Apel do dziewcząt umieszczających swoje fotki na MM. - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Galeria makijażu - moje makijaże

Notka

Galeria makijażu - moje makijaże Galeria makijażu, to miejsce, gdzie możesz zaprezentować swój makijaż oraz wymienić się doświadczeniem i opinią. Pochwal się swoim makijażem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-10-15, 01:05   #61
iziz08
Zadomowienie
 
Avatar iziz08
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Tucson,Arizona
Wiadomości: 1 007
GG do iziz08
Dot.: Apel do dziewcząt umieszczających swoje fotki na MM.

dziewczyny faktem jest ze sa kradzieze w necie cudzej wlasnosci intelektualnej bo taka jest pomysl na ciekawy makijaz pewnie tez sa i roznego typu zboczency ktorzy przegladaja to forum i inne tego typu fora ale pomysl zeby podpisywac swoje zdjecia popieram poniewaz w jakis sposob chronicie wasza wlasnosc.Ja czesto kozystam z waszych pomyslow makijazowych niektore mam tez zapisane w swoim komie ale nie mozna tez dac sie zwariowac bo doprowadzi to nas tylko smierci tego cudownego miejsca jakim jest MM,ktore jest zrodlem inspiracji dla wielu kobiet,wiec dziewczyny znaczcie swoje fotki by nie dostaly sie w niepowolane rece,a dodatkowo rada dla tych ktore potrafia tworzyc takie znaki podzielcie sie ta wiedza z innymi wzazankami
iziz08 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-15, 13:16   #62
Pomadka
Zakorzenienie
 
Avatar Pomadka
 
Zarejestrowany: 2003-08
Lokalizacja: Wizaż. Tu mnie zawsze znajdziesz! :)
Wiadomości: 14 119
Dot.: Apel do dziewcząt umieszczających swoje fotki na MM.

A ja chciałabym jeszcze wiedzieć o tym, że ktoś sobie zapisuje moje zdjęcie z makijażem. I nie mówię tutaj o Wiżankach znanych-nieznanych. O każdej, która ma to zamiar zrobic bądź zrobiła.
Wolałabym być poinformowana o tym, że ktoś ma zamiar zapisac sobie moje zdjęcie. Szczerze mówiąc.
__________________
♪♪♪♪♪♪ ♪♪♪♪♪♪
Pomadka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-15, 16:32   #63
karolina2020
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 1 556
Dot.: Apel do dziewcząt umieszczających swoje fotki na MM.

To smutne jaki ten swiat jest, chyba juz sie na zdjeciach nie bede usmiechac Nie umiem robic hologramow, narazie biezace zdjecia calej twarzy bede podpisywac...
karolina2020 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-15, 17:44   #64
Aneciak
Zadomowienie
 
Avatar Aneciak
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Limerick/Łódź
Wiadomości: 1 019
GG do Aneciak
Dot.: Apel do dziewcząt umieszczających swoje fotki na MM.

Ja się tylko zastanawiam nad przygodą Femme...po co on pokazywał te fotki jej tacie...czy uznał je za nieodpowiednie? hehehehhehe ludziom się w głowach przewraca z nudów
__________________
Aneciak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-15, 17:52   #65
CzarnyElf
Zakorzenienie
 
Avatar CzarnyElf
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 12 792
Dot.: Apel do dziewcząt umieszczających swoje fotki na MM.

Cytat:
Napisane przez Aneciak
Ja się tylko zastanawiam nad przygodą Femme...po co on pokazywał te fotki jej tacie...czy uznał je za nieodpowiednie? hehehehhehe ludziom się w głowach przewraca z nudów
No ja tez sie zastanawiam po co ten facet pokazywal te fotki-z tego co pamietam to fotki Femme byly bardzo profesjonalne i nie wyzywajace-w sumie ja niewiem co ten facet tam mogl zobaczyc
Ale nie wnikam....

Ja staram sie pokazywac tylko makijaz w swoich fotkach i nie pokazuje sie zbyt czesto i zamieszczam malo zdjec.
Wszystkie fotki tez podpisalam po apelu

CzarnyElf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-15, 18:07   #66
FEMME_BANALE
Wtajemniczenie
 
Avatar FEMME_BANALE
 
Zarejestrowany: 2002-05
Wiadomości: 2 418
Ha, zebym to ja wiedziala po co on je drukowal i mu zanosil (mu tj. mojemu tacie) chyba zeby mu pokazac ze ja w internecie swoje makijaze umiescilam, ale mojego tate to ni ziebi, ni grzeje - a wogole to wiedzial o tym, tylko, ze go to... specjalnie nie interesuje, hehe i nie wnikal.
Mi sie nic takiego przez to nie stalo, to nie bylo zadne traumatyczne przezycie - zostawilo tylko nastepujace przemyslenia i wnioski:


1. na Moich Makijazach przesiaduja takze 50 letnie "pryki"
2. nasze zdjecia moga byc uzyte jak ktokolwiek bedzie chcial
3. jakie i jak bedziemy zamieszczac zdjecia od naszego osobistego wyboru zalezy.


