Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. III - Strona 22 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2019-03-23, 10:07   #631
kasztanka3
Pani Mizantrop
 
Avatar kasztanka3
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Sydney
Wiadomości: 59 407
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. III

Cytat:
Napisane przez majka420 Pokaż wiadomość
Też szukam dobrego kryjącego podkładu ale cenowo żeby mnie nie zrujnował ok 40zł.
Stosowałam do tej pory Catrice na początku rewelacja zero suchych skórek dobre krycie i nareszcie odpowiedni odcień 010 ale moja twarz po nim jest straszna, zapchał wszystko co możliwe.
Na razie przerzuciłam się na Rimmel ale fatalnie kryje dlatego chcę coś na szybko.
Revlon.
__________________
In a world of choices I choose me.
My favourite season is the fall of the patriarchy.
kasztanka3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-23, 10:55   #632
edyta508
Zakorzenienie
 
Avatar edyta508
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 16 114
GG do edyta508
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. III

Też zawsze wracam do revlona, ostatnio dorwalam go za niecałe 20 złotych

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
edyta508 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-23, 15:04   #633
monika_bombka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-12
Wiadomości: 51
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. III

moja cera strasznie się przetłuszcza. teraz nie mogę stosować kwasów, więc jest ciężko, aby moja buzia się nie świeciła dajcie znać, jaki podkład nie będzie spływać z twarzy po 2,3h
monika_bombka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-23, 15:16   #634
edyta508
Zakorzenienie
 
Avatar edyta508
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 16 114
GG do edyta508
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. III

Cytat:
Napisane przez monika_bombka Pokaż wiadomość
moja cera strasznie się przetłuszcza. teraz nie mogę stosować kwasów, więc jest ciężko, aby moja buzia się nie świeciła dajcie znać, jaki podkład nie będzie spływać z twarzy po 2,3h
Może nie podkład ale ja od siebie polecam puder wibo ten w czterech kolorach, sypki albo taki normalny. Jestem w nim zakochana, przez kilka dni go nie miałam i musiałam używać czegoś innego i był dramat, po 2 godzinach świeciły mi się płatki nosa i czoło. Przypomniało mi się dzisiaj, ze mam jeszcze ten prasowany i od 11 się jeszcze nie pudrowalam. Nakładam go na podkład i korektor gabeczka tak jakby wpracowujac w skore

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
edyta508 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-01, 13:35   #635
daria_huszcza
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-04
Wiadomości: 17
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. III

Cytat:
Napisane przez majka420 Pokaż wiadomość
Też szukam dobrego kryjącego podkładu ale cenowo żeby mnie nie zrujnował ok 40zł.
Stosowałam do tej pory Catrice na początku rewelacja zero suchych skórek dobre krycie i nareszcie odpowiedni odcień 010 ale moja twarz po nim jest straszna, zapchał wszystko co możliwe.
Na razie przerzuciłam się na Rimmel ale fatalnie kryje dlatego chcę coś na szybko.
Ja przez długi czas używałam Maybelline Superstay 24h, ale szukałam czegoś lżejszego i przerzuciłam się na Semilac. Mam teraz drugie opakowanie. Kupowałam akurat na wyspie lakiery i pani poleciła mi podkład. Wypróbowałam na miejscu i miał fajną konsystencję, więc się skusiłam Kosztował 40 pare zł (nie pamiętam dokładnie). Dobrze kryje, ale nie jest ciężki, nie zatyka porów. Na początku wydawało mi się, że trudno mi będzie dobrać kolor, ale dopasowuje się dobrze do skóry. Ja mam taką średnią karnację (raczej jasną) i używam odcień 30.
daria_huszcza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-02, 10:37   #636
omeczka
Raczkowanie
 
Avatar omeczka
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Ziemia
Wiadomości: 186
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. III

Coraz więcej słyszę o podkładzie z Semilaca przy jakiej cerze się sprawdza? I jak on się ma do podkładu revlon colorstay? Mam cerę tłusta, naczyniowa, i szukam czegoś co wytrwa długo, czy semilac ma też podkład z żółtym pigmentem?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
`` Greckie wino ma smak Twoich ust. Namiętnych ust. Gorących tak, jak żar.``...
omeczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-02, 12:02   #637
Lojra
Zadomowienie
 
Avatar Lojra
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 1 139
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. III

