Dermacol - doradźcie ! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-08-12, 16:20   #1
mila1122
Zakorzenienie
 
Avatar mila1122
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 3 473

Dermacol - doradźcie !


Mam piegi. Nie lubię ich. Pozbyć sie nie da więc wybrałam podkład. Słyszałam dużo dobrego o podkładzie Dermacol. Tylko że jest problem. Nie umiem dobrać odpowiedniego koloru dla siebie . Będę go zamawiała przez internet , więc nie będę miała okazji sprawdzić testera. Cała moja nadzieja w Was ;p . Mam jasną karnacje. Ale własnie koleżanka mi mówi że jak podkład to lepiej żebym miała ciemniejszy . Tylko ja nie wiem czy bede go uzywała jako podkład czy jako korektor, zeby nie uzyskac efektu maski. I tak naprawdę nie wiem jak w rzeczywistości wyglądają te kolory. A naprawde mi na tym zależy. Mam nadzieje ze w koncu nie bedzie tak ich widac ;/ Proszę Was bardzo o pomoc Dołaczam kilka zdjęć zebyscie wiedzieli jaka mam karnacje, na jednym cera wyglada inaczej wiec dala kilka A i moje pytanie czy myslicie ze naprawde moze tak dobrze maskowac ze zakryje piegi ??
Dzieki z gory <3~~

Tu jest link to palety kolorow Dermacolu -->http://trends.blox.pl/resource/dermacol_odcienie.jpg

i

http://alejahandlowa.pl/obr/domzdrow/58373b_d.jpg
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg fjgfhgfuj.JPG (74,5 KB, 37 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg ftir.JPG (77,1 KB, 25 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg hfkfkh.jpg (44,8 KB, 31 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg jkglgl.jpg (37,1 KB, 27 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg kghkgoy.jpg (61,2 KB, 42 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg afkdnsdagl2.JPG (28,1 KB, 36 załadowań)
mila1122 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-12, 17:22   #2
pasywno-agresywna
Zakorzenienie
 
Avatar pasywno-agresywna
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 3 525
GG do pasywno-agresywna
Dot.: Dermacol - doradźcie !

Obstawiałabym numer 217 dla Ciebie. Sama go używam i jest jasny, ale ciepły. 211 będzie zbyt różowy, a 212 za ciemny. Jednak odradzam Ci zdecydowanie używanie Dermacolu na całą twarz. Też mam piegi, jest ich sporo, latem sa wyraźne. Dermacol ukrywa je dość skutecznie, ale cera pod nim dusi się niemiłosiernie.
pasywno-agresywna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-12, 18:02   #3
mila1122
Zakorzenienie
 
Avatar mila1122
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 3 473
Dot.: Dermacol - doradźcie !

A 217 nie bedzie za jasny ?? ;pp
Wiem ze jestem denerwujaca , ale sie pytam bo jasny juz jeden mam z Avonu ktory rozjasnia mi twarz . Rozjasnic moglabym jakby sie jakis ciemneijszy to mglabym go rozjasnic tym jasny a jak ebde miala 2 jasne to zebym nie wygladala jak smierc jakas ;pp Czy 217 nie daje uczucia takiej bieli ?? ;pp Bo moją mame juz denerwuje ze mam takie jasne fluidy itp ;p
mila1122 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:03.