Dietetyczny catering - co myślicie? - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka

Notka

Dietetyka Miejsce dla osób, które są na diecie. Rozmawiamy o zdrowym odżywianiu. Uwaga! Wyznacznikiem jest kaloryczność dobowa diet - muszą one mieć ponad 1000 kcal.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-03-05, 16:04   #61
lukrecja222
Zakorzenienie
 
Avatar lukrecja222
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: z domu
Wiadomości: 4 492
cateringi dietetyczne

Czy któraś z Was stosowała? Podzielcie się opiniami. Które polecacie, a które nie?
lukrecja222 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-06, 18:21   #62
lukrecja222
Zakorzenienie
 
Avatar lukrecja222
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: z domu
Wiadomości: 4 492
Dot.: cateringi dietetyczne

dzieki, tylko troche malo opinni na tej stronie
lukrecja222 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-10, 10:45   #63
Sabasza
Rozeznanie
 
Avatar Sabasza
 
Zarejestrowany: 2015-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 552
Dot.: cateringi dietetyczne

U mnie w pracy przez kilka tygodni ludzie grupowo testowali rozne cateringi zamawiajac z roznych miejsc dania przez kilka dni. Sama tego nie robilam ale dopytywalam jak im smakuje i bardzo chwalili sobie catering z All For Body. Nastawiony jest on na kobiety (chociaz nie wiem co to oznacza w praktyce ). All For Body dziala w Krakowie i nie wiem czy rozwoza do innych miast, ale to sobie juz pewnie sprawdzisz
Sabasza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-30, 19:53   #64
joksa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 13
Dot.: cateringi dietetyczne

ja mogę polecić catering firmy xxx stosuję ich dietę od jakiegoś czasu i już widać efekty a jedzenie naprawdę jest smaczne, więc wcale nie odczuwam że jestem na diecie.

Edytowane przez Trzepotka
Czas edycji: 2016-04-01 o 01:23 Powód: Link.
joksa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-02, 18:13   #65
Rilla82
Zakorzenienie
 
Avatar Rilla82
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 6 528
Dot.: catering dietetyczny

Cytat:
Napisane przez Milagr0s Pokaż wiadomość
Zastanawiam się w Krakowie nad 3 firmami - Body Chief, Fitlab catering oraz All for Body. Jak na razie najwiecej opinii znalazłam na temat Fitlab, ale cena nie jest rewelacyjna - 5 posiłków dziennie 5 razy w tyg to ok 1400zl miesięcznie
No właśnie ostatnio zaczęłam korzystać z usług tej pogrubionej firmy i jestem bardzo zadowolona. Nie chodzi mi jakoś specjalnie o "schuście", bo wagę mam bardzo dobrą, ale u mnie zadecydował notoryczny niedoczas i chęć spróbowania czegoś nowego. I muszę powiedzieć, że jestem bardzo zadowolona. Jedzenie jest pyszne, porcje w diecie 1500 są dla mnie w sam raz, ale ja zawsze byłam niejadkiem. Miałam niby tylko spróbować na tydzień, ale już trzeci raz przedłużam, bo jakoś sobie nie wyobrażam powrotu do łażnenia po sklepach i pichcenia. Catering to jednak bardzo wygodna opcja. Acha, i co najważniejsze - Czuję się świetnie.

Cytat:
Napisane przez Wroclawianka31 Pokaż wiadomość
ktoś zna jakiś dobry catering dietetyczny godny polecenia we Wrocławiu ? jeśli tak poproszę o informację na PW
Jak wyżej, ja właśnie jestem z Wro.
Rilla82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-30, 13:44   #66
Gema84
Przyczajenie
 
Avatar Gema84
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 8
Dot.: catering dietetyczny

jeśli kogoś interesuje catering dietetyczny w warszawie to zdrowy i smaczny jest Apet'eat za uczciwą cenę dostaję naprawdę dobrze przygotowane i zbilansowane posiłki, policzone kalorie i wartości odżywcze w sam raz na moje potrzeby, mogę śmiało polecić

