Jesteśmy dumne że NIE FARBUJEMY włosów!! Naturalne najlepsze! - Offtopowo - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-11-14, 08:09   #61
Ivonea
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 2 588
GG do Ivonea
Dot.: Jesteśmy dumne że NIEFARBUJEMY włosów!! Nao najlepsze! - Offtopowo tura wie c

Cytat:
Napisane przez magda23m Pokaż wiadomość
Witam serdecznie wszystkie dziewczyny!

ja tez BYLAM posiadaczka pieknych blond wlosow, niestety w mlodosci popelnia sie bledy..

czy wiecie przypadkiem jak mozna do swojego koloru wrocic?
Tu https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=524830&page=91 znajdziesz osoby które walczą o powrót do naturalnych włosów.

Ale mówiąc szczerze to droga jest tylko jedna. Przestać farbować i chodzić z odrostami. Podcinać, odżywiać i zapuszczać.
Ivonea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-14, 20:28   #62
Hazel_Eyed
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 1 091
Dot.: Jesteśmy dumne że NIEFARBUJEMY włosów!! Nao najlepsze! - Offtopowo tura wie c

Ivonea kocham cie za ten wątek

dziewczyny, piękne macie naturalki
mam nadzieję, że niedługo też będę się mogła w końcu naturalsami pochwalić - poki co zapuszczam uparcie
Hazel_Eyed jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-14, 20:33   #63
Bayka
Zakorzenienie
 
Avatar Bayka
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Norway
Wiadomości: 4 778
GG do Bayka
Dot.: Jesteśmy dumne że NIEFARBUJEMY włosów!! Nao najlepsze! - Offtopowo tura wie c

a ja w połowie mogłabym już tu do Was należeć, ale w drugiej połowie jeszcze nie zapuszczam naturalki od 2 prawie lat i połowa drogi za mną kiedyś i ja sie tu tochwalę naturalnymi włosami, pozdtawiam i do zobaczenia
__________________
A że ją Pan Bóg stworzył, a szatan opętał, więc będzie na wieki i grzeszną i
świętą


Polskie literki? -Brak
Bayka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-14, 20:43   #64
izus_86
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 958
Dot.: Jesteśmy dumne że NIEFARBUJEMY włosów!! Nao najlepsze! - Offtopowo tura wie c

Cytat:
Napisane przez Hazel_Eyed Pokaż wiadomość
Ivonea kocham cie za ten wątek

dziewczyny, piękne macie naturalki
mam nadzieję, że niedługo też będę się mogła w końcu naturalsami pochwalić - poki co zapuszczam uparcie
Cytat:
Napisane przez Bayka Pokaż wiadomość
a ja w połowie mogłabym już tu do Was należeć, ale w drugiej połowie jeszcze nie zapuszczam naturalki od 2 prawie lat i połowa drogi za mną kiedyś i ja sie tu tochwalę naturalnymi włosami, pozdtawiam i do zobaczenia
Dziewczyny czekamy za Wami z niecierpliwością i życzymy powodzenia w zapuszczaniu i wytrwaniu bez farbowania
__________________
16.09.11 - pielęgnacja bezsilikonowa
29.09.11 - oleje
25.01.12 - ścięcie
1.04.12 - Seboradin
12.04.12 - Eclipta



11.01.12 - kwasy i naturalna pielęgnacja twarzy

Moje włosy
izus_86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-14, 20:46   #65
Bayka
Zakorzenienie
 
Avatar Bayka
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Norway
Wiadomości: 4 778
GG do Bayka
Dot.: Jesteśmy dumne że NIEFARBUJEMY włosów!! Nao najlepsze! - Offtopowo tura wie c

Cytat:
Napisane przez izus_86 Pokaż wiadomość
Dziewczyny czekamy za Wami z niecierpliwością i życzymy powodzenia w zapuszczaniu i wytrwaniu bez farbowania
Dziewczyny trzymajcie za nas mocno kciuki, żebysmy nie pękły w chwili słabości
__________________
A że ją Pan Bóg stworzył, a szatan opętał, więc będzie na wieki i grzeszną i
świętą


