Solarium dla bardzo jasnej skóry - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-08-26, 03:10   #1
Romanaccia
Zakorzenienie
 
Avatar Romanaccia
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Buenos Aires
Wiadomości: 4 902

Solarium dla bardzo jasnej skóry


Mam takie glupie pytanie

Mam bardzo jasna karnacje i delikatna skore, "potrzeboje" sie troche opalic, ale znudzilo mi sie mazianie samoopalaczami, jak sie zmywaja to zostawiaja laty i zacieki, wyglada to nieestetycznie i trzeba sie godzinami szorowac....NIGDY nie bylam w solarium, chcialabym wiedziec ile razy mam pojsc i na ile minut, zeby byla widoczna ladna zlota opalenizna?, nie chce sie spalic na skwarke, ani opalic na pomaranczowo jesli to mozliwe

czy taka opalenizna dlugo sie utrzymuje?, tak jak ta naturalna sloneczna?

boje sie spiec na raka czy poparzyc, nie za bardzo ufam pania z solarium, bo osoby, ktore skorzystaly z rad niektorych z nich, a ktore mialam okazje widziec wygladaly przerazajaca

wole opinie na podstawie doswiadczenia
__________________
"Some are born to sweet delight ,Some are born to endless night ..." - William Blake
Romanaccia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-26, 08:05   #2
alma11
Raczkowanie
 
Avatar alma11
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 79
Dot.: Solarium dla bardzo jasnej skóry

Czesc,
Mam w miare jasna skore. Mowie w miare, bo sa jasniejsze. Na solarium bylam ( bo czlowiek glupi i mlody byl) pare razy. Po 7 minutach mnie schodzila skora. Dodaj do tego specyficzny zapaszek.
I nie, u mnie wpadalo to w soczysta marchew a nie w sloneczna opalenizne. Mowie odrazu, ze bylam w calym swoim zyciu na solarium 3-4 razy i za kazdym razem konczylo sie tak samo.

To juz wolalabym samoopalacze.
alma11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-27, 07:02   #3
Loyd
Zakorzenienie
 
Avatar Loyd
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Siedzę na walizkach
Wiadomości: 10 175
Dot.: Solarium dla bardzo jasnej skóry

Cytat:
Napisane przez alma11 Pokaż wiadomość
Czesc,
Mam w miare jasna skore. Mowie w miare, bo sa jasniejsze. Na solarium bylam ( bo czlowiek glupi i mlody byl) pare razy. Po 7 minutach mnie schodzila skora. Dodaj do tego specyficzny zapaszek.
I nie, u mnie wpadalo to w soczysta marchew a nie w sloneczna opalenizne. Mowie odrazu, ze bylam w calym swoim zyciu na solarium 3-4 razy i za kazdym razem konczylo sie tak samo.

To juz wolalabym samoopalacze.
Też byłam 2 razy...przed randką...cóż śmierdziałam tak źe nie byłaby rozbierana. Czułam się brudna.
__________________
!!!!!!!!!!!!!

Hej!!! Chętnie wymienie podkład la mer soft longwear w odcieniu cream ( nadal mam paragon) na shiseido synchro lub synchro glow.
Loyd jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-27, 18:34   #4
Romanaccia
Zakorzenienie
 
Avatar Romanaccia
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Buenos Aires
Wiadomości: 4 902
Dot.: Solarium dla bardzo jasnej skóry

Cytat:
Napisane przez Loyd Pokaż wiadomość
Też byłam 2 razy...przed randką...cóż śmierdziałam tak źe nie byłaby rozbierana. Czułam się brudna.
A skad ten smrod? nie wiedzialam, ze po solarium sie smierdzi
__________________
"Some are born to sweet delight ,Some are born to endless night ..." - William Blake
Romanaccia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-28, 05:25   #5
Loyd
Zakorzenienie
 
Avatar Loyd
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Siedzę na walizkach
Wiadomości: 10 175
Dot.: Solarium dla bardzo jasnej skóry

Cytat:
Napisane przez Romanaccia Pokaż wiadomość
A skad ten smrod? nie wiedzialam, ze po solarium sie smierdzi
Śmierdzi... Skóra pachnie inaczej pierwszego dnia i nie jest to prada Candy tylko połączenie spalonych włosów i kwaśnego smrodu...same solaria też mają specyficzny zapach.
__________________
!!!!!!!!!!!!!

