Nawrót trądziku po kuracji Acne Dermem - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-12-22, 10:14   #1
paulapaulina
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 14

Nawrót trądziku po kuracji Acne Dermem


Witam, mam duży problem. Jako nastolatka borykałam sie z trądzikiem dość długo. W końcu z czasem krostki przestały mi wyskakiwać, zostały jedynie przebarwienia głównie na brodzie i prawym policzku. Lewy był czyściutki. Zaczeły mi przeszkadzac wiec ok rok temu natrafiłam na dobre opinie kremie Acne Derm. Po kilku użyciach skóra zaczela mi sie oczyszczac, krostki wyskakiwaly ale nie chciały znikać. Wykończyłam całą tubke i było jeszcze gorzej. Od tamtego czasu stan cery był okropny, krostki wróciły. W wakacje zrobilam oczyszczanie u kosmetyczki. Twarz zrobiła sie czysta oprócz kolejnych przebarwień, z ktorymi zaczelam walczyc peelingiem ziolowym. Niestety teraz znowu krostki mi wyskakuja, głównie na brodzie i prawym policzku wiec kontynuacja serii pilingów nie wchodzi w gre. moja kosmetyczka zaproponowala mi zabieg usuwania tradziku laserem, sugeruje tez ze nawroty tradziku mogą być z powodu hormonów. Ale chyba gdyby tak było to tradzik by wtedy nie ustapił..
paulapaulina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-22, 21:21   #2
akusia1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 108
Dot.: Nawrót trądziku po kuracji Acne Dermem

Cytat:
Napisane przez paulapaulina Pokaż wiadomość
Witam, mam duży problem. Jako nastolatka borykałam sie z trądzikiem dość długo. W końcu z czasem krostki przestały mi wyskakiwać, zostały jedynie przebarwienia głównie na brodzie i prawym policzku. Lewy był czyściutki. Zaczeły mi przeszkadzac wiec ok rok temu natrafiłam na dobre opinie kremie Acne Derm. Po kilku użyciach skóra zaczela mi sie oczyszczac, krostki wyskakiwaly ale nie chciały znikać. Wykończyłam całą tubke i było jeszcze gorzej. Od tamtego czasu stan cery był okropny, krostki wróciły. W wakacje zrobilam oczyszczanie u kosmetyczki. Twarz zrobiła sie czysta oprócz kolejnych przebarwień, z ktorymi zaczelam walczyc peelingiem ziolowym. Niestety teraz znowu krostki mi wyskakuja, głównie na brodzie i prawym policzku wiec kontynuacja serii pilingów nie wchodzi w gre. moja kosmetyczka zaproponowala mi zabieg usuwania tradziku laserem, sugeruje tez ze nawroty tradziku mogą być z powodu hormonów. Ale chyba gdyby tak było to tradzik by wtedy nie ustapił..
Trądzik, to "choroba" długotrwała i na pewno nie da się go wyleczyć kremem. Jedno oczyszczanie u kosmetyczki poprawi wygląd na jakiś czas, ale z powodu pracy gruczołów łojowych ciągle wszystko wraca. Leczenie trądziku jest długotrwałe, mogą być lepsze i gorsze momenty uzależnione od tego co jemy, co stosujemy do pielęgnacji twarzy, od pory roku. Hormony to podstawowy winowajca pojawiania się wyprysków, choć nie jedyny. Myślę, że jeżeli stać cię na laser to warto spróbować. Może pomóc.
akusia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-23, 16:56   #3
piniata
Rozeznanie
 
Avatar piniata
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Czarna Dupa
Wiadomości: 649
Dot.: Nawrót trądziku po kuracji Acne Dermem

teraz jest zima,swietna pora na kwasy,mikrodermabrazje i inne bajery ktore pomagaja skorze tradzikowej,tlustej itp wiec radzila bym Ci porzadne zabiegi.a krem kremowi nierowny, dla jednych cud i objawienie dla innych najgorsze przeklenstwo.mnie z wielolletniego i bardzo uporczywego tradziku uratowaly hormony i jedna krotka antybiotykoterapia.teraz jedynie dbam o dobre nawilzenie i zeby nie pojawialy sie nowe wypryski,a drobne blizny i rozszerzone pory zostaly i pewnie juz beda ze mna na zawsze
piniata jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-25, 22:10   #4
akusia1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 108
Dot.: Nawrót trądziku po kuracji Acne Dermem

