Joanna Color Naturia orzechowy brąz? - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-07-28, 20:02   #31
zyskowa
Zakorzenienie
 
Avatar zyskowa
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 344
GG do zyskowa
Dot.: Joanna Color Naturia orzechowy brąz?

Cytat:
Napisane przez julittaa22 Pokaż wiadomość
Śliczny ten kolor ja uzywam tej samej farby w odcieniu mlecznej czekolady i wychodzi bardzo podobny.
dziękuję, miałam już nie malować włosków, ale chyba jednak jeszcze raz
__________________
zyskowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-11, 09:28   #32
Jula51
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 7
Dot.: Joanna Color Naturia orzechowy brąz?

Zastanawiam się właśnie nad tym kolorem mam czarne i chciałabym zmienić kolor za pierwszym razem na pewno mi nie wyjdzie taki podobny jak na opakowaniu zawsze malowałam palette granatowa czerń wlosy mi bardzo ta farba zniszczyła nigdy więcej palette !
Jula51 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-11, 13:00   #33
seductivee
Zakorzenienie
 
Avatar seductivee
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 4 426
Dot.: Joanna Color Naturia orzechowy brąz?

Jula51 Bardzo dobra decyzja! Palette - . Czy po czerni wyjdzie.. Hmm. Wiesz ja ostatnio malowałam włoski mieszając kolor z Joanny 'Palona kawa' właśnie z 'Orzechowym brązem' i powiem Ci, że wyszły świetne Ciemne, ale z taką rudą poświatą. Nie wiem czy chodzi Ci o taki efekt, ale ja jestem zadowolona
seductivee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-12, 08:38   #34
Jula51
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 7
Dot.: Joanna Color Naturia orzechowy brąz?

Pomalowałam jednak wczoraj włosy farba z joanny tylko wybrałam kolor palona kawa wyszły czarne tylko odrosty mają lekki kolor brązu nie wiem czy kiedykolwiek uda mi się wrócić do brązu
Jula51 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-12, 08:42   #35
8d6bb8e295b6f8a6661e98cda8040e22ff42086f_6577a3bfbbbd4
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 526
Dot.: Joanna Color Naturia orzechowy brąz?

Cytat:
Napisane przez Jula51 Pokaż wiadomość
Zastanawiam się właśnie nad tym kolorem mam czarne i chciałabym zmienić kolor za pierwszym razem na pewno mi nie wyjdzie taki podobny jak na opakowaniu zawsze malowałam palette granatowa czerń włosy mi bardzo ta farba zniszczyła nigdy więcej palette !
nic nie pokryje czerni jaśniejszego ja na palonej kawie robiłam orzechowy brąz i nie ruszyła, tylko odrosty...z czerni można zejść przez dekoloryzacje u fryzjera, czasem trzeba chodzić 3 razy i w tym czasie są rude, potem coraz jaśniejsze, aż zejdzie się do blondu, ale trzeba się liczyć z tym, ze niszczy i pali włosy najczęściej, kruszą się...

Edytowane przez 8d6bb8e295b6f8a6661e98cda8040e22ff42086f_6577a3bfbbbd4
Czas edycji: 2010-08-12 o 08:45
8d6bb8e295b6f8a6661e98cda8040e22ff42086f_6577a3bfbbbd4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-12, 13:53   #36
KroofkaNeonoofka
Zadomowienie
 
Avatar KroofkaNeonoofka
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Stolica
Wiadomości: 1 051
Dot.: Joanna Color Naturia orzechowy brąz?

Śliczny ten kolorek, a w dziennym świetle też tak wygląda czy ciemniej?
__________________
Szukasz fotografa noworodkowego w Warszawie? Zapraszam na moją stronę:
www.magdaskrzypczak.com
KroofkaNeonoofka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-13, 16:31   #37
zyskowa
Zakorzenienie
 
Avatar zyskowa
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 344
GG do zyskowa
Dot.: Joanna Color Naturia orzechowy brąz?

Cytat:
Napisane przez KroofkaNeonoofka Pokaż wiadomość
Śliczny ten kolorek, a w dziennym świetle też tak wygląda czy ciemniej?
pod słońce są troszkę bardziej rude, ale tak jak na zdjęciu w świetle dziennym w pomieszczeniach i przy mniejszym nasłonecznieniu
__________________
zyskowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-08-16, 11:00   #38
KroofkaNeonoofka
Zadomowienie
 
Avatar KroofkaNeonoofka
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Stolica
Wiadomości: 1 051
Dot.: Joanna Color Naturia orzechowy brąz?

