Ból w podbrzuszu w trakcie i po stosunku. - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2018-11-25, 09:49   #1
mrscapucine
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-12
Wiadomości: 6

Ból w podbrzuszu w trakcie i po stosunku.


Cześć. Byłam u ginekologa po tabletki antykoncepcyjne niecałe 3 tygodnie temu. Poprosiłam o badanie, bo od ostatniego minęło pół roku. Pierwszy raz nie miałam zrobionego usg. Lekarz zajrzał i powiedział, że jest wporządku.
Mam cystę na lewym jajniku, niewielka, nigdy się nie powiększała. Kilka dni temu podczas stosunku z chłopakiem przy pierwszym wejściu poczułam przeszywający ból aż do właśnie lewego jajnika jakby ktoś wsadził we mnie ostry nóż. Po chwili zamieniło się to w lekki ból i tak utrzymuje się aż do dzisiaj.
Zapalenie pęcherza chyba mogę wykluczyć, bo oprócz tego bólu jest wszystko okay. Wśrodę najwcześniej mogę iść do ginekologa, poproszę o usg. Czy któraś z was miała coś podobnego ? trochę się martwię i unikam zbliżeń od tamtego czasu, bo boje się, że to się powtórzy.
Czy to może mieć jakiś związek z tą moją cystą?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
mrscapucine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-11-25, 20:35   #2
f8c2d375a73595a7890227cbb2d3acee309191de_62181c3c5fcdf
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 9 946
Dot.: Ból w podbrzuszu w trakcie i po stosunku.

Cytat:
Napisane przez mrscapucine Pokaż wiadomość
Cześć. Byłam u ginekologa po tabletki antykoncepcyjne niecałe 3 tygodnie temu. Poprosiłam o badanie, bo od ostatniego minęło pół roku. Pierwszy raz nie miałam zrobionego usg. Lekarz zajrzał i powiedział, że jest wporządku.
Mam cystę na lewym jajniku, niewielka, nigdy się nie powiększała. Kilka dni temu podczas stosunku z chłopakiem przy pierwszym wejściu poczułam przeszywający ból aż do właśnie lewego jajnika jakby ktoś wsadził we mnie ostry nóż. Po chwili zamieniło się to w lekki ból i tak utrzymuje się aż do dzisiaj.
Zapalenie pęcherza chyba mogę wykluczyć, bo oprócz tego bólu jest wszystko okay. Wśrodę najwcześniej mogę iść do ginekologa, poproszę o usg. Czy któraś z was miała coś podobnego ? trochę się martwię i unikam zbliżeń od tamtego czasu, bo boje się, że to się powtórzy.
Czy to może mieć jakiś związek z tą moją cystą?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Jak najbardziej może mieć to związek. Myślę, że konieczne jest usg, żeby stwierdzić coś więcej. Tutaj raczej doświadczenia osób czy wróżenie z fusów nie pomogą. Osobiście gdyby ginekolog zlekceważyłby moją prośbę o usg to zmieniłabym lekarza.
f8c2d375a73595a7890227cbb2d3acee309191de_62181c3c5fcdf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-11-27, 10:31   #3
olinka2334
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 43
Dot.: Ból w podbrzuszu w trakcie i po stosunku.

Dokładnie, bez usg nic nie będziesz wiedzieć. Miałam kiedyś podobny ból i u mnie okazało się że to był jakiś ucisk na nerw, bo z jajnikami nic się nie działo, od kręgosłupa promieniował aż do brzucha. Po jakichś lekach przeciwzapalnych przeszło. A też się zaraz do gina zapisałam bo brałam belarę i też usg dawno nie miałam, podejrzewałam że to coś ginekologicznego. Ale na szczęście nie. U Ciebie to może być coś z cystą.
olinka2334 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-11-27 11:31:15


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:24.