Wątek plotkowy perfumowy część 3 - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Perfumy

Notka

Perfumy Fora, na których znajdziesz porady w zakresie perfum. Zapraszamy do dyskusji.
Zanim napiszesz post zapoznaj się z FAQ oraz Przewodnikiem po perfumach.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2018-03-26, 16:38   #61
czarownica jaga
Wtajemniczenie
 
Avatar czarownica jaga
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: z domu;)
Wiadomości: 2 845
Dot.: Wątek plotkowy perfumowy część 3

Zakochałam się! W sumie na szczęście, bo kupiłam po jednym, krótkim teście w S, więc prawie w ciemno. Dziś przyszedł do mnie Mon Guerlain Florale, boziu jak on pięknie pachnie, odjęli wanilię a dorzucili więcej tej, pięknej kwiatowej nuty, która mnie w klasyku ujęła za serce. Pachnę teraz jak królewna z bajki, taka jak w moich marzeniach z dzieciństwa, w bladoróżowej sukience, w delikatnych pantofelkach i w wianku na głowie, jest ślicznie. Dawno tak nie czułam, to jest efekt "pijanej pszczoły na krzaku" jak to mawia mój mąż.
Na lewym nadgarstku testuję też nową Mademoiselle Intense, tu już nie jest tak ładnie. Chyba wolę klasyczną wersję, na mojej skórze Intense robi się podobna do Coco Noir, taka kwaśna, zimna, metaliczno-ogórkowa nuta. Pewnie jest elegancka itd., ale co ja poradzę jak ja w marzeniach zawsze pragnęłam być księżniczką w różowej sukience.
__________________
"(...)a szabelkę to kawaler w której nogawce nosi?(...)"

I am a WarriorZ

czarownica jaga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-26, 17:04   #62
Fenris
Czekam na Ragnarok
 
Avatar Fenris
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 23 241
Dot.: Wątek plotkowy perfumowy część 3

Cytat:
Napisane przez czarownica jaga Pokaż wiadomość
Zakochałam się! W sumie na szczęście, bo kupiłam po jednym, krótkim teście w S, więc prawie w ciemno. Dziś przyszedł do mnie Mon Guerlain Florale, boziu jak on pięknie pachnie, odjęli wanilię a dorzucili więcej tej, pięknej kwiatowej nuty, która mnie w klasyku ujęła za serce. Pachnę teraz jak królewna z bajki, taka jak w moich marzeniach z dzieciństwa, w bladoróżowej sukience, w delikatnych pantofelkach i w wianku na głowie, jest ślicznie. Dawno tak nie czułam, to jest efekt "pijanej pszczoły na krzaku" jak to mawia mój mąż.
Na lewym nadgarstku testuję też nową Mademoiselle Intense, tu już nie jest tak ładnie. Chyba wolę klasyczną wersję, na mojej skórze Intense robi się podobna do Coco Noir, taka kwaśna, zimna, metaliczno-ogórkowa nuta. Pewnie jest elegancka itd., ale co ja poradzę jak ja w marzeniach zawsze pragnęłam być księżniczką w różowej sukience.
Jak ładnie napisane Niestety kwieciuszki nie dla mnie.
A napisałabyś coś więcej o Gucci Guilty Absolute? Czemu sprzedajesz, jak pachnie? Bardzo mnie kusi na rozbiórkę (znalazłam nawet niedrogo 90ml) i flakonik ma taki I jeżynki kuszą.
Fenris jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-26, 19:08   #63
golgie
Zakorzenienie
 
Avatar golgie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Wroclaw
Wiadomości: 11 146
GG do golgie
Dot.: Wątek plotkowy perfumowy część 3

Ja właśnie myślę o kupnie Mon G. Florale , ale ceny jeszcze wysokie:/
__________________
teraz szczęścia mam(y) dwa:
JULIA
MARCIN

Moja fragrantica


WYMIANA
golgie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-26, 19:21   #64
pannajoanna71
Zakorzenienie
 
Avatar pannajoanna71
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Z fotela
Wiadomości: 5 450
Dot.: Wątek plotkowy perfumowy część 3

A co wątek sądzi o Givenchy Ange ou Demon? Coś bym kliknęła, bo czekam aż nowości trochę zjadą z ceny, więc tak dumam i te Givenchy po nutach brzmią rewelacyjnie.