Edytowane przez Ervisha
Czas edycji: 2017-03-13 o 18:36 Powód: Reklama
Gema84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-27, 20:12   #67
Rilla82
Zakorzenienie
 
Avatar Rilla82
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 6 528
Dot.: catering dietetyczny

Cytat:
Napisane przez otoka Pokaż wiadomość
(...) Jest to doskonałe rozwiązanie dla wszystkich z nas, kiedy uczestniczymy w wyścigu szczurów, a chcemy się dobrze odżywiać.
Nie ma jak dobre hasło reklamowe Serio, ktoś płaci za taką "reklamę" na forach? Szkoda, że tu na wątku nie bardzo można merytorycznie pogadać, bo niemal wsZystkie wypowiedzi to spam. Ja ciągle jestem na body chief, ale powoli zaczyna mi doskwierać monotonia, mimo że jedzenie naprawdę bardzo dobre. Niestety inne znane mi firmy wychodzą drożej i większość nie ma takiej elastyczności odnośnie ilości dni w miesiącu, na które się zamawia. Ale może ktoś coś?
Rilla82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-06-30, 10:09   #68
Prokop85
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 1
Dot.: catering dietetyczny

Piszesz (nie tylko ty zresztą) o kryptoreklamach na forach. Jak nie będzie pytań o polecanie produktow lub uslug na forach to nie będzie reklam Ktoś powyżej napisał, że istnieje przecież już wyszukiwarko-porównywarka cateringów dietetycznych Dlaczego zatem tam nie wejdziesz i sam sobie nie wyszukasz i nie poczytasz opinii o cateringach w Twoim mieście? Z tego co widze to na https://cateromarket.pl/ maja ze 100 miast, wiec pewnie jest i Twoje
Prokop85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-30, 11:39   #69
Rilla82
Zakorzenienie
 
Avatar Rilla82
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 6 528
Dot.: catering dietetyczny

Cytat:
Napisane przez Prokop85 Pokaż wiadomość
Piszesz (nie tylko ty zresztą) o kryptoreklamach na forach. Jak nie będzie pytań o polecanie produktow lub uslug na forach to nie będzie reklam Ktoś powyżej napisał, że istnieje przecież już wyszukiwarko-porównywarka cateringów dietetycznych Dlaczego zatem tam nie wejdziesz i sam sobie nie wyszukasz i nie poczytasz opinii o cateringach w Twoim mieście? Z tego co widze to na (link)maja ze 100 miast, wiec pewnie jest i Twoje
Porównywarka to jedno, a wymiana doświadczeń to drugie.
Rilla82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-06, 10:02   #70
lukaszfh
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 1
Dot.: catering dietetyczny

Zamówiłem zestaw na 20 dni z <link>
Rewelacja, najlepszy catering dietetyczny w łodzi

Edytowane przez bernikula
Czas edycji: 2016-07-06 o 10:24
lukaszfh jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-24, 17:52   #71
isabel908
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-07
Wiadomości: 2
Dot.: catering dietetyczny

Ja długo zastanawiałam się który catering będzie dla mnie najlepszy, a w Łodzi mamy ich całkiem duży wybór. Trochę za namową mojego kolegi z pracy, który testował już wszystkie możliwe cateringi dietetyczne, zdecydowałam się na Lily on Diet. I powiem szczerze jestem zadowolona. Od maja jestem na diecie 1500 kcal i straciłam dobre 6 kilo. Jeśli chodzi o posiłki to jedzenie jest zawsze świeże, dobrze zbilansowane i co ważne - smakuje! Nie ma też monotonii w potrawach, ciągle mnie czymś zaskakują. Nie stawiają na masówkę, mają indywidualne podejście do klienta. Powiem szczerze, że o moim wyborze w dużej mierze zdecydowała cena. Jakby ktoś był zainteresowany www.lilyondiet.pl/cennik/
isabel908 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-07-25, 12:43   #72
WisiaK
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-07
Wiadomości: 4
Dot.: catering dietetyczny

