Lekko-kręcone średnie włosy. - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-09-22, 21:41   #1
chlopiecZgrzywka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 18

Lekko-kręcone średnie włosy.


Witam, od jakiegoś czasu przeszkadza mi to, że mam kręcone włosy(średniej długości)
Jako mały chłopiec (zerówka/1podstawowka) miałem brązowe, proste włosy(mam zdjęcie w pokoju), a teraz mam czarne i lekko kręcone(same się zmieniły)
Mógłby ktoś podać mi jakiś dobry sposób by wyprostować te włosy? dodam, że prostownica nie pomaga - próbowałem ze 3/4 razy i nic. chciałbym mieć grzywkę, jednak JAKOTAKI efekt grzywki udaje mi się osiągnąć dopiero po przytrzymaniu jej przez 2 godziny, a pozniej muszę co 15 minut poprawiać, bo włosy się skręcają.. (dodam, że mam dość niskie czoło, i gdyby włosy były proste to bym mogl je nawet dotknac językiem)
dodam, ze wlosy sa po godzinie od umycia twarde jak jakies druty, jak wsadze w nie palce to nie moge wyjac, bo sie wplątują jakoś w te włosy... uzywalem juz wielu kosmetyków : gumę, żel, ostatnio nawet jedwab - nic mi nie pomogło, włosy i tak się kręcą i są twarde.. czegobym nie zrobił i tak będą twarde i kręcone.. dlatego proszę tutaj o pomoc, wiele osob sie zna i moze pomozecie mi uzyskać efekt "przyklapnietych" do głowy, prostych włosów.. pozdrawiam!
ps: włosy na środku głowy mam jakoś 4/5cm, grzywka jakies 8/9cm.
chlopiecZgrzywka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-23, 11:07   #2
kathy579
Zakorzenienie
 
Avatar kathy579
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 923
GG do kathy579
Dot.: Lekko-kręcone średnie włosy.

Cytat:
Napisane przez chlopiecZgrzywka Pokaż wiadomość
Witam, od jakiegoś czasu przeszkadza mi to, że mam kręcone włosy(średniej długości)
Jako mały chłopiec (zerówka/1podstawowka) miałem brązowe, proste włosy(mam zdjęcie w pokoju), a teraz mam czarne i lekko kręcone(same się zmieniły)
Mógłby ktoś podać mi jakiś dobry sposób by wyprostować te włosy? dodam, że prostownica nie pomaga - próbowałem ze 3/4 razy i nic. chciałbym mieć grzywkę, jednak JAKOTAKI efekt grzywki udaje mi się osiągnąć dopiero po przytrzymaniu jej przez 2 godziny, a pozniej muszę co 15 minut poprawiać, bo włosy się skręcają.. (dodam, że mam dość niskie czoło, i gdyby włosy były proste to bym mogl je nawet dotknac językiem)
dodam, ze wlosy sa po godzinie od umycia twarde jak jakies druty, jak wsadze w nie palce to nie moge wyjac, bo sie wplątują jakoś w te włosy... uzywalem juz wielu kosmetyków : gumę, żel, ostatnio nawet jedwab - nic mi nie pomogło, włosy i tak się kręcą i są twarde.. czegobym nie zrobił i tak będą twarde i kręcone.. dlatego proszę tutaj o pomoc, wiele osob sie zna i moze pomozecie mi uzyskać efekt "przyklapnietych" do głowy, prostych włosów.. pozdrawiam!
ps: włosy na środku głowy mam jakoś 4/5cm, grzywka jakies 8/9cm.
a..dobra odżywka lub maska zmiękczająca nie pomaga? w ogóle używasz takiejpo myciu włosów - wypróbuj garniera odżywka z avocado o myciu szamponem pozostaw na 30 minut, -spłucz potem olejek silikonowo-olejowy na rozczesane włosy. Prostownica lub keratynowe prostowanie mogły by pomóc ale dlaczego nie chcesz żeby się fanie kręciły? - też może to fajnie wyglądać.
__________________
H A I R


...and I will wear him
In my heart's core, ay, in my heart of heart
As i do thee...





Rudy Blog...szybka pomoc fryzjerska
kathy579 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-23, 12:21   #3
chlopiecZgrzywka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 18
Dot.: Lekko-kręcone średnie włosy.

Hej, Kathy. Dzięki za odpowiedź.
Cytat:
dobra odżywka lub maska zmiękczająca nie pomaga? w ogóle używasz takiej
ostatnio kupiłem jedwab "Naturasilk jedwabna kuracja" i niespecjalnie się sprawdza, jest tylko efekt "błyszczących się włosów" i przyjemny zapach.

