odcien popielu oznacza literka A.
__________________
"Ironia życia leży w tym, że żyje się je do przodu, a rozumie do tyłu..."




Edytowane przez Muffka_
Czas edycji: 2011-11-19 o 11:17
Muffka_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-19, 17:51   #56
julisari
Raczkowanie
 
Avatar julisari
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: opolskie
Wiadomości: 373
Dot.: Farba Ciemny blond

nie ma literek. zafarbowałam i powiem szczerze że jestem pod wrażeniem!!! az szkoda że się zmyje z tych przetlenionych. wyszło równo i ładnie. ujednolicił sie kolor. farby starczyło i jeszcze była zapaS. jestem mile zaskoczona;-)
__________________

mama 3 cudownych córeczek J.S. L.kocham WAS
wojna z tłuszczykiem trwa nadal
julisari jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-19, 20:17   #57
Muffka_
Zakorzenienie
 
Avatar Muffka_
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 4 069
Dot.: Farba Ciemny blond

To super, pochwalisz sie efektem?
__________________
"Ironia życia leży w tym, że żyje się je do przodu, a rozumie do tyłu..."



Muffka_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-22, 18:35   #58
OSSINN
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 2
Dot.: Farba Ciemny blond

tak naprawdę przyciemnienie jasnych włosów nie jest takie znów trudne,gorzej odwrotnie.Ja do tego użyłam palety na mocno rozjaśnione włosy i kolor ( chyba ciemny brąz) wyszedł bez cienia zieleni ,dokładnie jak na opakowaniu.Jedyny minus,że farba jest trochę agresywna dla włosów.Co wcześniejszych wypowiedzi odnośnie różnych rodzajów farb to absolutnie nie polecam Natural&Easy,bo bardzo niszczy włosy.Po pewnym czasie od farbowania końcówki dziwnie się skręcają.Farba Londa,którą też miałam okazję wypróbować ma ładne odcienie,ale niestety mnie wcale nie ,,złapała".Teraz znów marzy mi się jaśniejszy kolor i zamierzam wypróbować polecany tutaj wellaton 7/1.Może ciemne końcówki nie będą się bardzo rzucać w oczy ,a z czasem je zetnę. PS.Dziękuję za wcześniejsze wypowiedzi ,które pomogły mi w wyborze farby

---------- Dopisano o 19:35 ---------- Poprzedni post napisano o 19:06 ----------

Czy chodzi o wellaton nr.7/1 w piance?bo w klasycznej wersji nie ma tego odcienia i jeszcze jedno napisz,proszę czy kolor nie zmywa się zbyt szybko. Odpowiedz jest dla mnie ważna,bo bardzo podoba mi się ten kolor. Z góry dziękuję.
OSSINN jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-23, 10:45   #59
OSSINN
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 2
Dot.: wellaton 7 "średni blond"

Mnie akurat ten odcień bardzo się podoba,ponieważ wiem,że wychodzi ciemniejszy i o taki kolor właśnie mi chodzi.Przede wszystkim nie nakładałam go na włosy rozjaśniane,bo taka jest zasada,że na rozjaśniane włosy w zimnych: popielatych,czy srebrnych odcieniach nie nakłada się farb w odcieniach ciepłych bo zawsze uzyskany kolor jest ciemniejszy i wymywa się na zielono i to nie zależnie czy jest to wellaton,czy jakaś inna farba.Chyba,że chce się radykalnie przyciemnić włosy do czerni,czy ciemnego brązu,ale wtedy trzeba się liczyć z tym,że kolor przez jakieś 2,3 razy będzie się szybko zmywał,chyba,że użyje się Palety.Tego jednak nie polecam bo bardzo niszczy włosy i trudno potem zmienić ponownie kolor na jaśniejszy,jeśli okaże się,że ten nie odpowiada
OSSINN jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-26, 22:19   #60
stokrotka4554
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 5
Smile Dot.: Farba Ciemny blond

Powiem tak: moja farba tak czy siak ale kolor mi prawie cały zszedł po jednym myciu głowy,ale może dlatego że jestem po dekoloryzacji i nie trzymają się farby będę próbować dalej ale tylko tym odcieniem nie innym ,jest znakomity
stokrotka4554 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-01-04 18:08:15


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:43.