HOUK.


Cytat:
Napisane przez Aneciak
Ja się tylko zastanawiam nad przygodą Femme...po co on pokazywał te fotki jej tacie...czy uznał je za nieodpowiednie? hehehehhehe ludziom się w głowach przewraca z nudów
Aneciak - nie, z tego co mi wiadomo on nie uznal ich za nieodpowiednie - nie to bylo motywem tego, ze zalozylam ten watek, poruszylam ten temat.
Patrz moj pierwszy post, nie bede sie powtarzac.
__________________

"I DON'T NEED ALL YOUR TREASURES
I WANT TO BURRY ALL MY PRIDE
IT'S A PRECIOUS GIFT IT'S FREEDOM" houk

Edytowane przez Pomadka
Czas edycji: 2005-12-27 o 19:34 Powód: Post po poscie!!
FEMME_BANALE jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-15, 18:42   #67
svenja
Wtajemniczenie
 
Avatar svenja
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Deutschland/Slovenija
Wiadomości: 2 802
Cytat:
Napisane przez alraune
Są takei skrypty, które uniemożliwiają pobranie zdjęcia- pytanie jak taki skrypt wkleić w skrypt forum żeby bylo funkcjonalnie i bez bugów, ale na tyle sie nie znam, żeby wiedziec co i jak....
To i tak niewiele da, bo screenshota zawsze mozna zrobic i przed tym zabezpieczyc sie nie da. Dziewczyny zamieszczajace foty robia to swiadomie i powinny liczyc sie ze wszystkimi konsekwencjami. Niestety.

Cytat:
Napisane przez Pomadka
A ja chciałabym jeszcze wiedzieć o tym, że ktoś sobie zapisuje moje zdjęcie z makijażem. I nie mówię tutaj o Wiżankach znanych-nieznanych. O każdej, która ma to zamiar zrobic bądź zrobiła.
Wolałabym być poinformowana o tym, że ktoś ma zamiar zapisac sobie moje zdjęcie. Szczerze mówiąc.
Bardzo pobozne zyczenie. Ale nie mozna miec wszystkiego, albo umieszczasz foty i posrednio zgadzasz sie na zapisywanie go, albo nie.
__________________
Potłuczydło.

Edytowane przez Pomadka
Czas edycji: 2005-12-27 o 19:35 Powód: Post po poscie!!
svenja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-10-15, 19:49   #68
Pomadka
Zakorzenienie
 
Avatar Pomadka
 
Zarejestrowany: 2003-08
Lokalizacja: Wizaż. Tu mnie zawsze znajdziesz! :)
Wiadomości: 14 119
Wink Dot.: Apel do dziewcząt umieszczających swoje fotki na MM.

Cytat:
Napisane przez svenja
Bardzo pobozne zyczenie. Ale nie mozna miec wszystkiego, albo umieszczasz foty i posrednio zgadzasz sie na zapisywanie go, albo nie.
Szkoda.... Zdaję sobie z tego sprawę, że jest to mżonka. Jednak chciałabym o tym wiedzieć...
Ja się tylko pocieszam tym, że nikomu nie jest potrzebna moja facjata [do niecnych celów].
__________________
♪♪♪♪♪♪ ♪♪♪♪♪♪
Pomadka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-15, 20:59   #69
iziz08
Zadomowienie
 
Avatar iziz08
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Tucson,Arizona
Wiadomości: 1 007
GG do iziz08
Dot.: Apel do dziewcząt umieszczających swoje fotki na MM.

mam nadzieje ze cie nie urazilam droga pomadko tym ze mam kilka fotek z makijazami z MM powiem szczerze to z lenistwa poniewaz czesto jest tak ze nie chce mi sie pozniej szukac makijazu ktory mi sie spodobal,a zamiar mam go dopasowac do swoich potrzeb,znalazlam tu wiele ciekawych rozwiazan jesli chodzi o sztuke makijazu a ze dopiero sie ucze wiec czerpie inspiracje od was wizazanki
iziz08 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-15, 21:17   #70
Pomadka
Zakorzenienie
 
Avatar Pomadka
 
Zarejestrowany: 2003-08
Lokalizacja: Wizaż. Tu mnie zawsze znajdziesz! :)
Wiadomości: 14 119
Wink Dot.: Apel do dziewcząt umieszczających swoje fotki na MM.

