farboWanie WarioWanie.....urody zmienianie ;) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zamknięte > Fora sponsorowane > Konkurs Delia Cosmetics – Koloryzacja w domu? Nic trudnego!

Notka

Konkurs Delia Cosmetics – Koloryzacja w domu? Nic trudnego! Uwaga! Weź udział w konkursie i wygraj jeden z dziesięciu mega-zestawów Delia, w skład których wchodzą kosmetyki do pielęgnacji włosów oraz kosmetyki kolorowe. Co musisz zrobić? Weź udział w dyskusji, załóż swój wątek na tym dedykowanym forum. Opowiedz o swoich przygodach i doświadczeniach z koloryzacją w domu, sprawdzonych sposobach na szybkie, łatwe i przyjemne farbowanie włosów.

 
 
Narzędzia
Stary 2010-09-30, 10:02   #1
flaiv
Raczkowanie
 
Avatar flaiv
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: z Miasteczka Śląskiego
Wiadomości: 33

farboWanie WarioWanie.....urody zmienianie ;)


Wariacje koloryzacyjne, nie zawsze były w moim przypadku rewelacyjne

Od kilkunastu lat moje kiedyś grube i bardzo gęste włosy, są poddawane ciągłych próbom. Ileż to człowiek musi przymierzyć twarzy, żeby wiedzieć z którą mu najlepiej.
Moja pierwsza przymiarka kolorystyczna, była ogromnym szokiem.
Szokiem dla rodziny, dla znajomych, którzy przestali mnie poznawać na ulicy. Dla samej siebie. Budziłam się wtedy dostyć brutalnie, wchodząc do łazienki, gdzie stało duże lustro dochodziłam niemal do stanu przedzawałowego.
A było to wiele lat temu, gdzie z dziewczyny bardzo naturalnej przeobraziłam się w kobietę, ktora przestała ją przypominać.
Nosiłam długie proste włosy do pasa do 19 roku życia. Włos był gruby i gęsty w kolorze średniego blondu.
Dobrze się wtedy z tym czułam.
Ale jestem KOBIETĄ. A kobiety to zmiany.
Skończył sie dla mnie pewien etap beztroskiego zycia, to bylo od razu po maturze i ktoregos dnia przechodzac przez miasto, zerknelam w szybie wystawowej na swoje odbicie. Byla to szyba wystawowa salonu fryzjerskiego.
Pomyslalam sobie, ze tyle lat w tych dlugich wlosach. Pomyslalam, ze czas na zmiany. Zmieniło sie cos w moim zyciu, wiec i ja potrzebuje się zmienic.
Weszłam do fryzjera i nie potrafilam wyjaśnic do końca o co mi chodzi, bo sama tego nie wiedziałam. Chciałam ZMIAN, wielkich zmian. Chciałam się stać inną sobą.
Ścięto moje włosy po pas do ramion.
Załamanie, prawie się popłakalam.
Uciekalam do autobusu tylnymi ściezkami.
Przyjechalam do domu, gdzie rodzina niemal na mnie krzycząc; Coś Ty zrobiła? dała wyraz nieakceptacji mojego nowego wyglądu.
Nie miałam juz nic do stracenia. Wsiadlam spowrotem w autobus i znow sponatanicznie pojechałam do miasta.
Tym razem po pierwszą w swoim życiu FARBE
Kupiłam odcień marchewkowego koloru rudego.

W domu zamknelam sie w łazience i zaczęłam w tym szaleństwie dokonywać wielkich dla mnie wtedy zmian.

Nikt nie mógł uwierzyć, że to ja!

I tak zaczął się etap rudości, które w tamtym czasie uwielbiałam.
Wyraziste, zdecydowane kolory.
Patrze na zdjęcia i za kazdym razie się uśmiecham.

Pózniej były ciemne kolory, doszlam do tak ciemnego brązu, że nie mogłam go przez ponad rok się pozbyc, stopniowo go rozjaśniając.

To była najtragiczniejsza z moich zmian.

Zmienił się włos, stał się kruchy i wysuszony.

Uciekłam w blond, w którym mi chyba najlepiej. W końcu to mój naturalny kolor. I nie przez przypadek natura nas obdarowuje takim a nie innym kolorem. Bo jednak zawsze najlepiej nam w naszym prawdziwym kolorze.
Ale to trwalo znow jakis tam czas. Az nie poszlam do fryzjera i pod wpływem ogladania kolorowych gazet, wpadlam na zdjecie Pani w rudych wlosach z grubą i długą grzywką.
Poprosiłam fryzjera o to .....raz.
To była najgorsza rzecz jaką zrobilam swym wlosom.

Fryzjer, znana gwiazda mojego miasta troche się łamał, ale zrobił kolor piekny, niestety wysuszając mi na sianko włosy i grzywke sliczną, do ktorej musialam w rownie szybkim tempie kupic prostownice.

Fryzura byla naprawde ciekawa, ale znów zatęsknilam za naturą.

Do dziś nosze się w blond. Sama je farbuje, dzięki radom mojej fryzjerki, która polecila trzymac wlosy odpowiednio dlugo tylko na odrostach a całośc pociągnąc farbą na nie wiecej niz 5 minut.

Kocham ten mój blond, ale czasem znów tęsknie do czasów gdy byłam rudą i wizualnie konkretniejszą kobietą

Pozdrawiam wszystkie Kobiety i zyczę Wam pieknych kolorowych włosów
iwOna
flaiv jest offline Zgłoś do moderatora  
 

Nowe wątki na forum Konkurs Delia Cosmetics – Koloryzacja w domu? Nic trudnego!


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:42.