Dziwną zmianą na pochwie. - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2020-05-07, 23:44   #1
kannapka666
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 15

Dziwną zmianą na pochwie.


Witam serdecznie. Mam do was takie pytanie, czy może któraś z was się spotkała z czymś podobnym. Otóż jakieś 3tyg temu podczas golenia miejsc intymnych zacięłam się na pochwie. Nie mocno, raczej powierzchowanie. Jednak dokładnie to miejsce zaczęło mnie swędzieć. Nie swędzi też samo z siebie, podczas mycia, gdy dokładnie chce się umyć i podrażnię je znów zaczyna swędzieć. Chcę iść do ginekologa, ale może wiecie na co się nastawić? Ogólnie nacięcie się słabo goiło i do tej pory po lekkim podrapaniu się dość mocno czerwieni i chwilami krwawi. Będę wdzięczna za odpowiedzi.
kannapka666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-08, 07:20   #2
ad661336dba67467d5566b7c0c939a9c82ec46ac_5f7e48729cea2
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 7 327
Dot.: Dziwną zmianą na pochwie.

Cytat:
Napisane przez kannapka666 Pokaż wiadomość
Witam serdecznie. Mam do was takie pytanie, czy może któraś z was się spotkała z czymś podobnym. Otóż jakieś 3tyg temu podczas golenia miejsc intymnych zacięłam się na pochwie. Nie mocno, raczej powierzchowanie. Jednak dokładnie to miejsce zaczęło mnie swędzieć. Nie swędzi też samo z siebie, podczas mycia, gdy dokładnie chce się umyć i podrażnię je znów zaczyna swędzieć. Chcę iść do ginekologa, ale może wiecie na co się nastawić? Ogólnie nacięcie się słabo goiło i do tej pory po lekkim podrapaniu się dość mocno czerwieni i chwilami krwawi. Będę wdzięczna za odpowiedzi.

Powinnaś iść z tym jak najszybciej do ginekologa.
ad661336dba67467d5566b7c0c939a9c82ec46ac_5f7e48729cea2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-27, 16:05   #3
MStolarska
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-11
Wiadomości: 8
Dot.: Dziwną zmianą na pochwie.

Zgadzam się z Emanuelle, jeśli rana nie chce sie goić to coś jest nie tak. Lekarz przepisze Ci odpowiedni lek i sprawdzi czy nie zrobiło się tam nic poważnego...
MStolarska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-05-27 17:05:14


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:01.