Brwi - REVITA BROW! Działa? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-10-09, 22:41   #1
laaraa
Raczkowanie
 
Avatar laaraa
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 161

Brwi - REVITA BROW! Działa?


Hej dziewczyny. Mam pytanie odnośnie Revita Brow. Czy któraś używała. Kusi mnie ta odżywka ale jest droga 270PLN i nie wiem cxzy warto. Odżywka na rzęsy ponoć działa.
Ja mam cienkie brwi, wyskubane. I nmie rosną już. TYlko prosze nie piszcie ze mam poczekać to odrosna bo czekam juz z 3 lata i nic....

Probowala któraś? Jakies efekty?

Pozdrawiam
laaraa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-10, 19:35   #2
laaraa
Raczkowanie
 
Avatar laaraa
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 161
Dot.: Brwi - REVITA BROW! Działa?

Naprawde żadna nie uzywała?

Link do tego kosmetyku:
http://www.revitalash.com.pl/index.p...ash/revitabrow

Zastanawiam sie czy to nie jest ratunek dla moich brwi bo nawet makijaz permamentny niewiele pomogl...
laaraa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-11, 12:22   #3
Krusiak
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Szczecin/Z.Góra/Kołobrzeg
Wiadomości: 3 217
Dot.: Brwi - REVITA BROW! Działa?

Jak makijaz nie pomogl?? Ja mam calkowicie zmieniony ksztalt brwi i wloskow praktycznie nie mam swoich /od polowy brwi ani jdnego bo moje naturalne byly mega opadajace a wyglada to naturalnie
Krusiak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-11, 19:08   #4
Iwon8558
Raczkowanie
 
Avatar Iwon8558
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: lublin
Wiadomości: 101
Dot.: Brwi - REVITA BROW! Działa?

odzywka do rzęs faktycznie działa, widziałam efekty u koleżanek, co do tej do brwi to nie wiem,ale wydaje mi sie że jeśli tamta działa to ta tez powinna
może pomyśl o makijażu permanentnym brwi?
Iwon8558 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-19, 13:53   #5
24nina
Przyczajenie
 
Avatar 24nina
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: londyn
Wiadomości: 5
Dot.: Brwi - REVITA BROW! Działa?

Uzywam Revitabrow juz ponad 6 tygodni i muszé przyznac ze widac poprawe, jeszcze nie skonczylam calej zawartosci. Smaruje glownie gore brwi bo tam wlasnie mam braki ,wyskubalam sobie jak bylam malolatá i tak przez kilka lat potem,a jak chcialam zapuscic to przez 4 lata prawie, malo co odroslo .Odrastaja powoli troche jasnych ale zawsze mozna uzyc henny potem .Mam wrazenie jednak ze odrastaja nie tylko tam gdzie smaruje duzo szybciej....
Zastanawialam sie nad permamentnym ale postanowilam sprobowac jeszcze tego specyfiku zanim sie zdecydujé. Permamentnego troche sie bojé,bo to wkoncu nie henna ktora w razie gdyby sie nie podobalo,mozna zmyc. jak skoncze opakowanie to napisze jakie efekty .Powodzenia

Edytowane przez 24nina
Czas edycji: 2013-01-19 o 14:06
24nina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-24, 21:15   #6
Grace77
Przyczajenie
 
Avatar Grace77
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 21
Dot.: Brwi - REVITA BROW! Działa?

i jak efekty po miesiącu stosowana? Widać jakieś "odrosty" zagęszczenie? Zastanawiam się nad zakupem, boję się tylko, ze będzie to kolejny drogi kosmetyk, który działa tylko na reklamie.
Grace77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-27, 18:55   #7
24nina
Przyczajenie
 
Avatar 24nina
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: londyn
Wiadomości: 5
Dot.: Brwi - REVITA BROW! Działa?