Cytat:
Napisane przez iziz08
mam nadzieje ze cie nie urazilam droga pomadko tym ze mam kilka fotek z makijazami z MM powiem szczerze to z lenistwa poniewaz czesto jest tak ze nie chce mi sie pozniej szukac makijazu ktory mi sie spodobal,a zamiar mam go dopasowac do swoich potrzeb,znalazlam tu wiele ciekawych rozwiazan jesli chodzi o sztuke makijazu a ze dopiero sie ucze wiec czerpie inspiracje od was wizazanki
E tam uraziłaś.
Ja się bardzo cieszę, jeśli mogę byc dla kogos inspiracją, że ktoś chcę podpatrzeć mój [nieudolny] makijaż.
Tylko chciałabym mieć mozliwość [uwaga marzę!] przeczytania zdania w stylu
" cze. moge se zapisac twoje zdjęcie?"

Jakoby zgłoszenie tego faktu włascicielowi zdjęcia, mam na mysli.
__________________
♪♪♪♪♪♪ ♪♪♪♪♪♪
Pomadka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-15, 21:24   #71
iziz08
Zadomowienie
 
Avatar iziz08
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Tucson,Arizona
Wiadomości: 1 007
GG do iziz08
Dot.: Apel do dziewcząt umieszczających swoje fotki na MM.

ok postaram sie pytac o zgode zawsze to jakas kontrola,moze jak nabiore wprawy to sama sie odwaze i pokaze moja nieudolne dziala
iziz08 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-10-15, 22:04   #72
Pomadka
Zakorzenienie
 
Avatar Pomadka
 
Zarejestrowany: 2003-08
Lokalizacja: Wizaż. Tu mnie zawsze znajdziesz! :)
Wiadomości: 14 119
Smile Dot.: Apel do dziewcząt umieszczających swoje fotki na MM.

Cytat:
Napisane przez iziz08
ok postaram sie pytac o zgode zawsze to jakas kontrola,moze jak nabiore wprawy to sama sie odwaze i pokaze moja nieudolne dziala
Wobec tego czekam na Twój makijaż. Zawsze to miło jak pojawia się nowa twarz w gronie starych pudernic.
__________________
♪♪♪♪♪♪ ♪♪♪♪♪♪
Pomadka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-16, 09:49   #73
_Brzoskwinka_
Zakorzenienie
 
Avatar _Brzoskwinka_
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Wawa
Wiadomości: 3 739
Dot.: Apel do dziewcząt umieszczających swoje fotki na MM.

Dobrze,że znalazł sie ktoś,kto poruszył ten temat .Jeszcze mi sie nigdy nie zdarzyło,żebym umieściła swoje zdjęcia w internecie(bo nie umiem i nigdy nie przyszło mi to do głowy).Wiadomo,kto siedzi za monitorem?W sumie to większość z Nas jest dorosłych i same mozemy decydować o takich sprawach.Gorzej jest chyba na forum "Magazynu 13".Kiedyś z siostrą przeglądałyśmy to forum i mnóstwo młodych dziewuch powklejało tam swoje zdjęcia i każą komentować.Urządzają ponadto zabawy takie jak m.in.Miss Forum itp .
_Brzoskwinka_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-16, 09:51   #74
Aneciak
Zadomowienie
 
Avatar Aneciak
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Limerick/Łódź
Wiadomości: 1 019
GG do Aneciak
Cytat:
Napisane przez Pomadka
Zawsze to miło jak pojawia się nowa twarz w gronie starych pudernic.
ja Ci dam stare pudernice....No że pudernice to jeszcze przeboleję, ale STARE

Cytat:
Napisane przez _Brzoskwinka_
Gorzej jest chyba na forum "Magazynu 13".Kiedyś z siostrą przeglądałyśmy to forum i mnóstwo młodych dziewuch powklejało tam swoje zdjęcia i każą komentować.Urządzają ponadto zabawy takie jak m.in.Miss Forum itp .
U nas nie trzeba robić takich konkursów , bo itak wszystkie wiemy, że zawsze wygra Aneciak...po co więc wprowadzać niezdrową rywalizację prawda dziewczynki?(już widzę oczyma wyobraźni post Pomadki następującej treści: Aneciak, łobuziaro" )
__________________

Edytowane przez Pomadka
Czas edycji: 2005-12-27 o 19:37 Powód: Post po poscie!!
Aneciak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-16, 11:59   #75
_Brzoskwinka_
Zakorzenienie
 
Avatar _Brzoskwinka_
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Wawa
Wiadomości: 3 739
Dot.: Apel do dziewcząt umieszczających swoje fotki na MM.

