Sylwester - ok jest? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda > Szafa - komentarze

Notka

Szafa - komentarze Tutaj komentujemy wieszaki powieszone w naszej Szafie.

 
 
Narzędzia
Stary 2010-12-29, 22:23   #1
Monika1994
Wtajemniczenie
 
Avatar Monika1994
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 2 424

Sylwester - ok jest?


Hej hej ale męczę tę szafę, ojej ^^ już tak ostatecznie, ujdzie ten zestaw na bal młodzieżowy? Wieeem, miało nie być satynowego bolerka, ale innego nie było, szukałam to moje niedobre miasteczko, przejdzie się całe a tu nic fajnego, to potrafi wkurzyć ale i tak nie wiem, czy będę cały czas w tym bolerku, może nie szukałam sobie biżuterii do zestawu, ale już nie miałam dużo czasu na sklepy, przejrzałam z nadzieją biżuterię znajomej - nie miała nic odpowiedniego. Spróbowałam z moim hand-made naszyjnikiem i tak w sumie muszę Was zapytać czy nie wygląda to źle, bo według mnie jest ok (ale ja się chyba nie znam) co do bolerka - zostawić je z prostymi klapami, czy nieco je przerobić i zagiąć, tak jak jest na trzecim zdjęciu gdzie widać całość oraz na drugim zbliżonym zdj? Nie wiem jak z daleka lepiej wygląda, ogólnie mam wrażenie że bolerko poszerza mi ramiona, pytanie w której wersji bardziej. Co sądzicie o tym zestawie? Naszyjnik i torebkę widać dokładniej na pierwszym zdj Obiecuję więcej go tu nie wrzucać, haha butów nie widać zbytnio, ale to czarne peep toe ozdobione cekinami

ZOBACZ KOMENTOWANY WIESZAK
Monika1994 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-29, 22:42   #2
obsesyjna24
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 231
Dot.: Sylwester - ok jest?

Sukienka okropna i to bolerko
obsesyjna24 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-29, 22:50   #3
kasica123
Zakorzenienie
 
Avatar kasica123
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Z krainy gdzie nie przestaje padać deszcz...
Wiadomości: 3 189
Dot.: Sylwester - ok jest?

Na bal młodzieżowy absolutnie NIE
Jakoś tak smutno to wszystko wygląda i w ogóle nie młodzieżowo Sukienka jakby za długa ( do cioci na imieniny super) i w ogóle nie podoba mi sięnie:
__________________
Szczyt fantazji: polozyc sie w kaluży, wsadzic piórko w dupe i udawac żaglowke...
kasica123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-29, 22:53   #4
RoSa202
Monaaaa
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 494
Dot.: Sylwester - ok jest?

buty, buty, buty...jest zima, leży śnieg, a tu takie buty? Jakieś botki były by bardziej odpowiednie. Komicznie to wygląda, nawet jeśli dojeżdżasz na miejsce samochodem i nie zmarźniesz to nie polecam . Bolerko stanowczo na nie! Sukienka przy nim gaśnie. Już lepiej jakiś delikatny sweterek czy coś A biżu bardzo ładna
RoSa202 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-29, 23:09   #5
andzia1989r
Zakorzenienie
 
Avatar andzia1989r
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 5 308
Dot.: Sylwester - ok jest?

Odpowiedni ubiór dla statecznej czterdziestki...
andzia1989r jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-29, 23:11   #6
Monika1994
Wtajemniczenie
 
Avatar Monika1994
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 2 424
Dot.: Sylwester - ok jest?

a niby sukienka była ok. Już nie ogarniam poczekam jeszcze, może ktoś jeszcze się wypowie i coś doradzi.
__________________
"Wiesz, mam ochotę pokazać ci zdjęcia z poprzednich wakacji. (...) Wiesz co było najgorsze? Poranki. Za każdym razem, gdy się budziłam wyobrażałam sobie, że całujesz mnie w kark, a wtedy dreszcze przechodzą moje ciało. Ciebie tam nie było, nie całowałeś mnie, a jednak czułam dreszcze."
Monika1994 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-29, 23:40   #7
majasn
Zakorzenienie
 
Avatar majasn
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 6 025
Dot.: Sylwester - ok jest?