Polskie literki? -Brak
Bayka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-15, 08:46   #66
agison
Zakorzenienie
 
Avatar agison
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 7 112
Dot.: Jesteśmy dumne że NIEFARBUJEMY włosów!! Nao najlepsze! - Offtopowo tura wie c

Cytat:
Napisane przez Bayka Pokaż wiadomość
Dziewczyny trzymajcie za nas mocno kciuki, żebysmy nie pękły w chwili słabości
trzymamy!
uda się, wierzę w Was skoro mi się udało, to i Wam na pewno bo ja jestem mega niecierpliwa i miałam chyba z milion chwil zwątpienia, a jednak wytrwałam
__________________
Silence, silence and fire
They call me, they make me desire
Everlasting desire in me ...


!!! NAKARM PIESA !!!
agison jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-15, 09:01   #67
Ivonea
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 2 588
GG do Ivonea
Dot.: Jesteśmy dumne że NIEFARBUJEMY włosów!! Nao najlepsze! - Offtopowo tura wie c

Bayka ty to już byś mogła ściąć zła kobieto i byś miała swoje za ramiona!
Żeś się uparła na te długie kłaczki normalnie

Ja wczoraj zakupiłam Jantar ^_^ Dzisiaj Wtarłam i czekam aż wyschną włosiska ^_^

Jak mój chłop zobaczy kolejną odżywkę w łazience to mnie zastrzeli... już 3 mam a korci mnie jeszcze taka jedna ;p
hehehe

A jak tam wasi partnerzy reagują na wasze wydziwianie z sprawie włosów?
Mój na razie nic nie mówi. Na szczęście.
Ivonea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-11-15, 09:14   #68
agison
Zakorzenienie
 
Avatar agison
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 7 112
Dot.: Jesteśmy dumne że NIEFARBUJEMY włosów!! Nao najlepsze! - Offtopowo tura wie c

Cytat:
Napisane przez Ivonea Pokaż wiadomość
A jak tam wasi partnerzy reagują na wasze wydziwianie z sprawie włosów?
Mój na razie nic nie mówi. Na szczęście.
mój "stary" nie krytykował, może nawet przeciwnie, podobało mu się że tak dbam
w międzyczasie przeżyłam zmianę partnera, i ten "nowy" jeszcze tak się dobrze nie zorientował, bo nie mieszkamy razem więc ciężko powiedzieć .... ale czasem jak w żartach propnuję mu odżywkę do włosów to się denerwuje także chyba będzie ciężej
__________________
Silence, silence and fire
They call me, they make me desire
Everlasting desire in me ...


!!! NAKARM PIESA !!!
agison jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-15, 12:13   #69
Bayka
Zakorzenienie
 
Avatar Bayka
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Norway
Wiadomości: 4 778
GG do Bayka
Dot.: Jesteśmy dumne że NIEFARBUJEMY włosów!! Nao najlepsze! - Offtopowo tura wie c

Cytat:
Napisane przez Ivonea Pokaż wiadomość
Bayka ty to już byś mogła ściąć zła kobieto i byś miała swoje za ramiona!
Żeś się uparła na te długie kłaczki normalnie
.
haha od razu zła kobieta ale co ja zrobię, że wolę te długie ok kończę i uciekam stąd, ale nie na zawsze, kiedyś tu wrócę pozdrawiam trzymajcie się cieplutko, byle z dala od farb
__________________
A że ją Pan Bóg stworzył, a szatan opętał, więc będzie na wieki i grzeszną i
świętą


Polskie literki? -Brak
Bayka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-15, 17:56   #70
izus_86
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 958
Dot.: Jesteśmy dumne że NIEFARBUJEMY włosów!! Nao najlepsze! - Offtopowo tura wie c

Mój Kochany mąż nic nie mówi na kolejną odżywkę, czy też szampon czy olej. Cieszy się, że o siebie dbam Tym bardziej, że większość kosmetyków jakie mi służą to te z niższych półek i on się śmieje, że cena moich wszystkich kosmetyków do włosów jest taka jaką niektóre kobiety wydają na sam szampon. On mówi, że dziękuję, że nie jestem taka, że muszę kupować kosmetyki po 100 zł, z których większość by tylko dobrze wyglądała na półce, a składem by i tak przypominała moje dotychczasowe zakupy
__________________
16.09.11 - pielęgnacja bezsilikonowa
29.09.11 - oleje
25.01.12 - ścięcie
1.04.12 - Seboradin
12.04.12 - Eclipta



