rude, rudziane, rudzielce! - Strona 6 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-02-02, 15:33   #151
KamilaSB
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 1
Exclamation Dot.: rude, rudziane, rudzielce!

Witam wszystkie rudzielce!
Teraz mam blond włosy a marzę o rudym odcieniu. Mam ciemne brwi, niebieskie oczy i jasną karnację skóry. Nie wiem jaki odcień rudości będzie do mnie pasował Pomożecie?
KamilaSB jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-02, 15:52   #152
vena884
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 68
Dot.: rude, rudziane, rudzielce!

hej a ja mam taki kolorek jak w avatarku i farbuje je szamponetka palette bordo ale teraz wracam do naturalnego koloru- miedzianego
__________________
włoski włoski włoski
vena884 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-06, 21:01   #153
LadyMadalena
Wtajemniczenie
 
Avatar LadyMadalena
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 145
Dot.: rude, rudziane, rudzielce!

Cytat:
Napisane przez KamilaSB Pokaż wiadomość
Witam wszystkie rudzielce!
Teraz mam blond włosy a marzę o rudym odcieniu. Mam ciemne brwi, niebieskie oczy i jasną karnację skóry. Nie wiem jaki odcień rudości będzie do mnie pasował Pomożecie?
Cytat:
Napisane przez vena884 Pokaż wiadomość
hej a ja mam taki kolorek jak w avatarku i farbuje je szamponetka palette bordo ale teraz wracam do naturalnego koloru- miedzianego
Nie polecam tego specyfiku. Mnie po tym strasznie włosy leciały z głowy. Więcej już nie użyłam.
LadyMadalena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-12, 11:43   #154
alexandra84
Raczkowanie
 
Avatar alexandra84
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 380
Dot.: rude, rudziane, rudzielce!

Dziewczyny, wiem, że temat Venity pojawił się już niejednokrotnie, ale nie znalazłam satysfakcjonującej mnie odpowiedzi. Otóż, od roku farbuję wlosy na kolor miedziany (bardziej rudy niż ten w avatarze). Chciałabym użyć venity, aby nie katować włosów zwykłą farbą. I teraz, czy w razie czego po venicie mogę zafarbować farbą chemiczną? Nie mam pojęcia, czy będę zadowolona, poza tym naturalnie mam ciemny blond, więc nieco ciemniejsze niż moje farbowane, a venita ponoć nie rozjaśnia włosów. Nie chcę po venicie mieć wiecznych odrostów (jeśli odrosty nie złapią koloru, a reszty włosów nie będę mogła pofarbować ). Poza tym, skończyłam z farbami z amoniakiem (l'oreal dał cudny kolor, ale wysuszył włosy na wiór, musiałam w nie nieźle zainwestować). Teraz farbuję u fryzjera, farbą bez amoniaku. Lepiej zostać przy takiej bezamoniakowej farbie fryzjerskiej czy spróbować venity? Wiadomo, że taka farba fryzjerska ma i tak utleniacz, więc trochę pewnie niszczy włosy, ale na pewno jest dużo lepsza niż chemiczne wprost ze sklepu. Proszę o rady
Jeśli którąś to zainteresuje, dodaję fotę z aktualnym kolorem włosów. Tu miałam Garnier jakąś rudą.... chyba "czerwona miedź" (na opakowaniu miedziany, najpierw wyszła czerwień-o ile czasem czerwienie są fajne, to ta była paskudna:/), potem sprała się do rudego. Następnie odświeżyłam kolor rudą Delią (szamponetka).

Edytowane przez alexandra84
Czas edycji: 2010-02-12 o 16:33
alexandra84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-12, 21:32   #155
skarpetta
Wtajemniczenie
 
Avatar skarpetta
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Lubin (Dolny Śląsk)
Wiadomości: 2 136
Dot.: rude, rudziane, rudzielce!

