Z rudego na blond - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-02-03, 20:10   #31
Jowitka061987
Raczkowanie
 
Avatar Jowitka061987
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 285
Dot.: jak uzyskać jasny popielaty blond?

dziękuję Kachula82 za radę.
czytałam ten wątek, który poleciłaś... właśnie o taki blond mi chodzi jaki uzyskała julittaa22 (nawet umieściłam jej fotki -u mnie w poście 2 ostatnie) mam nadzieję, że nie będzie miała mi tego za złe...
ona zmieszała 2 farby wellatonu i wyszedł jej ten śliczny kolorek..niestety u mnie wątpliwe, że "złapie" na chłodno gdyż wcześniej na głowie miałam rudy ,a julittaa22 pasemka blond o ile się nie mylę...
ten kolor, który mam aktualnie nieco oziębił mój rudy..teraz jest jak widac troszkę miodowy...uzyskałam go właśnie dzięki farbie wellaton 8/1... niestety nadal nie ma efektu popielu... żeby zejśc z rudej poświaty trzeba będzie się namęczyc...julittaa22 nie miała aż tego problemu...
spróbuję z tą wodą jak mówisz...ale boję się, że może wyjsc żółtko,i że tego niczym nie pokryję...
__________________
trenuję => wyrzeźbione ciało do wakacji

Gubię kilogramy:
73
(03.01.) , 71 ,70, 69, 68, 67, 66, 65, 64, 63, 62, 61, 60, 59(udało się)
Jowitka061987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-04, 06:58   #32
Kachula82
Zakorzenienie
 
Avatar Kachula82
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 4 573
Dot.: jak uzyskać jasny popielaty blond?

żółtko zawsze możesz niwelować płukanką lub fioletowymi szamponami np Joanny, Marrion, Prosalon i inne. Nadają popielaty odcień i likwidują żółty kolor. Wtedy jakoś dotrwasz do następnego farbowania a z żółtka już lepiej dojść do ładnego blondu bo to jednak nie rudy
Spróbuj jeszcze opisać swój problem w tamtym wątku moze inne dziewczyny coś poradzą.
Kachula82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-04, 10:03   #33
moorph
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Wałbrzych
Wiadomości: 420
GG do moorph
Dot.: jak uzyskać jasny popielaty blond?

Ktorego wellatonu uzywalas? 8.1? Poloz ten sam kolor 9popielaty blond 8.1) na wodzie 1.9%
Popielaty odcien lepiej chwyta na niskich stezeniach, nie ma sensu wieczne rozjasnianie i przyciemnianie, bo i tak nie uzyskasz tego co chcesz
moorph jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-24, 21:42   #34
Nolar
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 13
Dot.: Z rudego na blond

Witam! Mam pytanie odnośnie farbowania włosów.
Naturalnie moje wlosy sa koloru jasnego blondu, ale od dłuższego czasu farbuje je farbą Garnier 100% color złocistomiedziany blond. Teraz pragnę wrócić z powrotem do blondu, nieco jaśniejszego niż mój naturalny. Poczekałam, aż ruda farba zmyje mi sie nieco z włosów(po ok. miesiącu nie są już typowo rude, a raczej rudo-blond, gdyż farba strasznie się zmywa). I teraz pytanie: Jak sądzicie, czy złapie mi blond farba? czy może wyjdzie mi jakieś cudo na głowie zółto-pomarańczowe?
Zaznaczę, że włosy nie są już mocno rude, można nawet powiedzieć że to rudawy blond A farba którą wybrałam to Garnier Color Naturals 9.1 Bardzo jasny popielaty blond
Myślałam jeszcze o Garnier Color Naturals 111 superjasny popielaty blond
Proszę o szybką odpowiedź

dodaje zdjęcie mojego teraźniejszego koloru włosów:[IMG=http://img28.imageshack.us/img28/138/img3749sy.jpg][/IMG]

Edytowane przez Nolar
Czas edycji: 2010-02-25 o 12:22
Nolar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-25, 17:58   #35
kat123
Zakorzenienie
 
Avatar kat123
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Zachód PL
Wiadomości: 5 479
Dot.: Z rudego na blond