Wysłano z Krainy Czarów.
__________________
Piję kawę i wyobrażam sobie brzask gdzie indziej.

If I make a cake and it fails, it becomes a pudding.
pannajoanna71 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-26, 20:45   #65
czarownica jaga
Wtajemniczenie
 
Avatar czarownica jaga
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: z domu;)
Wiadomości: 2 845
Dot.: Wątek plotkowy perfumowy część 3

Cytat:
Napisane przez Fenris Pokaż wiadomość
Jak ładnie napisane Niestety kwieciuszki nie dla mnie.
A napisałabyś coś więcej o Gucci Guilty Absolute? Czemu sprzedajesz, jak pachnie? Bardzo mnie kusi na rozbiórkę (znalazłam nawet niedrogo 90ml) i flakonik ma taki I jeżynki kuszą.
Z tym Gucci to jest tak, że sama nie wiem jak się mam, najpierw chciałam go mieć, bo wydawał się taki inny, lekko gorzkawy, po wszystkich słodkościach w sam raz. Oczywiście nie testowałam globalnie tylko jeden raz w D i pod wpływem szaleństwa go kupiłam. Przy domowych testach wyszła jakaś nuta, która zaczęła mnie drażnić, więc postanowiłam go wystawić, ale że się nie sprzedał, to zaczęłam testy od nowa, tym bardziej, że wg niektórych na fragrze pachnie jak Enchanted Forest (nie znam, ale opisy były zachęcające). Cóż, Guilty pachnie jak jeżyny na ściółce leśnej, taka jakby leśna wróżka, coś w stylu pereł, ale bez kamfory i chłodu. Ma w sobie pewien pazur, który może drażnić, szczególnie w ostatniej fazie. Jeszcze nie wiem co z nim zrobię, na razie czekam, postanowiłam na razie nie sprzedawać. Zobaczymy co będzie dalej.

P.S.
Wraz z dzisiejszą paczką przyszła jeszcze próbka Aliena edp, wiem, że stare i ogólnie znane, ale nigdy go nie chciałam, bo nuty nie takie itd no i zapach mnie nie przyciągał. Jednak bywając w perfumerii czasami psikałam sobie na blotter i wąchałam z ciekawością. Jak nadarzyła się okazja zamówiłam próbkę no i kurcze, chyba zakupię sobie maleńką 30stkę. No ma coś w sobie, jest niepokorny, taki buntownik wyalienowany ze społeczności, niczym ta wiedźma pod lasem, która mieszka w starej chacie i wszyscy się jej boją a ona prycha i rzuca czary na wioskowych głupków, którzy bezmyślnie podchodzą za blisko jej domostwa.
__________________
"(...)a szabelkę to kawaler w której nogawce nosi?(...)"

I am a WarriorZ

czarownica jaga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-27, 04:37   #66
Małgosia791
spin doctor
 
Avatar Małgosia791
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 7 514
Dot.: Wątek plotkowy perfumowy część 3

Mnie się odechciało słodkości. LVEB i inne stoją i się kurzą...kilku ulepków się pozbyłam Obecnie cały czas noszę na zmianę 2 zapachy-klasyczną Coco Mademoiselle i Narciso Poudree.

Marzy mi się coś niesłodkiego, ale żeby NIE BYŁO cytrusowe, morskie, białokwiatowe ani ziołowe. Jest coś takiego w ogóle???

Kliknęłam w ciemno Kenzo Madly edt, bo podobno pachnie gumą balonową-zobaczymy
Mam też ochotę na Kenzo World Intense w ciemno-wąchał ktoś?
__________________
"Wybrałam osobę, którą chcę być, i nią jestem."
Małgosia791 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-27, 06:41   #67
martaakow
Zakorzenienie
 
Avatar martaakow
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 9 549
Dot.: Wątek plotkowy perfumowy część 3

Cytat:
Napisane przez Małgosia791 Pokaż wiadomość
Mnie się odechciało słodkości. LVEB i inne stoją i się kurzą...kilku ulepków się pozbyłam Obecnie cały czas noszę na zmianę 2 zapachy-klasyczną Coco Mademoiselle i Narciso Poudree.

Marzy mi się coś niesłodkiego, ale żeby NIE BYŁO cytrusowe, morskie, białokwiatowe ani ziołowe. Jest coś takiego w ogóle???

