Wycofywane zapachy - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Perfumy

Notka

Perfumy Fora, na których znajdziesz porady w zakresie perfum. Zapraszamy do dyskusji.
Zanim napiszesz post zapoznaj się z FAQ oraz Przewodnikiem po perfumach.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-08-03, 22:46   #31
nan
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 467
Dot.: Wycofywane zapachy :)

Właśnie sprawdziłam w KWC - oceniałam tę maseczkę 19 maja i mniej więcej od tego czasu szukam jej w aptekach (a bywam w nich prawie codziennie - szczególnie jednej zaprzyjaźnionej, gdzie mi panie sprowadzają różne dziwne rzeczy). W dodatku moja recenzja jest ciągle ostatnia, co nic dobrego nie wróży...
nan jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-03, 22:54   #32
geonia
Zadomowienie
 
Avatar geonia
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 732
Dot.: Wycofywane zapachy :)

Cytat:
Napisane przez nan
Właśnie sprawdziłam w KWC - oceniałam tę maseczkę 19 maja i mniej więcej od tego czasu szukam jej w aptekach (a bywam w nich prawie codziennie - szczególnie jednej zaprzyjaźnionej, gdzie mi panie sprowadzają różne dziwne rzeczy). W dodatku moja recenzja jest ciągle ostatnia, co nic dobrego nie wróży...
Jutro zapoluję na tę maseczke.......czy komuś kupić?
geonia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-04, 09:25   #33
Smoczyca
Zakorzenienie
 
Avatar Smoczyca
 
Zarejestrowany: 2003-04
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 4 547
GG do Smoczyca
Dot.: Wycofywane zapachy :)

Mam już info ze źródła. Eau Torride faktycznie znika - wszędzie. Zaprzestano produkcji już jakiś ładny czas temu. Wszędzie na gwałt się tę wodę wyprzedaje, u nas, za granicą, na strefach. Hot Couture zostaje.
Smoczyca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-17, 00:33   #34
pixie7
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2003-05
Wiadomości: 2 760
Dot.: Wycofywane zapachy :)

Znalazłam kolejny sklep w typie Strawberrynet, tym razem z bazą w RPA. Trudnią się handlem zapachami, nie są specjalnie tani, ale za to można znaleźć wiele wycofanych cudów. To na zachętę:
http://www.fragrance.co.za/category21_64_105/index.html
Wysyłają na cały świat, nie mogę tylko znaleźć nic o kosztach wysyłki. Można zamówić coś specjalnie, jeśli akurat nie ma tego w katalogu. Acha, cenę (podaną w ichniej walucie -randach- należy podzielić na pół, bo taki jest kurs, dokładnie 1rand = 0,5192zł). Płatność kartą kredytową. Korci mnie, korci strasznie wypróbować...
pixie7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-17, 00:36   #35
vanilla_sky
Zakorzenienie
 
Avatar vanilla_sky
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 3 039
Dot.: Wycofywane zapachy :)

Cytat:
Napisane przez pixie7
Znalazłam kolejny sklep w typie Strawberrynet, tym razem z bazą w RPA. Trudnią się handlem zapachami, nie są specjalnie tani, ale za to można znaleźć wiele wycofanych cudów. To na zachętę:
http://www.fragrance.co.za/category21_64_105/index.html
Wysyłają na cały świat, nie mogę tylko znaleźć nic o kosztach wysyłki. Można zamówić coś specjalnie, jeśli akurat nie ma tego w katalogu. Acha, cenę (podaną w ichniej walucie -randach- należy podzielić na pół, bo taki jest kurs, dokładnie 1rand = 0,5192zł). Płatność kartą kredytową. Korci mnie, korci strasznie wypróbować...
pixie... zyjesz
vanilla_sky jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-17, 00:43   #36
pixie7
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2003-05
Wiadomości: 2 760
Dot.: Wycofywane zapachy :)

Cytat:
Napisane przez vanilla_sky
pixie... zyjesz
no, ale co to za życie...
pixie7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-19, 21:49   #37
Queen_Mary
Raczkowanie
 
Avatar Queen_Mary
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 259
Unhappy Dot.: Wycofywane zapachy :)

A może gdzieś ktoś widział perfumy "Montana" Montany????!!!!!
Taki charakterystyczny skręcony flakon w pudełku niebieskochabrowym?! Zapłakuję się bez tego!!!!
Queen_Mary jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-08-20, 17:37   #38
joannea
Zadomowienie
 
