Bardzo prosze o pomoc:( - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-01-22, 21:17   #31
ojejka89
Zadomowienie
 
Avatar ojejka89
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Sk-wy/Gdańsk
Wiadomości: 1 680
Dot.: Bardzo prosze o pomoc:(

Cytat:
Napisane przez Neciak89 Pokaż wiadomość
Wiesz o czym ona mówi? Bo Sarrai napisała takie zdanie i teraz ona będzie powtarzała

---------- Dopisano o 22:15 ---------- Poprzedni post napisano o 22:14 ----------


Dziewczyno, najpierw się doucz a później powtarzaj, ale nie bzdury
taaaa wiem o czym mowi... tylko nie zauwazylam ze to Sarrai pierwsza puscila ta glupote... chociaz moze to zwykle przejezyczenie, ale coz.. przejezyczyc mozna sie raz, a tutaj to juz jest ewidentne niedouczenie i lykanie wszelkich bzdur..
ojejka89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-22, 21:19   #32
elane
Rozeznanie
 
Avatar elane
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 594
Dot.: Bardzo prosze o pomoc:(

Ejakulat – porcja spermy wyrzucana podczas ejakulacji. U człowieka przeważnie 2-5 mililitrów (tzw. normospermia), zawierająca prawidłowo powyżej 20 milionów plemników (tzw. normozoospermia) w każdym mililitrze[1]. Szczytową objętość osiąga u mężczyzn w wieku 30-35 lat, zaś parametr ten gwałtownie spada u mężczyzn powyżej 55 roku życia[1]. Większe odchylenia od tych wartości mogą wskazywać na różnego rodzaju zaburzenia. W skład ejakulatu wchodzą wydzieliny
cewkowych.

To o czym Ty mowisz, to płyn przedejakulacyjny, w ktorym znajuduje sie nikoma ilosc plemnikow!
__________________

Every day I love U more!


Per aspera ad astra
elane jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-22, 21:20   #33
ojejka89
Zadomowienie
 
Avatar ojejka89
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Sk-wy/Gdańsk
Wiadomości: 1 680
Dot.: Bardzo prosze o pomoc:(

Cytat:
Napisane przez the ring Pokaż wiadomość
Sorka Kochane ale wierze lekarzowi a nie wam Są plemniki owszem Jednakże słabe Nie zawsze zapładniające. I nie roztrząsanie tematu jakie są a jakie nie było moim celem . Ale wy oczywiście musiałyście się uczepić tego co na początku palnełam wyczytane z forum. Uważam moją sprawę za zamkniętą. I zycze wam żebyście również kiedyś zaczęły świrować ze strachu ale tak tylko troszke Peace^^

to ja proponuje przejsc sie jeszcze raz do lekarza i mu powiedziec ze w ejakulacie sa plemniki niezdolne do zaplodnienia. ciekawe co on na to

mylisz pojecia, dziewczyno. zrozum to wreszcie i najpierw sie naucz rozrozniac podstawowe kwestie zanim kolejny raz zaczniesz rozsiewac takie glupoty.

ahh i co do swirowania ze strachu to raczej nie jest mi to pisane, potrafie sie odpowiednio zabezpieczyc ;] i znam konsekwencje seksu.

Edytowane przez ojejka89
Czas edycji: 2010-01-22 o 21:21
ojejka89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-22, 21:45   #34
Neciak89
Zakorzenienie
 
Avatar Neciak89
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Suwałki
Wiadomości: 12 007
Dot.: Bardzo prosze o pomoc:(

Cytat:
Napisane przez ojejka89 Pokaż wiadomość

to ja proponuje przejsc sie jeszcze raz do lekarza i mu powiedziec ze w ejakulacie sa plemniki niezdolne do zaplodnienia. ciekawe co on na to

mylisz pojecia, dziewczyno. zrozum to wreszcie i najpierw sie naucz rozrozniac podstawowe kwestie zanim kolejny raz zaczniesz rozsiewac takie glupoty.

ahh i co do swirowania ze strachu to raczej nie jest mi to pisane, potrafie sie odpowiednio zabezpieczyc ;] i znam konsekwencje seksu.
exactly ;]
__________________

Kosmetycznie

Cytat:
Z kobietami nigdy nic nie wiadomo, bo są jak fizyka kwantowa. Znając położenie kobiety nie jesteś w stanie stwierdzić co ona myśli a znając jej myśli nie jesteś w stanie stwierdzić gdzie ona jest.
(...)Kobieta jest dla siebie taką samą zagadką jak dla świata zewnętrznego.
Neciak89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-23, 22:57   #35
Neciak89
Zakorzenienie
 
Avatar Neciak89
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Suwałki
Wiadomości: 12 007
Dot.: Bardzo prosze o pomoc:(

Koleżanka chyba nam jednak nie wierzy ;p
__________________

Kosmetycznie

Cytat:
Z kobietami nigdy nic nie wiadomo, bo są jak fizyka kwantowa. Znając położenie kobiety nie jesteś w stanie stwierdzić co ona myśli a znając jej myśli nie jesteś w stanie stwierdzić gdzie ona jest.
(...)Kobieta jest dla siebie taką samą zagadką jak dla świata zewnętrznego.
Neciak89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:00.