Cytat:
Napisane przez Nolar Pokaż wiadomość
Witam! Mam pytanie odnośnie farbowania włosów.
Naturalnie moje wlosy sa koloru jasnego blondu, ale od dłuższego czasu farbuje je farbą Garnier 100% color złocistomiedziany blond. Teraz pragnę wrócić z powrotem do blondu, nieco jaśniejszego niż mój naturalny. Poczekałam, aż ruda farba zmyje mi sie nieco z włosów(po ok. miesiącu nie są już typowo rude, a raczej rudo-blond, gdyż farba strasznie się zmywa). I teraz pytanie: Jak sądzicie, czy złapie mi blond farba? czy może wyjdzie mi jakieś cudo na głowie zółto-pomarańczowe?
Zaznaczę, że włosy nie są już mocno rude, można nawet powiedzieć że to rudawy blond A farba którą wybrałam to Garnier Color Naturals 9.1 Bardzo jasny popielaty blond
Myślałam jeszcze o Garnier Color Naturals 111 superjasny popielaty blond
Proszę o szybką odpowiedź

dodaje zdjęcie mojego teraźniejszego koloru włosów:[IMG=http://img28.imageshack.us/img28/138/img3749sy.jpg][/IMG]
Ja bazując na moich doświadczeniach z blondami i rudościami radziłabym Ci zacząć od pasemek u fryzjerki
__________________
Żona od 08.08.2015

Aparatka od 11.10.2014 (góra).
Dół od 11.04.2015.
kat123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-25, 19:11   #36
Nolar
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 13
Dot.: Z rudego na blond

a gdybym położyła blond jeden z proponowanych, czym mogłby to się skonczyć? mam tu na myśli, czy moje włosy stałyby się zółte, pomaranczowe, a może blond z rudym połyskiem?
Nolar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-26, 10:14   #37
untouchable
Wtajemniczenie
 
Avatar untouchable
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 2 352
Dot.: Z rudego na blond

Cytat:
Napisane przez Nolar Pokaż wiadomość
Witam! Mam pytanie odnośnie farbowania włosów.
Naturalnie moje wlosy sa koloru jasnego blondu, ale od dłuższego czasu farbuje je farbą Garnier 100% color złocistomiedziany blond. Teraz pragnę wrócić z powrotem do blondu, nieco jaśniejszego niż mój naturalny. Poczekałam, aż ruda farba zmyje mi sie nieco z włosów(po ok. miesiącu nie są już typowo rude, a raczej rudo-blond, gdyż farba strasznie się zmywa). I teraz pytanie: Jak sądzicie, czy złapie mi blond farba? czy może wyjdzie mi jakieś cudo na głowie zółto-pomarańczowe?
Zaznaczę, że włosy nie są już mocno rude, można nawet powiedzieć że to rudawy blond A farba którą wybrałam to Garnier Color Naturals 9.1 Bardzo jasny popielaty blond
Myślałam jeszcze o Garnier Color Naturals 111 superjasny popielaty blond
Proszę o szybką odpowiedź

dodaje zdjęcie mojego teraźniejszego koloru włosów:[IMG=http://img28.imageshack.us/img28/138/img3749sy.jpg][/IMG]
ja bym ci polecila kąpiel rozjaśniającą, potem farbe. masz jasne włosy w sumie (cale mi sie nie zaladawalo widzialam tylko troche zdjecia) .

ja moje rude sprane po prostu rozjasnilam i pofarbowalam, byly co prawda troche rudawe w sloncu a po 2 miesiacach kolor byl wymyty i wyplowialy + stosowane płukanki i szampon wygladal juz jak blond. pozniej kolejna farba (nie pamietam czy rozjasnialam znowu, gdzies na forum o tym pisalam) i byl blond idealny.

stosuj plukanki i polecam ci szampon z joanny do wlosow blond i rozjasnianych

Cytat:
a gdybym położyła blond jeden z proponowanych, czym mogłby to się skonczyć? mam tu na myśli, czy moje włosy stałyby się zółte, pomaranczowe, a może blond z rudym połyskiem?
oj obawiam sie ze tylko niepotrzebnie zniszczysz wlosy a efektu nie bedzie zadnego, ew na odrostach
__________________
do twardego stąpania po ziemi nie nadają się buty z miekką podeszwą. .. . ...

