Ciagnać stary zwiazek?czy zaryzykować... - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-11-02, 17:38   #1
maiewka
Przyczajenie
 
Avatar maiewka
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 15

Ciagnać stary zwiazek?czy zaryzykować...


Witam drogie wizazanki!!

Mam dość spory dylemat i licze na wasza rade, oraz poprostu chce sie komuś wygadać. Otóz mam od roku chłopaka którego poznałam na studiach, miedzy nami bylo roznie(mielismy sporo problemow z jego byla dziewczyna-ale to juz za nami). Caly czas dobrze sie dogadywalimy wszystko bylo wporzadku, jednakze z czasem zaczelo sie cos psuc.On ma bardzo ciezki charakter , trudno mu cokolwiek przetlumaczyc i bardzo czesto narzuca mi swoje zdanie czego bardzo nie lubie.
Ale problem nie polega w pogorszeniu naszych stosunkow ale w czyms innym. Mamy dość bliskiego wspolnego kolege, w sumie od studiow mialam z nim bardzo dobry kontakt,traktuje go jako przyjaciela i czasami myslalam ze mi jest o wiele blizszy od mojego chlopaka. Ostatnio jednak chcial ze mna powaznie porozmawiac, wyznal mi ze sie we mnie zakochał i nie moze patrzec jak jestem z kims innym,nie wie co ma z tym zrobic, bo nie chce mi robic krzywdy ani psuc mojego zwiazku(oraz wzajemnych kontaktów w grupie).. Mowi ze dalej nie moze udawac ze nic do mnie nie czuje..taka sytuacja nie jest zbytnio komfortowa.
Ja odsunelam sie od mojego chlopaka caly czas mysle o nim, ale nie chce nikomu robic krzywdy.Powinnam zaryzykowac nowy zwiazek i skonczyc stary.w którym i tak sie psuje. czy moze kontynuowac ten stary i probowac naprawic jesli jeszcze mozna cos naprawic.

jeszcze nigdy tak sie nie czulam i gubie sie nie wiem co robic.
przepraszam za chaotycznosc mojej wypowiedzi ale nie potrafie w tej sprawie kreslic pieknych zdan.
__________________
Najbardziej straconym dniem jest ten, w którym się nie śmiałeś.
maiewka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-02, 21:28   #2
moniaszelki
Zadomowienie
 
Avatar moniaszelki
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 1 834
Dot.: Ciagnać stary zwiazek?czy zaryzykować...

a kochasz szczerswojego chłopaka ? problemy są zawsze, ale spytaj sieie czy go Kochasz.

a ten przyjaciel . chcesz z nim być bo on cie kocha ? czy ty go Kochasz ?..
moniaszelki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-03, 06:55   #3
karta666
Zadomowienie
 
Avatar karta666
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Gdańsk ;)
Wiadomości: 1 932
GG do karta666 Send a message via Skype™ to karta666
Dot.: Ciagnać stary zwiazek?czy zaryzykować...

dwa razy ten sam watek?

---------- Dopisano o 07:55 ---------- Poprzedni post napisano o 07:54 ----------

Cytat:
Napisane przez karta666 Pokaż wiadomość
dwa razy ten sam watek?
http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=378270
__________________
"Najprzebieglejszy mężczyzna nie dorówna w fałszu najszczerszej kobiecie."
"Jeśli się chce, by mężczyzna czy chłopiec pożądał danej rzeczy, należy ją jedynie uczynić trudno osiągalną."— Mark Twain
________________

Jestem FIT !


karta666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:06.