Cytat:
wypróbuj garniera odżywka z avocado
akurat mam w domu, to zaraz przetestuję - wlasnie poszedlem przeczytac co na nim jest napisane i wyczytalem ze ma jakies wlasciwosci zmiękczające

Cytat:
olejek silikonowo-olejowy
to trzeba jakoś dokupić? czy można go jakoś samemu w domu zrobić? mogłabyś jakis polecić/ew. jak go zrobić?

Prostownica nie chce mi pomóc - bo włosy i tak się lekko skręcają. Nie przeszkadzałoby mi to, że się lekko skręcają, gdyby włosy trzymały się na grzywce, ale one się zwijają i idą do góry, przez co odsłaniają mi kawałek czoła - co mi nie pasuje.
Cytat:
ale dlaczego nie chcesz żeby się fanie kręciły? - też może to fajnie wyglądać.
raczej nie na moich włosach
chlopiecZgrzywka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-23, 14:28   #4
kathy579
Zakorzenienie
 
Avatar kathy579
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 923
GG do kathy579
Dot.: Lekko-kręcone średnie włosy.

Cytat:
Napisane przez chlopiecZgrzywka Pokaż wiadomość
Hej, Kathy. Dzięki za odpowiedź.

ostatnio kupiłem jedwab "Naturasilk jedwabna kuracja" i niespecjalnie się sprawdza, jest tylko efekt "błyszczących się włosów" i przyjemny zapach.


akurat mam w domu, to zaraz przetestuję - wlasnie poszedlem przeczytac co na nim jest napisane i wyczytalem ze ma jakies wlasciwosci zmiękczające


to trzeba jakoś dokupić? czy można go jakoś samemu w domu zrobić? mogłabyś jakis polecić/ew. jak go zrobić?

Prostownica nie chce mi pomóc - bo włosy i tak się lekko skręcają. Nie przeszkadzałoby mi to, że się lekko skręcają, gdyby włosy trzymały się na grzywce, ale one się zwijają i idą do góry, przez co odsłaniają mi kawałek czoła - co mi nie pasuje.

raczej nie na moich włosach
Natura silk jedwabna kuracja" powinien pomóc w wygładzeniu włosów.
Poczytaj sobie też o laminowaniu włosów bo to też prostuje, koleżanka z pracy robiła na żelatynę i sobie chwaliła brak puchu i bardziej proste włosy...też nie wiadomo czy na twoich włosach się sprawdzi, więc może metodą prób i błędów. Powodzenia
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=45610 tu na temat kosmetyków do prostowania
__________________
H A I R


...and I will wear him
In my heart's core, ay, in my heart of heart
As i do thee...





Rudy Blog...szybka pomoc fryzjerska
kathy579 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-23, 14:44   #5
chlopiecZgrzywka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 18
Dot.: Lekko-kręcone średnie włosy.

Cytat:
wypróbuj garniera odżywka z avocado o myciu szamponem pozostaw na 30 minut
trochę pomogło, włoski są odrobinkę miększe - ale i tak gdybym dał komu innemu dotknąć włosy, powiedzałby, że mam twarde i "druciaste włosy". najtwardsza jest grzywka.. włosy na środku głowy są już całkiem mięciutkie.
nie wiedzialem nawet, że mam taką odżywkę w domu..
Cytat:
Poczytaj sobie też o laminowaniu włosów bo to też prostuje
poczytałem, przejrzałem filmy i wiem, że muszę użyć żelatyny i odżywki do włosów, ale jaka odżywka byłaby odpowiednia? ten garnier odżywka avocado sprawdzilby się w roli tej odżywki?

pozdrawiam i dzięki za odpowiedzi, Kathy!
chlopiecZgrzywka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-23, 15:32   #6
kathy579
Zakorzenienie
 
Avatar kathy579
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 923
GG do kathy579
Dot.: Lekko-kręcone średnie włosy.

Cytat:
Napisane przez chlopiecZgrzywka Pokaż wiadomość
trochę pomogło, włoski są odrobinkę miększe - ale i tak gdybym dał komu innemu dotknąć włosy, powiedzałby, że mam twarde i "druciaste włosy". najtwardsza jest grzywka.. włosy na środku głowy są już całkiem mięciutkie.
nie wiedzialem nawet, że mam taką odżywkę w domu..

poczytałem, przejrzałem filmy i wiem, że muszę użyć żelatyny i odżywki do włosów, ale jaka odżywka byłaby odpowiednia? ten garnier odżywka avocado sprawdzilby się w roli tej odżywki?

pozdrawiam i dzięki za odpowiedzi, Kathy!
myślę że to odżywka będzie ok
__________________
H A I R


...and I will wear him
In my heart's core, ay, in my heart of heart
As i do thee...





Rudy Blog...szybka pomoc fryzjerska
kathy579 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:05.