Cytat:
Napisane przez monika_bombka Pokaż wiadomość
moja cera strasznie się przetłuszcza. teraz nie mogę stosować kwasów, więc jest ciężko, aby moja buzia się nie świeciła dajcie znać, jaki podkład nie będzie spływać z twarzy po 2,3h
Ja też mam ten problem i u mnie niestety jedynym podkładem zdającym egzamin jest Estee Lauder DW, ale przy dłuższym stosowaniu obciąża skórę i trochę zapycha i drogi jest skubaniec to trzeba przyznać
ten wspomniany wcześniej podkład z Nyx pięknie wygląda na początku, ale wyświeca się po kilku godzinach i po odciśnięciu sebum jest taki dziwny jakby zważony i przemieszczony już lepszy jest moim zdaniem Revlon Colorstay, bo on też co prawda nie utrzymuje matu, ale za to po użyciu bibułek wygląda dobrze i jest tańszy od Nyx niestety żaden mój podkład nie dorównał EL DW i gdyby nie to, że tak męczy cerę to używałabym na co dzień nawet mimo ceny :P
edit: Podkładu z Semilaca użyłam raz i świecił się dużo mocniej niż zazwyczaj Revlon, nie pamiętam teraz jaki to był odcień, ale pewnie jakiś najjaśniejszy i był za różowy...

Edytowane przez Lojra
Czas edycji: 2019-04-02 o 12:07
Lojra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-04-02, 12:11   #638
wonder__woman
Raczkowanie
 
Avatar wonder__woman
 
Zarejestrowany: 2017-04
Wiadomości: 236
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. III

Dziewczyny,

Jaki lekki krem nawilzajacy polecacie pod podkład? Taki idealny na wiosne/lato.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
wonder__woman jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-03, 08:35   #639
daria_huszcza
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-04
Wiadomości: 17
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. III

Cytat:
Napisane przez omeczka Pokaż wiadomość
Coraz więcej słyszę o podkładzie z Semilaca przy jakiej cerze się sprawdza? I jak on się ma do podkładu revlon colorstay? Mam cerę tłusta, naczyniowa, i szukam czegoś co wytrwa długo, czy semilac ma też podkład z żółtym pigmentem?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja mam cerę mieszaną, z przetłuszczającą się strefą T. Często gdzieś na brzegach twarzy zdarzają mi się jakieś suche skórki, a jednocześnie czoło się świeci Ten podkład dobrze matowi skórę, nie podkreśla tych suchych skórek i ma taki bardzo naturalny efekt. Nie mam na twarzy tapety, tylko ładnie wyrównany koloryt i przykryte niedoskonałości. Takiego efektu szukałam, więc jestem bardzo zadowolona.

Moim zdaniem warto spróbować też przy skórze tłustej. Ważne tylko żeby dobrze ją rano oczyścić po nocy, bo żaden podkład nie będzie się dobrze trzymał na źle przygotowanej skórze

Co do kolorów o których pisze Lojra - ten mój odcień 30 zupełnie nie jest różowy. Jak widziałam te jaśniejsze, to albo 10 albo 20 faktycznie miał mniej żółte tony, ale to chyba dobrze dla takiej jasnej cery. Jak ktoś ma bardzo jasną karnację i używa takiego żółtego podkładu to jest od razu efekt takiej niezdrowej skóry. I przede wszystkim podkład jest wtedy widoczny, a przecież nie o to chodzi żeby było widać
daria_huszcza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-05, 16:27   #640
sensualitat
Wtajemniczenie
 
Avatar sensualitat
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 2 330
GG do sensualitat
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. III

Po wielu latach przerwy od Revlona postanowiłam znów go wypróbować. Mam jednak problem z kolorem. W starych wersjach używałam 150/180 w zależności od pory roku. W nowej wersji z pompką kolor 180 wpada w różowe tony i kompletnie nie wiem który odcień wybrać. I tu pytanie do Was - czy w palecie CS istnieje odcień, który byłby odpowiednikiem 180 w starej wersji?
__________________
naturalna pielęgnacja.
sensualitat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-06, 08:26   #641
omeczka
Raczkowanie
 
Avatar omeczka
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Ziemia
Wiadomości: 186
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. III

Cytat:
Napisane przez sensualitat Pokaż wiadomość
Po wielu latach przerwy od Revlona postanowiłam znów go wypróbować. Mam jednak problem z kolorem. W starych wersjach używałam 150/180 w zależności od pory roku. W nowej wersji z pompką kolor 180 wpada w różowe tony i kompletnie nie wiem który odcień wybrać. I tu pytanie do Was - czy w palecie CS istnieje odcień, który byłby odpowiednikiem 180 w starej wersji?
A Sprawdzalas dwie wersje? Mam tu na myśli podkład do cery tłustej badz suchej? Revlon 180 do tłustej jest ciemniejszy, niż ten do cery suchej
Ja kiedys używałam 180 do suchej, teraz natomiast mieszam 150z180 z wersji do tłustej, bo kolory między tymi podkladami się różnią