11.01.12 - kwasy i naturalna pielęgnacja twarzy

Moje włosy
izus_86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-15, 18:39   #71
Ivonea
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 2 588
GG do Ivonea
Dot.: Jesteśmy dumne że NIEFARBUJEMY włosów!! Nao najlepsze! - Offtopowo tura wie c

a mnie znowu zaczęły się włoski elektryzować :/
no normalnie czegoś im brakuje ;(
Ivonea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-11-15, 18:40   #72
agison
Zakorzenienie
 
Avatar agison
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 7 112
Dot.: Jesteśmy dumne że NIEFARBUJEMY włosów!! Nao najlepsze! - Offtopowo tura wie c

Cytat:
Napisane przez Ivonea Pokaż wiadomość
a mnie znowu zaczęły się włoski elektryzować :/
no normalnie czegoś im brakuje ;(
może nawilżenia
__________________
Silence, silence and fire
They call me, they make me desire
Everlasting desire in me ...


!!! NAKARM PIESA !!!
agison jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-15, 18:44   #73
Ivonea
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 2 588
GG do Ivonea
Dot.: Jesteśmy dumne że NIEFARBUJEMY włosów!! Nao najlepsze! - Offtopowo tura wie c

hmm...
no to tez może być
muszę coś wymyślić (czyt. nową odżywkę ^_^) Albo w końcu dorwać odpowiedni olej do włosów. Bo ten z Oriflamu na ciepło chyba nie jest taki genialny jak piszą.
Ivonea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-15, 22:20   #74
Tycikata
Wtajemniczenie
 
Avatar Tycikata
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 2 410
Dot.: Jesteśmy dumne że NIEFARBUJEMY włosów!! Nao najlepsze! - Offtopowo tura wiec

Hej mam nadzieję że w końcu piszę w prawidłowym wątku chcę mi sie już spac więc kopiuję moją wiadomość która już napisałam gdzie indziej, nawet nie wiem gdzie
Cytat:
Napisane przez blair witch Pokaż wiadomość
Ja zanim odkryłam sposoby zakręconych to miałam na głowie coraz suchsze siano (dzięki prostownicy ), o formacie niezidentyfikowanym i bardziej napuszone niż skręcone. Teraz prostownica od święta, a na codzień kręcioły i spiralki - nie mogłam uwierzyć że moje siano ma aż taki potencjał Uwierzyłam w cuda

A z wkręcaniem... Ja od stycznia wsiąkłam w bardziej naturalną pielęgnację i nie mogę przestać, bo efekty są naprawdę spektakularne - jak pisałam wyżej najczęściej zostawiam naturalnie skręcone, chyba że bardzo mi się spieszy to prostuję od święta - i przy wyprostowanych widać niesamowitą poprawę w stosunku do tego co było jak nie stosowałam pielęgnacji
A codziennie prostowałaś? Chętnie zobbaczyłabym jakieś zdjęcie Twojego sianka dla porównania, bo ja nie wierzę że ktoś mógłby mieć tak kiepskie włosy jak ja
Cytat:
Napisane przez blair witch Pokaż wiadomość
Oprócz drożdży które masz w podpisie gorąco polecam olejowanie Przynajmniej 1-2 razy w tygodniu na 2-3h nakładać, efekt jest niesamowity!
Zaczęłam uzywać olej kokosowy od 1 listopada (już nie chciało mi się zmieniać podpisu ) ale jakoś szczególnie zachwycona nim nie jestem jeśli chodzi o rezultaty na włosach ale jest lepiej niż było więc sama nie wiem czy mi służy czy próbować z innym olejem
Cytat:
Napisane przez izus_86 Pokaż wiadomość
Zajrzyj i później pochwal się co udało Ci się uzyskać