Kliknęłam w ciemno Kenzo Madly edt, bo podobno pachnie gumą balonową-zobaczymy
Mam też ochotę na Kenzo World Intense w ciemno-wąchał ktoś?
Jakieś zielone może?
Z ostatnich wąchanych przychodzi mi na myśl bazyliowy Kenzo Le Monde Est Beau, ale to raczej letni zapach, chociaż na wiosnę może i też, czemu nie, zależy co kto lubi
Ale nie to, że wcale nie ma w nutach tego, czego chcesz uniknąć. Ale bazylia i zieloność przeważa. O dziwo ta bazylia nie taka mocno jadalna i mogłabym tak pachnieć.
martaakow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2018-03-27, 16:40   #68
Krutynianka
Rozeznanie
 
Avatar Krutynianka
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 629
Dot.: Wątek plotkowy perfumowy część 3

Cytat:
Napisane przez martaakow Pokaż wiadomość
Jakieś zielone może?
Z ostatnich wąchanych przychodzi mi na myśl bazyliowy Kenzo Le Monde Est Beau, ale to raczej letni zapach, chociaż na wiosnę może i też, czemu nie, zależy co kto lubi
Ale nie to, że wcale nie ma w nutach tego, czego chcesz uniknąć. Ale bazylia i zieloność przeważa. O dziwo ta bazylia nie taka mocno jadalna i mogłabym tak pachnieć.
Wczoraj o nim myślałam Szukam czegoś w klimacie Extravagance d'Amarige, czyli świeżo-zielono-szamponowe i Kenzo od razu przyszedł mi do głowy. Le Monde est Beau testowałam parę razy w zeszłym roku i zapamiętałam, że był taki zielonawy, raczej świeży... Nie pamiętam już mocno samego zapachu, ale pamiętam, że mi się podobał.

Znacie coś może właśnie w klimacie Extravagance? Coś poza ogródkami Hermesa. Rozmyślałam nad Vent Vert, ale obawiam się, ze będzie zbyt męski (ma mech i wetywerię, a one lubią się męsko układać na mojej skórze) i ostry.
Krutynianka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-27, 16:57   #69
stewardesa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: ostatni bastion obiektywizmu
Wiadomości: 9 515
Dot.: Wątek plotkowy perfumowy część 3

Cytat:
Napisane przez Krutynianka Pokaż wiadomość
Wczoraj o nim myślałam Szukam czegoś w klimacie Extravagance d'Amarige, czyli świeżo-zielono-szamponowe i Kenzo od razu przyszedł mi do głowy. Le Monde est Beau testowałam parę razy w zeszłym roku i zapamiętałam, że był taki zielonawy, raczej świeży... Nie pamiętam już mocno samego zapachu, ale pamiętam, że mi się podobał.

Znacie coś może właśnie w klimacie Extravagance? Coś poza ogródkami Hermesa. Rozmyślałam nad Vent Vert, ale obawiam się, ze będzie zbyt męski (ma mech i wetywerię, a one lubią się męsko układać na mojej skórze) i ostry.
Nie znam Extravagance, ale po nutach radziłabym właśnie Vent Vert albo Ralph Lauren Safari. Takie jak opisałaś są Sisley Eau de Sisley 1.
stewardesa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-27, 17:19   #70
Fenris
Czekam na Ragnarok
 
Avatar Fenris
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 23 241
Dot.: Wątek plotkowy perfumowy część 3

Cytat:
Napisane przez czarownica jaga Pokaż wiadomość
Z tym Gucci to jest tak, że sama nie wiem jak się mam, najpierw chciałam go mieć, bo wydawał się taki inny, lekko gorzkawy, po wszystkich słodkościach w sam raz. Oczywiście nie testowałam globalnie tylko jeden raz w D i pod wpływem szaleństwa go kupiłam. Przy domowych testach wyszła jakaś nuta, która zaczęła mnie drażnić, więc postanowiłam go wystawić, ale że się nie sprzedał, to zaczęłam testy od nowa, tym bardziej, że wg niektórych na fragrze pachnie jak Enchanted Forest (nie znam, ale opisy były zachęcające). Cóż, Guilty pachnie jak jeżyny na ściółce leśnej, taka jakby leśna wróżka, coś w stylu pereł, ale bez kamfory i chłodu. Ma w sobie pewien pazur, który może drażnić, szczególnie w ostatniej fazie. Jeszcze nie wiem co z nim zrobię, na razie czekam, postanowiłam na razie nie sprzedawać. Zobaczymy co będzie dalej.
Brzmi bombowo Jutro będę w Douglasie i okolicach Sephory to przetestuję nadgarstkowo.

