Jaki zabieg kosmetyczny jest idealny dla mojej cery? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-05-16, 08:57   #1
jucha
Wtajemniczenie
 
Avatar jucha
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 2 191

jaki zabieg u kosmetyczki?


witam
mam raczej normalną cerę, ale ze skłonnościami do przetłuszczania się,bez trądziku i wyprysków, ale po ostatniej zimie da się zauważyć sporo zaskórników, które mi przeszkadzają (głównie na brodzie). Mam ochotę wybrać się po raz I-y do kosmetyczki na dogłębne oczyszczanie, bo peelingi w domu nie pomagają. Ale jakie istnieją zabiegi i w jakich cenach (Mińsk Maz. k/Warszawy). Proszę o poradę
Z góry dziękuję
JU
jucha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-17, 14:54   #2
maja_s
Rozeznanie
 
Avatar maja_s
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: Kalisz
Wiadomości: 801
GG do maja_s Wyślij wiadomość przez MSN do maja_s Send a message via Skype™ to maja_s
Dot.: jaki zabieg u kosmetyczki?

up
maja_s jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-17, 14:59   #3
okretka
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Avatar okretka
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Gliwice :)
Wiadomości: 1 032
GG do okretka
Smile Dot.: jaki zabieg u kosmetyczki?

Jedyny zabieg, jaki wykonywałam u kosmetyczki [i myślę, że mógłby Ci pomóc ] to zwykłe oczyszczanie cery W moim mieście - Gliwicach - ceny wahają się chyba od 40 do 80zł
okretka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-18, 10:42   #4
jucha
Wtajemniczenie
 
Avatar jucha
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 2 191
Dot.: jaki zabieg u kosmetyczki?

dziękuję Ci bardzo, wkrótce się zapiszę do kosmetyczki, bo sama nie pozbędę się tych wągrów i głębokich zaskórników.
pzdr
JU
jucha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-18, 12:33   #5
Atka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 48
GG do Atka
Dot.: jaki zabieg u kosmetyczki?

Czesc tak oczyszcanie kosztuje w ok 50 zł chyba ze zarzyczysz sobie maske algowa która jest super to szukuj okolo 80 zł. po takmi oczyszczaniu twarz bedzie swieższa ale przygotuj sie na ból szczególnie w okolicy nosa, skroni około oczu, polecam równiez peeling eznymatyczny super sprawa delikatny bo to nie to co mechaniczny a super oczyszcza.
Atka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-20, 11:05   #6
marta_d1
Zakorzenienie
 
Avatar marta_d1
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 3 881
GG do marta_d1
Jaki zabieg kosmetyczny na Dzień Matki???

Zbliża sie Dzień Mamy, nie chce kupować kolejnych korali czy bluzeczki, więc postanowiłam zafundować mojej mamie wizyte u kosmetyczki. Tylko nie wiem jakie zabiegio jej wykupić, czy manicur czy pedicur a może jakies maseczki odżywiające, odmładzające?? Poradźcie mi cos prosze!!!!!
__________________
Franiu
Antoś
marta_d1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-20, 12:06   #7
truskaffka
Zakorzenienie
 
Avatar truskaffka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: abc
Wiadomości: 4 294
Dot.: Jaki zabieg kosmetyczny na Dzień Matki???

hm...no to zalezy przede wszystkim od tego w jakim wieku jest Twoja mama i ile chcesz przeznaczyc pieniedzy na ten prezent mysle ze manicur jakis fajny ze zdobieniem...bylby fajnym i niedrogim rozwiazaniem
__________________
(..) did you ever know
there's a light inside your bones
the hope that you can't hide
and it teases you every night (..)
truskaffka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-05-20, 12:23   #8
marta_d1
Zakorzenienie
 
Avatar marta_d1
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 3 881
GG do marta_d1
Dot.: Jaki zabieg kosmetyczny na Dzień Matki???