Cytat:
Napisane przez alexandra84 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, wiem, że temat Venity pojawił się już niejednokrotnie, ale nie znalazłam satysfakcjonującej mnie odpowiedzi. Otóż, od roku farbuję wlosy na kolor miedziany (bardziej rudy niż ten w avatarze). Chciałabym użyć venity, aby nie katować włosów zwykłą farbą. I teraz, czy w razie czego po venicie mogę zafarbować farbą chemiczną? Nie mam pojęcia, czy będę zadowolona, poza tym naturalnie mam ciemny blond, więc nieco ciemniejsze niż moje farbowane, a venita ponoć nie rozjaśnia włosów. Nie chcę po venicie mieć wiecznych odrostów (jeśli odrosty nie złapią koloru, a reszty włosów nie będę mogła pofarbować ). Poza tym, skończyłam z farbami z amoniakiem (l'oreal dał cudny kolor, ale wysuszył włosy na wiór, musiałam w nie nieźle zainwestować). Teraz farbuję u fryzjera, farbą bez amoniaku. Lepiej zostać przy takiej bezamoniakowej farbie fryzjerskiej czy spróbować venity? Wiadomo, że taka farba fryzjerska ma i tak utleniacz, więc trochę pewnie niszczy włosy, ale na pewno jest dużo lepsza niż chemiczne wprost ze sklepu. Proszę o rady
Jeśli którąś to zainteresuje, dodaję fotę z aktualnym kolorem włosów. Tu miałam Garnier jakąś rudą.... chyba "czerwona miedź" (na opakowaniu miedziany, najpierw wyszła czerwień-o ile czasem czerwienie są fajne, to ta była paskudna:/), potem sprała się do rudego. Następnie odświeżyłam kolor rudą Delią (szamponetka).
Chodzi Ci o tą Venitę z henną? Sądzę, że jest dobra, ale na krótki czas. Słyszałam, że bardzo szybko się spiera i barwi ręczniki Ale mają ładny wybór rudości Sądzę, że możesz spróbować, ale pewnie z czasem Ci się odechce. Miedziana Czerwień Garniera, szampon koloryzujący- farbowałam nim jakiś czas, całkiem niezły, ale szukam czegoś lepszego, padło na Casting L'Oreala, który wydaje mi się o niebo lepszy, jutro nim farbuję
skarpetta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-13, 08:39   #156
alexandra84
Raczkowanie
 
Avatar alexandra84
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 380
Dot.: rude, rudziane, rudzielce!

Cytat:
Napisane przez skarpetta Pokaż wiadomość
Chodzi Ci o tą Venitę z henną? Sądzę, że jest dobra, ale na krótki czas. Słyszałam, że bardzo szybko się spiera i barwi ręczniki Ale mają ładny wybór rudości Sądzę, że możesz spróbować, ale pewnie z czasem Ci się odechce. Miedziana Czerwień Garniera, szampon koloryzujący- farbowałam nim jakiś czas, całkiem niezły, ale szukam czegoś lepszego, padło na Casting L'Oreala, który wydaje mi się o niebo lepszy, jutro nim farbuję
dzięki za odpowiedź ;] Garnier ma dwie podobne farby (bo z tego, co pamiętam, obie to farby, a nie szampon): miedziana czerwień i czerwona miedź ;] miałam obie, ale nie bylam zbyt zadowolona-czerwona miedź jest jeszcze gorsza Bo, tak jak pisałam, na moich włosach dała z początku jakiś okropny mocny odcień czerwieni.. Miedziana czerwien również na pocżatku była czerwona, ale odcień był zdecydowanie ładniejszy. Tak czy siak, wolę od razu miedź najładniejszy kolor wyszedł mi po Bardzo intensywnej miedzi L'oreala (oczywiście nie na długo), ale ją odradzam! Dla koloru nie warto tak niszczyć sobie włosów ;-)
alexandra84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-25, 10:03   #157
finezja19
Raczkowanie
 
Avatar finezja19
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 245
Dot.: rude, rudziane, rudzielce!

Co poradzicie na pierwsze farbowanie? Od paru lat już marzy mi się rudy. Zastanawiam się czy nie zacząć od szamponetki, ale nie wiem czy złapie brąz. I mam jeszcze pytanie, czy któraś z was farbowała na rudo przy czarnych brwiach? nie wygląda to sztucznie?
finezja19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-03-25, 12:47   #158
skarpetta
Wtajemniczenie
 
Avatar skarpetta
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Lubin (Dolny Śląsk)
Wiadomości: 2 136
Dot.: rude, rudziane, rudzielce!

Cytat:
Napisane przez finezja19 Pokaż wiadomość
Co poradzicie na pierwsze farbowanie? Od paru lat już marzy mi się rudy. Zastanawiam się czy nie zacząć od szamponetki, ale nie wiem czy złapie brąz. I mam jeszcze pytanie, czy któraś z was farbowała na rudo przy czarnych brwiach? nie wygląda to sztucznie?
Ja mam ciemne brwi, ale i ciemny odcień rudości. Taki brąz z miedzianym rudym.
skarpetta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-25, 15:45   #159
finezja19
Raczkowanie
 
Avatar finezja19
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 245
Dot.: rude, rudziane, rudzielce!