Avatar joannea
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 1 694
Dot.: Wycofywane zapachy :)

Wycofują też Trussardi Jeans - w Polsce widziałam w Douglasie w jakiejś kosmicznej cenie (znaczy się u nas ma się dobrze), w Holandii - od 7 do 10 euro...
Widziałam też wyprzedajace się Madness Chopard i drugą wersję tegoż, w czarnym flakonie; i jeszcze kilka, ale naprawdę już teraz nie pamiętam...
joannea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-20, 17:48   #39
Smoczyca
Zakorzenienie
 
Avatar Smoczyca
 
Zarejestrowany: 2003-04
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 4 547
GG do Smoczyca
Dot.: Wycofywane zapachy :)

Cytat:
Napisane przez joannea
Wycofują też Trussardi Jeans - w Polsce widziałam w Douglasie w jakiejś kosmicznej cenie (znaczy się u nas ma się dobrze), w Holandii - od 7 do 10 euro...
Widziałam też wyprzedajace się Madness Chopard i drugą wersję tegoż, w czarnym flakonie; i jeszcze kilka, ale naprawdę już teraz nie pamiętam...
Trussardi Jeans też? Wow, a to taki młody zapach nie wiedziałam, ale przeboleję, nie jestem fanką marki Trussardi
Że wycofują Madness to wiem, u nas już bardzo ciężko dostępne. Podobały mi się, choc nigdy nie miałam flakonu na własność. Asieńko, musisz skoczyć do perfumerii i obniuchać te drugie Madness - czarne i nazywają się Natural Black - intrygują mnie jak diabli! U nas w Polsce tych drugich nigdy nei było troszkę szperałam w sieci, i wyszło mi że to taka wzmocniona lekko wersja... widziałam je raz na allegro i hamowałam się żeby tak na ślepaka nie kupić

Normalnie czuję się znów wodzona na pokuszenie. Czuję że jednak flaszkę Madness bym sobie sprawiła... zawsze tak mam, jak słyszę że zapach znika

Asia
Smoczyca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-20, 18:02   #40
joannea
Zadomowienie
 
Avatar joannea
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 1 694
Dot.: Wycofywane zapachy :)

Trussardi - moja Mama lubiła bardzo taką "zapuszkowaną" wersję Donny, stąd mam sentyment (choć mi też nie odpowiada ich "nos przewodni"); właśnie spojrzałam na stronę Turssardi, i rzeczywiście, Jeans zdaje się mieć jak najlepiej - ale pamiętam też nie tak dawno wyprzedawali Truss. Skin, więc może po prostu się wycofują z tutejszego rynku?

Oluś, mi się te Madnessy oba podobają - słodkie - ale nie przesłodzone, intensywne, bardzo charakterystyczne. Nie wąchałam ich już od paru miesięcy - w najbliższych dniach nadrobię, przejeżdzam koło nich w drodze do pracy. Tak z pamięci nie mogę sobie przypomnieć, czym się różniły, a różniły sie na pewno, bo jedne wybrałam przyjaciółce na urodziny Przy okazji moż euda mi się skontrolować, jaka jeszcze firma opuszcza tę cześć Europy
joannea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-20, 20:11   #41
Martulaaa
Raczkowanie
 
Avatar Martulaaa
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 360
Dot.: Wycofywane zapachy :)

Dziewczyny jeśli któraś jest zainteresowana to na allegro widziałam le feu d'issey.Jakiś gościu ma 2 sztuki.Sama bym chapsła ale nie będę przesadzać już z perfumami
Martulaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-08-20, 21:07   #42
Lolka102
Raczkowanie
 
Avatar Lolka102
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 206
Dot.: Wycofywane zapachy :)

Cytat:
Napisane przez Smoczyca
Podzielam opinię Hybris w kwestii śp. Le Feu Miyake - uwielbiałam - oddałabym duszę za jeden mały flakonik

Ja tez oddałabym dużo za jeszcze jedną buteleczkę tego zapachu! to był mój ideał! Czułam sie w tym zapachu tak kobieco i rozkosznie!
Lolka102 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-20, 21:40   #43
Smoczyca
Zakorzenienie
 
Avatar Smoczyca
 
Zarejestrowany: 2003-04
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 4 547
GG do Smoczyca
Dot.: Wycofywane zapachy :)