Cytat:
Napisane przez Aneciak
U nas nie trzeba robić takich konkursów , bo itak wszystkie wiemy, że zawsze wygra Aneciak...po co więc wprowadzać niezdrową rywalizację prawda dziewczynki?(już widzę oczyma wyobraźni post Pomadki następującej treści: Aneciak, łobuziaro" )
_Brzoskwinka_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-16, 13:15   #76
Pomadka
Zakorzenienie
 
Avatar Pomadka
 
Zarejestrowany: 2003-08
Lokalizacja: Wizaż. Tu mnie zawsze znajdziesz! :)
Wiadomości: 14 119
Wink Dot.: Apel do dziewcząt umieszczających swoje fotki na MM.

Cytat:
Napisane przez Aneciak
U nas nie trzeba robić takich konkursów , bo itak wszystkie wiemy, że zawsze wygra Aneciak...po co więc wprowadzać niezdrową rywalizację prawda dziewczynki?(już widzę oczyma wyobraźni post Pomadki następującej treści: Aneciak, łobuziaro" )
Skąd wiesz?

Wcale tego nie chciałam napisać.
Cytat:
ja Ci dam stare pudernice....No że pudernice to jeszcze przeboleję, ale STARE
Kochana jak skończyłas 18-ście to nie ma się co łudzić... starość nie radość.

__________________
♪♪♪♪♪♪ ♪♪♪♪♪♪
Pomadka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-16, 16:54   #77
rachela
Zakorzenienie
 
Avatar rachela
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: sklepy cynamonowe
Wiadomości: 12 503
Dot.: Apel do dziewcząt umieszczających swoje fotki na MM.

Cytat:
Napisane przez Pomadka
Kochana jak skończyłas 18-ście to nie ma się co łudzić... starość nie radość.
Dzięki, nie ma to jak pozytywna myśl na dzień dobry Yyyy, to znaczy - na dobry tydzień

__________________
Between men and women there is no friendship possible.
There is passion, enmity, worship, love, but no friendship.

Oscar Wilde
rachela jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-16, 20:36   #78
Pomadka
Zakorzenienie
 
Avatar Pomadka
 
Zarejestrowany: 2003-08
Lokalizacja: Wizaż. Tu mnie zawsze znajdziesz! :)
Wiadomości: 14 119
Wink Dot.: Apel do dziewcząt umieszczających swoje fotki na MM.

Cytat:
Napisane przez rachela
Dzięki, nie ma to jak pozytywna myśl na dzień dobry Yyyy, to znaczy - na dobry tydzień

Do usług
__________________
♪♪♪♪♪♪ ♪♪♪♪♪♪
Pomadka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-17, 09:12   #79
Monki
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 50
Dot.: Apel do dziewcząt umieszczających swoje fotki na MM.

Gdy umiesciłam moje zdjęcie na Forum mój mąż zadał mi pytanie-że skąd wiem kto tak na prawde to ogląda.Sama kiedyś zabronilam umieszczania naszych zdjęć w necie-takich np z wakacji, a teraz...sama wyslałam-bo uspiłam swoją czujność, tym, że to strona przede wszystkim dla kobiet i jakaś taka naiwność , ze po co ma ktoś nieporządany zaglądać na babskie forum o makijazu,wizazu, etc.Mój mąz mi uświadomił , ze no niestety-to też net i ludzie różne pomysły mają.Także niestety F.B.niestety ma racje.Mi to jakoś nie przyszło do głowy pomimo całej nieufności do netu , tu została ona uśpiona przeze mnie.Juz wiem-to kara za próżność babską))).
Monki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-10-22, 11:13   #80
Nitra
Przyczajenie
 
Avatar Nitra
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Lębork
Wiadomości: 23
GG do Nitra
Red face Dot.: Apel do dziewcząt umieszczających swoje fotki na MM.

