Suszarko lokówka Bosch Quatro Ion - - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zamknięte > Fora sponsorowane > Bosch Quattro-Ion

Notka

Bosch Quattro-Ion sprawdź opinię wizażanek

 
 
Narzędzia
Stary 2014-07-05, 18:59   #1
ataga40
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 5

Suszarko lokówka Bosch Quatro Ion -


Suszarko-lokówka firmy Bosch jest świetna dla zabieganej kobiety, bowiem pozwala szybko wysuszyć włosy i precyzyjnie je wymodelować. Wyposażona jest w dwie końcówki, grubsza pozwala unieść włosy u nasady i nadać fryzurze objętości, mniejszą można lekko i naturalnie pofalować włosy.
Moje odczucia:
  • wygodna w trzymaniu, fajnie że włącznik jest wyżej od rączki co zabezpiecza urządzenie przed przypadkowym wyłączeniem (tak miałam przy mojej starej suszarko-lokówce,
  • można regulować poziom ogrzewania, dzięki czemu można dostosować temperaturę do aktualnych potrzeb,
  • po użyciu włosy są delikatne w dotyku, miękkie, i błyszczące,
  • lokówka ma końcówki z miękkim włosiem, które delikatnie masuje skórę głowy (moja stara suszarko-lokówka miała ostre igiełki które kłuły moją głowę),
  • przy użyciu suszarko-lokówki włosy nie są poplątane, nasadki delikatnie zakręcają moje włosy, lokówka nie parzy skóry głowy, dzięki regulacji temperatury.
Jedyny mankament suszarko-lokówki - jest zbyt głośna przy najwyższej i średniej temperaturze ( 2 i 3), ale miałam kilka takich urządzeń i wszystkie tak głośno chodziły.

Jestem bardzo zadowolona i polecam ją wszystkim, którzy zastanawiają się nad kupnem takiego urządzenia. Warto
ataga40 jest offline Zgłoś do moderatora  
 

Nowe wątki na forum Bosch Quattro-Ion


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-07-05 19:59:23


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:00.