Jaka fryzura do wysokiego czoła, szpaka i zakoli? :( - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-03-30, 11:34   #1
ASIULEK_23
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 5 553

Jaka fryzura do wysokiego czoła, szpaka i zakoli? :(


Mam wielki problem. Podoba mi sie wiele fryzur ale niestety największy efekt robi sciecie przodu włosów (gryzwki itp) a moje włosy do niczego się nie nadawaja. Niedość, że mam wysokie czoło z zakolami to jeszcze mam szpaka, przez któego mogę mieć przedziałek w jednym miejscu Miałam już grzywkę zeby zatuszować to wysokie czoło ale fatalnie mi sie układała przez zakola (wywijała się na boki). Poprostu porażka. Niedośc ze mam pociągłą twarz to jeszcze to czoło ją wydłuża. Pomóżcie mi dobrać fryzurkę!!
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSCF7173.JPG (80,6 KB, 706 załadowań)
ASIULEK_23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-30, 13:57   #2
BuBu18
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 221
Dot.: Jaka fryzura do wysokiego czoła, szpaka i zakoli? :(

Asiulek a jaką grzywkę miałaś? prostą czy ukośną? Ja również mam zakola i efekt ''myszki miki'' i mi właśnie pomogła grzywka ukośna. Mam przedziałek trochę z boku i ukośną, cieniowaną grzywkę, która nachodząc na czoło zakrywa ten taki ''dziubek''. Swoją drogą, przez jakiś czas miałam też długą (nachodzącą aż na brwi) prostą grzywkę, ale taką hmm od środka głowy i ona również ukryła zakola. Także proponuję wybrać się do dobrego fryzjera i on na pewno dobierze ci odpowiednią grzywkę. Pozdrawiam
__________________
70 -> 69 -> 68 -> 67-> 66 -> 65-> 64 -> 63 -> 62 -> 61 -> 60 ->59 -> 58 -> 57
cel osiągnięty

BuBu18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-30, 15:07   #3
kaska222
Moderator
 
Avatar kaska222
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Bayern/DE
Wiadomości: 6 253
Dot.: Jaka fryzura do wysokiego czoła, szpaka i zakoli? :(

ja bym proponowala w stylu taka grzywke lekko skosna,jesli niebedzie sie ukladac to mozesz troche wetrzec wosku kosmetycznego zeby sie jako tako trzymyla grzywka
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 2005-0034.JPG (35,6 KB, 327 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg intro_r2_c4.JPG (7,7 KB, 234 załadowań)
__________________



RegulaminWizaz.pl
mikroREKLAMA
Metamorfoza-uwolnij swoje piekno.
Chcesz wygladac inaczej jak na codzien,wystarczy jak zalaczysz zdjecie wraz z opisem.A my doradzimy co zmienic w Tobie,we fryzurze,makijazu,ubiorze.Zapraszamy bardzo na nasze forum.

Ta reklama pokazywana jest pod 6 253 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
kaska222 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-30, 15:37   #4
ASIULEK_23
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 5 553
Dot.: Jaka fryzura do wysokiego czoła, szpaka i zakoli? :(

Niestety ale o grzywce na bok mogę tylko pomarzyć bo mój przedziałek moze istnieć tylko w jednym miejscu i nic na to nie pomaga. Zresztą jak zrobię przedziałek mocniej z boku to wygląda to fatalnie gdyż z jednej strony są wszystkie włosy a z drugiej jakbym była łysa. Postaram się zaraz pstryknąć fotkę i zademonstrować to paskudztwo.
A co do mojej grzywki to miałam prostą i jak była ułozona to było ok ale jak tylko wiatr troche w nią podmuchał to robiły się fale na boki (dzięki moim zakolom i szpakowi chyba) i wygladało to niefajnie Mimo ze używałam mleczka do prostowania L'oreala (tego różowego) to i tak nie utzrymywał się efekt prościutkiej grzywki. Poprostu jestem pokarana tym czołem. Gorzej być nie może
ASIULEK_23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-30, 15:42   #5
dureksis
Zadomowienie
 