To głupie że ktoś wykorzystuje zdjęcia dziewczyn z Wizażu .....A co tych dziewczyn,,,każda z nich co ma te pozy czy gestetyke nie taką





.....powinny same zauważyć cechy zdjęcia...i miec konsekwencje...pozdrawiam
Nitra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-24, 13:13   #81
Aneciak
Zadomowienie
 
Avatar Aneciak
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Limerick/Łódź
Wiadomości: 1 019
GG do Aneciak
Dot.: Apel do dziewcząt umieszczających swoje fotki na MM.

Cytat:
Napisane przez Nitra
To głupie że ktoś wykorzystuje zdjęcia dziewczyn z Wizażu .....A co tych dziewczyn,,,każda z nich co ma te pozy czy gestetyke nie taką
.....powinny same zauważyć cechy zdjęcia...i miec konsekwencje...pozdrawiam
Kochana...to o czym napisała Femme nie tyczy się tylko wizażu. . . prawda jest taka, że wysyłając swoje foty w "net", wysyłasz je "gdzieś" "TAM" "W ŚWIAT" tak więc musisz zdawać sobie z tego sprawę, że każda fotka może być użyta nie z jej pierwotnym przeznaczeniem(tak to ładnie ujmijmy )
Insza inszoćs to sposób, w jaki niektóre portale zabezpieczają swoich użytkowników, np foty mogąściągać zalogowani staly bywalcy bądź wogóle nie można- nie działa zapisywanie ew.screenem trzeba się bawić...ale o tym już tu było...co ja się będę powtarzała
Zło ładnie to wyjaśnił (czytaj str.2) pozdrawiam
__________________
Aneciak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-24, 13:48   #82
Pomadka
Zakorzenienie
 
Avatar Pomadka
 
Zarejestrowany: 2003-08
Lokalizacja: Wizaż. Tu mnie zawsze znajdziesz! :)
Wiadomości: 14 119
Dot.: Apel do dziewcząt umieszczających swoje fotki na MM.

Cytat:
Napisane przez Nitra
To głupie że ktoś wykorzystuje zdjęcia dziewczyn z Wizażu .....A co tych dziewczyn,,,każda z nich co ma te pozy czy gestetyke nie taką.....powinny same zauważyć cechy zdjęcia...i miec konsekwencje...pozdrawiam
Nie myślę, że to jest dobre podejście. Nawet jeśli dziewczyna pokaże kawałek nogi, ręki, czy ucha, nie sądzę, że powinna ją od razu spotkać konsekwencja na zasadzie: "masz głupia! po coś pokazywała kolano? i do tego zrobiła prowokującą minę " To nie tak.

Czasami samemu ciężko jest ocenić, co zboczeńca może prowokować. Czy idiotyczny uśmiech działa na niego tak samo jak wabik pieprzyk?
__________________
♪♪♪♪♪♪ ♪♪♪♪♪♪
Pomadka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-24, 14:11   #83
tanzanit
Wtajemniczenie
 
Avatar tanzanit
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 2 639
Dot.: Apel do dziewcząt umieszczających swoje fotki na MM.

Dokladnie zboki maja tak rozne koniki ze dla niektorych juz nawet sam makijaz jest podniecajacy.

Ja mysle ze zboki nie sa tak duzym zagrozeniem (bo coz nam z tego ze ktos sobie tam w chacie oglada zdjecie i marzy coby bylo gdyby...)

Najgorsze sa glupie zarciki lub hamstwo typu wstawianie fotek w portalach randkowych albo tych gdzie sie kogos za cos ocenia....To jest glupie bo potem znajomi mysla ze jestesmy tak zdesperowane a rodzice sie za nas wstydza.
tanzanit jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-24, 14:25   #84
FEMME_BANALE
Wtajemniczenie
 
Avatar FEMME_BANALE
 
Zarejestrowany: 2002-05
Wiadomości: 2 418
Dot.: Apel do dziewcząt umieszczających swoje fotki na MM.

Cytat:
Napisane przez tanzanit

Najgorsze sa glupie zarciki lub hamstwo typu wstawianie fotek w portalach randkowych albo tych gdzie sie kogos za cos ocenia....To jest glupie bo potem znajomi mysla ze jestesmy tak zdesperowane a rodzice sie za nas wstydza.

Takie zachowania wynikaja z:
- zazdrosci,
- niskiego poczucia wartosci,
- kompleksow.