Cytat:
Napisane przez truskaffka Pokaż wiadomość
hm...no to zalezy przede wszystkim od tego w jakim wieku jest Twoja mama i ile chcesz przeznaczyc pieniedzy na ten prezent mysle ze manicur jakis fajny ze zdobieniem...bylby fajnym i niedrogim rozwiazaniem
Mama ma 47 lat( nie wygląda. Myślę, że mogę przeznaczyc ok 150zl. Tez myslałam o manicurze ale bez zdobień, mama nie lubi takich świecidełek. Chiałabym tez jakis zabieg na zmęczona twarz, taki rozswietlający. Nie wiecie ile może to kosztować??
__________________
Franiu
Antoś
marta_d1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-20, 12:35   #9
truskaffka
Zakorzenienie
 
Avatar truskaffka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: abc
Wiadomości: 4 294
Dot.: Jaki zabieg kosmetyczny na Dzień Matki???

manicure moze byc przeciez bez swiecidelek...kwestia uzgodnienia z paznokietka moja byla ostatnio i wrocila bardo zadowolona..zaplacila tylko 20 zl. i miala wzorki na co drugim paznokciu bardzo ladne i delikatne...

hm..nie wiem ile cos takiego moze kosztowac..najlepiej wybierz sie do salonu w ktorym bys chciala jej zafundowac ten zabieg i sie dowiedz wszystkiego sama,... bo kazdy salon ma inne ceny

pozdr
__________________
(..) did you ever know
there's a light inside your bones
the hope that you can't hide
and it teases you every night (..)
truskaffka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-03, 12:16   #10
dianad
Raczkowanie
 
Avatar dianad
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 48
GG do dianad
Jaki zbaieg kosmetyczny na skórę problemową

Moja cera jest okropna. Mam zaskórniki, skłonności do pękających naczynek, krostki, przebarwienia, skóra jest szara, ziemista no i mieszana. Stosuję kremy, żele, maseczki i nic. Co jej pomoże? Zastanawiałam się nad mikrodermabrazją, kwasami. Poradźcie coś, proszę...
dianad jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-18, 18:20   #11
usiawusia
Raczkowanie
 
Avatar usiawusia
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 151
Exclamation jaki zabieg kosmetyczny wybrac?

Witam!!
Mam zamiar wybrać sie w niedalekiej przyszłości do salonu kosmetycznego i poddać się jakiemuś zabiegowi oczyszczającemu moja cerę tylko jakiego?

Mam cere chyba mieszana, na policzkach dosyć wrazliwa, w strefie T mocno przetluszczajaca sie z licznymi rozrzerzonymi porami, zaskorniakami, krostkami i lekkimi bliznami po rozdrapanych syfkach.

Zaopatrzylam sie ostatnio w normaderm Vichy z myslą że może wyrówna to moje spore niedoskonalości skóry, ale obawiam się że efekt jest odwrotnu od spodzieanego bo wychodza mi jeszcze wieksze ilości krostek!!!

Dlatego podjęłam decyzje że sprobuję zabiegu u kosmetyczki, ale szczerze mowiąc nie znam się zupelnie na nich...
Pure T Skin, Mikrodermabrazja korundowa, kwasy.. jest tego spora ilość i nie wiem ktory byłby odpowiedni do mojego problemu...
Doradzcie mi cos
Dziekuję!!!
usiawusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-03-19, 10:28   #12
usiawusia
Raczkowanie
 
Avatar usiawusia
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 151
Dot.: jaki zabieg kosmetyczny wybrac?

no ludziska napiszcie cosik na pewno nie jedna foremka zna się na tych sprawach i mogla by mi choć w niewielkim stopniu pomóc

Edytowane przez usiawusia
Czas edycji: 2009-03-19 o 19:22
usiawusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-19, 21:02   #13
PastelowaKredka
Rozeznanie
 
Avatar PastelowaKredka
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Kraina Marzeń
Wiadomości: 517
Dot.: jaki zabieg kosmetyczny wybrac?

