For Your Beauty-moja ocena - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zamknięte > Fora sponsorowane > Klub Recenzentki Rossmann

Notka

Klub Recenzentki Rossmann Klub Recenzentki Rossmann Zapraszamy do zapoznania się z recenzjami on-line testu kosmetyku marki Rossmann. 100 Wizażanek testuje obecnie Pędzle do makijażu marki For Your Beauty.

 
 
Narzędzia
Stary 2012-07-13, 18:28   #1
6d74a1f1832b8fb205aac8124833f6679e038eac_604c00936076f
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2 822

For Your Beauty-moja ocena


Nie jestem specem od makijażu,chociaż maluję się już -naście lat.Zwykle używam do tego aplikatorów dołączonych do cieni a do pudru gąbek.Jedynie do różu postarałam się o dobry pędzel jednej z droższych marek.Ale i on ma już swoje lata Nie kupowałam innych,bo szkoda mi było po prostu pieniędzy,te których używałam wydawały mi się dobre...Jednak bardzo ucieszył mnie fakt wygranej na Wizażu.Swoje pędzle do testów odebrałam nieco później niż większość dziewczyn,bo w naszym jedynym Rossmannie zawsze są opóźnienia.Potem były ogromne upały,prawie nie wychodziłam z domu (jedynie do sklepu po drugiej stronie ulicy),więc się nie malowałam.Nadszedł jednak czas,że mogłam wypróbować a tym samym napisać o swoich odczuciach

Zacznę od najlepszego.Uważam,że pędzel do pudru jest naprawdę świetny.Mięciutki,o odpowiedniej długości włosia,nie za duży i nie za mały.Wygodny w użyciu.Pozwala nabrać odpowiednią ilośc pudru i po lekkim strzepnięciu zmatowić buzię.Mój makijaż wygląda naprawdę dobrze,jest równomierny na całej twarzy i dłużej się trzyma.Niestety,jak zauważyła większość testujących... gubi włosie.Mam nadzieję,że to tylko tak na początku Niezbyt podoba mi się opakowanie,pędzel muszę "wytrzepywać" ze środka,bo za włosie nie będę przecież łapać.Moim zdaniem mogłoby być nieco szersze

Pędzel numer 2 to ten do cieni.Nie jest jakiś rewelacyjny,ale naprawdę miło mnie zaskoczył.Myślałam,że naprawdę jest zbyt twardy czy sztywny,jak pisały niektóre recenzentki,ale okazało się,że dla mnie jest w sam raz.Dobrze nakłada cienie i całkiem nieźle rozciera kontury.Dzięki niemu "przeprosiłam sie" z cieniami Mary Kay,które uważałam za zbyt mało napigmentowane,a to po prostu,jak się okazało,mój stary pędzelek i aplikatory z gąbki sobie z nimi nie radziły

Kolej na pędzel nr 3,czyli ten do różu.W ogóle mi nie podpasował i nie potrafię się nim malować...Od zawsze do różu używałam skośnego pędzla i tylko takim potrafię się posługiwać.Kiedy próbuję nałożyć na policzki róż pędzlem For Your Beauty,wychodzi mi to bardzo nierównomiernie.Być może to kwestia przyzwyczajenia,może za jakiś czas nabiorę wprawy,ale na razie nie mogę napisać o nim nic dobrego...

Ostatni pędzel,to pędzelek do nakladania szminki.Niestety nie jestem w stanie go przetestować,bo... nie mam szminki Zdecydowanie wolę błyszczyki i tylko ich używam.Ale mam nadzieję,że kiedyś sobie sprawię jakąś fajną pomadkę to napiszę recenzję na pewno...
6d74a1f1832b8fb205aac8124833f6679e038eac_604c00936076f jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-18, 13:23   #2
6d74a1f1832b8fb205aac8124833f6679e038eac_604c00936076f
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2 822
Dot.: For Your Beauty-moja ocena

Ok,pora na ocenę ostatniego pędzelka a więc tego do szminki Nie wiem jakim cudem można nakładać nim pomadkę ? Jest wąski i zakończony w szpic,trzeba mocno się napracować,żeby usta były w całości pokryte kolorem...Być może na tym to polega,a jeśli tak,to zdecydowanie wolę nakładać szminkę tradycyjnie Ale pędzelek cudownie sprawdził się podczas robienia kresek na powiece!Robię to cieniem w kolorze gorzkiej czekolady i naprawdę wychodzi idealnie
6d74a1f1832b8fb205aac8124833f6679e038eac_604c00936076f jest offline Zgłoś do moderatora  
 

Nowe wątki na forum Klub Recenzentki Rossmann


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:01.