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
`` Greckie wino ma smak Twoich ust. Namiętnych ust. Gorących tak, jak żar.``...
omeczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-04-06, 08:49   #642
sensualitat
Wtajemniczenie
 
Avatar sensualitat
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 2 330
GG do sensualitat
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. III

Cytat:
Napisane przez omeczka Pokaż wiadomość
A Sprawdzalas dwie wersje? Mam tu na myśli podkład do cery tłustej badz suchej? Revlon 180 do tłustej jest ciemniejszy, niż ten do cery suchej
Ja kiedys używałam 180 do suchej, teraz natomiast mieszam 150z180 z wersji do tłustej, bo kolory między tymi podkladami się różnią

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Sprawdzałam tylko wersję do skóry mieszanej/tłustej ponieważ tej używałam i tą zamierzam zakupić.
__________________
naturalna pielęgnacja.
sensualitat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-17, 13:15   #643
majka420
majka420
 
Avatar majka420
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 69
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. III

Revlon niestety nie spełnia moich oczekiwań, miałam już i bardzo podkreślał suche skórki i szybko przy smarkaniu schodził z nosa.
Obecnie używam Rimmel ale jest bardzo rzadki i mało kryjący.
majka420 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-18, 10:26   #644
Vaineth
Rozeznanie
 
Avatar Vaineth
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Nowy Sącz/Kraków
Wiadomości: 854
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. III

Szukam mocno żółtego podkładu do skóry mieszanej, lekko przesuszonej (pracuję nad tym ). Teraz używałam Healthy Mix'a nr 51 i może tragedii nie było, ale potrzebuję czegoś jeszcze bardziej żółtego. Raczej drogeryjna półka. Czy ma ktoś jakiś pomysł?
Vaineth jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-18, 11:46   #645
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. III

Cytat:
Napisane przez Vaineth Pokaż wiadomość
Szukam mocno żółtego podkładu do skóry mieszanej, lekko przesuszonej (pracuję nad tym ). Teraz używałam Healthy Mix'a nr 51 i może tragedii nie było, ale potrzebuję czegoś jeszcze bardziej żółtego. Raczej drogeryjna półka. Czy ma ktoś jakiś pomysł?
Zerknij do tego wątku
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=289118&page=18
__________________
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-18, 15:10   #646
Weruniaa
Przyczajenie
 
Avatar Weruniaa
 
Zarejestrowany: 2019-04
Wiadomości: 2
Podkład do cery mieszanej

Witam.

Jestem posiadaczką cery mieszanej co niestety wiąże się z przetluszczaniem mojej twarzy na czole, brodzie i okolicach nosa. Dlatego przychodzę z pytaniem - jaki polecacie podkład do takiej właśnie cery?
Weruniaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-18, 15:30   #647
p4w
Zakorzenienie
 
Avatar p4w
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 15 045
Dot.: Podkład do cery mieszanej

Cytat:
Napisane przez Weruniaa Pokaż wiadomość
Witam.

Jestem posiadaczką cery mieszanej co niestety wiąże się z przetluszczaniem mojej twarzy na czole, brodzie i okolicach nosa. Dlatego przychodzę z pytaniem - jaki polecacie podkład do takiej właśnie cery?
przenosze do wątku zbiorczego
__________________
Tomuś - nasz skarb jest z nami od 29.06.2009



3220g 54 cm

------------------

p4w jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-18, 18:52   #648
Weruniaa
Przyczajenie
 
Avatar Weruniaa
 
Zarejestrowany: 2019-04
Wiadomości: 2
Dot.: Podkład do cery mieszanej

Cytat:
Napisane przez Weruniaa Pokaż wiadomość
Witam.