Cytat:
Napisane przez Martulaaa
Dziewczyny jeśli któraś jest zainteresowana to na allegro widziałam le feu d'issey.Jakiś gościu ma 2 sztuki.Sama bym chapsła ale nie będę przesadzać już z perfumami
Myślę że chodzi Ci o tę aukcję:

http://www.allegro.pl/show_item.php?item=60522139

ale to niestety zupełnie inny zapach - Le Feu Light, jasna kulka a nie taka czerwona. Le Feu Light jest ładnym, kwiatowym spokojnym zapachem ale to coś ZUEPŁNIE innego od starego Le Feu.
Smoczyca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-25, 17:37   #44
d'ou vient le vent
Zakorzenienie
 
Avatar d'ou vient le vent
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 3 880
Dot.: Wycofywane zapachy :)

Podnoszę wątek
Wczoraj zajrzałam do Sephory a tu niemiła niespodzianka - dziwnie mały wybór Nie wiem co jest. Wycofują Elizabeth Arden - ale to już od jakiegoś czasu można było zauważyć. Na półce z okazjami (wyprzedaż) oprócz Ardenki, Vetyweru Guerlaina stały Givenchy (dokładnie te same o których pisałyście), Nu YSL (poj. 30ml EDP), i coś Tommy'ego Hilfigera. Było jeszcze kilka ale już nie pamiętam nazw.
Nie podoba mi się to dlatego że najwyraźniej Sephora woli ograniczyć ofertę do zapachów, które się dobrze sprzedają
Jeden z pozytywnych akcentów to Trouble, Boucherona przypadł mi do gustu ... teraz mogę powiedzieć "I smell like trouble" co jest niestety bliskie prawdy

PZDR Natalia
__________________

Not all those who wander are lost.
MNIEJ CHEMII / NIE MARNUJ!
Legite aut Perite!
d'ou vient le vent jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-25, 18:26   #45
Smoczyca
Zakorzenienie
 
Avatar Smoczyca
 
Zarejestrowany: 2003-04
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 4 547
GG do Smoczyca
Dot.: Wycofywane zapachy :)

Cytat:
Napisane przez d'ou vient le vent
Podnoszę wątek
Wczoraj zajrzałam do Sephory a tu niemiła niespodzianka - dziwnie mały wybór Nie wiem co jest. Wycofują Elizabeth Arden - ale to już od jakiegoś czasu można było zauważyć. Na półce z okazjami (wyprzedaż) oprócz Ardenki, Vetyweru Guerlaina stały Givenchy (dokładnie te same o których pisałyście), Nu YSL (poj. 30ml EDP), i coś Tommy'ego Hilfigera. Było jeszcze kilka ale już nie pamiętam nazw.
Nie podoba mi się to dlatego że najwyraźniej Sephora woli ograniczyć ofertę do zapachów, które się dobrze sprzedają
Jeden z pozytywnych akcentów to Trouble, Boucherona przypadł mi do gustu ... teraz mogę powiedzieć "I smell like trouble" co jest niestety bliskie prawdy

PZDR Natalia
Wiesz co Natalia, nie wydaje mi się by Sephora przeceniała tylko marki, których się pozbywa - byłam dziś na chwilkę w naszej gdańskiej żeby coś oblukać - musiałam wpaść i zawieść coś do pracy i zahaczyłam o Sephorę, zelektryzowana wieścią, iż mają przecenione wszystkie Scenty Costume National - i to wszystkie wersje u nas przecenione zostały Woman Sonii Rykiel, torebkowe pojemności Champs Elysees i Samsary, ekstrakty perfum Miracle i Organzy, coś YSL też, męskie Opiumy, jakieś Gucci, dziś dojrzałam tam też Light Blue i Sicily Dolce i Gabbana. I D&G i Arden, że już nie wspomne o Hilfigerze, to marki które mają się u nas całkiem dobrze, więc ta wyprzedaż to raczej jakiś marketingowy trick, ot taka zagrywka, odpowiedź na wyprzedaże w Marionnaud czy nice price w Douglasie... na całym świecie się takie wyprzedaże w perfumeriach robi, dobrze że ta tradycja zawitała w sephorowskie progi Sumując - nie sądzę by przecenione marki miały jakoś zniknąć z naszego rynku (a już na pewno nie taki gigant jak Arden).