Ja też szybko zauważyłam efekty pielęgnacji, teraz trochę zaczęły mi się moje włoski rozdwajać, jestem 2 msc. po podcięciu, ale to chyba wina pogody i w pewnym stopniu moja, bo po umyciu niczym ich nie zabezpieczałam, ale to się zmieniło od wczoraj

I tak samo jak Ty, nie myślałam, że się wkręcę w dbanie tak bardzo o włosy, a teraz nie wyobrażam sobie dnia bez wcierek, masek, olei itp.
Ojj chciałabym mieć czas zajrzeć ale niestety za dużo się u mnie ostatnio dzieje i nie mam czasu już nawet zwykła odżywka mi się kończy i jakoś mi nie po drodze do kosmetycznego


Cytat:
Napisane przez Ivonea Pokaż wiadomość
Ja wczoraj zakupiłam Jantar ^_^ Dzisiaj Wtarłam i czekam aż wyschną włosiska ^_^

Jak mój chłop zobaczy kolejną odżywkę w łazience to mnie zastrzeli... już 3 mam a korci mnie jeszcze taka jedna ;p
hehehe

A jak tam wasi partnerzy reagują na wasze wydziwianie z sprawie włosów?
Mój na razie nic nie mówi. Na szczęście.
Ja też wczoraj odebrałam z apteki Jantar zobaczymy co z tego wyjdzie.. głównie mi zależy na tym aby mi nowe włoski urosły bo mam rzadkie włosy...

No mój TŻ powoli zaczyna się stukać w głowę bo widzi że się cackam ostatnio z włosami, ale głownie narzeka na to ze piję drożdże chociaż dzisiaj byliśmy w sklepie i ja kompletnie zapomniałam aby je kupić a TŻ poszedł na lodówki i sam mi przyniósł kostkę :d ja nawet słowem o nich nie wspomniałam
__________________
Nawet z mapą
gubię się
bo lubię


- Loesje
Tycikata jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-15, 22:25   #75
Ivonea
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 2 588
GG do Ivonea
Dot.: Jesteśmy dumne że NIEFARBUJEMY włosów!! Nao najlepsze! - Offtopowo tura wiec

hehehehe

Oj no nie damy się z tym wątkiem i tyle :P
Dobrze trafiłaś teraz

W ogóle wczoraj byłam w 5 aptekach i nigdzie nie było szamponu babydream :/
maruda mi się włącza;p
Ivonea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-15, 22:37   #76
blair witch
Zakorzenienie
 
Avatar blair witch
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 3 533
Dot.: Jesteśmy dumne że NIEFARBUJEMY włosów!! Nao najlepsze! - Offtopowo tura wiec

Cytat:
Napisane przez Tycikata Pokaż wiadomość
Hej mam nadzieję że w końcu piszę w prawidłowym wątku chcę mi sie już spac więc kopiuję moją wiadomość która już napisałam gdzie indziej, nawet nie wiem gdzie

A codziennie prostowałaś? Chętnie zobbaczyłabym jakieś zdjęcie Twojego sianka dla porównania, bo ja nie wierzę że ktoś mógłby mieć tak kiepskie włosy jak ja

Zaczęłam uzywać olej kokosowy od 1 listopada (już nie chciało mi się zmieniać podpisu ) ale jakoś szczególnie zachwycona nim nie jestem jeśli chodzi o rezultaty na włosach ale jest lepiej niż było więc sama nie wiem czy mi służy czy próbować z innym olejem
Jak były wyprostowane, wygładzone tonami kosmetyków, sprayów, jedwabi, serum, i innych, to wyglądały "nawet" po ludzku chociaż strasznie sztywne - ale jak po prostu zostawiałam je do wyschnięcia, to była tragedia i dramat Nie mam takich zdjęć, bo nie robiłam z szopą na głowie

Mogę polecić jeszcze olej Amla, który na moje włosy działa lepiej niż kokos, i ze słodkich migdałow - trzeba różnych popróbować, żeby sprawdzić który na nasze włosy działa najlepiej
__________________
blair witch jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-15, 22:42   #77
Tycikata
Wtajemniczenie
 