Fajnie wyglądają te diety jednak są strasznie strasznie drogie
WisiaK jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-17, 04:27   #73
isabel908
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-07
Wiadomości: 2
Dot.: catering dietetyczny

Ile gustów i smaków tyle opinii. Moje dwie koleżanki za moją sugestią zaczęły zamawiać catering Lily i im bardzo odpowiada ( a zaznaczę że wcześniej też korzystały z usług tego typu firm). Wiadomo, wszystkim nie można dogodzić

---------- Dopisano o 03:27 ---------- Poprzedni post napisano o 03:24 ----------

Cytat:
Napisane przez Kasia2341 Pokaż wiadomość
Ja Lily on Diet nie polecam - ja sie totalnie zawiodłam mimo dwukrotnego podejścia. Jest duzo wiecej lepszych firm na rynku - polecam przetestować kilka i dopiero potem sie zwiazac. Zestawy testowe wyszukacie na xxx
Ile gustów i smaków tyle opinii. Moje dwie koleżanki z pracy zaczęły zamawiać catering Lily i im bardzo odpowiada, a zaznaczę że wcześniej korzystały z usług tego typu firm. Wiadomo, nie wszystkim można dogodzić

Edytowane przez Trzepotka
Czas edycji: 2016-09-01 o 12:36 Powód: Reklama w cytacie.
isabel908 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-23, 10:35   #74
Daga34
Raczkowanie
 
Avatar Daga34
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 65
Dot.: catering dietetyczny

Catering swoją drogą, a ja i tak polecam zmotywowanie się i gotowanie samemu, zdrowiej i taniej możesz na przykład wieczorem ugotować sobie już na kolejny dzień, brak czasu niczego nie tłumaczy
__________________
Daga34 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-23, 10:45   #75
Rilla82
Zakorzenienie
 
Avatar Rilla82
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 6 528
Dot.: catering dietetyczny

Cytat:
Napisane przez Daga34 Pokaż wiadomość
Catering swoją drogą, a ja i tak polecam zmotywowanie się i gotowanie samemu, zdrowiej i taniej możesz na przykład wieczorem ugotować sobie już na kolejny dzień, brak czasu niczego nie tłumaczy
Jak wracasz do domu, tak jak ja o 21., to naprawdę ostatnią rzeczą, o jakiej myślisz, jest gotowanie.
Rilla82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-28, 09:41   #76
Ćwirka
ćwir ćwir
 
Avatar Ćwirka
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 10 483
Dot.: Dietetyczny catering - co myślicie?

Cześć
Postanowiłam i ja spróbować cateringów. Mam dwa cele: oczywiście chcę schudnąć oraz nauczyć się systematyczności i zdrowego modelu odżywiania, przede wszystkim jedzenia kilku posiłków co kilka godzin, a nie jednego lub dwóch dziennie, ale za to porażających, np. jedna pizza

Szukałam w necie opinii jakichś obiektywnych i oczywiście sam spam sponsorowany A ponieważ i tak będę zamawiać to się chociaż przydam społeczeństwu i podzielę moimi przemyśleniami osoby niepracującej w żadnym cateringu W Warszawie jest szeroki wybór, a to mnie cieszy, bo w rodzinnej mieścinie nie obsługuje żadna firma takich fanaberii

Póki co na tapecie mam Maczfit. Szersze omówienie samej marki przygotuję po południu, a póki co wrzucam zdjęcie wczorajszego śniadania i zestawu na cały dzień, mało nie jest A śniadanie było pyszne
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 2016-09-27 08.39.21.jpg (113,2 KB, 52 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 2016-09-27 08.15.36.jpg (111,5 KB, 45 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 2016-09-27 08.09.05.jpg (132,1 KB, 41 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 14455768_1163383260376395_692110733_o-2.jpg (117,8 KB, 43 załadowań)
__________________
Moje książki na wymianę: KLIK!