I co Trouble Ci się tak podoba? Kupiłaś, czy na razie w fazie testów? Rozmyślałam o nim ostatnio bo podoba się bardzo Benicie, z którą jestem w bliskich relacjach i wszystko na temat naszych zapachowych manii już wiemy doszłam do wniosku, że Trouble nie dla mnie zdecydowanie. Z Boucherona dla mnie przede wszystkim istnieje Initial a potem Jaipur Saphir

Ściskam
Smoczyca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-25, 18:56   #46
d'ou vient le vent
Zakorzenienie
 
Avatar d'ou vient le vent
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 3 880
Dot.: Wycofywane zapachy :)

Uff... bo już mi się ciepło zrobiło
Trouble w fazie testów (wczoraj się wypsikałam okrutnie na siebie i pachniałam do dziś ) całkiem niezły nie wykluczam zakupu Za to zupełnie przestało kręcić mnie Zen Shiseido, które uwielbiałam
Saphir lubię na papierku na mnie jakoś dziwnie pachnie

PZDR Natalia
__________________

Not all those who wander are lost.
MNIEJ CHEMII / NIE MARNUJ!
Legite aut Perite!
d'ou vient le vent jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-25, 19:25   #47
mi.a
Zakorzenienie
 
Avatar mi.a
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: Paris
Wiadomości: 3 374
Dot.: Wycofywane zapachy :)

nie wiem zupełnie co to za zapach "Le Feu d'Issey" ale wiem ze "Le Feu d'Issey Light" jest dostepna na www.pedet.pl jeśli to komuś pomoże ale ostrzegam ze nie wiem czy o ten zapach chodzi
mi.a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-25, 21:41   #48
Martulaaa
Raczkowanie
 
Avatar Martulaaa
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 360
Dot.: Wycofywane zapachy :)

Smoczyco masz rację z tym Issey Miyake Nie zwróciłam uwagi na napis light.
Szkoda...ten pierwszy to był najtrwalszy zapach jaki kiedykolwiek miałam.
Martulaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-25, 22:55   #49
Kylie
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 2
Dot.: Wycofywane zapachy :)

DO Aragosty! Hej,podzielam Twój zachwyt Femme Joopa!Byłby moim absolutnie kultowym zapachem,gdyby jeszcze butelka była ładniejsza.Ta która jest bardziej nadawałaby się na wodę męską.Mozesz jeszcze kupic ją na strawberry net bo rzeczywiscie juz w Polsce jej nie ma,przywoze ja ze Stanów.Ale na truskawie tez ma przyzwoita cenę i przesyłka jest bezplatna.Pozdrawiam.Kyli e
Kylie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-08-26, 07:11   #50
hybris
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 1 727
Dot.: Wycofywane zapachy :)

Cytat:
Napisane przez mi.a
nie wiem zupełnie co to za zapach "Le Feu d'Issey" ale wiem ze "Le Feu d'Issey Light" jest dostepna na www.pedet.pl jeśli to komuś pomoże ale ostrzegam ze nie wiem czy o ten zapach chodzi
Mia, obiektem naszego niezaspokojonego pożądania jest Le Feu bez "light" le Feu light to i w perfumeriach jeszcze można dopaść
__________________
było, minęło.
hybris jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-29, 18:13   #51
Baubo
Rozeznanie
 
Avatar Baubo
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: Już nie Śląsk -teraz Brighton
Wiadomości: 555
Dot.: Wycofywane zapachy :)

Dziś zajrzałam po dwutygodniowej nieobecności na Wizaż i co widzę? Forum o perfumach CUDNIE! Dopiero raczkuję w tym temacie, a warto się uczyć od najlepszych. Dziękuje więc za stworzenie takiej możliwości.
No i ja od razu z pytaniem. Pewnie wszyscy już wiedzą, że z Polski wycofują Desnudę. Ja jakoś taką informację przespałam. Dopiero dziś mnie uświadomiła pani w perfumerii. I tu właśnie pojawia się moje pytanie: czy ten zapach wycofywany jest tylko u nas czy wszędzie? Bo jeśli wszędzie, to chyba zacznę wpadać w panikę. Po mimo, że jest kilka ciekawych zapachów, i pomimo tego, że wielu jeszcze nie wąchałam, Desnuda to jak na razie jedyny zapach, który mi odpowiada od początku do końca i tak cudownie leży na skórze.
Baubo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-29, 22:34   #52
roztoczanka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 165
Dot.: Wycofywane zapachy :)

Dziś się dowiedziałam, że czeka nas kolejna zapachowa strata... Gloria Cacharela. Jeśli któraś lubi, to wykupujcie, póki jeszcze jest w perfumeriach!!!
roztoczanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-29, 22:56   #53
Smoczyca
Zakorzenienie
 