Edytowane przez Fenris
Czas edycji: 2018-03-27 o 17:52
Fenris jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-27, 18:00   #71
Małgosia791
spin doctor
 
Avatar Małgosia791
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 7 514
Dot.: Wątek plotkowy perfumowy część 3

Cytat:
Napisane przez martaakow Pokaż wiadomość
Jakieś zielone może?
Z ostatnich wąchanych przychodzi mi na myśl bazyliowy Kenzo Le Monde Est Beau, ale to raczej letni zapach, chociaż na wiosnę może i też, czemu nie, zależy co kto lubi
Ale nie to, że wcale nie ma w nutach tego, czego chcesz uniknąć. Ale bazylia i zieloność przeważa. O dziwo ta bazylia nie taka mocno jadalna i mogłabym tak pachnieć.
Zielone i ziołowe też nie...chyba nie ma takiego zapachu...
__________________
"Wybrałam osobę, którą chcę być, i nią jestem."
Małgosia791 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-03-27, 18:36   #72
Fenris
Czekam na Ragnarok
 
Avatar Fenris
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 23 241
Dot.: Wątek plotkowy perfumowy część 3

Cytat:
Napisane przez Małgosia791 Pokaż wiadomość
Zielone i ziołowe też nie...chyba nie ma takiego zapachu...
Voile d'Ambre YR, Malone: English Oak & Redcurrant, Dark Amber & Ginger Lily; In Love Again YSL, Perles Lalique...

Edytowane przez Fenris
Czas edycji: 2018-03-27 o 23:08
Fenris jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-27, 18:37   #73
golgie
Zakorzenienie
 
Avatar golgie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Wroclaw
Wiadomości: 11 146
GG do golgie
Dot.: Wątek plotkowy perfumowy część 3

Ale mnie boli portfel, kupiłam 100ml Coco M. Intense
__________________
teraz szczęścia mam(y) dwa:
JULIA
MARCIN

Moja fragrantica


WYMIANA
golgie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-27, 18:42   #74
hathayoga
perfumove love
 
Avatar hathayoga
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 12 640
Dot.: Wątek plotkowy perfumowy część 3

Cytat:
Napisane przez Małgosia791 Pokaż wiadomość
Marzy mi się coś niesłodkiego, ale żeby NIE BYŁO cytrusowe, morskie, białokwiatowe ani ziołowe. Jest coś takiego w ogóle???
Pewnie nie Mnie naszło ostatnio na klasyczne Boss Woman. Proste, kobiece, no i dość świeże Teraz jak nie wiem czego użyć, lecę Bossem Wcześniej żadnego HB nie miałam i mi się nie podobały. Tak że ten... ciekawe co dalej
__________________

Kosmetyki

Wish
hathayoga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-27, 18:44   #75
Krutynianka
Rozeznanie
 
Avatar Krutynianka
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 629
Dot.: Wątek plotkowy perfumowy część 3

Cytat:
Napisane przez stewardesa Pokaż wiadomość
Nie znam Extravagance, ale po nutach radziłabym właśnie Vent Vert albo Ralph Lauren Safari. Takie jak opisałaś są Sisley Eau de Sisley 1.
Ten Sisley brzmi obiecująco, widziałam, że w D mają Sisleya to może się uda go tam poznać. Dziękuję za podpowiedzi Mogłabyś coś więcej o Vent Vert? Każda opinia będzie przydatna Mam Ivoire i uwielbiam, Eau d'Ivoire mnie rozczarowało raczej, choć nie brzydki to taki zwyklaczek tylko. Innych zapachów Balmain nie znam, ale VV od razu mnie zainteresował odkąd poznałam Ivoire - od zakupu powstrzymuje mnie duża butla, bo wolę mniejsze pojemności (duże to dla mnie za dużo przy mojej ilości flakonów )