Cytat:
Napisane przez piniata Pokaż wiadomość
teraz jest zima,swietna pora na kwasy,mikrodermabrazje i inne bajery ktore pomagaja skorze tradzikowej,tlustej itp wiec radzila bym Ci porzadne zabiegi.a krem kremowi nierowny, dla jednych cud i objawienie dla innych najgorsze przeklenstwo.mnie z wielolletniego i bardzo uporczywego tradziku uratowaly hormony i jedna krotka antybiotykoterapia.teraz jedynie dbam o dobre nawilzenie i zeby nie pojawialy sie nowe wypryski,a drobne blizny i rozszerzone pory zostaly i pewnie juz beda ze mna na zawsze
Taka zima jaką obecnie mamy to dobra pora, ale tak naprawdę nie wykonuje się takich zabiegów w minusowych temperaturach tak samo jak w mocno dodatnich, bo będzie to bardziej szkodliwe niż pomocne!!!
akusia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-26, 07:43   #5
piniata
Rozeznanie
 
Avatar piniata
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Czarna Dupa
Wiadomości: 649
Dot.: Nawrót trądziku po kuracji Acne Dermem

oczywiscie,ale ze minusowej temperatury nie ma i chyba dlugo nie bedzie to smialo mozna takie zabiegi sobie zrobic.sa tez kremy z kwasami na noc ktore sa troche delikatniejsze w dzialaniu.
piniata jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-27, 13:47   #6
Agnieszka987
Zakorzenienie
 
Avatar Agnieszka987
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 5 143
Dot.: Nawrót trądziku po kuracji Acne Dermem

Cytat:
Napisane przez paulapaulina Pokaż wiadomość
Witam, mam duży problem. Jako nastolatka borykałam sie z trądzikiem dość długo. W końcu z czasem krostki przestały mi wyskakiwać, zostały jedynie przebarwienia głównie na brodzie i prawym policzku. Lewy był czyściutki. Zaczeły mi przeszkadzac wiec ok rok temu natrafiłam na dobre opinie kremie Acne Derm. Po kilku użyciach skóra zaczela mi sie oczyszczac, krostki wyskakiwaly ale nie chciały znikać. Wykończyłam całą tubke i było jeszcze gorzej. Od tamtego czasu stan cery był okropny, krostki wróciły. W wakacje zrobilam oczyszczanie u kosmetyczki. Twarz zrobiła sie czysta oprócz kolejnych przebarwień, z ktorymi zaczelam walczyc peelingiem ziolowym. Niestety teraz znowu krostki mi wyskakuja, głównie na brodzie i prawym policzku wiec kontynuacja serii pilingów nie wchodzi w gre. moja kosmetyczka zaproponowala mi zabieg usuwania tradziku laserem, sugeruje tez ze nawroty tradziku mogą być z powodu hormonów. Ale chyba gdyby tak było to tradzik by wtedy nie ustapił..
A byłas u dermatologa? Tradzik trzeba leczyć. Lasery mogą działać wspomagająco Oczyszczanie manualne jest dobre tylko wtedy gdy wyczerpałaś wszelkie inne metody walki z tradzikiem i zostały Ci jakieś pojedyncze zmiany (np. wągry) których nic nie "rusza", ale nie powinnaś na nim opierać swojej walki z tradzikiem.

Problemy hormonalne mogą pojawić się w każdym momencie. Nie ma -30 stopni C więc ja nie widzę przeszkód do wykonywania mikro, ani kwasów, ale ostateczną decyzję podejmuje osoba przeprowadzająca zabieg. Autorko- wiele zależy jakie krostki Ci wyskakują- przy niektórych mikro jest zabroniona.
Agnieszka987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:20.