Cytat:
Napisane przez Grace77 Pokaż wiadomość
i jak efekty po miesiącu stosowana? Widać jakieś "odrosty" zagęszczenie? Zastanawiam się nad zakupem, boję się tylko, ze będzie to kolejny drogi kosmetyk, który działa tylko na reklamie.
efekty sá choc spodziewalam sie lepszego efektu, szalu nie ma ale nie moge powiedziec ze nie dziala bo troche rzeczywiscie odroslo...nalozylam henne bo bylo troche jasnych no i jest calkiem niezle ...
24nina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-03-20, 13:49   #8
fatim
Rozeznanie
 
Avatar fatim
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 757
Dot.: Brwi - REVITA BROW! Działa?

ma może ktoś rzetelne zdjęcia pokazujące brwi przed, w trakcie i po kuracji Revitabrow ?
__________________
kg: 54 - 53 - 52 - 51 - 50 - 49 Proszę o porady jak schudnąć na PW
Chcę mieć dziecko - piękne i zdrowe
<a href="http://www.slubneiweselne.com.pl/slider/show/277fb6c356917723091e8b36a 7cc42db" rel="nofollow" target="_blank">Mój suwaczek w portalu ŚlubneiWeselne.com.pl</a>
fatim jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-22, 12:57   #9
24nina
Przyczajenie
 
Avatar 24nina
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: londyn
Wiadomości: 5
Dot.: Brwi - REVITA BROW! Działa?

cos znajde i wstawie musze znalezc jakies zdjecioe zanim zaczelam stosowac
24nina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-24, 14:16   #10
24nina
Przyczajenie
 
Avatar 24nina
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: londyn
Wiadomości: 5
Dot.: Brwi - REVITA BROW! Działa?

zgodnie z obietnica dodaje zdjecia z przed i po to z przed nie jest zbyt wyraznie najlepsze jakie udalo mi sie znalezc gdzie obie brwi byly widoczne
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 04112012310-1.jpg (27,0 KB, 619 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC_0007-1.jpg (37,3 KB, 579 załadowań)
24nina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-31, 12:34   #11
KingaInga
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 1
Dot.: Brwi - REVITA BROW! Działa?

używam Revitabrow od grudnia ubiegłego roku i muszę przyznać, że działa ale trzeba trochę cierpliwości w czekaniu na efekty. Przez wiele lat regularnie robiłam hennę i w pewnym momencie moje brwi przestały rosnąć tak jak kiedyś, a co najgorsze zrobiły się rzadkie (dodam, że nigdy ich nadmiernie nie wyrywałam). Teraz nie muszę już robić henny, rosną długie, ciemne włoski i jest ich zdecydowanie więcej. Aczkolwiek jak wspomniałam na samym początku trzeba uzbroić się w cierpliwość. Pierwsze efekty zauważyłam dopiero po dwóch miesiącach. Samo opakowanie jest bardzo wydajne i jeszcze nie zdążyłam zużyć. Szczerze polecam!
KingaInga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-06-25, 12:25   #12
mlumixy
Raczkowanie
 
Avatar mlumixy
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 77
Dot.: Brwi - REVITA BROW! Działa?

Halo, czy ktoś jeszcze zapuszcza brwi i używa tego specyfiku i może podzielić się efektami??
__________________
nowy cel POLE DANCE
mlumixy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-25, 22:48   #13
Balbina516
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 3
Dot.: Brwi - REVITA BROW! Działa?

Ostrożnie z tym produktem!!!!!!!!!!!!!

W Styczniu 2014 kupiłam oba do brwi i rzęs na początku efekt super na brwiach po około 2 tygodniach a na rzęsach po 3.

Stosowałam wszystko wdłg. zaleceń producenta raz dziennie wieczorem przed snem na umytą twarz a dziś rano 25.02.2014. obudziłam się bez znacznej części brwi wypadły mi!!! nad wewnętrznym kącikiem oka! owszem miałam tam rzadsze brwi ale teraz prawie nie mam w ogóle!!!!!!

MAŁO TEGO KIEDY ZŁAPAŁAM ZA BREW PALCAMI I DELIKATNIE POCIĄGNĘŁAM TO WYRWAŁAM SOBIE BREW PRZY CZYM PRAWIE W OGÓLE NIE UŻYŁAM SIŁY WYSZŁA PRAWIE SAMA!!!!!!!!!!!!!!PODKREŚ LAM NIE UŻYŁAM PENSETY!!!!!!!!!!!!!!!!