Avatar Tycikata
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 2 410
Dot.: Jesteśmy dumne że NIEFARBUJEMY włosów!! Nao najlepsze! - Offtopowo tura wiec

Cytat:
Napisane przez Ivonea Pokaż wiadomość
hehehehe

Oj no nie damy się z tym wątkiem i tyle :P
Dobrze trafiłaś teraz

W ogóle wczoraj byłam w 5 aptekach i nigdzie nie było szamponu babydream :/
maruda mi się włącza;p
Jesteśmy na swoim
nasz wątek chyba faktycznie zniknął na chwilę wcześneij bo il. wyświetleń jak ja tut eraz weszłam to było tylko 13


Babydream jest chyba tylko w rossmannie przynajmniej u mnie to tylko w rossmanie widziałam ten szampon.
ja go używam od lipca non stop więc wypadałoby mi zmienić w sumie bo sie łepetyna przywzyczai.

Serio ide spać miałam ciężki dzień pełen wrażeń ehh
__________________
Nawet z mapą
gubię się
bo lubię


- Loesje
Tycikata jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-15, 22:44   #78
Ivonea
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 2 588
GG do Ivonea
Talking Dot.: Jesteśmy dumne że NIEFARBUJEMY włosów!! Nao najlepsze! - Offtopowo tura wiec

Dobrej nocy w takim razie Wam Wszystkim

A jutro do rossmana się przejdę w takim razie. Dzięki za info!
Ivonea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-15, 22:51   #79
Tycikata
Wtajemniczenie
 
Avatar Tycikata
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 2 410
Dot.: Jesteśmy dumne że NIEFARBUJEMY włosów!! Nao najlepsze! - Offtopowo tura wiec

Cytat:
Napisane przez blair witch Pokaż wiadomość
Jak były wyprostowane, wygładzone tonami kosmetyków, sprayów, jedwabi, serum, i innych, to wyglądały "nawet" po ludzku chociaż strasznie sztywne - ale jak po prostu zostawiałam je do wyschnięcia, to była tragedia i dramat Nie mam takich zdjęć, bo nie robiłam z szopą na głowie

Mogę polecić jeszcze olej Amla, który na moje włosy działa lepiej niż kokos, i ze słodkich migdałow - trzeba różnych popróbować, żeby sprawdzić który na nasze włosy działa najlepiej
Twoje przynajmniej sztywne byly, ja jak wyprostowałam to po godzinie już się powywijały we wszystkie możliwe sterczące strony ;|
hehe ja też nie robiłam nigdy zdjęc w takim stanie asle mam jedno zdjęcie i to nawet z moim naturalnym kolorem więc w sumie mogę tu wstawić i się pochwalić moimi włosami tak jak je stworzyła matka natura

Amla to ten indyjski olej? on jest chyba do ciemnych włosów? no ale nic to, sie pokupuje sie zobaczy tylko jeszcze kasa potrzebna

---------- Dopisano o 23:51 ---------- Poprzedni post napisano o 23:49 ----------

I dobranoc
__________________
Nawet z mapą
gubię się
bo lubię


- Loesje
Tycikata jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-11-16, 08:56   #80
agison
Zakorzenienie
 
Avatar agison
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 7 112
Dot.: Jesteśmy dumne że NIEFARBUJEMY włosów!! Nao najlepsze! - Offtopowo tura wiec

Cytat:
Napisane przez Tycikata Pokaż wiadomość
hehe ja też nie robiłam nigdy zdjęc w takim stanie asle mam jedno zdjęcie i to nawet z moim naturalnym kolorem więc w sumie mogę tu wstawić i się pochwalić moimi włosami tak jak je stworzyła matka natura

Amla to ten indyjski olej? on jest chyba do ciemnych włosów? no ale nic to, sie pokupuje sie zobaczy tylko jeszcze kasa potrzebna
wstaw wstaw, ja też mogę wstawić, co prawda sprzed paru miesięcy, ale kolor w sumie się nie zmienił, jedynie długość

Amla niby do ciemnych, ale w sumie zależy jaka, jest też Amla Gold dla blondynek, ale chyba na parafinie
__________________
Silence, silence and fire
They call me, they make me desire
Everlasting desire in me ...