Kurczę, może się skuszę. Ostatnio nie mogę sobie utrafić w kolor, a te rude refleksy są u mnie akurat bardzo pożadane
__________________
Szukasz fotografa noworodkowego w Warszawie? Zapraszam na moją stronę:
www.magdaskrzypczak.com
KroofkaNeonoofka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-16, 11:45   #39
fryz5
Zakorzenienie
 
Avatar fryz5
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 139
Dot.: Joanna Color Naturia orzechowy brąz?

[1=8d6bb8e295b6f8a6661e98c da8040e22ff42086f_6577a3b fbbbd4;21318602]nic nie pokryje czerni jaśniejszego ja na palonej kawie robiłam orzechowy brąz i nie ruszyła, tylko odrosty...z czerni można zejść przez dekoloryzacje u fryzjera, czasem trzeba chodzić 3 razy i w tym czasie są rude, potem coraz jaśniejsze, aż zejdzie się do blondu, ale trzeba się liczyć z tym, ze niszczy i pali włosy najczęściej, kruszą się...[/QUOTE]


no fakt, nie zejdzie się z czerni farbami, trzeba dekoloryzować, tylko ze nie trzeba wcale u fryzjera i dekoloryzacja nie niszczy włosów.

ostatecznie mozna użyć rozjaśniaczy lub farb z rozjaśniaczem ale to niszczy no niestety...
fryz5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-25, 21:17   #40
pati100larz
Majsterkowicz
 
Avatar pati100larz
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 452
Dot.: Joanna Color Naturia orzechowy brąz?

Hej dziewczyny, a czy któraś z Was próbowała mieszać orzechowy brąc z jesiennym liściem? Jaki efekt? Bardzo rudy wychodzi? Czy ledwie poświata?

Farbowałam sobie niedawno włosy Garnierem Nutrisse miedziany mahoń, ciekawa jestem, czy kolory wyszłyby podobnie.
pati100larz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-30, 13:55   #41
zafascynowana1
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 5 184
Dot.: Joanna Color Naturia orzechowy brąz?

Właśnie trzymam ją na włosach... Ciekawe co z tego wyjdzie
__________________
Zapraszam :

blog KOSMETYCZNY : www.independentwoman92.bl ogspot.com

blog KSIĄŻKOWY : www.modliszkakulturalnie. blogspot.com


zafascynowana1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-08-31, 12:02   #42
miiisiek
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 707
Dot.: Joanna Color Naturia orzechowy brąz?

.
__________________







Edytowane przez miiisiek
Czas edycji: 2010-09-23 o 18:18
miiisiek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-08, 12:12   #43
magdula2811
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Oświęcim
Wiadomości: 1
Dot.: Joanna Color Naturia orzechowy brąz?

Dziewczyny ja polecam z blondynki przefarbowalam sie na braz i powiem ze jestem zachwycona wlosy sa miekkie i pieknie sie blyszcza dolaczam zdjecie
magdula2811 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-20, 18:21   #44
kasia198819
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 3
Dot.: Joanna Color Naturia orzechowy brąz?

Witam.
Czy możecie mi powiedzieć jaki to jest kolorek? http://ikf.styl.fm/img94506.fryzury-dlugie.207063.jpg
Bardzo mi się podoba, a jutro idę do fryzjera i chciałabym się tak przefarbować.
Bardzo proszę o pomoc.
kasia198819 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-02, 21:01   #45
pati100larz
Majsterkowicz
 
Avatar pati100larz
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 452
Dot.: Joanna Color Naturia orzechowy brąz?

Farbnęłam się pomieszaną farba orzechowy brąz + jesienny liść i jestem zachwycona! Wyszedł przepiękny kasztanowy kolor, z miedzianym połyskiem Pod światło słoneczne włosy błyszczą się na rudo. Właśnie o coś takiego mi chodziło
Na razie jeszcze nie myłam włosów ani razu po farbowaniu, okaże się, jak się farba zachowa po kilku zmyciach, czy włosy nie zrobią się szorstkie i matowe (na razie są mięciutkie i błyszczące).
Pokażę zdjęcie, jak sobie zrobię
pati100larz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-02, 22:23   #46
klaudynkaa91
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 38
GG do klaudynkaa91
Dot.: Joanna Color Naturia orzechowy brąz?

Używałam tej farby ok. roku
Na moich włosach kolor wychodził cudnie.
Ludzie nie mogli uwierzyć że używam farby za taką cene.
Poza tym ta farba nie niszczy tak strasznie włosków na co szczególnie zwracam uwage
Znowu chciałabym powrócić do tego kolorku ale mam czarne włosy
klaudynkaa91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-07, 13:13   #47
kamelka33
Zadomowienie
 
Avatar kamelka33
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 1 759
Dot.: Joanna Color Naturia orzechowy brąz?

