Syoss - Blond Los Angeles - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-06-29, 15:00   #1
kroea
Przyczajenie
 
Avatar kroea
 
Zarejestrowany: 2013-06
Lokalizacja: nowy sącz
Wiadomości: 2

Syoss - Blond Los Angeles


przepraszam z gory, jesli zasmiecam forum
czy mial ktos stycznosc ze wspomniana farba? nie wiem czego moge sie spodziewac odnosnie wydajnosci i efektu koncowego. mam naturalnie wlosy koloru ciemny blond, zafarbowane ostatnio londa 18 'świetlany blond', za ramiona, grube i bardzo geste. farbowalem kilka dni temu wiec kolor sie jeszcze nie spral, aktualnie jest na poziomie sredniego blondu. w zwiazku z tym ciekawi mnie, czy konieczne jest uzycie rozjasniacza, zeby kolor w miare chwycil. bardzo prosze o odpowiedzi od 'wtajemniczonych'
kroea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-30, 23:51   #2
201701261449
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 1 402
Dot.: Syoss - Blond Los Angeles

Skoro farbowane kilka dni temu, to nie męcz teraz włosów, daj im odpocząć, jeśli chcesz je jeszcze przez jakiś czas na głowie mieć.
Nie wiadomo, czy farba Ci załapie, jeśli kolory zbytnio się nie różnią to prawdopodobnie tak (określenie średni blond dla każdego może oznaczać różny odcień) ale nie masz gwarancji. Jeśli chcesz rozjaśnić o kila tonów, raczej rozjaśniacz jest potrzebny. Ważny jest dokładny kolor wyjściowy, np. z żółtawego blondu wyjście na świetlisty, ale mroźny w odcieniu kolor to kupa zabawy( choć w tym pomocne mi były szampony joanny, wypłukujące żółty pigment), może wklej zdjęcie, żeby łatwiej było sprecyzować?

Edytowane przez 201701261449
Czas edycji: 2013-06-30 o 23:52
201701261449 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-05, 14:34   #3
kroea
Przyczajenie
 
Avatar kroea
 
Zarejestrowany: 2013-06
Lokalizacja: nowy sącz
Wiadomości: 2
Dot.: Syoss - Blond Los Angeles

juz zafarbowane, syoss nieco rozjasnil, ale to jeszcze nie ten wyjsciowy kolor wlosow na szczescie nie wypalilo, a koncowki, o dziwo, nie ulegly znacznemu zniszczeniu mimo wszystko dziekuje za rade
kroea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:07.