Avatar dureksis
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: z pracy ;)
Wiadomości: 1 366
Dot.: Jaka fryzura do wysokiego czoła, szpaka i zakoli? :(

Hm ja Ci proponuję abyś grzywkę w takim razie zapuściła i opuściła na czoło bokiem,,....wiem skomplikowane
Hm jak znajdę zdjęcie wkleję...
Nie wiem co to jest "szpak" ...oświecisz mnie...??
__________________
Empty skies but a butterflies wings
beat silent like air...
dureksis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-30, 15:50   #6
ASIULEK_23
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 5 553
Dot.: Jaka fryzura do wysokiego czoła, szpaka i zakoli? :(

Szpak to coś takiego ze tak rosna włosy, jak ma Myszka Miki to czarne. Czyli że są zakola a na srodku czoła taki jakby czubek. I to przeważnie nie pozwala zrobić przedziałka w każdą stronę bo włosy rosna w jedną tylko stronę i za nic nie da się ich przełożyć w inną. Ufff... jak to trudno wytłumaczyć Zaraz załącze zdjęcia to mi może troche powspólczujecie

Zrobię to później bo jakoś nie mogę załączyć zdjęć. Wciąż wyskakuje mi błąd. Spróbuję później raz jeszcze. Czekam na pomysły
ASIULEK_23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-30, 17:07   #7
ASIULEK_23
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 5 553
Dot.: Jaka fryzura do wysokiego czoła, szpaka i zakoli? :(

No wiec to jest moje fatalne czoło. Porażka, co? I teraz sobie wyobraźcie zrobić przedziałek z boku. Przecież po jednej stronie nic by nie zostało. Mój przedziałek jest bardziej z lewej strony szpaka i tylko tak moje włosy mogą się ułozyć. Ratujcie!!
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSCF7387.JPG (88,4 KB, 539 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSCF7388.JPG (89,0 KB, 441 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSCF7391.JPG (81,1 KB, 504 załadowań)
ASIULEK_23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-03-30, 17:27   #8
aliksander
Raczkowanie
 
Avatar aliksander
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 189
GG do aliksander Send a message via Skype™ to aliksander
Dot.: Jaka fryzura do wysokiego czoła, szpaka i zakoli? :(

witam.niemasz asz takiego fatalnego czołaladnie ci jest jak masz po bokach.jak chcesz miec delikatnie na buske to musisz se ulorzyc proponuje zebys przedzialek dalas troche bardziej na lewo twoje lewo.jak widze masz dardzo twarde wloski.tobie raczei na twoje wloski bedzie bardzie pasowalo faljawaną frizurke i do twarzy a czolem sie nie przemuj nic tam niema zrup se na gruby walki trwala.pamientaj na grube.bedzie extra nawet niepowiem jak se delikatnie pocieniujesz wloski .moim zdaniem taka fryza bedzie dlaciebie wsamy raz.


pozdrawiam!

Edytowane przez aliksander
Czas edycji: 2006-03-30 o 18:25
aliksander jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-30, 19:07   #9
ASIULEK_23
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 5 553
Dot.: Jaka fryzura do wysokiego czoła, szpaka i zakoli? :(

Jutro ide do fryzjera więc moze doczekam sie jeszcze jakiś propozycji? Błagam!! A jak wróce to postaram sie pokazać efekt. Mam nadzieję, że bedzie sie czym chwalić. Boję się, bo zawsze jeździłam do Kalisza do Jean Louisa Davida a jutro idę pierwszy raz od jakiś 3 lat gdzie indziej. Mam nadzieję, że nie będę żałować :/
ASIULEK_23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-30, 19:35   #10
aliksander
Raczkowanie
 
