Czy go kocham?:( - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-09-19, 17:10   #31
Sadek
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 1 372
Dot.: Czy go kocham?:(

Cytat:
Napisane przez yesmi Pokaż wiadomość
jestem w podobnej sytuacji jesteśmy razem pół roku, mieszkamy razem jest wspaniały i napewno mnie kocha. Wciąż powtarza że jego marzeniem jest zawsze być ze mną, że jestem jego szczęściem, że nigdy tak nikogo nie kochał.... jesli chodzi o mnie to chemia była na początku byłam przekonana że kocham a teraz coś we mnie wygasło sama wiem że skoro są wątpiwości to jednak to było tylko zauroczenie... ale nie wyobrażam sobie go stracić jako "przyjaciela" boję się go skrzywdzić...

... też mam takie uczucie że gdzieś czaka na mnie ten jedyny ...

Może czeka a może nie...życie to nie bajka! Zresztą ta chemia z czasem zawsze wygasnie...pozostaje czesta zmiana partnerów
Sadek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-19, 20:10   #32
1c3a9668cb473eb00ec0f3dce65be5361e74cda4_63d1c28200398
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 1 262
Dot.: Czy go kocham?:(

Cytat:
Napisane przez SiostraMorfina Pokaż wiadomość
Powiem tak... Musze się zapytać, wygadać bo nie mam już siły...

Na początku się nie przejmowałam specjalnie tym, że jakos nie czuje wielkiej chemii, poprostu spotykaliśmy się. Podobal mi sie z wygladu, jeden z najprzystojniejszych chlopakow w szkole, dziewczyny ostrzyly sobie o niego pazurki, fajny charakter - nie podrywacz. I tak sobie minęło 6 miesiecy związku i wielkie zapewnienia o miłości. I wiem ze on naprawe mnie kocha, zalezy mu na mnie, dba o mnie, poświęca się dla mnie... Jak jeszcze nikt.
Ja się niby zakochałam, ale jakoś nie jestem tego pewna... Kiedys gdy wypiłam za dużo, powiedziałam mu coś w stylu "dajmy sobie spokój, nie kocham cie i nigdy nie kochalam", zresztą pare razy... On prawie płakał... Kiedys prawie się rozstalismy, ale ja poczulam pustke, wtedy wydawalo mi sie ze jednak go kocham, gdy bylam bliska jego straty...

On stał mi sie bliski jako czlowiek, nie chce go zranić, nie wiem, ale wydaje mi sie ze oszukuje samą siebie i jego... Prosze powiedzcie cos, czy ja go kocham?
jeśli zastanawiasz się czy kochasz, to znaczy, że nie kochasz.
1c3a9668cb473eb00ec0f3dce65be5361e74cda4_63d1c28200398 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-11, 18:31   #33
nesaya5
Raczkowanie
 
Avatar nesaya5
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 103
Dot.: Czy go kocham?:(

mam taka sama sytuację tylko ze ja gdy za duzo wypiłam powiedzialam mu ze go kocham, jednak wątpliwosci mam... a on twierdzi, ze gdy z nim zerwe on sie zabije

ps. rozmawialam tez z roznymi osobami jedna nie znajac nawet za dobrze sytuacji , gdy powiedzialam , ze mam watpliwosci, powiedziała, ze nie ma po co tego ciagnac bo tylko gorzej będzie potem i go zranie (chociaz juz w tej chwili wiem ze jak z nim zerwe to go mocno zranię) , ogolnie wszyscy mówią , że nie widac abym ja cokolwiek do niego czula. nie czuje do niego pociagu seksualnego , wiem ze seks nie jest najwazniejszy jednak jest to ze soba w jakis sposób powiązane, że jak ktos jest zakochany to chce tą milosc doswiadczyc w wiadomo jaki sposob..jednak ja wiem ze z jednej strony chce z nim byc bo jest mi z nim dobrze, ale z drugiej mam te cholerne wątpliowości...

Edytowane przez nesaya5
Czas edycji: 2011-05-11 o 18:42
nesaya5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-11, 20:46   #34
normalnyFacet
Zakorzenienie
 
Avatar normalnyFacet
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 6 913
Dot.: Czy go kocham?:(

do autorki. Zerwij z nim. Chlopak zasluguje na taka kobiete ktora odwzajemni jego uczucia i starania. Im dluzej zwlekasz z tym tym dluzej bedzie cierpial. Lepiej skonczyc raz a porzadnie.
normalnyFacet jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-04, 18:20   #35
nie jestem pewna
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 3
Unhappy Dot.: Czy go kocham?:(

Słuchajcie mam podobny problem pomożecie ?? a więc: jestem z chłopakiem ok. miesiąc i On czuje ostrą chemię bardzo mnie kocha wiem to na 100%!! a ja niejestem pewna czy go kocham,a z moją chemią hymm... nie za bardzo ją czuje ;/... jest mi z nim najlepiej niz z innymi bo sie baaardzooo stara widze to! czy to sie zmieni? jesteśmy tylko miesiąc więc niewiem... boje sie! chce z nim być,chce go kochać ,a nie ranić ,jest mi z nim dobrze!!

Edytowane przez nie jestem pewna
Czas edycji: 2011-06-04 o 18:29
nie jestem pewna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-04, 18:38   #36
kalincia
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 13 025
Dot.: Czy go kocham?:(

Jeśli nie jesteś pewna, że go kochasz, to chyba nie...nigdy nie miałam wątpliwości, kochając...
kalincia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-04, 19:02   #37
nie jestem pewna
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 3
Unhappy Dot.: Czy go kocham?:(

Cytat:
Napisane przez kalincia Pokaż wiadomość
Jeśli nie jesteś pewna, że go kochasz, to chyba nie...nigdy nie miałam wątpliwości, kochając...
to było do mnie? ale jestem z nim dopiero miesiąc ehh niewiem już ... straciłam właśnie nadzieje i chęć do życia

Edytowane przez nie jestem pewna
Czas edycji: 2011-06-04 o 19:18
nie jestem pewna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-06-04, 19:47   #38
kalincia
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 13 025
Dot.: Czy go kocham?:(

Pewnie, ze do ciebie.
kalincia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:00.