Edytowane przez Ćwirka
Czas edycji: 2016-09-28 o 10:51
Ćwirka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-28, 10:12   #77
Rilla82
Zakorzenienie
 
Avatar Rilla82
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 6 528
Dot.: Dietetyczny catering - co myślicie?

Dobry pomysł, jutro wrzucę moje, bo śniadanie już zjadłam.
Rilla82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-28, 10:16   #78
Ćwirka
ćwir ćwir
 
Avatar Ćwirka
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 10 483
Dot.: Dietetyczny catering - co myślicie?

Cytat:
Napisane przez Rilla82 Pokaż wiadomość
Dobry pomysł, jutro wrzucę moje, bo śniadanie już zjadłam.
A jaki masz catering? We Wrocławiu macie jeden fajny, który mi się strasznie spodobał i żałowałam, że nie ma ich w Warszawie, zaraz znajdę który to był.

edit: mam: https://www.facebook.com/cateringnadiecie/ Mają mega fajne zdjęcia, może to niemądre podejście, ale z góry skreślałam firmy ze słabymi fotami Ja jem oczami
__________________
Moje książki na wymianę: KLIK!

Edytowane przez Ćwirka
Czas edycji: 2016-09-28 o 10:18
Ćwirka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-28, 12:09   #79
Rilla82
Zakorzenienie
 
Avatar Rilla82
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 6 528
Dot.: Dietetyczny catering - co myślicie?

Mam Body Chiefa.
Rilla82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-09-29, 17:55   #80
Rilla82
Zakorzenienie
 
Avatar Rilla82
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 6 528
Dot.: Dietetyczny catering - co myślicie?

Wrzucam moje jadło z dzisiaj.
Edit, nie wiem, dlaczego tylko kolacja się dodała, spróbuje później raz jeszcze.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg image.jpg (131,7 KB, 75 załadowań)

Edytowane przez Rilla82
Czas edycji: 2016-09-29 o 18:00
Rilla82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-05, 10:29   #81
Kaczorrek
Raczkowanie
 
Avatar Kaczorrek
 
Zarejestrowany: 2016-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 94
Dot.: Dietetyczny catering - co myślicie?

Czy ktoś z Was słyszał o diet4u ( Warszawa)? Ciekawa jestem Waszej opinii. Nie mam czasu na gotowanie a chcę zacząć regularnie i zdrowo się odżywiać. Znajoma poleciła mi tą firmę ale nie są tani więc chętnie posłucham opinii jeśli Ktoś coś o nich słyszał.
Kaczorrek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-05, 13:34   #82
Ćwirka
ćwir ćwir
 
Avatar Ćwirka
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 10 483
Dot.: Dietetyczny catering - co myślicie?

Cytat:
Napisane przez Kaczorrek Pokaż wiadomość
Czy ktoś z Was słyszał o diet4u ( Warszawa)? Ciekawa jestem Waszej opinii. Nie mam czasu na gotowanie a chcę zacząć regularnie i zdrowo się odżywiać. Znajoma poleciła mi tą firmę ale nie są tani więc chętnie posłucham opinii jeśli Ktoś coś o nich słyszał.
Ja nic nie wiem, ale weszłam na stronę i popatrzyłam na ceny i to wystarczy, żeby podziękować... Liczą sobie jak najbardziej popularne cateringi, 65zł za dzień to mega dużo.
__________________
Moje książki na wymianę: KLIK!
Ćwirka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-19, 16:19   #83
kawanna
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-12
Wiadomości: 1
Dot.: catering dietetyczny

Cytat:
Napisane przez Milagr0s Pokaż wiadomość
Zastanawiam się w Krakowie nad 3 firmami - Body Chief, Fitlab catering oraz All for Body. Jak na razie najwiecej opinii znalazłam na temat Fitlab, ale cena nie jest rewelacyjna - 5 posiłków dziennie 5 razy w tyg to ok 1400zl miesięcznie
Najgorszy catering jaki miałam to fitlab. to jest jakaś masakra. fitlab catering ... pr dobry i nic poza tym. czytałam też na jakiś forum, że ktoś się zatruł fitlabem z Krakowa. ale wpis zniknął później. tak wieć polecam wszystko prócz tego jedzenia.
kawanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-20, 19:26   #84
wiktoria757
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-01
Wiadomości: 1
Dot.: Dietetyczny catering - co myślicie?