Dostałam dziś tę próbkę zapachowa Chloe Nomade z iperfumy. I okazało się, że to po prostu kartka zapachowa Z takim odklejanym kwadracikiem z mikroskopijną ilością żelu zapachowego A ja głupia liczyłam na próbkę Na tej papierowej kartce zapach jest cudny, bardzo mi się podoba, na mojej skórze nie

I promocję zrobili, ze przy zakupie Nomade EDP dorzucają gratis dezodorant Nomade
Krutynianka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-27, 19:40   #76
stewardesa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: ostatni bastion obiektywizmu
Wiadomości: 9 515
Dot.: Wątek plotkowy perfumowy część 3

Cytat:
Napisane przez Krutynianka Pokaż wiadomość
Ten Sisley brzmi obiecująco, widziałam, że w D mają Sisleya to może się uda go tam poznać. Dziękuję za podpowiedzi Mogłabyś coś więcej o Vent Vert? Każda opinia będzie przydatna Mam Ivoire i uwielbiam, Eau d'Ivoire mnie rozczarowało raczej, choć nie brzydki to taki zwyklaczek tylko. Innych zapachów Balmain nie znam, ale VV od razu mnie zainteresował odkąd poznałam Ivoire - od zakupu powstrzymuje mnie duża butla, bo wolę mniejsze pojemności (duże to dla mnie za dużo przy mojej ilości flakonów )
Vent Vert to chyba mój ulubiony zielony zapach, chociaż przy pierwszym teście zastanawiałam się, co to ma być. Kojarzył mi się z oponą od roweru, nawet z metalowymi, zakurzonymi częściami. Teraz pachnie dla mnie jak powiew świeżego, górskiego powietrza. I flakon ma przeuroczy
stewardesa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-27, 19:52   #77
liv87
Guerlain Lover
 
Avatar liv87
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 19 945
Dot.: Wątek plotkowy perfumowy część 3

Cytat:
Napisane przez golgie Pokaż wiadomość
Ale mnie boli portfel, kupiłam 100ml Coco M. Intense

Ja sie chcialam zrujnowac dzisiaj w S, ale nie doszlam do tego sklepu nawet nie wiem co bym chciala kupic...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
2024: 18

2023: 62

liv87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-27, 20:35   #78
Krutynianka
Rozeznanie
 
Avatar Krutynianka
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 629
Dot.: Wątek plotkowy perfumowy część 3

Cytat:
Napisane przez stewardesa Pokaż wiadomość
Vent Vert to chyba mój ulubiony zielony zapach, chociaż przy pierwszym teście zastanawiałam się, co to ma być. Kojarzył mi się z oponą od roweru, nawet z metalowymi, zakurzonymi częściami. Teraz pachnie dla mnie jak powiew świeżego, górskiego powietrza. I flakon ma przeuroczy


Prawda, flakon uroczy, też mi się podoba

Ciekawi mnie też Adios Pampamia, z nut prawdziwy cudak dla mnie: wanilia i zielone nuty, wanilia na zielono Przeczytałam różne opinie na jego temat i trochę się dygam brać w ciemno... Piszą, że orzechowy, że waniliowy, że drzewny irys, że pudrowy, z drugiej strony, że słodkowaniliowy, i do tego jeszcze kadzidło i dym...
Krutynianka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-27, 21:11   #79
pannajoanna71
Zakorzenienie
 
Avatar pannajoanna71
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Z fotela
Wiadomości: 5 450
Dot.: Wątek plotkowy perfumowy część 3

Ja zamówiłam Ange ou Demon, nie wiem czy takie wiosenne, ale mialam na nie ochotę. Teraz naprzemiennie Narciso Poudree i L'instant, więc przyda się coś mroczniejszego. Kurcze, gdzie jakieś zniżki na nowe Passione :/

Wysłano z Krainy Czarów.
__________________
Piję kawę i wyobrażam sobie brzask gdzie indziej.