Edytowane przez untouchable
Czas edycji: 2010-02-26 o 10:16
untouchable jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-02-26, 21:34   #38
Nolar
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 13
Dot.: Z rudego na blond

na czym polega taka kąpiel rozjaśniająca? prosiłabym o jakieś wskazówki
ach, i jakie płukanki? w jakim konkretnym kolorze?

Edytowane przez Nolar
Czas edycji: 2010-02-26 o 21:38
Nolar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-26, 22:40   #39
untouchable
Wtajemniczenie
 
Avatar untouchable
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 2 352
Dot.: Z rudego na blond

Cytat:
Napisane przez Nolar Pokaż wiadomość
na czym polega taka kąpiel rozjaśniająca? prosiłabym o jakieś wskazówki
ach, i jakie płukanki? w jakim konkretnym kolorze?
kapiel ta rozjasnia wlosy przed farbowaniem, jest mniej niszczaca niz typowa dekoloryzacja. poszukaj na wizazu bylo o tym, np tu https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=243662

plukanka srebrna/fioletowa.
__________________
do twardego stąpania po ziemi nie nadają się buty z miekką podeszwą. .. . ...
untouchable jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-23, 21:00   #40
Agunio13
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 7
Dot.: Z rudego na blond

mam problem, otoz ja mialam abrdzo ciemne wlosy i rozjasnilam je w domu ..wyszlu rude ale bylo ok, wiec mam je przez miesiac chociaz wlosy do tej pory sa .. zniszczone gumowate, wypadaja.. ale juz z nim nei wytrzymam.. dazylam do blondu.. jakiego uzyc rozjasniacza, albo czy farba zlapie? oto zdjecia..
Agunio13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-24, 14:04   #41
untouchable
Wtajemniczenie
 
Avatar untouchable
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 2 352
Dot.: Z rudego na blond

Cytat:
Napisane przez Agunio13 Pokaż wiadomość
mam problem, otoz ja mialam abrdzo ciemne wlosy i rozjasnilam je w domu ..wyszlu rude ale bylo ok, wiec mam je przez miesiac chociaz wlosy do tej pory sa .. zniszczone gumowate, wypadaja.. ale juz z nim nei wytrzymam.. dazylam do blondu.. jakiego uzyc rozjasniacza, albo czy farba zlapie? oto zdjecia..
jesli chcesz miec w ogole wlosy to sobie daruj. albo zetnij na krotko i rozjasnij i pofarbuj.
__________________
do twardego stąpania po ziemi nie nadają się buty z miekką podeszwą. .. . ...
untouchable jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-05-25, 08:05   #42
kat123
Zakorzenienie
 
Avatar kat123
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Zachód PL
Wiadomości: 5 479
Dot.: Z rudego na blond

Cytat:
Napisane przez Agunio13 Pokaż wiadomość
mam problem, otoz ja mialam abrdzo ciemne wlosy i rozjasnilam je w domu ..wyszlu rude ale bylo ok, wiec mam je przez miesiac chociaz wlosy do tej pory sa .. zniszczone gumowate, wypadaja.. ale juz z nim nei wytrzymam.. dazylam do blondu.. jakiego uzyc rozjasniacza, albo czy farba zlapie? oto zdjecia..
daj sobie spokój i idź do fryzjerki. Taniej Cię wyjdzie niż walka z farbami w domowym zaciszu.
__________________
Żona od 08.08.2015

Aparatka od 11.10.2014 (góra).
Dół od 11.04.2015.
kat123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-29, 18:14   #43
Agunio13
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 7
Dot.: Z rudego na blond

ale moze jest jaka farba ktora poskutkuje? narazie uzywalam plukanek i wlosy troszeczke się rozjasniły.. co do fryzjera, nie pójde.. zawsze , normalnei ZAWSZE wycinaja mi 2/3 moich wlosow albo w przypadku koloryzacji robia jakies brzydkie kolory, supelnie mi nie odpowiadajace, szkoda kasy..
Agunio13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-29, 21:04   #44
kat123
Zakorzenienie
 
Avatar kat123
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Zachód PL
Wiadomości: 5 479
Dot.: Z rudego na blond