Avatar Smoczyca
 
Zarejestrowany: 2003-04
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 4 547
GG do Smoczyca
Dot.: Wycofywane zapachy :)

Cytat:
Napisane przez Baubo
Dziś zajrzałam po dwutygodniowej nieobecności na Wizaż i co widzę? Forum o perfumach CUDNIE! Dopiero raczkuję w tym temacie, a warto się uczyć od najlepszych. Dziękuje więc za stworzenie takiej możliwości.
No i ja od razu z pytaniem. Pewnie wszyscy już wiedzą, że z Polski wycofują Desnudę. Ja jakoś taką informację przespałam. Dopiero dziś mnie uświadomiła pani w perfumerii. I tu właśnie pojawia się moje pytanie: czy ten zapach wycofywany jest tylko u nas czy wszędzie? Bo jeśli wszędzie, to chyba zacznę wpadać w panikę. Po mimo, że jest kilka ciekawych zapachów, i pomimo tego, że wielu jeszcze nie wąchałam, Desnuda to jak na razie jedyny zapach, który mi odpowiada od początku do końca i tak cudownie leży na skórze.
Baubo, to raczej rób zapasy. Desnuda jest wycofywana wszędzie, wyszła z produkcji. Ostatnio rozmawiałam z przyjacielem na temat Ungaro, nie tylko Desnuda zniknęła, także np moja ukochana Fleur de Diva...
Kup, póki jest
Smoczyca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-30, 06:19   #54
hybris
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 1 727
Dot.: Wycofywane zapachy :)

Cytat:
Napisane przez Smoczyca
Baubo, to raczej rób zapasy. Desnuda jest wycofywana wszędzie, wyszła z produkcji. Ostatnio rozmawiałam z przyjacielem na temat Ungaro, nie tylko Desnuda zniknęła, także np moja ukochana Fleur de Diva...
Kup, póki jest
Desnudę widziałam w którejś Sephorze wystawioną w ramach wakacyjnych wyprzedaży. Z tym, że Sephorowe wyprzedaże trwają tylko do końca sierpnia.
__________________
było, minęło.
hybris jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-30, 06:54   #55
Baubo
Rozeznanie
 
Avatar Baubo
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: Już nie Śląsk -teraz Brighton
Wiadomości: 555
Dot.: Wycofywane zapachy :)

No i wiedziałam, że to się tak skończy. Właśnie wpadłam z szaleństwem, w oczach na allegro i kupiłam Desnudę. Bo jakby mi miało zabraknąć...I co ja teraz zrobię jak już mam debet na koncie ? No ale trzeba się poświęcić -0 szaleństw we wrześniu. Będę siedzieć w domu i patrzeć na mój zapasik Desnudy .
Smoczyco dziękuję za info.
Baubo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-30, 12:11   #56
MagdalenaK2
Raczkowanie
 
Avatar MagdalenaK2
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 196
Dot.: Wycofywane zapachy :)

Ja stałam sie mistrzynią kombinowania aby dostac chloe lagelfelda. Nam sentyment do tego zapachu i przez lata mi sie nie znudził( mialam kilka przerw.
MagdalenaK2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-30, 18:24   #57
joannea
Zadomowienie
 
Avatar joannea
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 1 694
Dot.: Wycofywane zapachy :)

Cytat:
Napisane przez Smoczyca
Że wycofują Madness to wiem, u nas już bardzo ciężko dostępne. Podobały mi się, choc nigdy nie miałam flakonu na własność. Asieńko, musisz skoczyć do perfumerii i obniuchać te drugie Madness - czarne i nazywają się Natural Black - intrygują mnie jak diabli! U nas w Polsce tych drugich nigdy nie było troszkę szperałam w sieci, i wyszło mi że to taka wzmocniona lekko wersja... widziałam je raz na allegro i hamowałam się żeby tak na ślepaka nie kupić
a więc tak: strasznie mi zamieszały te Madnessy
*czarny kartonik / czerwony flakon,
woda perfumowana, 50 ml 13 euro,