Jestem posiadaczką cery mieszanej co niestety wiąże się z przetluszczaniem mojej twarzy na czole, brodzie i okolicach nosa. Dlatego przychodzę z pytaniem - jaki polecacie podkład do takiej właśnie cery? Chciałabym żeby podkład był w miarę kryjący i w neutralnych lub żółtych tonach.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Weruniaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-18, 19:54   #649
p4w
Zakorzenienie
 
Avatar p4w
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 15 045
Dot.: Podkład do cery mieszanej

Cytat:
Napisane przez Weruniaa Pokaż wiadomość
nie napisałaś czego już próbowałaś, co się sprawdziło a co nie, w jakich kolorach to było, bo żółte i neutralne kolory są o różnych poziomach jasności
w jakiej cenie?
ze swojej strony polecam YSL AllHours , Smashbox Skin 15 Hours i nowy Dior Forever
__________________
Tomuś - nasz skarb jest z nami od 29.06.2009



3220g 54 cm

------------------

p4w jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-04-19, 08:53   #650
majka420
majka420
 
Avatar majka420
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 69
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. III

Skusiałm się na szybko na podkład Maybelline fit mate+porelessme ale na nosie bardzo kiepsko kryje i uwidacznia pory także na pewno nie. Zamówiłam już Revlon 150 do cery tłustej zobaczymy czy się polubimy.

Edytowane przez majka420
Czas edycji: 2019-04-19 o 08:56
majka420 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-19, 20:22   #651
omeczka
Raczkowanie
 
Avatar omeczka
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Ziemia
Wiadomości: 186
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. III

Cytat:
Napisane przez majka420 Pokaż wiadomość
Skusiałm się na szybko na podkład Maybelline fit mate+porelessme ale na nosie bardzo kiepsko kryje i uwidacznia pory także na pewno nie. Zamówiłam już Revlon 150 do cery tłustej zobaczymy czy się polubimy.
Mam revlonika. Od kilku lat używam. Ale ostatnio coś mnie naszło żeby zmienić i znaleźć coś innego, coś bardziej żółtego. Bo revlon 150(ktory posiadam c.t.) jest bardziej ziemisty, taki beżowy z lekkimi żółtymi tonami. Dla mnie zbyt mało żółtych.. Dlatego z tego powodu szukałam innego-testowalam meybeline fit me , bielenda cover oraz bielenda matt, eveline liquid hd, lirene city mat, estee lauder double wear i już nie pamiętam
Moja cera jest tłusta, naczyniowa z przebarwieniami.... I moja opinia jest taka że żaden nie był tak dobry jak revlon (tylko ten odcień ) - może ktoś zna jakiś żółty dobry barwnik, który mogę mieszać?
Liquid HD - całkiem spoko, ale niestety zapycha....wiec podziękowałam. Estee lauder...podobno ma być ekstra trwały, ale nie jestem w stanie na jego temat powiedzieć cokolwiek... Dostałam próbki, kolor 1w1 był idealny.. Odcień żółty, ale dostałam tak mało że nie jestem w stanie ocenić. Podobno revlon to tańszy zamiennik. Ja i tak jestem nim zainteresowana więc będę robiła kolejne podejscie
Także jak narazie z ww revlon najlepszy.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
`` Greckie wino ma smak Twoich ust. Namiętnych ust. Gorących tak, jak żar.``...
omeczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-19, 22:20   #652
edyta508
Zakorzenienie
 
Avatar edyta508
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 16 114
GG do edyta508
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. III

Ja też sporo testuje ale i tak zawsze wracam do revlona, nie wiem ile już buteleczek zuzylam

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
edyta508 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-20, 07:18   #653
omeczka
Raczkowanie
 
Avatar omeczka
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Ziemia
Wiadomości: 186
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. III

Cytat:
Napisane przez edyta508 Pokaż wiadomość
Ja też sporo testuje ale i tak zawsze wracam do revlona, nie wiem ile już buteleczek zuzylam

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Dokładnie, na początku sięgałam po ten do cery suchej, teraz niestety tłusta.. Kilka kolorów też przez moje ręce przeszlo moim zdabiem żaden nie kryje tak dobrze jak on..

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
`` Greckie wino ma smak Twoich ust. Namiętnych ust. Gorących tak, jak żar.``...
omeczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-20, 07:38   #654
edyta508
Zakorzenienie
 
Avatar edyta508
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 16 114
GG do edyta508
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. III

Cytat:
Napisane przez omeczka Pokaż wiadomość
Dokładnie, na początku sięgałam po ten do cery suchej, teraz niestety tłusta.. Kilka kolorów też przez moje ręce przeszlo moim zdabiem żaden nie kryje tak dobrze jak on..

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Też tak uważam i wcale mnie nie zapycha, a bywają takie opinie. Jak chce mieć pewność że nic się z podkładem nie stanie i będzie wyglądał ok to sięgam po niego, a że praktycznie zawsze chce mieć taką pewność...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
edyta508 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-01, 09:01   #655
lyzka12
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 2
Jaki podkład

Witajcie.
Mam cerę mieszaną. Mam 23 lata. Twarz bardzo świecąci mi się na nosie i czole.