a mi się sukienka podoba z tych wszystkich, które pokazywałaś to ta z pewnością była najlepsza podkreślam, że to moje zdanie co do bolerka to ja bym je zamieniła na co innego- jakąś narzutkę albo sweterek, bo ono się tu nie nadaje..dodatki mi sie podobaja, ale buty zmień, bo naprawdę zmarzniesz a poza tym to wyjątkowo śmiesznie wygląda jak dziewczyna pomyka w takich odkrytych butkach kiedy minusowa temperatura na dworze więc jakieś czółenka kryte albo jak ktoś wspomniał- jakieś botki, jeśli posiadasz
__________________
...kocham i jestem kochana...
01.08.2013
15.08.2014
majasn jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-12-29, 23:44   #8
le illjah
Wtajemniczenie
 
Avatar le illjah
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 957
Dot.: Sylwester - ok jest?

oj naszyjnik absolutnie tu nie pasuje torebka również nie z tej bajki. koniecznie zmień te dwie rzeczy i będzie w porządku.
__________________

perfumy na wymianę
klik
le illjah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-30, 00:01   #9
Monika1994
Wtajemniczenie
 
Avatar Monika1994
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 2 424
Dot.: Sylwester - ok jest?

A gdyby zostawić tylko ten grubszy łańcuch ze wstążką i go skrócić tak żeby nie zachodził na sukienkę? Sweterek taki zwykły, do pasa? Raczej nie. Nie mam krótszego nie uśmiecha mi się znów latać po mieście w poszukiwaniu sweterka... Ale chyba będę musiała jeżeli to tak źle wygląda może uda mi się zwrócić bolerko. Czyli lepszy byłby taki krótki sweterek? Czarny, fioletowy?

Myślę, że na ten bal dużo dziewczyn przyjedzie w kozakach i potem na czas zabawy przebierze buty na inne... to przecież młode, swobodne towarzystwo, bez takiej całkiem "wysokiej elegancji", jak mamy wszystkie zmarznąć (wg mnie zakryte czółenka niewiele by zmieniły przy tej temperaturze ) to chyba lepiej przebrać buty po przyjeździe. Chyba że nawet w takim przypadku wyglądałoby to bardzo źle hm?

Torebeczkę czarną? Taką o, jak tu? http://www.wizaz.pl/szafa/wieszak_wi...id=21503&zid=2 inna Wizażanka pisała natomiast, że ta jest zbyt zwyczajna i tamta jest ok ajeja, ciężko jest się radzić tylu osób, każdy mówi co innego naważyłam sobie piwa...
__________________
"Wiesz, mam ochotę pokazać ci zdjęcia z poprzednich wakacji. (...) Wiesz co było najgorsze? Poranki. Za każdym razem, gdy się budziłam wyobrażałam sobie, że całujesz mnie w kark, a wtedy dreszcze przechodzą moje ciało. Ciebie tam nie było, nie całowałeś mnie, a jednak czułam dreszcze."
Monika1994 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-30, 00:08   #10
prostadziewczynazpabianic
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 9
Dot.: Sylwester - ok jest?

albo zostawisz sukienkę, albo naszyjnik i kopertówkę, bo razem to kompletnie nie pasuje. wszystkie te ubrania trochę zbyt poważnie wyglądają na tobie. proponuję poszukać małej czarnej, ewentualnie top+spódnica w tym kolorze i ten naszyjnik. do takich butów nie zakłada się rajstop, więc zmarzniesz nawet podczas krótkiego przejścia do wnętrza. jeśli masz zwykłe czarne botki do kostki, to sugeruję pójść w nich - te szpilki to nie jest fason na obecną aurę, już prędzej wesele na wiosnę.
prostadziewczynazpabianic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-30, 00:21   #11
imma
Zadomowienie
 
Avatar imma
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 1 486
Dot.: Sylwester - ok jest?

Sukienka jest ok, ale dzieje się dużo na górze, za dużo. Koronka i fioletowy pas wystarczą, zrezygnuj z czegokolwiek na szyję. Żeby rozjaśnić górę, proponuje kolczyki z cyrkoniami, takie rzucające się w oczy, najlepiej długie. Do tego ewentualnie bransoleta albo pierścionek. Podkreślam - ALBO nie i

Zamiast bolerka faktycznie byłby dobry sweterek. W kolorze jasnego fioletu np. Sweterek na młodzieżowy bal jak najbardziej się nada. Co do bucików - są bardzo ładne, ale faktycznie idź w kozaczkach i przebierz na miejscu. Ja też tak zrobię, mimo że mam do przejścia 150 m, ale za to w -20 stopniach

Ach jeszcze co do torebki - ta jasna faktycznie nie pasuje, jest jakby z innej parafii :P Lepiej czarna, jak najbardziej prosta kopertówka.
__________________


Edytowane przez imma
Czas edycji: 2010-12-30 o 00:27
imma jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-12-30, 00:27   #12
Monika1994
Wtajemniczenie
 
Avatar Monika1994
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 2 424
Dot.: Sylwester - ok jest?