Hej!!! Chętnie wymienie podkład la mer soft longwear w odcieniu cream ( nadal mam paragon) na shiseido synchro lub synchro glow.
Loyd jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-28, 10:09   #6
alma11
Raczkowanie
 
Avatar alma11
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 79
Dot.: Solarium dla bardzo jasnej skóry

Oj tak. Skora ma zupelńie inny zapach. Jednym nie przeszkadza dla innych smierdzi.
alma11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-28, 10:57   #7
adri_
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 477
Dot.: Solarium dla bardzo jasnej skóry

na twoim miejscu odpuscilabym sobie solarium... moze juz lepsze sa samoopalacze, chociaz sama ich nie znosze, mam wrazenie ze jestem brazowo pomaranczowa i wygladam jak brudas, a smarowanie twarzy samoopalaczem to katastrofa sama piszesz ze masz delikatna skore, przez wizyty w solarium mozesz ja sobie zniszczyc docen to ze masz ladna biala skore i uczyn z tego swoj atut nie kazdy musi miec piekna letnia opalenizne zeby wygladac ladnie
adri_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-08-28, 11:51   #8
BlueDecoria
Rozeznanie
 
Avatar BlueDecoria
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 756
Dot.: Solarium dla bardzo jasnej skóry

Sama na pewno nie dam się namówić na solarium. Natomiast siostra korzysta dość regularnie. Gdy wchodzi do domu to od razu czuję dziwny zapaszek i wiem, że była. Ona już tego nie czuje. Tak samo nie lubię samoopalaczy bo dla mnie najzwyczajniej w świecie śmierdzą Tak że przyzwyczaiłam się do swojej jasnej karnacji
BlueDecoria jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-28, 17:23   #9
Romanaccia
Zakorzenienie
 
Avatar Romanaccia
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Buenos Aires
Wiadomości: 4 902
Dot.: Solarium dla bardzo jasnej skóry

Cytat:
Napisane przez BlueDecoria Pokaż wiadomość
Sama na pewno nie dam się namówić na solarium. Natomiast siostra korzysta dość regularnie. Gdy wchodzi do domu to od razu czuję dziwny zapaszek i wiem, że była. Ona już tego nie czuje. Tak samo nie lubię samoopalaczy bo dla mnie najzwyczajniej w świecie śmierdzą Tak że przyzwyczaiłam się do swojej jasnej karnacji
ale sie czlowiek na stare lata rzeczy dowiaduje nie wiedzialam, ze po solarium skora smierdzi ,to jest zapach cos jakby po samoopalaczu czy gorzej

ale zaraz po kapieli ten zapach znika
__________________
"Some are born to sweet delight ,Some are born to endless night ..." - William Blake
Romanaccia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-28, 17:31   #10
karolina_hot
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: Środa Śląska
Wiadomości: 88
Dot.: Solarium dla bardzo jasnej skóry

hehhe ja tam jakos nie mogę się opalić;/ nie masz się co przejmować zobacz jaka ja jestem blada nrmalnie jak mąka zobacz sobie jakie białe ręce mam ehheh :p
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 10306637_682569748489170_4282098260119181233_n.jpg (35,4 KB, 18 załadowań)
karolina_hot jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-29, 06:56   #11
Loyd
Zakorzenienie
 
Avatar Loyd
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Siedzę na walizkach
Wiadomości: 10 175
Dot.: Solarium dla bardzo jasnej skóry

Cytat:
Napisane przez Romanaccia Pokaż wiadomość
ale sie czlowiek na stare lata rzeczy dowiaduje nie wiedzialam, ze po solarium skora smierdzi ,to jest zapach cos jakby po samoopalaczu czy gorzej

ale zaraz po kapieli ten zapach znika
Przechodzi.
__________________
!!!!!!!!!!!!!

Hej!!! Chętnie wymienie podkład la mer soft longwear w odcieniu cream ( nadal mam paragon) na shiseido synchro lub synchro glow.
Loyd jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-08-29, 10:54   #12
adri_
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 477
Dot.: Solarium dla bardzo jasnej skóry

mi jakos nigdy nie chcialo opalac sie na jesien zimę, i tak cale cialo zakryte latem chcialam miec jakis kolor, bo odslanialam nogi rece itd. ale w tym roku odpuscilam sobie zupelnie opalanie
adri_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-01, 19:29   #13
kate_jk
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 253
Dot.: Solarium dla bardzo jasnej skóry

zrezygnowalam z solarium kiedy zobaczylam ze po kilku razach jak bylam strasznie powychodzily mi naczynka na twarzy, nie wiem czy to od solarium, ale wole nie ryzykowac
kate_jk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-02, 06:46   #14
kasieel
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 35
Dot.: Solarium dla bardzo jasnej skóry

Ja na solarium może byłam kilka razy, ale już ze trzy lata unikam, boje się o swoją skórę, wysuszała mi się strasznie po solarce.
kasieel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-09-02 07:46:14


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:37.