A masz może zdjęcie swojego koloru? i gdybyś mogła napisać co to za farba.
Bo sama poluję na taki:
finezja19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-30, 18:55   #160
pacyfistycznagirl
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 24
Dot.: rude, rudziane, rudzielce!

chciałabym pofarbować włosy na rudo ale jestem brunetką i nie wiem czy wyjdzie mi taki kolor jaki bym chciała,czy muszę rozjaśniać włosy jak już to można farbą w której jest już rozjaśniacz? chciałabym prosić o pomoc bo nie wiemjaka farbe wybrać i jaki numer koloru. dołączam zdjęcia koloru który chciałabym uzyskać oraz fotke z bardzo podobnym do mojego naturalnego kolorku włosów http://media.photobucket.com/image/r...wn/redhair.jpg http://zosia3.samosia.pl/sam145/bb4d...ea1b/27964.jpg http://www.linkpolonia.com/UserConte...laudia%20s.jpg
pacyfistycznagirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-31, 21:45   #161
skarpetta
Wtajemniczenie
 
Avatar skarpetta
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Lubin (Dolny Śląsk)
Wiadomości: 2 136
Dot.: rude, rudziane, rudzielce!

Cytat:
Napisane przez finezja19 Pokaż wiadomość
A masz może zdjęcie swojego koloru? i gdybyś mogła napisać co to za farba.
Bo sama poluję na taki:
Nie mam, ostatnio farbowałam bursztynem Castinga, mam raczej ten rudy taki pod brąz, więc napewno nie taki jak na zdjęciu. Obecnie planuje się przerzucić na profesjonalne farby, które aż tak drogo nie wychodzą. Jeśli chcesz jakieś szałowe miedzi to duży wybór ma CHI, ale nie wiem jak z kosztami i jakością, bo nie widziałam wypowiedzi. Czaję się na matrixa socolor 6c

Cytat:
Napisane przez pacyfistycznagirl Pokaż wiadomość
chciałabym pofarbować włosy na rudo ale jestem brunetką i nie wiem czy wyjdzie mi taki kolor jaki bym chciała,czy muszę rozjaśniać włosy jak już to można farbą w której jest już rozjaśniacz? chciałabym prosić o pomoc bo nie wiemjaka farbe wybrać i jaki numer koloru. dołączam zdjęcia koloru który chciałabym uzyskać oraz fotke z bardzo podobnym do mojego naturalnego kolorku włosów http://media.photobucket.com/image/r...wn/redhair.jpg http://zosia3.samosia.pl/sam145/bb4d...ea1b/27964.jpg http://www.linkpolonia.com/UserConte...laudia%20s.jpg
Napewno jakaś farba z amoniakiem. Jak już rozjaśniać to radzę nie samemu, tylko pójść do fryzjera troszkę zabulić, ale mieć piękny, trwały kolor
skarpetta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-04-01, 12:43   #162
alexandra84
Raczkowanie
 
Avatar alexandra84
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 380
Dot.: rude, rudziane, rudzielce!

Cytat:
Napisane przez skarpetta Pokaż wiadomość
Napewno jakaś farba z amoniakiem. Jak już rozjaśniać to radzę nie samemu, tylko pójść do fryzjera troszkę zabulić, ale mieć piękny, trwały kolor
Niestety żaden rudy nie jest trwały Mój od dnia farbowania do następnego farbowania zawsze zmienia się diametralnie A fryzjerki zawsze mówią: no tak to już jest z tym kolorem
alexandra84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-01, 17:02   #163
skarpetta
Wtajemniczenie
 
Avatar skarpetta
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Lubin (Dolny Śląsk)
Wiadomości: 2 136
Dot.: rude, rudziane, rudzielce!

Cytat:
Napisane przez alexandra84 Pokaż wiadomość
Niestety żaden rudy nie jest trwały Mój od dnia farbowania do następnego farbowania zawsze zmienia się diametralnie A fryzjerki zawsze mówią: no tak to już jest z tym kolorem
Chodzi o to, że zależy jakiej firmy, trzeba próbować. Żadna farba nie jest na tyle trwała, aby cały czas był intensywny kolor, a zwłaszcza rudy
skarpetta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-01, 18:04   #164
alexandra84
Raczkowanie
 
Avatar alexandra84
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 380
Dot.: rude, rudziane, rudzielce!