Avatar aliksander
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 189
GG do aliksander Send a message via Skype™ to aliksander
Dot.: Jaka fryzura do wysokiego czoła, szpaka i zakoli? :(

moim zdanie takie beda cie pasowali
aliksander jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-30, 19:37   #11
aliksander
Raczkowanie
 
Avatar aliksander
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 189
GG do aliksander Send a message via Skype™ to aliksander
Dot.: Jaka fryzura do wysokiego czoła, szpaka i zakoli? :(

zapomialem wsadzic zdziencie
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg CharlizeTheron040.jpg (52,1 KB, 386 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg makijaz.jpg (112,5 KB, 734 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg mango25.jpg (115,1 KB, 294 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg natalia.jpg (84,2 KB, 307 załadowań)
aliksander jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-03-30, 20:33   #12
Nelllcia
Raczkowanie
 
Avatar Nelllcia
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Łódz
Wiadomości: 194
Dot.: Jaka fryzura do wysokiego czoła, szpaka i zakoli? :(

Hejka! Witaj w klubie, mam ten sam problem co Ty, tez mam wysokie czoło i zakola i przez to problem z dobraniem fryzy, ale uwierz mi, twoje wydaje sie niskie przy moim i wcale nie widze ze masz pociagla twarz (jesli to Ty na tym pierwszym zdjeciu), Jest calkiem fajna i wygladasz moim zdaniem calkiem fajnie bez grzywki

Dolaczam sie i czekam na dalsze propozycje fryzurek

pozdro nelllcia
__________________
Girls have unique powers; they get wet without water, bleed without injury and make boneless things hard.
Nelllcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-30, 22:22   #13
ASIULEK_23
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 5 553
Dot.: Jaka fryzura do wysokiego czoła, szpaka i zakoli? :(

Cytat:
Napisane przez Nelllcia
Hejka! Witaj w klubie, mam ten sam problem co Ty, tez mam wysokie czoło i zakola i przez to problem z dobraniem fryzy, ale uwierz mi, twoje wydaje sie niskie przy moim i wcale nie widze ze masz pociagla twarz (jesli to Ty na tym pierwszym zdjeciu), Jest calkiem fajna i wygladasz moim zdaniem calkiem fajnie bez grzywki

Dolaczam sie i czekam na dalsze propozycje fryzurek

pozdro nelllcia
Na tym zdjęciu to ja ale na nim jeszcze tego tak nie widać. Normalnie bywa gorzej. Cieszę się, że nie jestem sama bo już myślałam ze jakiś dziwoląg jestem ale i też Ci zarazem współczuję bo wiem co to jest Pozdrawiam
ASIULEK_23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-31, 10:15   #14
KENZO
Rozeznanie
 
Avatar KENZO
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 856
Dot.: Jaka fryzura do wysokiego czoła, szpaka i zakoli? :(

Witaj Asiulku ja tez jestem z Kalisza a John louis David bylam z dwa razy i za kazdym razem mi sie nie podobalo,nie wiem czy mialam pecha do fryzjerow czy co A tobie ladne fryzurki tam robili???
KENZO jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-31, 13:02   #15
ASIULEK_23
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 5 553
Dot.: Jaka fryzura do wysokiego czoła, szpaka i zakoli? :(

Cytat:
Napisane przez KENZO
Witaj Asiulku ja tez jestem z Kalisza a John louis David bylam z dwa razy i za kazdym razem mi sie nie podobalo,nie wiem czy mialam pecha do fryzjerow czy co A tobie ladne fryzurki tam robili???
Ja byłam zawsze zadowolona jak cięła mnie Karolina. Raz tylko poszłam do innej bo akurat jej nie było i byłam niezadowolona. Podobały mi sie zawsze włosy po wyjściu, ładnie się układały, ładnie pachniały, był miękkie itd. ale co do cięć to nie mają rewelacyjnych. Poźniej się nieciekawie układały. Jakoś tak sie boją chyba radykalnych zmian. Ja poprostu się nauczyłam tam chodzić i bałam się zmienić fryzjera... do dziś. Już jestem po i jestem nawet zadowolona. Niestety akurat mój TŻ wziął do pracy akumulatprki do naładowania i nie mam jak zrobić fotek ale dołacze napewno jakoś w najblizszym czasie. Pa
ASIULEK_23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-31, 15:50   #16
dureksis
Zadomowienie
 