No ja Ci chyba nie mogę pomóc, bo się niezabardzo znam na zabiegach kosmetycznych Myślę, że kosmetyczka sama powinna Ci poradzić co byłoby odpowiednie dla Twojej cery. Ja osobiście też wybieram się niedługo na oczyszczanie twarzy... takie wiosenne porządki i za każdym razem jak odwiedzam tą przemiłą panią doradza mi co i jak
__________________

PastelowaKredka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-21, 15:09   #14
Dualstar
Wtajemniczenie
 
Avatar Dualstar
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: ... Heaven ...
Wiadomości: 2 281
Dot.: jaki zabieg kosmetyczny wybrac?

wydaje mi się że dobra byłaby mikrodermabrazja lub peeling kawitacyjny, jednak potrzeba na to 2-3 zabiegów. A jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej o tych zabiegach to proponuję wyszukiwarkę, sporo tam tego.
Dualstar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-22, 17:46   #15
niuniaaa86
Zadomowienie
 
Avatar niuniaaa86
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: to tu, to tam...
Wiadomości: 1 428
Dot.: jaki zabieg kosmetyczny wybrac?

ciezko jest Ci doradzic tylko na podstawie opisu

ale jesli trafisz do profesjonalnej kosmetyczki to po dokladnym obejrzeniu Twojej skory oraz przeprowadzeniu wywiadu napewno doradzi Ci odpowiednie dla Twojej cery zabiegi
niuniaaa86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-07, 01:30   #16
Elliannia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Zewsząd
Wiadomości: 3 739
Dot.: jaki zabieg kosmetyczny wybrac?

Cytat:
Napisane przez Dualstar Pokaż wiadomość
wydaje mi się że dobra byłaby mikrodermabrazja lub peeling kawitacyjny, jednak potrzeba na to 2-3 zabiegów. A jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej o tych zabiegach to proponuję wyszukiwarkę, sporo tam tego.
Ja przy dokładnie takich problemach z cerą miałam robioną kawitację, i widzę efekt już po pierwszym peelingu Tzn. oczywiście to zależy w dużym stopniu od cery, bo dopiero kosmeyczka może stwierdzić ile zabiegów potrzebuje skóra - niektórzy robią serie co kilka dni, a niektórym wystarczy raz na miesiąc, półtora (ja powinnam robić co miesiąc pi razy oko ). Kawitacja jest mniej inwazyjna niż mikrodermabrazja
__________________
Zawsze jest trochę prawdy w każdym "żartowałam", trochę wiedzy w każdym "nie wiem", trochę emocji w każdym "nie obchodzi mnie to" i trochę bólu w każdym "u mnie wszystko w porządku"
...


Elliannia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-07, 07:08   #17
Summer Vine
Raczkowanie
 
Avatar Summer Vine
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 251
Dot.: jaki zabieg kosmetyczny wybrac?

mikrodermabrazja byłaby dobrym zabiegiem dla Ciebie, gdyż piszesz, że masz wrażliwą skórę na policzkach a mikro jest idealna własnie nawet dla takiej skóry. Poza tym poradziłaby sobie z rozszerzonymi porami, bliznami i świecącą skórą. Tylko polecałabym serie zabviegów- zależy od stanu Twojej skóry- nie widzę więc nie wiem - kosmetyczka napewno doradzi jak zobaczy. Jednak ostatnio słonko dość mocno grzało, więc co za tym idzie musiałabyś po tym zabiegu używać kremu z faktorem conajmiej 25 i aplikować przed każdym wyjściem aby nie powstały przebarwienia, to będzie dość męczące więc ogólnie jak się robi już słonecznie na dworze nie wykonuje się mikrodermabrazje jak i kwasy.

Może zwykle oczyszczanie, peeling kawitacyjny?
Otóż peeling kawitacyjny (też trzeba zrobić serie zabiegów, zalezy od stanu skóry) nie oczyści Ci skóry dogłębnie jak manualne oczyszczanie, więc jeśli masz dużo niedoskonałości skóry to poleciłabym Ci polączenie oczyszczania manualnego z peelingiem kawitacyjnym. Manualne oczyszczanie dogłębnie oczysci, a peeling kawitacyjny rozjaśni, nawilży, ujędrni, wzmoży produkcję kolagenu i elastyny itp (poczytaj na forum jest dużo wątków o peelingu, oczyszczaniu jest to kopalnia wiedzy wiec nei ma sensu abym sie wywodzila na ten temat jak tam jest wszystko napisane , ja jedynie podsunełam Ci pomysł na zabieg )
Pozdrawiam i powodzenia
__________________



Doceń dar, jakim jest Twoje ciało....