Kobietki piszę tutaj, bo już nie wiem, co zrobić ze swoimi włosami Dwa tygodnie temu zafarbowałam włoski joanną kolorkiem mleczna czekolada, wczesniej uzywałam wyłącznie casting creme gloss( jasny brąz), farbka ogólnie jest super, ale niestety kolor wyszedl niefajny, tzn. odrost jest duzo jasniejszy od reszty włosów, nie sadzilam, ze bedzie az taki kontrast, co prawda jestem naturalną blondynką, więc odrost mam dosc jasny, ale reszta wlosów wcale nie jest taka ciemna, dodam, że oczywiście na gornych partiach trzymalam dłużej. Muszę to jakos wyrownac, ale nie mam pojęcia jak Chcialabym znow uzyć joanny, bo jako farba bardzo mi odpowiada, ale z serii naturia do wyboru mam tylko paloną kawę( która jest dla mnie zdecydowanie za ciemna) i orzechowy brąz, ktory jest sliczy( zaluje, że nie wybrałam go od razu)tylko mam obawę, czy znów odrost nie wyjdzie mi jasniejszy albo calkiem czerwony Rude refleksy mi nie przeszkadzają absolutnie, nawet są poządane, ale czy uda mi się uzyskac jakis równomierny efekt, czy lepiej dac sobie spokoj? Będe wdzięczna za kazdą radę A może sa tu jakies blondynki, które stosowały tą farbkę i mogą mi cos podpowiedzieć?
kamelka33 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-08, 15:54   #48
zyskowa
Zakorzenienie
 
Avatar zyskowa
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 344
GG do zyskowa
Dot.: Joanna Color Naturia orzechowy brąz?

Cytat:
Napisane przez kamelka33 Pokaż wiadomość
Kobietki piszę tutaj, bo już nie wiem, co zrobić ze swoimi włosami Dwa tygodnie temu zafarbowałam włoski joanną kolorkiem mleczna czekolada, wczesniej uzywałam wyłącznie casting creme gloss( jasny brąz), farbka ogólnie jest super, ale niestety kolor wyszedl niefajny, tzn. odrost jest duzo jasniejszy od reszty włosów, nie sadzilam, ze bedzie az taki kontrast, co prawda jestem naturalną blondynką, więc odrost mam dosc jasny, ale reszta wlosów wcale nie jest taka ciemna, dodam, że oczywiście na gornych partiach trzymalam dłużej. Muszę to jakos wyrownac, ale nie mam pojęcia jak Chcialabym znow uzyć joanny, bo jako farba bardzo mi odpowiada, ale z serii naturia do wyboru mam tylko paloną kawę( która jest dla mnie zdecydowanie za ciemna) i orzechowy brąz, ktory jest sliczy( zaluje, że nie wybrałam go od razu)tylko mam obawę, czy znów odrost nie wyjdzie mi jasniejszy albo calkiem czerwony Rude refleksy mi nie przeszkadzają absolutnie, nawet są poządane, ale czy uda mi się uzyskac jakis równomierny efekt, czy lepiej dac sobie spokoj? Będe wdzięczna za kazdą radę A może sa tu jakies blondynki, które stosowały tą farbkę i mogą mi cos podpowiedzieć?
ja malowałam orzechowym brązem i mleczną czekoladą, kolor wyszedł mi bardzo podobny. Ja bym spróbowała położyć farbę na odrosty, a pod koniec też na resztę włosów tak na 5 minut dla odświeżenia koloru
__________________
zyskowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-08, 19:00   #49
kamelka33
Zadomowienie
 
Avatar kamelka33
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 1 759
Dot.: Joanna Color Naturia orzechowy brąz?

Cytat:
Napisane przez zyskowa Pokaż wiadomość
ja malowałam orzechowym brązem i mleczną czekoladą, kolor wyszedł mi bardzo podobny. Ja bym spróbowała położyć farbę na odrosty, a pod koniec też na resztę włosów tak na 5 minut dla odświeżenia koloru
Może położe na odrost(orzechowy brąz oczywiście) i potrzymam tak 25-30 minut, żeby kolorek wyszedł ciemniejszy, a na całość gdzieś na 5? Bo jesli wlosy z długosci się jeszcze bardziej przyciemnią to znów bedzie kontrast miedzy górą a dołem, myslicie, ze tak bedzie dobrze? Kurcze, boje się, że znów nic z tego nie wyjdzie, a moje włosy kolejnego farbowania w krótkim odstępie czasu chyba nie przezyją
kamelka33 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-12-08, 19:38   #50
zyskowa
Zakorzenienie
 
Avatar zyskowa
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 344
GG do zyskowa
Dot.: Joanna Color Naturia orzechowy brąz?