JAK MI WYPADNĄ BRWI TO CHYBA ZASKARZE PRODUCENTA
Balbina516 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-26, 11:21   #14
Marceline71
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 8
Dot.: Brwi - REVITA BROW! Działa?

Co Ty mówisz???? ja nie zauważyłam nic tak niepokojącego;/ efekty są stopniowe i bardzo fajne.. serdecznie polecam ten produkt, nie zauważyłam negatywnych skutków..
Marceline71 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-05, 10:00   #15
Balbina516
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 3
Dot.: Brwi - REVITA BROW! Działa?

i dalej mi wypadają brwi przy myciu twarzy !!!!!!!!
Balbina516 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-06, 16:40   #16
Grace77
Przyczajenie
 
Avatar Grace77
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 21
Dot.: Brwi - REVITA BROW! Działa?

masakra jakaś :/ a może z początku musi wypaść trochę włosków aby w ich miejsce mogły wyrosnąć nowe mocniejsze? Podobno często tak się dzieje w przypadku Revitalash (rzęsy) Ja 4 miesiąc używam FEG na rzęsy, faktycznie z początku kilka wypadło...ale histerii nie było. Gdybym miała się pozbyć połowy brwi...i to za niemałe pieniądze to chyba bym się wściekła.

Balbina, robiłaś może fotki brwi przed kuracją?

---------- Dopisano o 17:40 ---------- Poprzedni post napisano o 17:36 ----------

Cytat:
Napisane przez laaraa Pokaż wiadomość
Naprawde żadna nie uzywała?

Link do tego kosmetyku:
http://www.revitalash.com.pl/index.p...ash/revitabrow

Zastanawiam sie czy to nie jest ratunek dla moich brwi bo nawet makijaz permamentny niewiele pomogl...
laaraa - czy zauważyłaś, aby po makijażu permanentnym brwi ubyło Ci włosków? Zastanawiam się jaki ma on wpływ na istniejące już włoski...czy ich nie "zmęczy".
Grace77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-07, 08:34   #17
delfix10
Zakorzenienie
 
Avatar delfix10
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: dolny śląsk
Wiadomości: 17 352
Dot.: Brwi - REVITA BROW! Działa?

Cytat:
Napisane przez Balbina516 Pokaż wiadomość
i dalej mi wypadają brwi przy myciu twarzy !!!!!!!!

idź do lekarza ! to może być niedoczynność tarczycy.!

a wszystkim radze zamiast drogich odzywek -stosujcie podgrzany olejek rycynowy kosztuje grosze a czyni cuda ,oprócz tego można smarować kapsułkami Gal -odzywka keratynowa do brwi,lub olejek rozmarynowy poza tym postawcie na odpowiednie odżywianie od środka dużo warzyw,chudego mięska,tłustych ryb,picie pokrzywy,siemienia lnienego itd
delfix10 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-23, 19:45   #18
Balbina516
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 3
Dot.: Brwi - REVITA BROW! Działa?

Bardzo żałuję że nie robiłam żadnych zdjęć ponieważ nie wierzyłam, że to będzie miało taki skutek.


Na chwilę obecną odstawiłam revitalash i rewitabrow całkowicie. Natomiast w momencie w którym zostałam bez brwi smarowałam jedynie miejsce ubytku. (Nie mam żadnego makijażu permanentnego) ubytek był tak duży że z daleka widoczny.
Odrosły w miejscu ubytku minimalnie ale są) i już z niczym takim nie eksperymentuje.

Natomiast brwi (pojedyncze) nadal mi wypadają z pozostałych brwi widzę po demakijażu twarzy na policzku pod okiem codziennie dojrzę wypadnięta jedną (sztukę) brwi. Odstawiam cholerstwo i tyle. A jak mi całkowicie wypadną brwi to niewiem co zrobię.( Na pewno się w☠☠☠☠ię)

Puki co stan zdrowia mam dobry więc nie widzę związku wypadających brwi z jaką kolwiek chorobą.

---------- Dopisano o 20:45 ---------- Poprzedni post napisano o 20:41 ----------

Ach i sam revitalasch wcale nie zagęszcza brwi ani rzęs.

Revitalas je przyciemnia owszem są czarne, mocniejsze i dłuższe ale nie zagęszczone.
Balbina516 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-03-23 20:45:47


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:33.