Co z Tym Botoksem? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zamknięte > Fora sponsorowane > LUX MED - chirurgia plastyczna i medycyna estetyczna (gościnnie)

Notka

LUX MED - chirurgia plastyczna i medycyna estetyczna (gościnnie) Przez kolejne 3 tygodnie na Wasze pytania odpowiadać będą eksperci z dziedziny chirurgii plastycznej i medycyny estetycznej ze Szpitala Grupy LUX MED : dr n. med. Małgorzata Chomicka-Janda oraz dr n. med. Lubomir Lembas.

 
 
Narzędzia
Stary 2012-01-13, 12:35   #1
Nikita2
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 3

Co z Tym Botoksem?


w czerwcu mialam robiony botoks na czole, lekarka z Lodzi zapewniala mnie ze bedzie widac efekt po tygodniu od zabiegu (byl ale w 50 %) bo zmarszczki byly widoczne i tak, pozniej po 3 miesiacach wszystko wrocilo do stanu poprzedniego , jestem zalamana czy trafilam na oszustke czy moja skora nie nadaje sie na takie zabiegi, co mam robic?
Nikita2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-15, 21:57   #2
agasn
Raczkowanie
 
Avatar agasn
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Krk
Wiadomości: 162
Dot.: Co z Tym Botoksem?

Botoks nie usuwa istniejących zmarszczek statycznych (czyli utrwalonych ) tylko blokuje działanie mięśni mimicznych określonej okolicy (np kurze łapki , czoło) co powoduje ze istniejące już zmarszczki się nie pogłębiają a nowe nie powstają (oczywiście przez okres działania toksyny botulinowej).
Czas działania (trwania blokady mięśniowej) to średnio 4-6 mcy ale jest to uwarunkowane indywidualnie u palaczy papierosów np może trwać jeszcze krócej tylko ok 2-3 miesiace
agasn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-17, 12:03   #3
dr Lembas
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 30
Dot.: Co z Tym Botoksem?

Cytat:
Napisane przez Nikita2 Pokaż wiadomość
w czerwcu mialam robiony botoks na czole, lekarka z Lodzi zapewniala mnie ze bedzie widac efekt po tygodniu od zabiegu (byl ale w 50 %) bo zmarszczki byly widoczne i tak, pozniej po 3 miesiacach wszystko wrocilo do stanu poprzedniego , jestem zalamana czy trafilam na oszustke czy moja skora nie nadaje sie na takie zabiegi, co mam robic?
Witam Szanowną Panią,
Efekt działania toksyny botulinowej jest najsilniejszy po 2 tygodniach od zabiegu. Efekt utrzymuje się wyraźnie do 3 miesięcy, potem ustępuje do około 6 miesięcy. Czasami szybciej, czasami wolniej. Efekt jest zawsze odwracalny – to największa zaleta toksyny botulinowej. Toksyna botulinowa wygładza, a nie usuwa zmarszczki. Zwykle lekarze podają te informacje Pacjentom przed zabiegiem. Może zabrakło dobrej komunikacji Pacjent - Lekarz?
Używanie takich słów jak „oszust” w stosunku do kogokolwiek w sytuacji, gdy ta druga strona nie może się wypowiedzieć jest delikatnie mówiąc nieeleganckie,
Lubomir Lembas
Specjalista chirurgii plastycznej
dr Lembas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-20, 02:25   #4
karlawx
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: z domu, z pracy
Wiadomości: 41
Dot.: Co z Tym Botoksem?

Tak, zgadza sie . Dopiero pierwszy efekt po tygodniu a po dwóch nawet tzw. blacha tez bym prosiła żeby każdy uważał na to co mówi bo mozna skrzywdzić przypadkiem dobrego lekarza. pozdrawiam
karlawx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-26, 10:11   #5
201704051255
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 9 276
Dot.: Co z Tym Botoksem?

Cytat:
Napisane przez dr Lembas Pokaż wiadomość
Używanie takich słów jak „oszust” w stosunku do kogokolwiek w sytuacji, gdy ta druga strona nie może się wypowiedzieć jest delikatnie mówiąc nieeleganckie,
Niestety nie zawsze...
Ja zostalam oszukana i potwierdziło mi to dwóch innych specjalistów medycyny estetycznej.
Podano mi jako wypełniacz na 3 mce preparat do mezoterapii wchłaniający się do 3 tygodni. Do tego zamiast w doline łez - w policzki.
201704051255 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-29, 14:18   #6
Nikita2
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 3
Dot.: Co z Tym Botoksem?

Cytat:
Napisane przez pushit Pokaż wiadomość
Niestety nie zawsze...
Ja zostalam oszukana i potwierdziło mi to dwóch innych specjalistów medycyny estetycznej.
Podano mi jako wypełniacz na 3 mce preparat do mezoterapii wchłaniający się do 3 tygodni. Do tego zamiast w doline łez - w policzki.
dokladnie czulam to samo co pushit
a do tej lekarki u ktorej bylam nigdy nie wroce i w Lodzi ostrzegam wszystkie znajome, bo znam dziewczyny ktore nie mialy takiego problemu
Nikita2 jest offline Zgłoś do moderatora  
 

Nowe wątki na forum LUX MED - chirurgia plastyczna i medycyna estetyczna (gościnnie)


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:54.