Cytat:
Napisane przez Agunio13 Pokaż wiadomość
ale moze jest jaka farba ktora poskutkuje? narazie uzywalam plukanek i wlosy troszeczke się rozjasniły.. co do fryzjera, nie pójde.. zawsze , normalnei ZAWSZE wycinaja mi 2/3 moich wlosow albo w przypadku koloryzacji robia jakies brzydkie kolory, supelnie mi nie odpowiadajace, szkoda kasy..
to zmien fryzjera i idz raz do porządnego!
__________________
Żona od 08.08.2015

Aparatka od 11.10.2014 (góra).
Dół od 11.04.2015.
kat123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-04, 14:08   #45
Necccia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 13
GG do Necccia
Unhappy Dot.: Z rudego na blond

Mam problem mam zafarbowane włosy na brąz które już po czasie zrobiły sie lekko rudawe. Chce się przefarbować na bardzo jasny blond, a fryzjerka powiedziała mi że to nie możliwe że jedyny kolor jaki może uzyskać to miedziany blond. Jest jakiś sposób żebym jednak miała ten swój upragniony kolor? Naturalnie jestem blondynką.
Takie włosy mam aktualnie:

Edytowane przez Necccia
Czas edycji: 2010-06-27 o 18:19
Necccia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-04, 14:19   #46
untouchable
Wtajemniczenie
 
Avatar untouchable
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 2 352
Dot.: Z rudego na blond

Cytat:
Napisane przez Necccia Pokaż wiadomość
Mam problem mam zafarbowane włosy na brąz które już po czasie zrobiły sie lekko rudawe. Chce się przefarbować na bardzo jasny blond, a fryzjerka powiedziała mi że to nie możliwe że jedyny kolor jaki może uzyskać to miedziany blond. Jest jakiś sposób żebym jednak miała ten swój upragniony kolor? Naturalnie jestem blondynką.
Takie włosy mam aktualnie:
mozliwe ale nie za jednym razem. chcesz jasny chlodny blond tak? wiec teraz rozjasnianie albo sciaganie koloru i nalozenie farby albo pasemka. tak czy siak jesli chcesz miec zdrowe wlosy badz cierpliwa, mysle ze miedziany blond na poczatek to dobry pomysl
__________________
do twardego stąpania po ziemi nie nadają się buty z miekką podeszwą. .. . ...
untouchable jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-04, 14:58   #47
Necccia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 13
GG do Necccia
Dot.: Z rudego na blond

myśle o jakimś bardzo jasnym beżowym blondzie
Necccia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-05, 20:03   #48
Agunio13
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 7
Dot.: Z rudego na blond

Cytat:
Napisane przez kat123 Pokaż wiadomość
to zmien fryzjera i idz raz do porządnego!
wlasnie mialam isc gdy moja kolezanka wrocila od tego fryzjera do ktorego mialam isc a efektem jej dekolyzacji było coś żółte na głowie i rude końcówki. dziękuje. jakieś inne pomysły?;p
Agunio13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-05, 21:27   #49
kat123
Zakorzenienie
 
Avatar kat123
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Zachód PL
Wiadomości: 5 479
Dot.: Z rudego na blond

Cytat:
Napisane przez Agunio13 Pokaż wiadomość
wlasnie mialam isc gdy moja kolezanka wrocila od tego fryzjera do ktorego mialam isc a efektem jej dekolyzacji było coś żółte na głowie i rude końcówki. dziękuje. jakieś inne pomysły?;p
słuchaj, a czego Ty się spodziewasz? Że najpierw zrobisz sobie niewiadomo co na glowie i potem pójdziesz do fryzjera, cyk! i masz platynkę? Niestety nie ma tak kolorowo i odbarwiając rudy to trochę trwa. Najlepiej robić pasemka, raz drugi i tzreci i po rudym. Sama zrobisz sobie siano jak zaczniesz domowymi sposobami dekoloryzować włosy niestety i i tak będziesz musiała 3/4 obciąć, bo w przeciwnym wypadku same Ci odpadną. Dobrzy fryzjerzy dekoloryzują w miarę delikatnie, nie odbarwią na raz rudości... niestety

---------- Dopisano o 22:27 ---------- Poprzedni post napisano o 22:22 ----------