If I make a cake and it fails, it becomes a pudding.
pannajoanna71 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-03-28, 04:29   #80
Małgosia791
spin doctor
 
Avatar Małgosia791
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 7 514
Dot.: Wątek plotkowy perfumowy część 3

Cytat:
Napisane przez Fenris Pokaż wiadomość
Voile d'Ambre YR, Malone: English Oak & Redcurrant, Dark Amber & Ginger Lily; In Love Again YSL, Perles Lalique...
Ambrowe też nie
Cytat:
Napisane przez golgie Pokaż wiadomość
Ale mnie boli portfel, kupiłam 100ml Coco M. Intense
Mnie tez bolał jak kupiłam swoją setkę, ale szybko się o bólu zapomina, jak po porodzie. Gratuluję
Cytat:
Napisane przez hathayoga Pokaż wiadomość
Pewnie nie Mnie naszło ostatnio na klasyczne Boss Woman. Proste, kobiece, no i dość świeże Teraz jak nie wiem czego użyć, lecę Bossem Wcześniej żadnego HB nie miałam i mi się nie podobały. Tak że ten... ciekawe co dalej
O, a wiesz, ze nigdy tego klasycznego Woman nie wąchałam. Lubię bardzo HB, dzięki za pomysl, przetestuję

Dziewczyny, kupiłam w ciemno Kenzo Madly edt, bo dixi w innym wątku napisała, ze pachna gumą balonową. Wczoraj przyleciały i dla mnie bomba-jest guma, niezbyt slodka, za to zmieszana z zapachem chińskich gumek i piórników z dzieciństwa, cos cudownego-zapach jest tak fajny, pozytywny, zadne tam super-sexy, ale ma w sobie wiele flirciarskiego uroku. Ja jestem pod wrażeniem, tym bardziej, ze cena mila dla portfela.

Przyleciała też setka Madmłazeli edp i 50tkaSi Passione oraz mniejsze flakoniki 30 Mon Guerlain i 50 z małym ubytkiem Decadence Jacobsa. Znowu mi się szafka z perfumami kurczy
__________________
"Wybrałam osobę, którą chcę być, i nią jestem."
Małgosia791 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-28, 05:42   #81
golgie
Zakorzenienie
 
Avatar golgie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Wroclaw
Wiadomości: 11 146
GG do golgie
Dot.: Wątek plotkowy perfumowy część 3

Cytat:
Napisane przez liv87 Pokaż wiadomość

Ja sie chcialam zrujnowac dzisiaj w S, ale nie doszlam do tego sklepu nawet nie wiem co bym chciala kupic...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Znając życie, prędzej czy później dojdziesz

Cytat:
Napisane przez Małgosia791 Pokaż wiadomość
Ambrowe też nie

Mnie tez bolał jak kupiłam swoją setkę, ale szybko się o bólu zapomina, jak po porodzie. Gratuluję

O, a wiesz, ze nigdy tego klasycznego Woman nie wąchałam. Lubię bardzo HB, dzięki za pomysl, przetestuję

Dziewczyny, kupiłam w ciemno Kenzo Madly edt, bo dixi w innym wątku napisała, ze pachna gumą balonową. Wczoraj przyleciały i dla mnie bomba-jest guma, niezbyt slodka, za to zmieszana z zapachem chińskich gumek i piórników z dzieciństwa, cos cudownego-zapach jest tak fajny, pozytywny, zadne tam super-sexy, ale ma w sobie wiele flirciarskiego uroku. Ja jestem pod wrażeniem, tym bardziej, ze cena mila dla portfela.

Przyleciała też setka Madmłazeli edp i 50tkaSi Passione oraz mniejsze flakoniki 30 Mon Guerlain i 50 z małym ubytkiem Decadence Jacobsa. Znowu mi się szafka z perfumami kurczy
U Ciebie to dopiero, łowy najprawdziwsze-chyba była wypłata...jak u mnie. Kupiłam sobie jeszcze dwie bluzki i marynarko-narzutkę na allegro i teraz już się naprawdę muszę opamiętać, bo będę te bluzki (wraz z rodziną) jadła, a popijała Madmłazelą
__________________
teraz szczęścia mam(y) dwa:
JULIA
MARCIN

Moja fragrantica


WYMIANA
golgie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-28, 07:14   #82
Małgosia791
spin doctor
 
Avatar Małgosia791
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 7 514
Dot.: Wątek plotkowy perfumowy część 3

Cytat:
Napisane przez golgie Pokaż wiadomość
Znając życie, prędzej czy później dojdziesz