__________________

"I DON'T NEED ALL YOUR TREASURES
I WANT TO BURRY ALL MY PRIDE
IT'S A PRECIOUS GIFT IT'S FREEDOM" houk
FEMME_BANALE jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-24, 14:43   #85
Pomadka
Zakorzenienie
 
Avatar Pomadka
 
Zarejestrowany: 2003-08
Lokalizacja: Wizaż. Tu mnie zawsze znajdziesz! :)
Wiadomości: 14 119
Cool Dot.: Apel do dziewcząt umieszczających swoje fotki na MM.

Cytat:
Napisane przez tanzanit
Najgorsze sa glupie zarciki lub hamstwo typu wstawianie fotek w portalach randkowych albo tych gdzie sie kogos za cos ocenia....To jest glupie bo potem znajomi mysla ze jestesmy tak zdesperowane a rodzice sie za nas wstydza.
Właśnie! TO jest najgorsze! Że ktoś walnie fotkę w jakimś portalu, a my nawet o tym nie wiem, że ktoś nas ocenia i wiesza po naszej osobie opinię. No i ludzie są różni w związku ze znalezieniem fotki znajomej osoby w Internecie. Patrz 1 post Famme Banale.
__________________
♪♪♪♪♪♪ ♪♪♪♪♪♪
Pomadka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-24, 17:47   #86
moniczka2222
Rozeznanie
 
Avatar moniczka2222
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Wielka Brytania
Wiadomości: 998
Dot.: Apel do dziewcząt umieszczających swoje fotki na MM.

tak własnie stalo sie z moja fotka ((((( znalazłam ja w jakims portalu randkowym nie wiem skad mi ktos ja ukradł, ale niestety, to sie zdarza ((( ktos ją umieścił bezprawnie, no i szukaj wiatru w polu
moniczka2222 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-28, 06:16   #87
Santababala
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: czarny Stawek
Wiadomości: 308
Dot.: Apel do dziewcząt umieszczających swoje fotki na MM.

Wiem, że wielu osobom to się nie podoba, ale ja po jednym dniu, lub dwu będę usuwała swoje zdjęcia zostawiając tylko oczka- bo przecież ten element jest chyba najistotniejszy- a przynajmniej ja mam najwięcej problemów właśnie z makijażem oczu. Bardzo boję się tego, że ktoś może wykorzystać moje zdjęcia siląc się na głupie żarty. Nie chcę mieć nieprzyjemności z tym związanych ani narażać na nieprzyjemności bliskich mi osób. Dlatego nie miejcie mi za złe usuwanie całych zdjęć.
Najbardziej zależy mi na Waszych opiniach, na wskazówkach i radach a nie na tym by stale ktoś mnie oglądał. Oczywiście nie mam siebie za żadną piękność, po prostu chucham na zimne i jestem ostrożna.
Santababala jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-28, 07:44   #88
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: Apel do dziewcząt umieszczających swoje fotki na MM.

rozumiem Twoje obawy, ale forum MM nie służy raczej by komuś tylko doradzać a po kilku/kilkunastu opiniach autorka będzie kasować fotki... jaki sens ma wówczas taki wątek i jego egzystencja na MM?
Staramy się zachowywać nasze makijaże dla innych-każda z nas w mniejszym lub większym stopniu boi się że ktoś wykorzysta jej zdjęcia, tu nasuwa się pytanie- jak bardzo? Moim zdaniem, jesli bardzo sie boisz to może w ogóle nie umieszczaj. Skąd wiesz czy przez te kilka minut istnienia ich na forum ktoś ich nie zapisze w celu wykorzystania?
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-28, 08:13   #89
vanilla_sky
Zakorzenienie
 
Avatar vanilla_sky
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 3 039
Dot.: Apel do dziewcząt umieszczających swoje fotki na MM.

no wlasnie, nie popadajmy w skrajnosci. zamieszczenie fotki w necie to jakies tam ryzyko, nawet na 2 sekundy - i swiadomie bierzemy to na siebie albo nie. jak sie bardzo boimy, to moze faktycznie lepiej watku nie zakladac, czym bylyby MM gdyby zawieraly tylko stek pustych postow?
aha, moze i latwo mi pisac, bo umieszczam tu swoich makijazy. ale swoich fotek wkleilam na wizazu sporo, wiec to nie tak, ze to tylko puste slowa z mojej strony
vanilla_sky jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-28, 09:15   #90
Dolly
Zakorzenienie
 
Avatar Dolly
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 721
GG do Dolly
Dot.: Apel do dziewcząt umieszczających swoje fotki na MM.

dokładnie zgadzam się z Agą
Dolly jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Galeria makijażu - moje makijaże


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:22.