A może po prostu zostawię zwykły, srebrny łańcuszek skręcany, bez żadnej przywieszki? Bardzo go lubię i praktycznie się z nim nie rozstaję, chyba nie przytłoczy sukienki, jest bardzo delikatny ale jeśli nie, to nie ma sprawy Długie, błyszczące kolczyki - ok, zrobi się bardzo dziękuję za słowa o butach, pocieszyłaś mnie niezmiernie jutro pojadę jednak do miasta, może mi się uda wymienić bolerko i kupię sweterek. Zawsze przyda się nawet do szkoły, czy coś, a bolerko to taka jednorazówka prawie dziękuję raz jeszcze Imma, podbudowałaś mnie jakoś

To ja Ci życzę żebyś jakoś przetrwała te 150 m
__________________
"Wiesz, mam ochotę pokazać ci zdjęcia z poprzednich wakacji. (...) Wiesz co było najgorsze? Poranki. Za każdym razem, gdy się budziłam wyobrażałam sobie, że całujesz mnie w kark, a wtedy dreszcze przechodzą moje ciało. Ciebie tam nie było, nie całowałeś mnie, a jednak czułam dreszcze."
Monika1994 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-30, 00:33   #13
imma
Zadomowienie
 
Avatar imma
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 1 486
Dot.: Sylwester - ok jest?

Ja bym się jednak upierała przy tym "wcale" nic na szyję Zwłaszcza, że uda się zorganizować kolczyki. Teraz naszyjnik pasuje dlatego, że rozjaśnia czarne bolerko. Przy delikatnym jaśniejszym sweterku nie będzie już konieczności rozjaśniania, tak mi się wydaje. Minimalizm będzie wskazany przy tej sukience, dojdzie jeszcze makijaż (najlepiej wg mnie smooky eyes w jaśniejszej wersji, z jasnofioletowym cieniem oraz szarym), fryzura i jak dodatków będzie za dużo, to nie będzie wiadomo, na co patrzeć. Butki też są dość strojne z resztą.

Cieszę się bardzo, że troszkę pomogłam

Życzę powodzenia w szukaniu sweterka, myślę, że to nie będzie trudne I baw się dobrze!!!
__________________


Edytowane przez imma
Czas edycji: 2010-12-30 o 00:37
imma jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-30, 00:40   #14
Monika1994
Wtajemniczenie
 
Avatar Monika1994
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 2 424
Dot.: Sylwester - ok jest?

Kolczyki mam takie kulki wysadzane cyrkoniami, zawieszone na srebrnych konturach-łezkach które układają się tak, że raczej przy twarzy widać tylko te kulki. Ale przyciągają wzrok, fajnie się mienią myślę że powinny być ok. Bez łańcuszka skołuję czarną kopertówkę.

Bardzo dziękuję, wzajemnie!
__________________
"Wiesz, mam ochotę pokazać ci zdjęcia z poprzednich wakacji. (...) Wiesz co było najgorsze? Poranki. Za każdym razem, gdy się budziłam wyobrażałam sobie, że całujesz mnie w kark, a wtedy dreszcze przechodzą moje ciało. Ciebie tam nie było, nie całowałeś mnie, a jednak czułam dreszcze."
Monika1994 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-30, 00:46   #15
majasn
Zakorzenienie
 
Avatar majasn
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 6 025
Dot.: Sylwester - ok jest?

a jaki sweterek masz? jakiego koloru? mogłabyś się pokazać w tym co na razie masz..bo troche mało czasu Ci zostało więc trzeba wziąć pod lupę to, co ma się w szafie..może leży tam coś bardziej odpowiedniego niż to bolerko a z butkami- przebierz jak dotrzesz na miejsce ale i tak ze względu na rajstopy poszukałabym w szafie z zakrytym palcem:P
__________________
...kocham i jestem kochana...
01.08.2013
15.08.2014
majasn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-30, 00:47   #16
imma
Zadomowienie
 
Avatar imma
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 1 486
Dot.: Sylwester - ok jest?

Kolczyki na pewno będą ok Pokaż jutro/dzisiaj sweterek/narzutkę jakąś dzianinową (w każdym razie coś lżejszego, mniej oficjalnego niż bolerko) jak upolujesz

__________________

imma jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-30, 06:56   #17
zoila
Klientka w krawacie
 
Avatar zoila
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 19 690
Dot.: Sylwester - ok jest?