Mój blog http://bebeatiful.blox.pl/

Edytowane przez Summer Vine
Czas edycji: 2009-05-07 o 07:20
Summer Vine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-12, 16:17   #18
zielona1311
Raczkowanie
 
Avatar zielona1311
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Siedlce/Warszawa
Wiadomości: 147
Dot.: jaki zabieg kosmetyczny wybrac?

witam serdecznie
strasznie mi się stan cery pogorszył i wybieram się do kosmetyczki
mam cere tłustą,mnustwo zaskórników takie paskudne wągry,skóra przesuszona od preparatów typu zineryt, szara tłusta a zarazem odwodniona, łuszczy mi się
chce iśćna zabieg:
PEELING KAWITACYJNY+ OCZYSZCZANIE MANUALNE+AMPUŁKA (wprowadzana sonoforezą) + MASKA ALGOWA

to cały zabieg
czy któraś z Was coś takiego miała?
jak czesto to robic?
czy to sie powinno łączyć peeling+oczyszczanie+mask a?

pozdrawiam
zielona1311 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-08, 20:07   #19
Lila369
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: okolice Poznania
Wiadomości: 11
Jaki zabieg kosmetyczny?

Zbliżają sie urodziny mojej mamy i chciałabym zafundować jakiś zabieg kosmetyczny,ale nie znam sie na tym..moja mama teraz bedzie miała 50 lat i nigdy szczególnie nie dbała o cere. Jakie byłby najlepsze zabiegi dla mojej mamy a także ile kosztują.
Lila369 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-10-09, 14:43   #20
sensualitat
Wtajemniczenie
 
Avatar sensualitat
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 2 330
GG do sensualitat
Dot.: Jaki zabieg kosmetyczny?

Myślę, że najlepiej doradzi po prostu kosmetyczka po wywiadzie z Twoją mamą. Ciężko powiedzieć, jakie zabiegi byłyby najlepsze, ponieważ nie wiemy jaką skórę ma Twoja mama, a sama informacja o wieku to trochę za mało. A poza tym to świetny pomysł na prezent
__________________
naturalna pielęgnacja.
sensualitat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-09, 20:07   #21
ArtiSka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 5
Dot.: Jaki zabieg kosmetyczny?

Witaj Lila369, jeśli Twoja mama nie dbała szczególnie o cerę, to każdy zabieg da świetny rezultat, rozjaśni ją i odświeży. Ostatnio bardzo popularna stała się mikrodermabrazja diamentowa, nie należy do najtańszych zabiegów powyżej 100zł (chyba że uda Ci się zakupić kupon np. z Groupon, MyDeal czy FastDeal), wtedy będzie na pewno taniej, ale daję bardzo widoczne rezultaty już po pierwszym zabiegu. Skóra jest wygładzona (gładka jak pupcia niemowlaka) i rozświetlona, a zastosowana po tym zabiegu jakakolwiek maska odżywcza, dobrana już odpowiednio przez kosmetyczkę, spotęguje końcowe rezultaty. Myślę, że ten zabieg będzie najlepszym prezentem dla Twojej mamy, w końcu to 50-te urodziny
ArtiSka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-19, 09:39   #22
adu950
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 25
Jaki zabieg kosmetyczny mi pomoże?