Zdecydowanie nie jestem za taka dietą, ale polecam warzywa i mięso drobiowe. Tak skomponowane posiłki dają siłę i ułatwiają spalanie tkanki tłuszczowej. xxx

Edytowane przez aniolek-tasmanski
Czas edycji: 2017-01-23 o 11:00 Powód: reklama
wiktoria757 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-04-07, 18:06   #85
mariolka226
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 17
Catering dietetyczny - czy warto?

Moje drogie, mam problem ze skutecznych schudnięciem. Chodzę dwa razy na fitness, od czasu do czasu siłowania. Sylwetka ogólnie się wysmukliła, ale schudłam tylko 2 kg. Staram się pilnować diety, aleteż nie chce przesadzić. Co robię nie tak?

Natrafiłam na tak zwaną dietę pudełkową, czy warto się skusić, czy któraś z was próbowała? Czy smaczne czy nie smaczne nie ważne, ja chce spróbować czegoś innego i zobaczyć czy działa. Jesłi tak to potem sama będę coś podobnego sobie przygotowywać, wolę dostawać coś gotowego, bo niestety kulinarnie to leżę
mariolka226 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-04-07, 18:18   #86
mariolka226
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 17
Dot.: Dietetyczny catering - co myślicie?

Szkoda, że spora część postów to kryptoreklama, ale nie ważne. Mam problem z zejściem z wagi, pichcić nie umiem. Jak czegoś nie zjem to nie umiem sobie tego wyobrazić, jak to przyrządzić czy doprawić. Niektóre z was piszą,że dieta jest ok.. ale
- czy ma się jakiś wpływ na dietę czy tylko gotowy pakiet
- czy dania są świeże
- czy dostarczane na czas?

Dosyć długo korzystałam z jednej garmażerki, bo szybko i wygodnie. Dania wcale nie tłuste a mimo to waga stała
mariolka226 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-04-07, 18:58   #87
Rilla82
Zakorzenienie
 
Avatar Rilla82
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 6 528
Dot.: Dietetyczny catering - co myślicie?

Cytat:
Napisane przez mariolka226 Pokaż wiadomość
Szkoda, że spora część postów to kryptoreklama, ale nie ważne. Mam problem z zejściem z wagi, pichcić nie umiem. Jak czegoś nie zjem to nie umiem sobie tego wyobrazić, jak to przyrządzić czy doprawić. Niektóre z was piszą,że dieta jest ok.. ale
- czy ma się jakiś wpływ na dietę czy tylko gotowy pakiet
- czy dania są świeże
- czy dostarczane na czas?

Dosyć długo korzystałam z jednej garmażerki, bo szybko i wygodnie. Dania wcale nie tłuste a mimo to waga stała
No ja się mogę wypowiedziec tylko o body chief. Więc tak, mają kilka pakietów do wyboru, np. Wege, glutenfree, standard, itd. Każda z tych opcji w kilku wariantach kalorycznych. Dodatkowo możesz wykluczyć jakiś produkt, którego nie lubisz, ale u mnie zdarzały się pomyłki. Punktualnie było zawsze, co do świeżości raz tylko miałam zastrzeżenia. Jak do nich piszesz ze skargą, to mozesz dostać jakąś rekompensatę. Np. raz dostałam śniadanie gratis.
Rilla82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-04-10, 13:24   #88
mariolka226
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 17
Dot.: Dietetyczny catering - co myślicie?