!!! NAKARM PIESA !!!
agison jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-16, 09:44   #81
Tycikata
Wtajemniczenie
 
Avatar Tycikata
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 2 410
Dot.: Jesteśmy dumne że NIEFARBUJEMY włosów!! Nao najlepsze! - Offtopowo tura wiec

Cytat:
Napisane przez agison Pokaż wiadomość
wstaw wstaw, ja też mogę wstawić, co prawda sprzed paru miesięcy, ale kolor w sumie się nie zmienił, jedynie długość

Amla niby do ciemnych, ale w sumie zależy jaka, jest też Amla Gold dla blondynek, ale chyba na parafinie
Bo coś kiedyś czytałam o tej Amla że przyciemnia włosy?chyba, że mi się coś pomyliło ztymi olejkami
a ja bym nie chciała raczej by moje włosy jeszcze bardziej mi ciemniały i rudziały, wolę jak trochę się mienią na złoto


No no no, czytałam na tym wątku gdzie nas tymczasowo połączyli że miałaś zamiar wstawić zdjęcia - więc czekam
Ja też wstawię to moje zdjęcie, ale to jak wrócę z pracy bo tutaj go nie mam, ale i tak to zdjęcie jest kiepskiej jakości bo robione komórką ale niestety nie mam czym zrobić, aparat już któryś z kolei albo popsułam albo zgubiłam więc raczej już sobie nie kupię
__________________
Nawet z mapą
gubię się
bo lubię


- Loesje
Tycikata jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-16, 09:59   #82
Ivonea
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 2 588
GG do Ivonea
Dot.: Jesteśmy dumne że NIEFARBUJEMY włosów!! Nao najlepsze! - Offtopowo tura wiec

No ja czekam na te zdjęcia ^_^
Ivonea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-16, 09:59   #83
agison
Zakorzenienie
 
Avatar agison
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 7 112
Dot.: Jesteśmy dumne że NIEFARBUJEMY włosów!! Nao najlepsze! - Offtopowo tura wiec

Cytat:
Napisane przez Tycikata Pokaż wiadomość
Bo coś kiedyś czytałam o tej Amla że przyciemnia włosy?chyba, że mi się coś pomyliło ztymi olejkami
a ja bym nie chciała raczej by moje włosy jeszcze bardziej mi ciemniały i rudziały, wolę jak trochę się mienią na złoto
zwykła Amla, dla brunetek, rzeczywiście przyciemnia sama ją miałam i używałam właśnie w tym celu bo ja lubię mieć ciemniejszy i taki chodniejszy odcień na swoich włosach, ale już nie chcę farbować, ofkors jest jeszcze specjalna Amla dla blondynek, ona nie przyciemnia. W ogóle jest mnóstwo olejków które mozesz stosować bez obawy o przyciemnienie, nie tylko amlę, ale ogólnie jakieś naturalne
Cytat:
Napisane przez Tycikata Pokaż wiadomość
No no no, czytałam na tym wątku gdzie nas tymczasowo połączyli że miałaś zamiar wstawić zdjęcia - więc czekam
Ja też wstawię to moje zdjęcie, ale to jak wrócę z pracy bo tutaj go nie mam, ale i tak to zdjęcie jest kiepskiej jakości bo robione komórką ale niestety nie mam czym zrobić, aparat już któryś z kolei albo popsułam albo zgubiłam więc raczej już sobie nie kupię
no ja też mogę wstawić dopiero po pracy, i też jest w sumie nienajlepszej jakości, choć robione aparatem i też nie mam sobie teraz czym zrobić no normalnie analogiczny przypadek
__________________
Silence, silence and fire
They call me, they make me desire
Everlasting desire in me ...