Avatar dureksis
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: z pracy ;)
Wiadomości: 1 366
Dot.: Jaka fryzura do wysokiego czoła, szpaka i zakoli? :(

och, już wiem co to "szpak"
A to co tłumaczyłam to mniej więcej wygląda tak jak wkleił jedno zdjęatko aliksander : http://www.wizaz.pl/forum/attachment...6&d=1143743830
Buziol
__________________
Empty skies but a butterflies wings
beat silent like air...
dureksis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-05, 12:06   #17
patrycja51152
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 1
Dot.: Jaka fryzura do wysokiego czoła, szpaka i zakoli? :(

Cytat:
Napisane przez ASIULEK_23 Pokaż wiadomość
Na tym zdjęciu to ja ale na nim jeszcze tego tak nie widać. Normalnie bywa gorzej. Cieszę się, że nie jestem sama bo już myślałam ze jakiś dziwoląg jestem ale i też Ci zarazem współczuję bo wiem co to jest Pozdrawiam
Witam , też mam ten problem : C teraz mam grzywkę prosto i mi nawet pasuje ;] . Ale myślałam zeby zrobić sobie grzywkę na bok zobacze może też będzie pasować
patrycja51152 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-09, 12:35   #18
201607040946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20 500
Dot.: Jaka fryzura do wysokiego czoła, szpaka i zakoli? :(

Mam to samo, grzywka nie dla mnie (nie układa się), przedziałka zmienić nie moge nawet po umyciu, na świeżo, ech... na szczęscie zapuściłam swój naturalny kolor (dość jasny), więc nie wygląda to tak strasznie (miałam kiedys czarne włosy...uuuu...)
201607040946 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-11, 20:41   #19
loon_a
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 32
Dot.: Jaka fryzura do wysokiego czoła, szpaka i zakoli? :(

jesli to Twoje zdjęcie to nie rozumiem problemu ,masz ładne czoło proporcjonalne do swojej twarzy , nie jest za wysokie ,jest idealne ,zresztą klasyczne czoło powinno być wysokie
jeżeli faktycznie chcesz ukryć czegoś czego wg mnie nie ma to zostaje właściwie grzywka ale to odpadało z tego co przeczytałam ,może po prostu weź dłuższy kosmyk z boku i załóż go za ucho albo spięte włosy z przedziałkiem na środku
ale serio nie widze problemu
loon_a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-08-11, 20:54   #20
Wampierz
Zakorzenienie
 
Avatar Wampierz
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 4 470
Dot.: Jaka fryzura do wysokiego czoła, szpaka i zakoli? :(

Cytat:
Napisane przez ASIULEK_23 Pokaż wiadomość
Mam wielki problem. Podoba mi sie wiele fryzur ale niestety największy efekt robi sciecie przodu włosów (gryzwki itp) a moje włosy do niczego się nie nadawaja. Niedość, że mam wysokie czoło z zakolami to jeszcze mam szpaka, przez któego mogę mieć przedziałek w jednym miejscu Miałam już grzywkę zeby zatuszować to wysokie czoło ale fatalnie mi sie układała przez zakola (wywijała się na boki). Poprostu porażka. Niedośc ze mam pociągłą twarz to jeszcze to czoło ją wydłuża. Pomóżcie mi dobrać fryzurkę!!
Przecież masz owalną twarz i normalne czoło. Po co ci grzywka? Szczególnie, jeśli masz wicherek z przodu.
Osobiście uważam, ze większości osób jest lepiej z odsłoniętym czołem, chyba ze czoło jest zbyt wysokie, zbyt wypukłe albo ma nierówny kształt. W pozostałych przypadkach lepiej czoło odsłaniac, bo to zawsze sprawia, że twarzy wygląda bardziej proporcjonalnie i harmonijnie.