No właśnie: a zwłaszcza Co mnie irytuje, bo pod koniec (po jakichś dóch miesiącch, bo farbuję co 2) mam wypłowiały kolor, przyhajmniej ja to ciągle widzę :/ Jakiejkolwiek farby bym nie użyła
alexandra84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-03, 15:35   #165
pacyfistycznagirl
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 24
Dot.: rude, rudziane, rudzielce!

a wie ktoś jakieś konkretne numery farb? prosiłabym o pomoc z góry dzięki
pacyfistycznagirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-04, 20:48   #166
skarpetta
Wtajemniczenie
 
Avatar skarpetta
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Lubin (Dolny Śląsk)
Wiadomości: 2 136
Dot.: rude, rudziane, rudzielce!

Cytat:
Napisane przez pacyfistycznagirl Pokaż wiadomość
a wie ktoś jakieś konkretne numery farb? prosiłabym o pomoc z góry dzięki
Podam Ci z paru firm profesjonalnych moje propozycje. Pamiętam jeszcze, że ciekawe intensywne miedzi miała feria L'Oreala. Jednak nie radzę Ci się farbować na rudo przy Twojej urodzie, a zwłaszcza taki intensywny, dość jasny kolor jak dla Ciebie. Taka przemiana może być wielkim szokiem, więc reakcje będą dość mieszane.
Trochę jaśniejszy niż ten kolor, który poszukujesz, Farouk CHI Ionic Permanent Shine Color 6c
SOCOLOR.BEAUTY Matrix 8cc
Nie wiem o co za bardzo chodzi z tą rozdzielnością, ale popatrz sobie na COLOR.SYNC Matrix 8rb, 8rc
Luo Color L'Oreal Professionel 7,40, 6,40
Ponoć farby Kadusa są baaaardzo trwałe, ale nigdy nie mogę znaleźć ich palety, a szkoda, bo bym chętnie się skusiła.
P.S. Niestety linki nie działają, cały czas edytowałam i nic, jeśli chcesz palety, to mogę Ci przesłać na priv albo zobacz sobie na stronie pro-sprzęt

Edytowane przez skarpetta
Czas edycji: 2010-04-04 o 20:57
skarpetta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-05, 18:46   #167
pacyfistycznagirl
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 24
Dot.: rude, rudziane, rudzielce!

takie małe sprostowanie skarpetto na tej fotce ja nie jestem,chodziło mi tylko a fotkę z najbardziej podobnym do mojego naturalnego koloru włosów a ten na tej fotce najrealniej przedstawia tenże mój kolor
pacyfistycznagirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-06, 12:28   #168
skarpetta
Wtajemniczenie
 
Avatar skarpetta
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Lubin (Dolny Śląsk)
Wiadomości: 2 136
Dot.: rude, rudziane, rudzielce!

Cytat:
Napisane przez pacyfistycznagirl Pokaż wiadomość
takie małe sprostowanie skarpetto na tej fotce ja nie jestem,chodziło mi tylko a fotkę z najbardziej podobnym do mojego naturalnego koloru włosów a ten na tej fotce najrealniej przedstawia tenże mój kolor
Domyśliłam się, a więc nie wiem czy z Ciebie taka brunetka
skarpetta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-25, 11:58   #169
ImmortalWoman
Zakorzenienie
 
Avatar ImmortalWoman
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 5 877
Dot.: rude, rudziane, rudzielce!

dziewczyy! jestem rozjaśnianą blondynką, naturalny kolor moich włosów to taki mysi blond... jednak chciałabym być ruda.. pomóżcie mi i napiszcie co mam zrobić żeby moje włosy wyglądały jak w załącznikach??

Edytowane przez ImmortalWoman
Czas edycji: 2010-10-26 o 07:52
ImmortalWoman jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-10-30, 18:44   #170
Migotka90
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 6
Dot.: rude, rudziane, rudzielce!

Dziewczęta jako, że rude życie towarzyszy Wam już jakiś czas mam prośbę... Od jakiegos czasu farbuję się na rudo, przerobiłam już chyba wszystkie l'oreale, jednak wciąż poszukuję farby, która pomoże mi uzyskać wymarzony odcień. Czy którejś z Was udało się uzyskać taki jak na załączonym zdjęciu? Proszę o pomoc i słodkiego, rudego życia!

p.s.: ImmortalWoman aby uzyskać efekt jak na drugim zdjęciu polecam L'oreal odcień mango. Spróbuj najpierw bez utleniania włosów, powinien wyjść.

Edytowane przez Migotka90
Czas edycji: 2010-10-30 o 18:47
Migotka90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:44.