Cytat:
Napisane przez Necccia Pokaż wiadomość
Mam problem mam zafarbowane włosy na brąz które już po czasie zrobiły sie lekko rudawe. Chce się przefarbować na bardzo jasny blond, a fryzjerka powiedziała mi że to nie możliwe że jedyny kolor jaki może uzyskać to miedziany blond. Jest jakiś sposób żebym jednak miała ten swój upragniony kolor? Naturalnie jestem blondynką.
Takie włosy mam aktualnie:
to może zająć trochę czasu, bo faktycznie dość ciemne masz włosy... Na pewno nie kładź na to sama rozjaśniacza ani nic z tych rzeczy! (Bo będzie paskudna marchewa -ostrzegam, bo ja kilka lat temu tak zrobiłam)
Najprostrzym i najszybszym sposobem będą chyba pasemka, ale to musisz robić naprawdę stopniowo... I po każdym pasemkowaniu odczekać z 2 miesiące co najmniej... Zobacz jak to wygląda na mnie:
tu po pierwszych pasemkach i przed: klik!
a tu po drugiej wizycie u fryzjerki: klik!

i jeszcze trochę i będę wymarzoną blondynką -ale walczę o to od kilku miesięcy już. Trzeba cierpliwości.
kat123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-06-06, 22:46   #50
Necccia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 13
GG do Necccia
Dot.: Z rudego na blond

kat123 dziękuje bardzo za odpowiedź będę próbować :P
Necccia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-17, 16:38   #51
Agunio13
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 7
Dot.: Z rudego na blond

'najpierw zrobisz sobie niewiadomo co na glowie i potem pójdziesz do fryzjera, cyk! i masz platynkę? Niestety nie ma tak kolorowo i odbarwiając rudy to trochę trwa. Najlepiej robić pasemka, raz drugi i tzreci i po rudym. Sama zrobisz sobie siano jak zaczniesz domowymi sposobami dekoloryzować włosy niestety i i tak będziesz musiała 3/4 obciąć, bo w przeciwnym wypadku same Ci odpadną. Dobrzy fryzjerzy dekoloryzują w miarę delikatnie, nie odbarwią na raz rudości... niestety'





ha żebyś wiedziała ta znajoma o której wspomniałam SAMA zrobiłą z tego czegoś ładny beż/ blond i co najlepsze włosy nie zrobiły sie gorsze , końcówki są jedynie koszmarne ale je lekko podciela i wyglada ślicznie. Ja sobie już raczej dam rade, czesc
Agunio13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-27, 18:22   #52
Necccia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 13
GG do Necccia
Dot.: Z rudego na blond

na moich ciemnych włosach 2x jasny balejaż i już mam blond i włosy w porządku tylko obcięte końcówki.
Necccia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-28, 07:37   #53
kat123
Zakorzenienie
 
Avatar kat123
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Zachód PL
Wiadomości: 5 479
Dot.: Z rudego na blond

Cytat:
Napisane przez Necccia Pokaż wiadomość
na moich ciemnych włosach 2x jasny balejaż i już mam blond i włosy w porządku tylko obcięte końcówki.
no to się cieszę ja niestety z głupoty na jakiś czas utraciłam blond i za jakieś pół roku znów mnie czeka przeprawa z ciemnego koloru na blond
__________________
Żona od 08.08.2015

Aparatka od 11.10.2014 (góra).
Dół od 11.04.2015.
kat123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-28, 08:11   #54
bernadka20
Wtajemniczenie
 
Avatar bernadka20
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Dębica / Aleksandrów Kujawski
Wiadomości: 2 722
Dot.: Z rudego na blond

Agunio13...
to wszystko zalezy od włosa...Chyba nie macie takich samych ?
Albo jak długo farbowała na ciemne ?...

kat 123
Takim osobom możesz tłumaczyć, a potem maja pretensje, ze włosy są zniszczone...Tylko do rad się nie dostosują a chcą robić swoje...Jak jej będą wypadać to z jej glupoty..
A wracając do Twoich ciemnych włosów :P To ja tez miałam ciemne, ale po kąpieli rozjaśniającej się wyleczyłam i powiedziałam sobie, że nigdy ciemnego brązu ! U mnie wychodziły jak czarne Żadnych 10minutówek...
__________________
Narzeczona 11.10.2013
Dbam o włosy
Mój typ-2C. Od końca lipca 2010 dbam o swoje loczki !!
Stop suszarce od końca czerwca 2010
Kantorzyca/Kantorka Zakonu Curlitanek
Masz naturalne, kręcone włosy?Zajrzyj koniecznie: FaQ, Pigułka

Edytowane przez bernadka20
Czas edycji: 2010-06-28 o 08:13
bernadka20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-31, 15:50   #55
bekii
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 692
z rudego na blond, samodzielne farbowanie, czy fryzjer?