Dopóki nie zobaczyłam bolerka było dobrze . Biżuteria bardzo ok . Masz może jakiś czarny lub fioletowy rozpinany sweter? bo to bolerko wybitnie nie pasuje.
__________________
Irytują mnie ludzie, którym wydaje się, że na wszystkim się znają.

WYMIANA KSIĄŻKOWA


zoila jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-30, 08:48   #18
FFashionistkAA
Zakorzenienie
 
Avatar FFashionistkAA
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: United Kingdom
Wiadomości: 7 049
Dot.: Sylwester - ok jest?

Wisior masz zbyt masywny do sukienki i co ważne - w ogóle do niej nie pasuje. Wisior jest z innej bajki, sukienka też. Bolerko mnie się nie podoba, zastanawiam się jak można lubić / tolerować ten materiał satynowy brrrr
__________________
TOTALLY OBSESSED WITH FASHION
FFashionistkAA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-30, 10:50   #19
hors de prix
Raczkowanie
 
Avatar hors de prix
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 437
Dot.: Sylwester - ok jest?

wisiorek zmień. a to bolerko naprawdę źle wygląda. może rzeczywiście je oddaj i poszukaj rozpinanego czarnego sweterka. będzie o niebo lepiej.
__________________
Będę Cię kochać do końca życia.
A jeżeli jest coś potem, będę Cię kochać także po śmierci.
Czy mnie rozumiesz?
hors de prix jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-12-30, 11:03   #20
moniaszelki
Zadomowienie
 
Avatar moniaszelki
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 1 834
Dot.: Sylwester - ok jest?

wg mnie naszyjnik jest świetny i podziwiam cię za niego. może nie pasuje do tej sukienki rzeczywiscie ale sam w sobie jest piękny..torebka tez super. a to bolerko lepiej wygląda zagięte na 3 zdjęciu. udanej zabawy
moniaszelki jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-30, 11:28   #21
Monika1994
Wtajemniczenie
 
Avatar Monika1994
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 2 424
Dot.: Sylwester - ok jest?

Wymieniłam bolerko na krótki, czarny sweterek zostawiam buty, przebiorę je na miejscu. Biżuteria - srebrne kolczyki i może jakaś delikatna bransoletka. Czarna kopertówka dziękuję za wszystkie porady, dorzucę potem zdjęcia jak to teraz wygląda, mam nadzieję że już będzie ok jak nie to ja wysiadam ten bal musi mi teraz wynagrodzić całe to zamieszanie ze strojem, inaczej być nie może

Szampańskiej zabawy drogie panie
__________________
"Wiesz, mam ochotę pokazać ci zdjęcia z poprzednich wakacji. (...) Wiesz co było najgorsze? Poranki. Za każdym razem, gdy się budziłam wyobrażałam sobie, że całujesz mnie w kark, a wtedy dreszcze przechodzą moje ciało. Ciebie tam nie było, nie całowałeś mnie, a jednak czułam dreszcze."
Monika1994 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-30, 11:36   #22
betirose
Raczkowanie
 
Avatar betirose
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 226
Dot.: Sylwester - ok jest?

bolerko strasznie kiczowate...
__________________
15.08.2002 - jesteśmy razem

14.10.2011 - zaręczyny

13.07.2013 - ślub


Sitosterole - dr Różański
betirose jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-30, 11:42   #23
le illjah
Wtajemniczenie
 
Avatar le illjah
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 957
Dot.: Sylwester - ok jest?

Cytat:
Napisane przez Monika1994 Pokaż wiadomość
Wymieniłam bolerko na krótki, czarny sweterek zostawiam buty, przebiorę je na miejscu. Biżuteria - srebrne kolczyki i może jakaś delikatna bransoletka. Czarna kopertówka dziękuję za wszystkie porady, dorzucę potem zdjęcia jak to teraz wygląda, mam nadzieję że już będzie ok jak nie to ja wysiadam ten bal musi mi teraz wynagrodzić całe to zamieszanie ze strojem, inaczej być nie może

Szampańskiej zabawy drogie panie

super. jeśli zrobisz tak jak piszesz na pewno będzie pięknie baw się dobrze.
__________________

perfumy na wymianę
klik
le illjah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-30, 11:44   #24
majasn
Zakorzenienie
 
Avatar majasn
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 6 025
Dot.: Sylwester - ok jest?

skoro zamieniłaś bolerko na sweterek to będzie ok najważniejsze żebyś Ty się w tym dobrze czuła i bawiła szampańskiej zabawy
__________________
...kocham i jestem kochana...
01.08.2013
15.08.2014
majasn jest offline Zgłoś do moderatora  
 

Nowe wątki na forum Szafa - komentarze


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:30.