U Ciebie to dopiero, łowy najprawdziwsze-chyba była wypłata...jak u mnie. Kupiłam sobie jeszcze dwie bluzki i marynarko-narzutkę na allegro i teraz już się naprawdę muszę opamiętać, bo będę te bluzki (wraz z rodziną) jadła, a popijała Madmłazelą
Akurat te są z wymian, więc nie cierpię aż tak. Wypłata dopiero po 1szym-skromnie planuję tylko Kenzo World Intense w ciemno i to chyba wszystko. Bluzek tez nakupilam, jeszcze jakieś sukienki by się przydały, ale wszystkie jakies z falbanami, bufkami, udziwnieniami, kwiatuszkami, a ja szukam czegoś klasycznego, lekko seksownego do pracy i nie tylko.
__________________
"Wybrałam osobę, którą chcę być, i nią jestem."
Małgosia791 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-28, 17:32   #83
Fenris
Czekam na Ragnarok
 
Avatar Fenris
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 23 241
Dot.: Wątek plotkowy perfumowy część 3

Byłam w Douglasie i...
Gucci Guilty Absolute pachnie jak popłuczyny po Blackbirdzie, ogólnie całkiem ciekawie jak na Gucci (nie przepadam). Może się kiedyś skuszę. W końcu powiew świeżości w mainstreamie.
Tom Ford White Suede pachnie identycznie jak Royal Muska. Pięknie, ale po co mi dubel? Surowe piżmo.
Tom Ford Vert d'Encens - ciekawy zapach, jakby las liściasto-iglasty. Czuję żywicę z drzewa iglastego, bukszpan. Trochę jak coś leśnego połączonego z Sublime Balkiss.

A poza tym odebrałam dwie Malonki - Primrose & Rye i Orange Bitters
Fenris jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-28, 19:06   #84
liv87
Guerlain Lover
 
Avatar liv87
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 19 945
Dot.: Wątek plotkowy perfumowy część 3

Cytat:
Napisane przez golgie Pokaż wiadomość
Znając życie, prędzej czy później dojdziesz


U Ciebie to dopiero, łowy najprawdziwsze-chyba była wypłata...jak u mnie. Kupiłam sobie jeszcze dwie bluzki i marynarko-narzutkę na allegro i teraz już się naprawdę muszę opamiętać, bo będę te bluzki (wraz z rodziną) jadła, a popijała Madmłazelą
Dzisiaj doszlam do S, ale nie kupilam nic


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
2024: 18

2023: 62

liv87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-29, 05:42   #85
golgie
Zakorzenienie
 
Avatar golgie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Wroclaw
Wiadomości: 11 146
GG do golgie
Dot.: Wątek plotkowy perfumowy część 3

Cytat:
Napisane przez liv87 Pokaż wiadomość
Dzisiaj doszlam do S, ale nie kupilam nic


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Podziwiam silną wolę
__________________
teraz szczęścia mam(y) dwa:
JULIA
MARCIN

Moja fragrantica


WYMIANA
golgie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-29, 06:16   #86
Małgosia791
spin doctor
 
Avatar Małgosia791
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 7 514
Dot.: Wątek plotkowy perfumowy część 3

Cytat:
Napisane przez liv87 Pokaż wiadomość
Dzisiaj doszlam do S, ale nie kupilam nic


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
To dobrze, czy źle ?
Ja zachwycam się najnowszymi nabytkami Kenzo Madly, Si Passione i...tu niespodzianka wielka Little Black Dress Weekend z Avonu. Wzięłam od konsultantki w ciemno z nowego katalogu, bo miała fajne, świeże nuty. Zapach okazał się super-cytrusowo-owocowo-kwiatowy, przy czym niesłodki, ciut gorzkawy. W klimacie podobny nieco do Mademoiselle edt, tzn. nie są to podobne zapachy, ale z tej samej kategorii. Trochę jakby Mademoiselle pomieszać z Aqua di gioia. Niesamowicie trwały jak na avon i na świeżaka-wczoraj po kąpieli psiknęłam na nadgarstek i dzis jak wstałam jeszcze pachniał. Klasycznej LBD z Avonu nienawidzę, a ta odmiana jest naprawdę śliczna-dziś sobie tym pachnę
__________________
"Wybrałam osobę, którą chcę być, i nią jestem."
Małgosia791 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-29, 11:24   #87
hathayoga
perfumove love
 