Witam,

pofarbowałam włosy szamponem koloryzującym (na 28 myć) loreal casting crem gloss 834- bursztynowy blond, ale wyszedł mi rudy sądziłam,że odcień będzie bardziej podchodził pod blond i przyznaje,że jestem niezadowolona. Moje obecne włosy fotki: 2 (sorki,ale mam maść cynkową na twarzy:P),3,4

Teraz chciałabym uzyskać podobny kolor jak na ostatnim zdjęciu, i teraz moje pytanie: jaką farbę poleciłybyście (z tych lepszych)? i czy pokryje ona równomiernie mój obecny rudy?

I tu chyba pytanie retoryczne:P farbować lepiej u fryzjera czy w domu? Jakich farb używają fryzjerzy (chodzi mi o firmy)?
Boję się,że jak pójdę do fryzjera to i tak nie wyjdzie mi ten kolor co chcę, a tylko wydam kasę.. jak myślicie?
Czy można 'reklamować' farbowanie u fryzjera? bardzo proszę o Waszą opinię i pomoc.

Z góry bardzo dziękuję
__________________

Moje cuda na szydełku:
http://mojeciuchy.pl
(login: szydelkowakraina)





bekii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-07, 17:43   #56
pheronike123
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Lubartów
Wiadomości: 68
Opowiem wam moją historię.. ;)

Cała moja historia zaczęła się od tego, że miałam... rude włosy po zafarbowaniu mojego blondu..
Strasznie wtedy panikowałam, chciałam iść na dekoloryzacje, rozjaśnić włosy.. Jednak każdy mówił mi, bym poczekała, bo zawsze farba może zejść.. Byłam w rozpaczy, no ale nie poddawałam się. Zaczęłam szukać szamponu rozjaśniającego.. Najpierw używałam z avonu do włosów blond.. (Pamiętam, że kiedyś, jak jeszcze miałam swoje włosy używałam starej wersji tego szamponu, który rozjaśnił mi trochę włosy, więc miałam nadzieję, że tym razem to też mi się uda) Jednak nie dał on żadnych większych efektów.. Aż w końcu, pół roku temu, trafiłam na szampon i odżywkę Timotei (zawsze z odżywką, gdyż po samym szamponie włosy nie są takie miękkie) Złote refleksy (akutalnie używam nowszej wersji - złociste refleksy, która jest z miodem i rumiankiem). Używam go non stop, bez większej przerwy.. I już od prawie dwóch miesięcy mogę pokazać się z pięknym odcieniem blondu na włosach.. Jestem ogromnie szczęśliwa z tego powodu ! Tak łatwym sposobem wróciłam do mojego naturalnego koloru. Każdy kto mnie spotyka po dłuższym czasie pyta się mnie, czy farbowałam włosy.. Jak widać nie trzeba tego robić . Nie dość, że mam piękny odcień blondu to do tego w słońcu mienią mi się prawdziwe, złote refleksy, gdyż szampon zawiera w sobie złote drobinki, które utrzymują się naprawdę długi czas.. a co najważniejsze.. włosów nie farbowałam już ponad rok.. więc moje naturalne włosy mają już z długość 12 cm.. a nawet się nie odróżniają od pozostałych włosów.. to cud
więc polecam go wszystkim, nie tylko dlatego, że nadaje wspaniały kolor włosom, ale również dlatego, iż po szamponie i odżywce włosy są miękkie i łątwo się rozczesują.. do tego mają ładny zapach

Ten szampon Timotei uratowaj moje włosy przed różnymi niszczącymi zabiegami.. dlatego jest to mój KWC
pheronike123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-09, 19:34   #57
babelkolek
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 10
Dot.: Z rudego na blond