!!! NAKARM PIESA !!!
agison jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-16, 19:12   #84
Tycikata
Wtajemniczenie
 
Avatar Tycikata
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 2 410
Dot.: Jesteśmy dumne że NIEFARBUJEMY włosów!! Naturalne najlepsze! - Offtopowo

Wstawiam zdjęcie moich suchych kudłów (kudeł?) tak jak obiecałam... normalnie się wstydzę

Cytat:
Napisane przez agison Pokaż wiadomość
zwykła Amla, dla brunetek, rzeczywiście przyciemnia sama ją miałam i używałam właśnie w tym celu bo ja lubię mieć ciemniejszy i taki chodniejszy odcień na swoich włosach, ale już nie chcę farbować, ofkors jest jeszcze specjalna Amla dla blondynek, ona nie przyciemnia. W ogóle jest mnóstwo olejków które mozesz stosować bez obawy o przyciemnienie, nie tylko amlę, ale ogólnie jakieś naturalne
muszę pogrzebać trochę na wątku olejowym, tylko kurcze, żebym to jeszcze miała czas muszę się na kolosa uczyć bo mam w tą sobote
Cytat:
Napisane przez agison Pokaż wiadomość
no ja też mogę wstawić dopiero po pracy, i też jest w sumie nienajlepszej jakości, choć robione aparatem i też nie mam sobie teraz czym zrobić no normalnie analogiczny przypadek
hahaha
to widzę, że też się w pracy nudzisz

Cytat:
Napisane przez Ivonea Pokaż wiadomość
No ja czekam na te zdjęcia ^_^
Ivonea, a udało Ci się kupić babydream?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg krecone.jpg (41,1 KB, 161 załadowań)
__________________
Nawet z mapą
gubię się
bo lubię


- Loesje
Tycikata jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-17, 08:55   #85
Ivonea
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 2 588
GG do Ivonea
Dot.: Jesteśmy dumne że NIEFARBUJEMY włosów!! Naturalne najlepsze! - Offtopowo

Pikne włoski ^_^ i ten kolorek ^_^
Szkoda że zdjęcie nie ostre, ale widać nawet dość sporo.

Szampon Babydream udało mi sie kupić, faktycznie był w Rossmanie. Dokupiłam sobie jeszcze odżywkę Garniera awokado i masłem karité z serii naturalnej. ^_^
Ivonea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-22, 08:33   #86
Ivonea
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 2 588
GG do Ivonea
Dot.: Jesteśmy dumne że NIEFARBUJEMY włosów!! Naturalne najlepsze! - Offtopowo

Co tam babeczki słychać?
Takowa cisza się zrobiła...
Ivonea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-22, 12:42   #87
rousse
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Polska/Szwecja
Wiadomości: 6 498
Dot.: Jesteśmy dumne że NIEFARBUJEMY włosów!! Naturalne najlepsze! - Offtopowo

"nie farbujemy" to się nie pisze oddzielnie ?
rousse jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-22, 14:07   #88
Ivonea
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 2 588
GG do Ivonea
Dot.: Jesteśmy dumne że NIEFARBUJEMY włosów!! Naturalne najlepsze! - Offtopowo

masz racje.
juz poprawiam.
Ivonea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-24, 19:53   #89
karolcia2106
Raczkowanie
 
Avatar karolcia2106
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 445
Dot.: Jesteśmy dumne że NIEFARBUJEMY włosów!! Naturalne najlepsze! - Offtopowo

Cisza tutaj jak makiem zasiał Dokonałam dzisiaj odkrycia : o ile mi sie nie przewidziało wyszukałam sobie pierwszego siwego włosa. Oby tylko nie pojawiło się ich więcej, bo na ciemnych włosach będą się bardzo odznaczać. A mam dopiero 21 lat...
__________________

Looking for heaven, found the devil in me
Well what the hell I'm gonna let it happen to me





karolcia2106 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-25, 07:33   #90
Ivonea
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 2 588
GG do Ivonea
Dot.: Jesteśmy dumne że NIE FARBUJEMY włosów!! Naturalne najlepsze! - Offtopowo

Kochana nie jesteś osamotniona;p
YO też mam :/
nawet sporo ich na czubku wyrosło, no ale eh...
Jak jest ich parę lepiej się nie przejmować bo się zwariuje.

Wczoraj zrobiłam dobrze swoim włosom, mimo że zabieg wieczorem wykonałam, włosy z rana wyglądają rewelacyjnie. ^_^'
Jeszcze żeby tak łaskawe szybciej rosły :/
Ivonea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-04-09 09:11:10


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:39.