*czerwony kartonik, czarna (pod swiatło granatowa) butelka
na kartoniku dodatkowa podnazwa: natural black - I TO CHYBA WŁAŚNIE O TYM MÓWIMY
woda toaletowa, 75 ml / 15 euro

pani powiedziała, że to to samo, ale jeden mocniejszy jednak jak dla mnie, perfumiarskiego półanalfabety, się różnią. Czerwony flakon jest delikatny (ostatnia nuta), głęboki i ciepło - kwiatowy. To, co mi przychodzi na myśl, to takie łagodne, ale wyraziste ciepełko. Natomiast ten drugi jest bardziej drapieżny, ma dodatek jak dla mnie zdecydowanie pieprzowy. Jest też bardziej zmysłowy, określenie natural black bardzo mi do niego pasuje.
Zastanawiałam się, z czym go porównać: z Boucheronami? Jakoś tak jako pierwsze mi się skojarzyły, bo są takie właśnie wypełniajace, kadzidlane - a jednak Boucheronowa nuta zdaje się być bardziej mydlana. Opium? też nie, opium jest wyrazistsze, ostrzejsze - Maddnes słodszy, bardziej otulający. W jakimś sensie przypomina mi Addicta, ale to zupełnie dwa różne zapachy. Na pewno jest iuntrygujący i baaardzo smakowity. To tyle, wybaczcie siermiężność i brak terminologii .
joannea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-30, 18:55   #58
Smoczyca
Zakorzenienie
 
Avatar Smoczyca
 
Zarejestrowany: 2003-04
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 4 547
GG do Smoczyca
Dot.: Wycofywane zapachy :)

Cytat:
Napisane przez joannea
a więc tak: strasznie mi zamieszały te Madnessy
*czarny kartonik / czerwony flakon,
woda perfumowana, 50 ml 13 euro,

*czerwony kartonik, czarna (pod swiatło granatowa) butelka
na kartoniku dodatkowa podnazwa: natural black - I TO CHYBA WŁAŚNIE O TYM MÓWIMY
woda toaletowa, 75 ml / 15 euro

pani powiedziała, że to to samo, ale jeden mocniejszy jednak jak dla mnie, perfumiarskiego półanalfabety, się różnią. Czerwony flakon jest delikatny (ostatnia nuta), głęboki i ciepło - kwiatowy. To, co mi przychodzi na myśl, to takie łagodne, ale wyraziste ciepełko. Natomiast ten drugi jest bardziej drapieżny, ma dodatek jak dla mnie zdecydowanie pieprzowy. Jest też bardziej zmysłowy, określenie natural black bardzo mi do niego pasuje.
Zastanawiałam się, z czym go porównać: z Boucheronami? Jakoś tak jako pierwsze mi się skojarzyły, bo są takie właśnie wypełniajace, kadzidlane - a jednak Boucheronowa nuta zdaje się być bardziej mydlana. Opium? też nie, opium jest wyrazistsze, ostrzejsze - Maddnes słodszy, bardziej otulający. W jakimś sensie przypomina mi Addicta, ale to zupełnie dwa różne zapachy. Na pewno jest iuntrygujący i baaardzo smakowity. To tyle, wybaczcie siermiężność i brak terminologii .
Asia Ty jesteś wielka!!!!!!!!!! Właśnie o tego Madness Natural Black to bym się chciała uśmiechnąć... bo klasyczny madness jest nawet w zaprzyjaźnionej perfumerii i obniżony też, ale nautral black u nas nie było nigdy a ja czytałam opisy i podekscytowałam się jak cholerka myślę że bardzo by mi pasował! Wysmażę Ci dziś wreszcie tego maila - miałam sporą robotę ostatnio i padam na ryjka ale już po idę do wanny i mail dziś jeszcze pójdzie (podle interesowny ).
Smoczyca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-04, 14:43   #59
Toccata
Zadomowienie
 
Avatar Toccata
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 322
Dot.: Wycofywane zapachy :)

Nie sądzicie, że warto podkleić ten wątek? W końcu firmy cały czas będą wycofywać nasze ukochane (lub planowane jako zakup "kiedyś tam, za jakiś czas") perfumy . Jest to jakaś okazja, żeby dowiedzieć się o tym, zanim będzie za późno...
Toccata jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-04, 19:45   #60
Smoczyca
Zakorzenienie
 
Avatar Smoczyca
 
Zarejestrowany: 2003-04
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 4 547
GG do Smoczyca
Dot.: Wycofywane zapachy :)

Kurczę a te Eau Torride i My Couture są na bank wycofywane - wszędzie, za granicą na strefach tanio wyprzedawane są = pytalam jak się ma sprawa z Hot Couture, które bardzo lubię - i słyszałam sprzeczne opinie, jedni mówią że wycofuje się go też, inni że zostaje jeszcze...
__________________

Smoczyca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Perfumy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-09-24 15:42:27


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:04.