Cytat:
Napisane przez kamelka33 Pokaż wiadomość
Może położe na odrost(orzechowy brąz oczywiście) i potrzymam tak 25-30 minut, żeby kolorek wyszedł ciemniejszy, a na całość gdzieś na 5? Bo jesli wlosy z długosci się jeszcze bardziej przyciemnią to znów bedzie kontrast miedzy górą a dołem, myslicie, ze tak bedzie dobrze? Kurcze, boje się, że znów nic z tego nie wyjdzie, a moje włosy kolejnego farbowania w krótkim odstępie czasu chyba nie przezyją
myślę, ze tak jak mówisz powinno być ok
__________________
zyskowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-08, 20:31   #51
Marika27
Raczkowanie
 
Avatar Marika27
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 299
Dot.: Joanna Color Naturia orzechowy brąz?

Cytat:
Napisane przez kamelka33 Pokaż wiadomość
Kobietki piszę tutaj, bo już nie wiem, co zrobić ze swoimi włosami Dwa tygodnie temu zafarbowałam włoski joanną kolorkiem mleczna czekolada, wczesniej uzywałam wyłącznie casting creme gloss( jasny brąz), farbka ogólnie jest super, ale niestety kolor wyszedl niefajny, tzn. odrost jest duzo jasniejszy od reszty włosów, nie sadzilam, ze bedzie az taki kontrast, co prawda jestem naturalną blondynką, więc odrost mam dosc jasny, ale reszta wlosów wcale nie jest taka ciemna, dodam, że oczywiście na gornych partiach trzymalam dłużej. Muszę to jakos wyrownac, ale nie mam pojęcia jak Chcialabym znow uzyć joanny, bo jako farba bardzo mi odpowiada, ale z serii naturia do wyboru mam tylko paloną kawę( która jest dla mnie zdecydowanie za ciemna) i orzechowy brąz, ktory jest sliczy( zaluje, że nie wybrałam go od razu)tylko mam obawę, czy znów odrost nie wyjdzie mi jasniejszy albo calkiem czerwony Rude refleksy mi nie przeszkadzają absolutnie, nawet są poządane, ale czy uda mi się uzyskac jakis równomierny efekt, czy lepiej dac sobie spokoj? Będe wdzięczna za kazdą radę A może sa tu jakies blondynki, które stosowały tą farbkę i mogą mi cos podpowiedzieć?
Ja właśnie orzechowym brązem Joanny zeszłam z blond pasemek. Jestem naturalną brunetką (kolor naturalny - średni brąz + dodatek (niestety) siwych). Więc odrost około 2 cm naturalnych włosów a resztą blond balejaż (dość jasny blond). Nałożyłam farbę na całość. Kolor równo złapał! Aż sama byłam w szoku, gdyż brałam pod uwagę iż na tych jasnych pasemkach kolor może być bledszy i nie równy - a tu miłe zaskoczenie - równomierne pokrycie! Bardzo fajna farba, ładnie łapie, nie zniszczyła zbytnio włosów. Jedyny (jak dla mnie) mankament to taki, że ma poświatę ni to czerwoną ni rudą, a ja preferuję naturalne odcienie - jeśli lubujesz się w takich odcieniach z refleksami to jak najbardziej polecam.
__________________
"Zawsze trzeba podejmować ryzyko. Tylko wtedy uda nam się pojąć, jak wielkim cudem jest życie, gdy będziemy gotowi przyjąć niespodzianki, jakie niesie nam los." (Paulo Coelho)

Edytowane przez Marika27
Czas edycji: 2010-12-08 o 21:16
Marika27 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-09, 22:49   #52
charliee
Rozeznanie
 
Avatar charliee
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 743
Dot.: Joanna Color Naturia orzechowy brąz?

Farba jakościowo dobra, zwłaszcza jak na tak śmieszną cenę. Kolor podobał mi się średnio, ale to już kwestia indywidualnych preferencji. Ja chyba jednka wolę bardziej chłodne kolory.
Jest dosyć trwała, dla mnie to jednak minus, bo kolor mi się nie podoba, mam teraz po 2 miesiącach wypłowiały jasny brąz taki ciepły i marzę znów o moim średnim blondzie. Po tej farbie jednak czeka mnie dekolorka.
charliee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-09, 06:45   #53
Kisia_1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 186
Dot.: Joanna Color Naturia orzechowy brąz?

Cytat:
Napisane przez pati100larz Pokaż wiadomość
Farbnęłam się pomieszaną farba orzechowy brąz + jesienny liść i jestem zachwycona! Wyszedł przepiękny kasztanowy kolor, z miedzianym połyskiem Pod światło słoneczne włosy błyszczą się na rudo. Właśnie o coś takiego mi chodziło

a nie masz może zdjęcia z tego pomieszanego koloru, strasznie ciekawi mnie efekt ?
Kisia_1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:10.