Witam,
mam 17 lat. Mam straszne problemy z cerą. Z tego co widzę moja cera jest mieszana. Chciałabym mieć taką idealną promienną buźkę o jednolitym kolorze, niestety.. Mam rozszerzone pory, zaskórniki, wągry, czasami pojawiają się wypryski ropne, przebarwienia, wydaje mi się, że mam też popękane naczynka na policzkach, mam też kaszaki na nosie, pod oczami i na brodzie... :< do tego nie jednolity kolor cery, policzki mam ciągle zaczerwienione. Rok temu byłam na oczyszczaniu twarzy u kosmetyczki, usunęła mi kaszaki za pomocą igły ale one powróciły a nawet mam ich więcej. Co robić? Chciałabym iść do kosmetyczki, ale na jaki zabieg? Pewnie trzeba będzie go kilka razy wykonać aby choć trochę poprawić kondycję mojej twarzy.. Dodam też, że stosuję krem Acne-Derm na przebarwienia który jak na razie nie wiele mi pomaga.
Z góry bardzo dziękuję za odpowiedź
Pozdrawiam
adu950 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-19, 12:07   #23
Delinsky
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 3
Dot.: Jaki zabieg kosmetyczny mi pomoże?

Hej Napisałaś, że jesteś ,,posiadaczką,, cery mieszanej, a większość ,,problemów,, , które pojawiają się na twarzy o tej właśnie cerze wynika z niewłaściwej pielęgnacji. Po pierwsze nie należy stosować tych samych kosmetyków w strefie T i na policzkach. Po drugie należy oczyszczać swój organizm od wewnątrz, np. stosując prosty sposób picia na czczo H2O z cytryną.
Delinsky jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-19, 16:38   #24
201605090958
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 5 833
Dot.: Jaki zabieg kosmetyczny mi pomoże?

Cytat:
Napisane przez adu950 Pokaż wiadomość
Witam,
mam 17 lat. Mam straszne problemy z cerą. Z tego co widzę moja cera jest mieszana. Chciałabym mieć taką idealną promienną buźkę o jednolitym kolorze, niestety.. Mam rozszerzone pory, zaskórniki, wągry, czasami pojawiają się wypryski ropne, przebarwienia, wydaje mi się, że mam też popękane naczynka na policzkach, mam też kaszaki na nosie, pod oczami i na brodzie... :< do tego nie jednolity kolor cery, policzki mam ciągle zaczerwienione. Rok temu byłam na oczyszczaniu twarzy u kosmetyczki, usunęła mi kaszaki za pomocą igły ale one powróciły a nawet mam ich więcej. Co robić? Chciałabym iść do kosmetyczki, ale na jaki zabieg? Pewnie trzeba będzie go kilka razy wykonać aby choć trochę poprawić kondycję mojej twarzy.. Dodam też, że stosuję krem Acne-Derm na przebarwienia który jak na razie nie wiele mi pomaga.
Z góry bardzo dziękuję za odpowiedź
Pozdrawiam
Jeśli Acne-Derm stosujesz bez filtrów i nawilżania to niestety zjawiskowych efektów się nie doczekasz...Wrzuć swoją pielęgnację na wątek "ocena pielęgnacji" tam Ci Dziewczyny doradzą co dodać a co odjąć.
201605090958 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-20, 13:30   #25
Paulinka675
Zakorzenienie
 
Avatar Paulinka675
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: XXX
Wiadomości: 4 248
Dot.: Jaki zabieg kosmetyczny mi pomoże?

do dermatologa się zgłoś a nie do kosmetyczki
__________________
"Life is like a box of chocolates. You never know what you're gonna get."

2014 3
Anne Rice - Pandora

włosomaniaczka 11.2009

nic mnie bardziej nie drażni jak brak składów w KWC oraz na blogach kosmetycznych
Paulinka675 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-20, 15:26   #26
Bayje
Zakorzenienie
 
Avatar Bayje
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Ostrów Wielkopolski
Wiadomości: 4 012
Dot.: Jaki zabieg kosmetyczny mi pomoże?