Avatar hathayoga
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 12 640
Dot.: Wątek plotkowy perfumowy część 3

Cytat:
Napisane przez Małgosia791 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, kupiłam w ciemno Kenzo Madly edt, bo dixi w innym wątku napisała, ze pachna gumą balonową. Wczoraj przyleciały i dla mnie bomba-jest guma, niezbyt slodka, za to zmieszana z zapachem chińskich gumek i piórników z dzieciństwa, cos cudownego-zapach jest tak fajny, pozytywny, zadne tam super-sexy, ale ma w sobie wiele flirciarskiego uroku. Ja jestem pod wrażeniem, tym bardziej, ze cena mila dla portfela.
Nie wiesz, czy edt mocno różni się od edp?

Do mnie doleciał Addict eau Fraiche Lato na nadgarstkach a śnieg za oknem.
__________________

Kosmetyki

Wish
hathayoga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-29, 14:11   #88
dixi
Zakorzenienie
 
Avatar dixi
 
Zarejestrowany: 2003-05
Wiadomości: 3 619
GG do dixi
Dot.: Wątek plotkowy perfumowy część 3

Cytat:
Napisane przez Małgosia791 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, kupiłam w ciemno Kenzo Madly edt, bo dixi w innym wątku napisała, ze pachna gumą balonową. Wczoraj przyleciały i dla mnie bomba-jest guma, niezbyt slodka, za to zmieszana z zapachem chińskich gumek i piórników z dzieciństwa, cos cudownego-zapach jest tak fajny, pozytywny, zadne tam super-sexy, ale ma w sobie wiele flirciarskiego uroku. Ja jestem pod wrażeniem, tym bardziej, ze cena mila dla portfela.
uff... to cieszę się że się spodobały znam je jedynie z testów w perfumerii, bo bardziej w moich klimatach jest kadzidlana EDP ale zapadły mi w pamięć przez te gumki

---------- Dopisano o 14:11 ---------- Poprzedni post napisano o 14:08 ----------

Cytat:
Napisane przez hathayoga Pokaż wiadomość
Nie wiesz, czy edt mocno różni się od edp?

Do mnie doleciał Addict eau Fraiche Lato na nadgarstkach a śnieg za oknem.
mocno, nawet całkiem niepodobny
dixi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-29, 14:16   #89
itaka
DobraRada-NieGłaszczGada.
 
Avatar itaka
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Opolszczyzna
Wiadomości: 11 417
GG do itaka
Dot.: Wątek plotkowy perfumowy część 3

Cytat:
Napisane przez hathayoga Pokaż wiadomość
Nie wiesz, czy edt mocno różni się od edp?

Do mnie doleciał Addict eau Fraiche Lato na nadgarstkach a śnieg za oknem.
Kurcze miałam kiedyś flaszkę + flaszkę Addict EDT i poleciało w świat.
Strasznie żałuję
Obecnie czekam na odlewkę Si Passione i jakoś nie mogę się doczekać, bo właścicielka ma sklerozę. Może w tym stuleciu się doczekam

Nie chce mi się niczym psikać ani nie mam ochoty do uśmiechania się - mam znowu nieciekawie brzmiący opis rezonansu

Małgoś, u mnie też wszystkie słodkości stoją w szafie. Inne też. Do d....py to wszystko, nic mi się ostatnio nie układa
__________________



B
ądź dobry! Każdy, kogo spotykasz, prowadzi ciężki bój...

Fragrantica

Mój wątek wymiankowy : https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1260976
itaka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-29, 15:36   #90
Fenris
Czekam na Ragnarok
 
Avatar Fenris
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 23 241
Dot.: Wątek plotkowy perfumowy część 3

Cytat:
Napisane przez itaka Pokaż wiadomość
Małgoś, u mnie też wszystkie słodkości stoją w szafie. Inne też. Do d....py to wszystko, nic mi się ostatnio nie układa

I witaj w klubie. Dzisiaj miałam ochotę użyć czegoś co odepchnie ode mnie wszystkich na kilometr (i co będę długo czuła) i użyłam śmiercionośnej dawki Black Orchid zmieszanego z Tobacco Vanille. Nie mam chyba nic mocniejszego, a na Chergui jakoś nie miałam weny.
Fenris jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Perfumy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2024-03-05 10:58:07


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:20.