[QUOTE=Rilla82;72670506]No ja się mogę wypowiedziec tylko o body chief. Więc tak, mają kilka pakietów do wyboru, np. Wege, glutenfree, standard, itd. Każda z tych opcji w kilku wariantach kalorycznych. Dodatkowo możesz wykluczyć jakiś produkt, którego nie lubisz, ale u mnie zdarzały się pomyłki. Punktualnie było zawsze, co do świeżości raz tylko miałam zastrzeżenia. Jak do nich piszesz ze skargą, to mozesz dostać jakąś rekompensatę. Np. raz dostałam śniadanie gratis.[/QUOTE

To na pewno jest sympatyczne, jeśli firma tak dba o swojego klienta. Właśnie myślałam żęby taką firmę oferującą catering dietetyczny sprawdzić np. przez tydzień lub dwa i nie chodzi mi o to, aby potem z takiego cateringu korzystać, tylko sprawdzić jak taka dieta będize na mnie działać, a przy okazji poznać dania, które mi smakują. Dla mnie ważne żeby te dania były smaczne i niezbyt wyszukane

Potem zaraz ktoś powie.. o to dużo kosztuje..o głupio robisz, tak robię jak chce. Wolę o siebie zadbać i się lepiej czuć, bo wiem że warto nikt dobrego samopoczucia nie daje za darmo, o nie trzeba zadbać samej.
mariolka226 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-04-10, 13:38   #89
Rilla82
Zakorzenienie
 
Avatar Rilla82
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 6 528
Dot.: Dietetyczny catering - co myślicie?

[QUOTE=mariolka226;7274324 6]
Cytat:
Napisane przez Rilla82 Pokaż wiadomość
No ja się mogę wypowiedziec tylko o body chief. Więc tak, mają kilka pakietów do wyboru, np. Wege, glutenfree, standard, itd. Każda z tych opcji w kilku wariantach kalorycznych. Dodatkowo możesz wykluczyć jakiś produkt, którego nie lubisz, ale u mnie zdarzały się pomyłki. Punktualnie było zawsze, co do świeżości raz tylko miałam zastrzeżenia. Jak do nich piszesz ze skargą, to mozesz dostać jakąś rekompensatę. Np. raz dostałam śniadanie gratis.[/QUOTE

To na pewno jest sympatyczne, jeśli firma tak dba o swojego klienta. Właśnie myślałam żęby taką firmę oferującą catering dietetyczny sprawdzić np. przez tydzień lub dwa i nie chodzi mi o to, aby potem z takiego cateringu korzystać, tylko sprawdzić jak taka dieta będize na mnie działać, a przy okazji poznać dania, które mi smakują. Dla mnie ważne żeby te dania były smaczne i niezbyt wyszukane

Potem zaraz ktoś powie.. o to dużo kosztuje..o głupio robisz, tak robię jak chce. Wolę o siebie zadbać i się lepiej czuć, bo wiem że warto nikt dobrego samopoczucia nie daje za darmo, o nie trzeba zadbać samej.
No właśnie u nich mi się podobało, że można zamówiać dość elastyczne, np. tylko na wybrane dni. Teraz mi się ich dieta trochę przejadła, ale korzystam jeszcze czasami, kiedy wiem, że będę miała bardzo zabiegany dzień i zero czasu na myślenie o jedzeniu.
Rilla82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-04-12, 13:28   #90
Domcik1994
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-04
Wiadomości: 4
Question Catering dietetyczny

Dziewczyny, zdecydowałam się na skorzystanie z usług cateringu dietetycznego, ale szczerze powiem, ze jest tego tyle, ze sama nie wiem co wybrac. Macie jakieś doświadczenia, sprawdzone firmy, ktore moglybyscie polecic z czystym sercem? Interesują mnie głownie okolice Krakowa, ale niektore firmy rozsiane są po calej Polsce, więc i na takie opinie czekam
Domcik1994 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dietetyka


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-03-02 23:29:05


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:32.