Metamorfoza z mężczyzny w kobietę - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-03-27, 14:55   #1
Athenaiee
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 12
Smile

Metamorfoza z mężczyzny w kobietę


Witam
Chciałabym zrobić mojemu mężczyźnie niespodziankę i zaaranżować metamorfozę w domu (proszę o nie rozpoczynanie dyskusji o trans itp)

Potrzebuję pomocy w doborze kosmetyków do

-zatuszowania zarostu ( po ogoleniu zostaje taka szara poświata)
-wygładzenia skóry (zwykły podkład podkreśla mu pory)
-materiału do zakrycia,wyregulowania brwi bez wyrywania
-uformowania owalu twarzy i wydelikacenia rysów


Na zakupy mogę poświęcić około 150 -200 zł jeśli możecie,podajcie dwie alternatywy tańszą i droższą
Jeśli będzie konieczność mogą być to produkty charakteryzatorskie ze względu na jakość i trwałość,teraz potrzebuję niezbędnego zestawu do zatuszowania zarostu
Kosmetyki kolorowe dobiorę przeszukując wizaż,najważniejsze teraz by wyglądał kobieco i naturalnie,a nie jak pomalowany facet
Chcę uzyskać efekt praktycznie nie używając kolorowych kosmetyków (cieni do oczu itp) make up wykończyć tuszem do rzęs i eye linerem ,taki natural look

Kolor oczu -Brąz
Piegi -Brak
Cera - oliwkowo żółta
Naturalny kolor włosów -Jasny brąz,tu zmiana nie wchodzi w grę ,nawet zmywalną farbą (nie będę tłumaczyć powodów )
Kolor ust-duże pełne malinowe
kształt oczu-migdałowe
brwi-szerokie i kształtne,wyregulowane pensetą
Athenaiee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-27, 15:34   #2
gazowane lody
Zakorzenienie
 
Avatar gazowane lody
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 5 297
Dot.: Metamorfoza z mężczyzny w kobietę

nie pytam po co to każdy ma swoje zboczenia i wygłupy

polecam dermacol - bardzo dobrze kryje (ok. 20zł)
__________________
pisze się:
wg - według
wgl - w ogóle

Udowodniłam samej sobie, że się da!
75kg-62,5
kg


Takie tam przemyślenia
gazowane lody jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-27, 15:40   #3
Blankaaa89
Raczkowanie
 
Avatar Blankaaa89
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 45
Dot.: Metamorfoza z mężczyzny w kobietę

również polecam dermacol.
Blankaaa89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-27, 18:06   #4
WhiteCherry
Zakorzenienie
 
Avatar WhiteCherry
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 19 328
Dot.: Metamorfoza z mężczyzny w kobietę

a pokażesz efekt metamorfozy? czaderski wątek
__________________
sun goes down
WhiteCherry jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-29, 14:02   #5
Natuśka
Raczkowanie
 
Avatar Natuśka
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 64
GG do Natuśka
Dot.: Metamorfoza z mężczyzny w kobietę

Do przykrycia zarostu polecam Ci podkład flormar perfect coverage, używałam go do tego celu i dobrze się sprawdził. Trzeba go potem koniecznie zafiksować pudrem sypkim, może być tej samej firmy. Do brwi możesz zakupić zestaw z Kryolana do zakrywania brwi, innego sposobu nie znam. Jak przykryjesz brewki to najlepiej potem narysować nowy kształt za pomocą matowego cienia i ściętego pędzelka do brwi. Przy modelowaniu twarzy skup się na rozświetleniu jej środkowej części jasnym korektorem rozświetlającym. Pokryj nim obszar pod oczami wzdłuż nosa, wokół ust i pod łukiem brwiowym. Jako róż proponuję słodki pastelowy odcień różowego, na pewno doda kobiecości. Powodzenia!
Natuśka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-29, 14:53   #6
Athenaiee
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 12
Dot.: Metamorfoza z mężczyzny w kobietę

Dziękuję za rzetelną odpowiedź i poważne potraktowanie tematu
Chciałam dopytać o produkt z kryolana ,znalazłam go i jest to "plastik do zakrywania brwi" ,na filmikach znowu widać że jest to pasta ,czy można się jej bezpiecznie pozbyć ,potrzebuję jajkiegoś rozpuszczalnika charakteryzatorskiego ?

Co do twarzy jak wydelikacić szpiczastą bródkę ? i czy zaznaczać kości policzkowe ,wystarczy je rozjaśnić ?

Chciałam jeszcze zapytać czy jest inny sposób wymodelowania brwi ,który będzie dawał bardziej naturalny efekt
Napisałam na forum mimo baaardzo dużej ilości transformacji na you tube i wielu szokujących filmików,ale niestety nie udało mi się znaleźć tego czego szukam,zwykle natrafiam na drag queen które robią makijaż estradowy ,lun trans którzy cały efekt osiągają mocnym makijażem i peruką,a mi chodzi o coś zupełnie odwrotnego

Po eksperymentach z przyciemnianiem w modelowaniu {stosowanym przez youtuberów } uzyskałam efekt zabrudzonej buźki górnika,to owszem nadaje się do mocnego modelowania ale tylko przy zabawoewj charakteryzacji do np przedstawieia
Athenaiee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-29, 16:44   #7
Natuśka
Raczkowanie
 
Avatar Natuśka
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 64
GG do Natuśka
Dot.: Metamorfoza z mężczyzny w kobietę

Zazwyczaj zestaw składa się z kleju, który zlepia włoski i pasty - plastiku, który wyrównuje powierzchnię. Wszystko powinno zejść tłustym zmywaczem, może być oliwka dla dzieci, najlepiej zapytać sprzedającego co poleca do zmycia kosmetyku, który sprzedaje. W przypadku kamuflażu brwi nie ma delikatniejszych sposobów, wszelkie inne zabiegi dadzą efekt niedostatecznego przykrycia i wyrównania. Słyszałam że można też próbować nakładać kilka warstw kleju biurowego i na to korektora ale szczerze nigdy nie kusiło mnie żeby próbować.
Co do brody to pozostaje modelowanie bronzerem albo ciemniejszym podkładem, jeżeli użyjesz go oszczędnie, efekt będzie naturalny. Na boki brody połóż jaśniejszy podkład a na środek bronzer.
Kości policzkowe możesz jak najbardziej podkreślić, chyba że są już wyraźnie zaznaczone, wtedy niepotrzebnie wyostrzysz rysy.

Edytowane przez Natuśka
Czas edycji: 2013-03-29 o 16:47 Powód: musiałam coś dopisać :)
Natuśka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:03.