Generalnie staram się dbać o cerę. Trochę o mojej pielęgnacji:


RANO:
-dermedic, Hydrain 3 hialuro lub Mixa, Przeciw niedoskonałościom, Złuszczający peeling - maska bez granulek 3 w 1
-potem jakiś tonik
-krem effect duo (+) la roche posay lub Barwa Siarkowa, Krem siarkowy długotrwale nawilżający


WIECZOREM:
-
dermedic, Hydrain 3 hialuro i raz na jakiś czas MixaPrzeciw niedoskonałościom, Złuszczający peeling - maska bez granulek 3 w 1 lub żel tymiankowy Sylveco, lub mydło Aleppo
-tonik

-raz na jakiś czas dodatkowo niebieska glinka
-krem ze śluzu ślimaka Eveline 30 +



Podkład jakiego używam to Revlon colorstay do cery mieszanej. Na niego nakładam puder transparentny z Indigo. Niestety wchodzi mi w pory strazsnie i bardzo brzydko to wygląda. Dodatkowo tak mi z nosa i czoła tłuszcz wychodzi, że chcąc go wytrzeć schodzi mi od razu cały z podkładem .



Jakieś rady? Próbowałam podkladów mineralnych, ale efekt był w sumie jeszcze gorszy. Lub podobny.



HELP :<
lyzka12 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-01, 14:48   #656
p4w
Zakorzenienie
 
Avatar p4w
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 15 045
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. III

Jak poprawiasz makijaz to odciskaj chusteczka albo bibulka matujaca, a nie scieraj
W kwestii przetluszczania nie pomoge niestety, ale moze poprobuj z innym pudrem ( np. Blot MAC' a ) poszukaj recenzji na YT o dobrych pudrach matujacych na polskim YT na pewno Wroobella ma przetluszczajaca sie skore i sporo testuje kosmetykow matujacych w roznych cenach

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Tomuś - nasz skarb jest z nami od 29.06.2009



3220g 54 cm

------------------

p4w jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-05, 22:03   #657
lyzka12
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 2
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. III

No ja właśnie odciskam, nie ścieram, a schodzi wszystko i to mnie smuci :<.
Dzięki, popatrze na jej filmiki <3
lyzka12 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-30, 19:00   #658
92ana
Raczkowanie
 
Avatar 92ana
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 134
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. III

Cytat:
Napisane przez Kleotka Pokaż wiadomość
Dziewczyny, potrzebny podkład dla mamy

Lat 56, cera sucha, lekko różowa, bardzo jasna. Mama szuka czegoś, co:
-nie wysuszy skóry
-zakryje przebarwienia (takie "standardowe", nic bardzo ciemnego)
-nie stworzy efektu maski
-będzie leciutkie (jak krem nawilżający)
-niekoniecznie będzie wymagało pudrowania
-może mieć filtr, ale nie musi

Przewertowałam internet, ale nie bardzo mam pomysł na produkt. Help
A myślałaś może o tym, żeby zamiast podkładu kupić dla mamy krem BB, który będzie lekki i delikatnie wyrówna koloryt?
__________________
KOSMETYKI ANI - o sposobach na ładny wygląd i dobre samopoczucie
92ana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-07-08, 18:53   #659
Kinderkowa11
Przyczajenie
 
Avatar Kinderkowa11
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 2
Z jakich marek Podkłady dla cery oliwkowej mieszanej

Witam serdecznie❤️

Jakie marki podkładów polecacie dla cery oliwkowej jak i na zimę i lato?? Strasznie ciężko mi dobrać podkład dla mojej karnacji🙈
Kinderkowa11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-07-08, 20:28   #660
p4w
Zakorzenienie
 
Avatar p4w
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 15 045
Dot.: Z jakich marek Podkłady dla cery oliwkowej mieszanej

Cytat:
Napisane przez Kinderkowa11 Pokaż wiadomość
Witam serdecznie❤️

Jakie marki podkładów polecacie dla cery oliwkowej jak i na zimę i lato?? Strasznie ciężko mi dobrać podkład dla mojej karnacji🙈
niestety nie dobierzemy Ci koloru podkładu na podstawie tego co napisałaś
nie znamy poziomu jasności, nie wiemy co już próbowałaś, w jakiej cenie, jakiego krycia oczekujesz...
musisz bardziej sprecyzować swoje pytanie
__________________
Tomuś - nasz skarb jest z nami od 29.06.2009



3220g 54 cm

------------------

p4w jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-11-23 03:37:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:29.