---------- Dopisano o 21:54 ---------- Poprzedni post napisano o 21:46 ----------

Cytat:
Napisane przez ASIULEK_23 Pokaż wiadomość
No wiec to jest moje fatalne czoło. Porażka, co? I teraz sobie wyobraźcie zrobić przedziałek z boku. Przecież po jednej stronie nic by nie zostało. Mój przedziałek jest bardziej z lewej strony szpaka i tylko tak moje włosy mogą się ułozyć. Ratujcie!!
Kobieto... masz kompleksy po prostu. Dużo osób ma taką linię włosów. NA pierwszym zdjęciu w wątku w ogóle tego nie widac, nie możesz się tak czesać? Jeśłi naprawde tak strasznie ci przeszkadza ten czubeczek na środku to możesz go wyskubać i będziesz mogła zrobićprzedziałek na samym środku.

Mam podobną linię włosów i w zyciu by mi nie przyszło do głowy, żeby robić z tego tragedię. Jeśli się nie naciaga i nie ulizuje włosów z całej siły, to mało to widać (jak u ciebie na pierwszym zdjęciu - wcale). Wręcz zaletą jest to, że w zależności od miejsca przedziałka czoło wydaje się niższe lub wyższe, więc można nieźle manipulować fryzurą. Oczywiście niektóre fryzury trudno zrobić, ale tak zawsze jest. Nie ma uniwersalnych włosów.

Moja kolejna rada, jeśłi chcesz zamaskować linię włosów, rozjaśnij sobie włosy przy czole i na skroniach. Sporo szatynek i ciemnych blondynek ma naturalnie jaśniejsze włosy tuż nad czołem (a szczeólnie taki puszek tzw. baby hair), wiec powinno wyglądac ok, a jasne włosy stapiaja się bardziej ze skórą i granica nie jest tak wyraźna.
__________________
Blog o analizie kolorystycznej
Wampierz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-24, 19:31   #21
monikazadziorka
Przyczajenie
 
Avatar monikazadziorka
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Schagen
Wiadomości: 17
GG do monikazadziorka
Thumbs up Dot.: Jaka fryzura do wysokiego czoła, szpaka i zakoli? :(

Najlepszą receptą na wysokie czoło jest zmiana koloru włosów z ciemnego na ciepłe odcienie blondu.
Możesz odwrócić uwagę od wysokiego czoła dzięki jasnym pasemkom jeżeli całkowite farbowanie włosów jest dla Ciebie zbyt drastycznym posunięciem.

Edytowane przez monikazadziorka
Czas edycji: 2013-02-24 o 19:32
monikazadziorka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-24, 21:35   #22
joannaabram
Raczkowanie
 
Avatar joannaabram
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 188
Dot.: Jaka fryzura do wysokiego czoła, szpaka i zakoli? :(

Rada, jak wyżej, czyli lekkie rozjaśnienie. Wszelkie "prześwity" są bardziej widoczne, w przypadku ciemnych włosów. Myślałam o fryzurkach z kręconych włosów? Czasem potrafią ładnie nadać objętości po bokach, przez co twarz nie wydaje się taka podłużna.
__________________
Zapraszam na bloga - o makijażach, metamorfozach, i nie tylko
joannaabram jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-15, 21:22   #23
Predestine
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 1
Dot.: Jaka fryzura do wysokiego czoła, szpaka i zakoli? :(

hej, ja mam taki problem po pierwsze w wysokim czołem i zakolami a po drugie z długą brodą nie wiem jaką fryzurę mogę zrobić żeby zaokrąglić trochę buźkę i zgubić brodę (w załączniku zdjęcie)
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg na wizaz.jpg (65,3 KB, 137 załadowań)
Predestine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:16.