Brzydki zapach z pochwy - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2019-07-22, 16:12   #1
Burza_1994
Wtajemniczenie
 
Avatar Burza_1994
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 2 791
GG do Burza_1994

Brzydki zapach z pochwy


Moje Drogie, może któraś z Was miała ten sam problem...
W zeszłym roku na przełomie września/ października miałam infekcję grzybiczą. wyleczyłam ją, po czym wróciła. Znowu ją wyleczyłam, w styczniu poszłam na laparoskopię (bo się okazało że mam torbiel dermoidalną), po czym miałam wrażenie że grzybica znowu wróciła (bardzo nieprzyjemny zapach z pochwy) więc poszłam do ginekologa, ale nawet nie badając mnie, przepisał mi tabletki. Od tej pory zmagam się z nieprzyjemnym zapachem z pochwy (właściwie to od tego września zeszłego roku zapach nie ustąpił, a jeśli ustąpił to tylko na kilka dni). Zrobiłam 2 razy wymaz z pochwy. Rzęsistka nie wyhodowano, grzybów nie wyhodowano, wyhodowano saprofityczną florę pochwy. Więc zakażenia nie ma.
Stąd moje pytanie- skąd może być ten zapach? Diety nie zmieniałam, noszę przewiewną bieliznę i tak jak mówię, ten zapach nie znika... mega krępujące...
__________________
Pani Kierownik.

Cel: Pani Dyrektor!

Cel osiągnięty połowicznie: Zastępca Dyrektora!


"Everything in your life is a reflaction of a choice you have made. If you want a different result, make a different choice."
Burza_1994 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-05, 13:25   #2
Marsjanka_W
Raczkowanie
 
Avatar Marsjanka_W
 
Zarejestrowany: 2019-04
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 41
Dot.: Brzydki zapach z pochwy

idz do ginekologa. może to jakaś infekcja?
Marsjanka_W jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-07, 07:14   #3
f8c2d375a73595a7890227cbb2d3acee309191de_62181c3c5fcdf
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 9 946
Dot.: Brzydki zapach z pochwy

Brzydki zapach ma najczęściej związany jest z infekcją, ale bakteryjną. Dziwne tylko, że żadne bakterie nie wyszły ci z posiewu. Możesz powtórzyć dla pewności. A jedyne co mi teraz przychodzi to głowy to żebyś brała sobie przynajmniej przez miesiąc regularnie jakiś probiotyk ginekologiczny doustnie. Wtedy powinnaś mieć więcej dobrych bakterii w pochwie, a przez to niższe pH śluzu i być mniej podatna na zasiedlanie przez niepożądane bakterie albo niekontrolowany rozrost grzybów. Może pomoże również na zapach. Warto spróbować.
f8c2d375a73595a7890227cbb2d3acee309191de_62181c3c5fcdf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-08, 12:09   #4
Burza_1994
Wtajemniczenie
 
Avatar Burza_1994
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 2 791
GG do Burza_1994
Dot.: Brzydki zapach z pochwy

Posiew z pochwy robiłam dla pewności 2 razy- nic nie wyszło.
Ginekolog dała mi Fluomizin i powiem Wam... lepiej jest. Powiedziała, że to możliwe, że posiew wyszedł ok, bo jest on prowadzony w warunkach bodajże tlenowych i mogło nie wyjść. Jest lepiej!
__________________
Pani Kierownik.

Cel: Pani Dyrektor!

Cel osiągnięty połowicznie: Zastępca Dyrektora!


"Everything in your life is a reflaction of a choice you have made. If you want a different result, make a different choice."
Burza_1994 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-08-08 13:09:11


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:48.