Cytat:
Napisane przez adu950 Pokaż wiadomość
[...]Mam rozszerzone pory, zaskórniki, wągry, czasami pojawiają się wypryski ropne, przebarwienia, wydaje mi się, że mam też popękane naczynka na policzkach, mam też kaszaki na nosie, pod oczami i na brodzie... :< do tego nie jednolity kolor cery, policzki mam ciągle zaczerwienione. [...]
W mojej ocenie, że jeżeli masz jakiekolwiek ropne wypryski to kosmetyczka nie powinna Ci tego ruszać a wypad do dermatologa.
__________________




Have you noticed the saddest person always has the most beautiful smile
Kid Cudi
Bayje jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-21, 21:31   #27
Wodesia
Raczkowanie
 
Avatar Wodesia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 332
Dot.: Jaki zabieg kosmetyczny mi pomoże?

Droga Adu950,

Jeśli miałabym Ci coś poradzić to na samym początku wybierz się na konsultację do dermatologa. Niech on stwierdzi czy jakikolwiek zabieg kosmetyczny jest tu wskazany. Po drugie, wybrałabym się również do dobrego gabinetu kosmetycznego na diagnostykę skóry. Kosmetyczka/Kosmetolog poradzi Ci jakie kremy, żele do mycia twarzy możesz stosować, może coś poleci. Ale najpierw dermatolog, bo z tego co piszesz wnioskuję, że masz dużo poważniejsze problemy z cerą niż mogłoby się wydawać. Zawsze lepiej poradzić się lekarza.
__________________
Licencjonowany Kosmetolog
Wodesia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-25, 11:58   #28
adu950
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 25
Jaki zabieg kosmetyczny wybrać?

Witam,
mam 17 lat. Mam problemy z cerą. W ten piątek wybieram się do kosmetyczki na zabieg (wybieram pomiędzy peelingiem kawitacyjnym a manualnym oczyszczaniem twarzy) ale jeszcze nie wiem na jaki, może wy mi coś doradzicie Mam rozszerzone pory, zaskórniki, wągry, czasami pojawiają się wypryski ropne, przebarwienia, wydaje mi się, że mam też popękane naczynka na policzkach, mam też kaszaki na nosie, pod oczami i na brodzie... :< do tego nie jednolity kolor cery, policzki mam ciągle zaczerwienione. Więc jaki zabieg wybrać?
Z góry dziękuję za odpowiedzi
Pozdrawiam
adu950 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-25, 19:20   #29
asiuniaaa5
Raczkowanie
 
Avatar asiuniaaa5
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 67
Question Jaki zabieg kosmetyczny jest idealny dla mojej cery?

Witam,

Mam problem z cerą. Mam 23 lata, a moja cera wygląda kiepsko. Zostały mi przebarwienia po trądziku (głównie na brodzie i policzkach). Nadal pojawiają się krostki trądzikowe. Obecnie jest ich kilka na policzkach, na brodzie ze 2 i troszkę na czole. Generalnie to cera nie ma jednakowego koloru, bo niestety zdarza się, że policzki są różowe czy czerwone. Bardzo chciałabym się tego wszystkiego pozbyć, bo wstydzę się wyjść z domu bez makijażu. Czuję się z tym źle. Staram się poprawić jakoś stan mojej cery, ale bez odpowiedniego zabiegu kosmetycznego się nie obędzie.

W związku z tym, jaki zabieg byłby najlepszy, żebym mogła się pozbyć tych przebarwień i, żeby cera była w jednym kolorze? Zastanawiam się nad mikrodermabrazją. Dobry wybór, czy nie? Może jest coś lepszego?

Bardzo mi zależy na odpowiedzi. Z góry dziękuję i pozdrawiam.
asiuniaaa5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-25, 20:10   #30
iminka
Raczkowanie
 
Avatar iminka
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 306
Dot.: Jaki zabieg kosmetyczny jest idealny dla mojej cery?

Na pozbycie się blizn najlepsze są zabiegi kwasami ale to tylko jak masz wyleczony trądzik bez stanów zapalnych.
Ja obecnie stosuję kwasy AHA i po 2 zabiegach zauważyłam lekkie spłycenie blizn.

Edytowane przez iminka
Czas edycji: 2013-10-25 o 20:12
iminka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-04-13 23:10:26


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:56.