czy na rozja¶nionych w³osach/miodowym blondzie wyjdzie czekoladowy/kasztanowy br±z? - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Uroda > Pielêgnacja w³osów i fryzury

Notka

Pielêgnacja w³osów i fryzury Podyskutuj o pielêgnacji w³osów krêconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawd¼ modne fryzury: ciêcia, koloryzacje, fryzury na ¶lub, wesele, Komuniê, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzêdzia
Stary 2012-04-16, 18:14   #1
karo665
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomo¶ci: 8
Question

czy na rozja¶nionych w³osach/miodowym blondzie wyjdzie czekoladowy/kasztanowy br±z?


witajcie dziewczyny,

Z natury jestem ciemn± szatynk±, zawsze farbowa³am w³osy na ró¿ne br±zy ( najczê¶ciej czekoladowym br±zem) i by³am zadowolona lecz kiloka miesiêcy temu co¶ mnie podkusi³o i rozja¶ni³am swoje w³osy. My¶la³am ¿e blond mi bêdzie pasowa³, wiêkszo¶æ znajomych mówi³o ¿e w blondzie mi bêdzie do twarzy ale to by³a pomy³ka. Od g³owy odrasta mi mój naturalny kolor w³osów a tak od po³owy do koñcówek mam ten blond. Za 5 miesiêcy idê na wesele, zale¿y mi na d³ugich w³osach, nie chcê ich ¶cinaæ wiêc jestem zmuszona przefarbowaæ swoje w³osy z powrotem na czekoladowy br±z lub kasztanowy. Dziewczyny, mam takie pytanie:
je¶li od g³owy mam naturalne w³osy (ten ciemny szatyn) a od po³owy blond (taki miodowy) to czy na ca³ych w³osach wyjdzie mi czekoladowy br±z? nie chcê ¿eby od g³owy kolor byæ powiedzmy ciemniejszy a na blondzie jasniejszy ... czy muszê poddaæ sie zabiegowi dekoloryzacji i ¶ci±gn±c ten blond z g³owy za nim zostanie na³o¿ona farba w odcieniu czekoladowego/kasztanowego br±zu? czy raczej dekoloryzacja nie jest konieczna? szczerze to nie chcia³abym poddawaæ siê zabiegowi dekoloryzacji bo czyta³am ¿e strasznie niszczy w³osy.

czekam na odpowiedzi. Pozdrawiam
karo665 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-04-16, 18:59   #2
Meadow
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Sheffield / ¯ory / Bratislava
Wiadomo¶ci: 2 277
GG do Meadow Send a message via Skype™ to Meadow
Dot.: czy na rozja¶nionych w³osach/miodowym blondzie wyjdzie czekoladowy/kasztanowy b

1. dekoloryzacja nie niszczy
2. dekoloryzacja nic nie da na rozja¶niane w³osy w Twoim przypadku
3. kolor wyjdzie, ale na rozja¶nianych mo¿e siê trochê wyp³ukaæ po jakim¶ czasie

Edytowane przez Meadow
Czas edycji: 2012-04-16 o 19:02
Meadow jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-04-19, 15:26   #3
chomik0
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomo¶ci: 8
Dot.: czy na rozja¶nionych w³osach/miodowym blondzie wyjdzie czekoladowy/kasztanowy b

mam pytanie. interesuje mnie taki kolor jak ma ona: http://www.kenzas.pl/2012_03_01_archive.html jednak mam taki hm... ciemny br±z. jak to zrobiæ rozja¶niaczem czy co? Czy lepiej zaufaæ fryzjerowi?
chomik0 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-04-21, 11:10   #4
ledzeppelin75
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomo¶ci: 126
Dot.: czy na rozja¶nionych w³osach/miodowym blondzie wyjdzie czekoladowy/kasztanowy b

:d

---------- Dopisano o 12:10 ---------- Poprzedni post napisano o 12:09 ----------

Cytat:
Napisane przez chomik0 Poka¿ wiadomo¶æ
mam pytanie. interesuje mnie taki kolor jak ma ona: http://www.kenzas.pl/2012_03_01_archive.html jednak mam taki hm... ciemny br±z. jak to zrobiæ rozja¶niaczem czy co? Czy lepiej zaufaæ fryzjerowi?

chomiko, Bardzo ³adny kolor Absolutnie odradzam rozja¶niacze, lepiej id¼ do fryzjera. Szczególnie, kiedy masz ciemno br±zowe w³osy, powinno siê zasiêgn±æ porady specjalisty, bo nie wiadomo, jaki efekt przyniesie tak drastyczna zmiana

Edytowane przez ledzeppelin75
Czas edycji: 2012-04-21 o 11:10
ledzeppelin75 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Odpowiedz

Nowe w±tki na forum Pielêgnacja w³osów i fryzury


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:47.