Hej!
Ja właśnie tez chciałam rozjaśnic moje rude włosy. Prosze doradzcie mi jak je powinnam potraktowac? Rozjasniaczem czy farba? Z góry dzieki za pomoc
babelkolek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-09, 19:50   #58
kat123
Zakorzenienie
 
Avatar kat123
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Zachód PL
Wiadomości: 5 479
Dot.: Z rudego na blond

Cytat:
Napisane przez babelkolek Pokaż wiadomość
Hej!
Ja właśnie tez chciałam rozjaśnic moje rude włosy. Prosze doradzcie mi jak je powinnam potraktowac? Rozjasniaczem czy farba? Z góry dzieki za pomoc
fryzjerem
farba nic Ci nie da, tylko przesuszy włosy.
a rozjaśniacz może dać nieprzewidywalne efekty. Ostatnio jak robiłam pasemka (też schodzę na blond z ciemnych) to przyszła dziewczyna, której po rozjaśnianiu rudych włosów w domu wyszła zieleń na głowie i fryzjerka musiała to ratować
__________________
Żona od 08.08.2015

Aparatka od 11.10.2014 (góra).
Dół od 11.04.2015.
kat123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-09, 22:55   #59
untouchable
Wtajemniczenie
 
Avatar untouchable
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 2 352
Dot.: Z rudego na blond

Cytat:
Napisane przez babelkolek Pokaż wiadomość
Hej!
Ja właśnie tez chciałam rozjaśnic moje rude włosy. Prosze doradzcie mi jak je powinnam potraktowac? Rozjasniaczem czy farba? Z góry dzieki za pomoc
Cytat:
Napisane przez kat123 Pokaż wiadomość
fryzjerem
farba nic Ci nie da, tylko przesuszy włosy.
a rozjaśniacz może dać nieprzewidywalne efekty.
Ostatnio jak robiłam pasemka (też schodzę na blond z ciemnych) to przyszła dziewczyna, której po rozjaśnianiu rudych włosów w domu wyszła zieleń na głowie i fryzjerka musiała to ratować
a fryzjer nie uzywa farby? nie uzywa rozjasniacza? jak sie ma troche wiedzy to mozna i ufarbowac i rozjasnic wlosy. i zejsc z rudych do blondu samodzielnie mozna.

jak sie nie zna prostych zasad dot farbowania to wychodza zielenie i rozne paskudztwa.


nie bede sie rozpisywac kolejny raz jak zejsc z rudych do blondu. zdaje sie ze nawet strone wczesniej kiedys komus radzilam. powiem tylko ze najwazniejsze to cierpliwosc.
__________________
do twardego stąpania po ziemi nie nadają się buty z miekką podeszwą. .. . ...
untouchable jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-10, 06:07   #60
kat123
Zakorzenienie
 
Avatar kat123
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Zachód PL
Wiadomości: 5 479
Dot.: Z rudego na blond

Cytat:
Napisane przez untouchable Pokaż wiadomość
a fryzjer nie uzywa farby? nie uzywa rozjasniacza? jak sie ma troche wiedzy to mozna i ufarbowac i rozjasnic wlosy. i zejsc z rudych do blondu samodzielnie mozna.

jak sie nie zna prostych zasad dot farbowania to wychodza zielenie i rozne paskudztwa.


nie bede sie rozpisywac kolejny raz jak zejsc z rudych do blondu. zdaje sie ze nawet strone wczesniej kiedys komus radzilam. powiem tylko ze najwazniejsze to cierpliwosc.
używa, ale każdy kto farbował sam i u dobrego fryzjera zauważy różnicę, bo jednak produkty drogeryjne i profesjonalne się ciut różnią poza tym idąc do fryzjera takie włosy od razu można przemienić w blond w większości za pomocą pasemek i nie trzeba cierpliwości no ale jak ktoś chce kombinować w domu... to trzymam kciuki za takie osoby, raz komuś wyjdzie a raz nie.
__________________
Żona od 08.08.2015

Aparatka od 11.10.2014 (góra).
Dół od 11.04.2015.
kat123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-03-09 11:25:42


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:16.